>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1. kolejka LOTTO Ekstraklasy (20.07-23.07.2018)

Status
Zamknięty.
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Warto mieć na uwadzę,że Górnik Zabrze , Lech Poznań i Legia Warszawa będą po meczach pucharowych. Niby poczatek sezonu i nie powinno mieć to większego wpływu jednak w naszej lidze nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć.
Na pierwszy rzut oka dobrze wygląda typ na Pogoń Szczecin jednak Paprykarze jadą do beniaminka na inaugurację i wiadomo,że takie mecze są 2x cięższe niż normalnie dlatego chyba jednak odpuszczę. Wystarczy spojrzeć na pierwszę kolejkę tamtego sezonu gdzie Górnik na własnym stadionie podejmował Legie Warszawa i skończyło się 3-1 dla gospodarzy. Sandecja pojechała do Poznania skazana na porażkę a wywalczyła tam remis. Dlatego mecze beniaminków na inaugurację lepiej sobie odpuścić. Chyba,że ryzykować coś właśnie w ich stronę.
Już w piątek drugie spotkanie będzie bardzo ciekawe. Jagiellonia Lechia. Jaga w zasadzie póki co utrzymała zespół z tamtego sezonu. W Lechii porządki podziękowali wiekowym zawodnikom. Szkoda Sławczewa. Przyszedł Alomerovic bramkarz który miał bardzo dobry sezon w Kielcach. Ciekawe czy to on będzie nr.1.
W sobotę o 18 mecz jak dla mnie zespołów które bardzo się osłabiły w przerwie i teraz. Górna ósemka dla nich to coś ciężkiego do zrealizowania.
Jestem bardzo ciekawy postawy Lechii i Cracovii które maja dobrych trenerów teraz poukładali sobie skład mieli czas na przygotowanie i jak to wszystko wypali?
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Dobry kurs na poznańskiego Lecha, biorąc po uwagę rewolucję w Płocku (cały sztab szkoleniowy zawinął się dosłownie przed pierwszym gwizdkiem)
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Kilka propozycji na zakłady długoterminowe h2h w naszej Ekstrakalsie.
Legia Warszawa - pozostali
typ: LEGIA
kurs: 1.8

W sts już tylko 1.6 na identyczne zdarzenie. Legia czysto na papierze wydaje się być bardzo mocnym faworytem do mistrzostwa. Ma najszerszą kadrę w lidze i mocną na każdej pozycji. Co roku świetnie radzi sobie z kryzysami, więc ewentualne zwolnienie trenera, który w ostatnich latach co sezon opuszcza Mistrza Polski w rundzie jesiennej może nic nie zaburzyć. Nie widzę sensu grać ich w parze z Lechem po 1.35, bo kto poza lechistami może im zagrozić?
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
typ: JAGA
kurs: 1.48

Przynajmniej na razie nikt z Jagiellonii nie odszedł, więc nic nie wskazuje na to, aby białostoczanie byli słabsi niż w zeszłym sezonie. W tym klubie jest pomysł na drużynę, na transfery, zespół jest stabilny kadrowo, zatem ponownie powinien być w czołówce. Na parę dni przed startem sezonu upatruję Jagę wśród faworytów do zajęcia pozycji numer 3.
Górnik Zabrze - Miedź Legnica
typ: GÓRNIK
kurs: 1.62

Jad dla mnie PROMO. W innych bukach Miedź zestawiana jest z Sosnowcem, jako jeden z głównych kandydatów do spadku. Górnik spokojnie powinien walczyć o pierwszą ósemkę.
Korona Kielce - Zagłębie - Sosnowiec
typ: KORONA
kurs: 1.45

Na papierze dość niespodziewany beniaminek ma skład przysłowiowego węgla i papy. Z obecnym szkoleniowcem na ławce, za wiele w Ekstrakalsie nie zwojują. Stawiam, że powtórzą ubiegłoroczny wyczyn Sandecji i jako nowicjusz wrócą po roku tam, gdzie ich miejsce. P.S. obecne Zagłębie &lt; zeszłoroczni nowosądczanie.
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
typ: POGOŃ
kurs: 1.75

