>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kolejna kontrowersja w STS!

S 265

sasa_sa

Użytkownik
Nasz &quot;ulubiony&quot; bukmacher ponownie zachował się profesjonalnie. W dużym skrócie chodzi o zakłady na kolarstwo. Masa ludzi z forum grała za typerami Greipela w parach przeciwko Cavendishowi i Kittelowi.
Greipel zakończył etap na 2 miejscu pozostawiając w tyle konkurencje. Jednak jakiś czas po dekoracji (która wg. ich regulaminu jest kluczowym momentem dla rozliczenia wyników) jury zmieniło klasyfikację przesuwając Greipela na koniec grupy.
Jak zakłady rozliczył STS? Oczywiście złamał swój własny regulamin, tak żeby zagarnąć kasę graczy.
Więcej szczegółów w dziale Tour de France 2018.
Radzę się dwa razy zastanowić zanim zagra się jakikolwiek zakład na finał MŚ u nich!
 
galgan 219

galgan

Użytkownik
Co najlepsze, będą tak robić bezkarnie.
Za pół roku w odwrotnej sytuacji zinterpretują inaczej, i nie powołasz się na ww. zdarzenie, bo minie 6 m-cy.
Jakiś forumowicz opisywał, jak 4 lata temu na MŚ obstawił kupon łączony na pozycje kilku reprezentacji i wygrał sporą kasę, którą wypłacił. STS zażądał potem zwrotu strasząc sądem, gdyż wg nich nie można było tego typów łączyć i był to ich błąd systemowy. Gracz pieniądze zwrócił.
W tym roku można łączyć (nie ma żadnego błędu), a forumowicz próbował się powołać na casus sprzed 4 lat i otrzymał standardowe info - minęło pół roku, pocałuj misia w &quot;d&quot;.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
W STSie w sądzie można wygrać. W dawnych czasach słynna sprawa Lemgo.
Czy ktoś próbował dociec swojej racji z sts-ami?mam do odebrania 2900 zł lecz chodzi o tą sytuację z Gavirią i Greipelem,jeśli by nie było ich wykluczenia i przesunięcia na koniec peletonu to mam trafiony kupon.Czy ktoś może mnie pokierować co robić,jest może ktoś w tej samej sytuacji(może we dwoje będzie łatwiej)chętnie wymienię się mailem lub telefonem żeby nie kontynuować tego wątku publicznie.W razie pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy chętnie się odwdzięczę
 
A 320

azael

Użytkownik
Czy ktoś próbował dociec swojej racji z sts-ami?mam do odebrania 2900 zł lecz chodzi o tą sytuację z Gavirią i Greipelem,jeśli by nie było ich wykluczenia i przesunięcia na koniec peletonu to mam trafiony kupon.Czy ktoś może mnie pokierować co robić,jest może ktoś w tej samej sytuacji(może we dwoje będzie łatwiej)chętnie wymienię się mailem lub telefonem żeby nie kontynuować tego wątku publicznie.W razie pozytywnego rozstrzygnięcia sprawy chętnie się odwdzięczę
Moim zdaniem w tej sytuacji z nimi nie wygrasz. Pod uwagę są brane oficjalne wyniki etapu bądź klasyfikacji generalnej
 
M 0

markaka

Użytkownik
chodzi o tą sytuację z Gavirią i Greipelem,jeśli by nie było ich wykluczenia i przesunięcia na koniec peletonu to mam trafiony kupon.
Dyskusyjna sprawa, jeśli byli wykluczeni i po tym została uaktualniona oficjalna klasyfikacja to jak na mój gust nie ma podstaw żeby się wykłócać
 
Do góry Bottom