Pogoń postawiła latem na uzupełnienie luk na których w zeszłym sezonie miała braki. Choć transfery na kolana nie powalają, to na tle coraz biedniejszej i słabszej piłkarsko polskiej ligi tacy zawodnicy jak Stec czy Kozulj na papierze wcale nie są źli. Pogoń w nowym sezonie może być „czarnym koniem” rozgrywek.
Kursy z forbet.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Pierwsza kolejka to ospała kolejka, czy nie uważacie, że w każdym meczu remis do HT to ciekawy pomysł na ten weekend? Daje nam to kurs 363 lub podwojna szansa na 0-0 daje nam kurs 64.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 19

doktorsen

Użytkownik
Uważam że pójście w stronę Arki to dobry pomysł. Zagrali jeden mecz o stawkę, zagrali ofensywnie, strzelili 3 bramki, na pewno są podbudowani po tym meczu. Mierzą się natomiast z Wisłą która straciła Carlitosa, który strzelił im w poprzednim sezonie połowę bramek. Jak to wpłynie na ofensywę Wisły? Myślę że nie zaczną strzelać już od pierwszego meczu.
Arka 3.35
lub remis/Arka 1.64 oba kursy z fortuny
 
esatyper 82

esatyper

Użytkownik
Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,80
Bukmacher: Totalbet

Status: ✅ Wygrany
Jeżeli porównamy potencjały w ataku obu drużyn to nawet nieco lepiej wypada tu Zagłębie, jest po prostu bardziej skuteczne niż Piast, który po mimo, że też oddaje strzały to większa ich część mija bramkę lub jest zbyt słaba aby zaskoczyć bramkarza rywali. Po przedsezonowych obserwacjach wydaje się, że oba zespoły nie będą prezentować zbyt skutecznej obrony. Widać, że zespół z Sosnowca chce grać otwartą piłkę a tym samym otwierają się drogi do zdobycia bramki przez rywala. A zespół z Gliwic podczas letniej przerwy nie wykonał znaczących kroków mających na celu poprawienie skuteczności defensywy.

Śląsk Wrocław - Cracovia

Typ: Śląsk strzeli poniżej 1,0 bramki
Kurs: 2,45
Bukmacher: LVbet

Status: ⛔ Przegrany
Śląsk nie gra już tak skutecznie jak miało to miejsce w rundzie finałowej zeszłego sezonu. Cracovia podczas serii sparingów z zespołami grającymi regularnie w ostatnich latach w europejskich pucharach pokazała, że potrafi powstrzymywać rywala przed zdobyciem bramki przez dłuższy czas. Nawet jeśli przyjmiemy, że drużyny te nie występowały w optymalnych składach to i tak raczej prezentowały poziom z czołówki Ekstraklasy, więc gospodarze mogą mieć dziś trudności ze zdobyciem więcej niż jednej bramki.

Wisła Kraków - Arka Gdynia
Typ: Arka bez remisu
Kurs: 2,32
Bukmacher: Totalbet

Status: ▶ Zwrot
Wisła po sprzedaniu Carlitosa na pewno przynajmniej w początkowej fazie straci na sile. Arka wzmocniła się choćby Goranem Cvijanoviciem czy Nabilem Aankourem z Korony. Mecz o Superpuchar jak i większość sparingów pokazały, że ma duży potencjał i można od niej oczekiwać dobrych wyników w tym sezonie.
 
aress155 617

aress155

Użytkownik
Wisła Kraków - Arka Gdynia
Z Wisły odeszli:
Carlos Lopez -&gt; Legia Warszawa – 450 tys. euro
Tomasz Cywka -&gt; Lech Poznań – wolny transfer
Julian Cuesta -&gt; Aris Saloniki – wolny transfer
Pol Llonch -&gt; Willem II – wolny transfer
Paweł Brożek -&gt; szuka klubu
Arkadiusz Głowacki -&gt; koniec kariery
Ivan Gonzalez -&gt; szuka klubu
Nikola Mitrović -&gt; szuka klubu
Petar Brlek -&gt; FC Genoa – powrót z wypożyczenia
Przybyli:
Marcin Grabowski – Lech Poznań – wolny transfer
Riccardo Grym – Borussia Mönchengladbach – wolny transfer
Dawid Kort – Pogoń Szczecin – wolny transfer
Mateusz Lis – Lech Poznań – ok. 125 tys. euro
Jakub Bartosz – Sandecja Nowy Sącz – powrót z wypożyczenia
Rafał Pietrzak – Zagłębie Lubin – powrót z wypożyczenia
Większość z nich to byli podstawowi zawodnicy. Na pewno ich strata będzie odczuwalna w grze Wisły, szczególnie na początku sezonu, gdy będzie brakować zgrania.Tym bardziej że na ich miejsce przyszli w większości młodzi zawodnicy, którym może brakować doświadczenia. W dodatku problemy klubu z pieniędzmi.
Drużyna Arki nie dokonała aż tak dużych zmian w składzie, a ściągnęła Koleva, Cvijanovica, Aankura i Janote, którzy jak na Polską ligę nie prezentowali się źle. Ich ostatni mecz w superpucharze z Legią pokazał, że na początku sezonu są dobrze przygotowani i mogą powalczyć z każdym.
1połowa 2X 1,42 ✅
Arka DNB 2,66 ▶
Arka -1 6,75 ⛔
kursy z 1xbet
zródło:
https://wislakrakow.com/wisla-przed-startem-ligi-czy-kto-przyszedl-a-kto-odszedl-transfery/
KE - podane 3 typy, nie bierze udziału w konkursie //Waldi1979
 
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Drużyna Arki nie dokonała aż tak dużych zmian w składzie
???? odeszło 15 piłkarzy, przyszło 10, faktycznie nieduże zmiany ;) fakt, że odeszli głównie piłkarze mało ważni, ale jeden ubytek jest kluczowy. Mianowicie Marcjanik. Dziury po nim nie udało się załatać do tej pory i nie jestem pewny czy się uda.
Ich ostatni mecz w superpucharze z Legią pokazał, że na początku sezonu są dobrze przygotowani i mogą powalczyć z każdym.
Przede wszystkim ten mecz pokazał dziury, niepewność i brak ogarnięcia w defensywie, zwłaszcza w pierwszej połowie. Druga połowa to bardziej defensywnie ustawiona Arka i te luki mniej widoczne może.
Inna sprawa, że szukanie logiki w tej lidze i granie bo ktoś się osłabił czy zrobił rewolucję, rzadko kiedy wychodzi. No i warto spojrzeć na to jakie &quot;rewelacyjne&quot; wyniki osiągała Arka przy Reymonta.
Dla mnie granie 1X2 tutaj to loteria, ale bramki widzę, bo jednak obie drużyny w tyłach powinny wyglądać gorzej niż w poprzednim sezonie.
Wisła Kraków - Arka Gdynia:
Obie strzelą - Tak
1,82 LVbet ⛔
Obie drużyny strzelą gola i liczba bramek powyżej 2,5 2,15 LVbet ⛔
Jak mają padać bramki, jeśli nie ma celnych strzałów...:facepalm:
 
areck 213

areck

Użytkownik
Witam!
Pytanie do speców.
Orientujecie się, czy unibet, betsson (betsafe) lub expekt dają zakłady na rożne na polską Ekstraklasę? Mecze już jutro, a wciąż nie widzę tego w ofercie. Nie wiem czy czekać, czy grać u ziemniaków. Pozdrawiam!
// po odpowiedzi do usunięcia
 
K 52

korbin88

Użytkownik
Witam!
Pytanie do speców.
Orientujecie się, czy unibet, betsson (betsafe) lub expekt dają zakłady na rożne na polską Ekstraklasę? Mecze już jutro, a wciąż nie widzę tego w ofercie. Nie wiem czy czekać, czy grać u ziemniaków. Pozdrawiam!
// po odpowiedzi do usunięcia
W tamtym sezonie rożnych nie było w Betssonie. Teraz zapowiada się tak samo.
 
K 52

korbin88

Użytkownik
Miedź Legnica – Pogoń Szczecin 1X Betsson 1,55 KE ✅

Pierwsza kolejka ekstraklasy to zawsze wielka niewiadoma. Oklepany frazes, ale dość dobrze oddający charakter naszej ligi. Wydarzenie, które wpadło mi w oko to spotkanie beniaminka z Legnicy z Pogonią, która zaliczyła dość udaną rundę wiosenną. Do tego typu skłania mnie kilka czynników. Miedź Legnica grała na przestrzeni całego zeszłego sezonu konsekwentnie i ładnie dla oka. Nie był to awans wywalczony przypadkiem, nagłym sypnięciem hajsu przez miasto, sponsora lub poprzez jakiś zryw w końcówce sezonu. Miedź do swojego pierwszego sezonu nie przystępuje osłabiona, choć transfery nie powalają moim zdaniem obecny skład na naszą ligę będzie wystarczający. Jest doświadczony Łobodziński znany nam z boisk Ekstraklasy, który stanowi trzon drużyny. Zakontraktowano Ojamee oraz Estończyka Pikka. Brak większej rewolucji, a co za tym idzie zgranie tego zespołu jest dla mnie atutem Miedzi. Sparingi z Koroną (3:1) oraz Rakowem (1:1) też powalają na umiarkowany optymizm. Co do Pogoni myślę, że w tym sezonie będą w stanie powalczyć o pierwszą ósemkę, ale czas pokaże. Do tego meczu przystąpią osłabieni w ofensywie. Nie zagra nowy nabytek Benyamin oraz prawdopodobnie Buksa. Odszedł Zwoliński. Pozostaje Frąszczak, który jest trochę takim Kucharczykiem dla Pogoni. Zawsze może dać Portowcom coś z przodu. Jeśli poziom sportowy Miedzi zostanie zachowany, co rozumiem przez dobre zorganizowanie w kreowaniu sytuacji oraz grę w obronie, osłabiona w ofensywie Pogoń będzie chciała po prostu nie przegrać tego spotkania. Na tym etapie rozgrywek i na podstawie informacji medialnych nie podejmuje wytypowania czystego zwycięstwa Miedzi, stąd mój typ to 1X.
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin BTS 1,87 Betsson KE ✅
Nie ma co ukrywać, że na tym etapie sezonu Legia skupi się na eliminacjach do LM. Możliwe, że będzie jakaś rotacja składem, bo Trnava ze Słowacji, z która zmierzą się we wtorek to nie są typowe ogórki. Będzie to stanowiło szanse dla Zagłębia, aby postawić się troche Legii albo nawet pokusić się o niespodziankę. Legijna ofensywa składająca się z Radovicia, Kante oraz Carlitosa mówi sama za siebie. Potencjał jest jak na warunki naszej ligi bardzo duży. Nie martwię się zatem o bilans Mistrza Polski w tym meczu. Z kolei w przypadku Lubinian pierwsze sparingi nie napawały optymizmem. Porażka ze Śląskiem 2:0 z Olimpią 1:0. Brak strzelonych bramek. W kolejnych 3 sparingach Zagłębie strzeliło jednak 6 bramek w tym 2 przeciwko Sparcie Praga. Ponadto każdy gol strzelony przez innego zawodnika. Wygląda na to, ze gra w tym zespole zaczyna powoli się zazębiać i liczę na podtrzymanie tej passy przeciwko Legii.
KE ✅142
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam!
Pytanie do speców.
Orientujecie się, czy unibet, betsson (betsafe) lub expekt dają zakłady na rożne na polską Ekstraklasę? Mecze już jutro, a wciąż nie widzę tego w ofercie. Nie wiem czy czekać, czy grać u ziemniaków. Pozdrawiam!
// po odpowiedzi do usunięcia
Rożne są w forbet z tego co kojarzę.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Moim zdaniem Jagiellonia jutro wygra,nikt wazny nie odszedl w sparingach dobra forma,Lechia za to powaznie oslabienia M.Paixao, Slawczew, do tego nie wyplacaja im kasy na czas, z takim kursem to promocja.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witam w nowym sezonie - piątkowe mecze widzę jako overy, ale ja nie o tym. Oczywiście będzie typ na mecz Ślask vs Cracovia oraz dodatkowy, który wpadł (albo inaczej) , dopiero zauważyłem na forbet.
Śląsk vs Cracovia 3-1
Cracovia Over 1.0 @ 1.89 ▶ Zwrot 1 gol
LVBET

Ja rozumiem, że Cracovia pozbyła się najlepszego napastnika, ale generalnie zespół się wzmocnił, wrócił Budziński, myślę, że utrzymanie w większości składu przez Probierza zaowocuje.
Śląsk w spotkaniach sparingowych pokazał, że dalej jest problem z obroną, miał pomóc Golla to jest kontuzjowany i nawet jeśli zagra(w co wątpię), to będzie bez zgrania bo zagrał, ja wiem, koło 25 minut w sparingu z tego co pamietam, ale nie wazne, bo to i tak za malo czasu. W poprzednim sezonie Cracovia strzeliła Ślaskowi 6 bramek z czego 5 u siebie, to prawda, ale Probierz dokładnie wiedział jakie błedy robi Tarasovs i to wykorzystał. W sobote parę stoperów prawdopodobnie stworzy właśnie Łotysz z Ceebanem, dodatkowo nie pewny na prawej stronie Dankowski i problem gotowy. Mnie jako kibica Śląska denerwuje to, że kupuje się kolejnych pomocników, napastników, ale żeby kupić 2-3 obrońców to już problem.
Co się rzucało w oczy na sparingach jeszcze? Znowu świetnie broni Słowik, ale ile można w meczu ze Slovanem Liberec padl wynik 1-1 , a mogło być 1-5 dla Czechów, każdy sobie odpowie jak wygląda ta obrona.
Gram bo dobry kurs, a i bezpiecznie, bo w razie jednej bramki mamy zwrot ;).
Statystycznie w poprzednim sezonie Śląsk średnia straconyych goli to około 1 - mowa o meczach u siebie. Cracovia na wyjeździe - liczba strzelonych goli to ponad 1. W fazie zasadniczej. Fazy kolejnej nie liczę, bo to już zwłaszcza dla Cracovii były mecze sparingowe.
Over 19.5 bramki w meczu -&gt; 1.83 - forbet ⛔ 18
edit: No cóź, szkoda, szkoda zwłaszcza karnego w Krakowie, chociaż i tak by to nic nie dało ;)

Kurs bardzo przyjemny.
8 spotkan - 4 overy i 4 spotkania z dwiema bramkami, mam kilku kandydatów do spotkań z dużą ilością bramek, a nie widze też meczu, który mógłby być 0-0, pierwsza kolejka, jeszcze srednie zgranie, mogą pojawiać się błędy, a i to pierwsza kolejka, także nie ma zbytnio czego bronić, także zobaczymy sądzę ofensywne spotkania.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Miedź - Pogoń
obie strzelą @1,75
forBET
Miedź DNB @1,95 forBET
Po latach &quot;dobijania się&quot; do Ekstraklasy wreszcie udało się właścicielowi Miedzi wprowadzić klub do najwyższej ligi, szykuje się jutro wielkie święto w Legnicy. Dla mnie jako kibica Zagłębia ma to o tyle znaczenie, że będziemy mieć kolejne derby, tyle tytułem wstępu. Teraz już do samego meczu, jak już wspomniałem klub z Legnicy był budowany przez kilka sezonów i awans na pewno nie był przypadkiem, dodając do tego, że jest to ich debiut, mecz otwarcia, a także mecz u siebie, uważam, że mogą się pokusić o zwyciestwo, jednak dla spokoju ducha asekuruję się zwrotem w przypadku remisu. W Miedzi wszyscy są gotowi, nie ma żadnych absencji, natomiast w Pogoni nie wystąpią Jarosław Fojut oraz Soufian Benyamin, Pogoń na pewno ma bardziej doświadczony zespół, ale beniaminkowie w pierwszej części sezonu potrafią zaskakiwać, dlatego myślę, że punkty zostaną w Legnicy, jeżeli nie uda im się wygrać to na remis stać ich na pewno, drugi typ na obie strzelą także wydaje mi się całkiem realny, poczatek sezonu, drużyny nie są jeszcze do końca zgrane i o błędy w obronie nie trudno.
przewidywane składy na ten mecz:
Miedź Legnica (4-2-3-1): Sapela - Zieliński, Bozić, Osyra, Kwame - Gargula, Augustyniak - Marquitos, Forsell, Łobodziński - Piątkowski
Pogoń Szczecin (4-2-3-1): Załuska - Nunes, Dvali, Rudol, Niepsuj - Drygas, Kozulj - Frączczak, Majewski, Delev - Rasmussen
Jagiellonia - Lechia
Jagiellonia strzeli powyżej 1,5 gola @2,05
forBET
powyżej 2,5 gola @2,05 forBET
Drugie jutrzejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, faworytem na pewno są gospodarze i to oni są według mnie faworytem, jednk ciekawi mnie jak zaprezentuje się Lechia Stokowca, który mógł przepracować cały okres przygotowawczy z drużyną, więcej do udowodnienia na pewno mają goście z Gdańska, ktorzy w poprzednim sezonie mieli walczyć o puchary, a praktycznie do końca musieli bronić się przed spakiem, Jaga która w przyszłym tygodniu zaczyna eliminacje do Ligi Europy nie została osłabiona po sezonie i ponownie ma walczyć o mistrzostwo. Myślę, że będą się chcieli jutro pokazać i wygrają przed własną publicznością, ja jednak tradycyjnie próbuję trochę bezpieczniej, a mianowicie, że gospodarze strzelą minimum 2 gole, liczę równiez na bramkę gości stąd typ na over. Drugim aspektem przemawiającym za overem są bezpośrednie mecze obu ekip rozegrane w poprzednim sezonie, w Białymstoku Jaga wygrała 4:1, a w Gdańsku padl remis 3:3.
KE ⛔ 205
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Miedź 1:0 Pogoń

Co tam mundial. W końcu wraca najlepsza liga świata. Ale do rzeczy. Nowy sezon rozpocznie pojedynek Miedzi z Pogonią.Bukmacherzy mają problem ze wskazaniem zdecydowanego faworyta. Ja również takiego nie widzę. Zastanawiałem się jak ugryźć ten mecz. Postanowiłem nie robić żadnej szczegółowej analizy tylko pójść w stronę historii (?). Otóż często zdarzało się, iż beniaminek, mimo że skazywany na pożarcie był w stanie zdobywać punkty w kolejnych meczach i zajmować wyższe miejsce w lidze niż wskazywałby na to potencjał drużyny. Często spowodowane jest to, z jednej strony, zlekceważeniem przez rywala, a z drugiej, motywacją oraz pewnością siebie po uzyskaniu awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dlatego na tej podstawie oraz biorąc pod uwagę fakt, że Miedź zaczyna rozgrywki u siebie, postanawiam skłonić się ku gospodarzom. Beniaminek w tym inauguracyjnym meczu jest w stanie urwać punkty Pogoni. Do tego zachęca również wysoki kurs. Uważam, że warto spróbować.
Moje propozycje:
Miedź /kurs około 2.70 /✅
Miedź dnb /kurs około 1,95 /✅
KE ✅ 265
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Miedź Legnica - Pogoń Szczecin
Typ: over 2,5
Kurs: 1,96
fortuna
W końcu stało się doczekałem się startu mojej ulubione Ekstraklasy polskiej. Na początek beniaminek z Legnicy zagra z Pogonią Szczecin. Ciężko jest mi tu wskazać faworyta tej potyczki, liczę tu na sporo goli w inauguracyjnym meczu sezonu. Co do transferów to na nasz w barwach Miedziowych wybiegnie znany z naszych boisk Henrik Ojaama grający kiedyś w barwach Legii Warszawa. Po za tym do klubu przyszli: Ukraiński bramkarz Anton Kaniboiłockij, estoński obrońca Artur Pikk i Błażej Skórski. Po za tym nikt znaczący z klubu nie odszedł trener Nowak będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników żadne nie na rzeka na urazy. Co do rywali ze Szczecina to tutaj już zaszło więcej zmian. Z klubu odeszli między innymi: Dawid Kort, Rafał Murawski, Jakub Piotrowski, Łukasz Zwoliński. Byli to podstawowi zawodnicy w ubiegłym sezonie. Natomiast z wzmocnień można odnotować: Radosław Majewski z Lecha Poznań, Niemiec Soufian Benyamina, Bośniak Zvonimir Kozulj. Jak już wspominałem ciężko tu wytypować wynik ale trochę więcej szans daje tu gościom.
Typ: Pogoń Szczecin
Kurs: 2,52
Typ: Pogoń Szczecin (-1)
Kurs: 5,1
fortuna
KE - nie bierze udziału - 3 typy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom