>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I runda kwalifikacji Ligi Europejskiej [12.07.2018]

Status
Zamknięty.
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Lech Poznań - Gandzasar Kapan
Są takie ekipy i tacy ludzie, na których działa tylko &quot;prąd &quot;, czyli mocny wstrząs...Kibole Lecha pokazali pod koniec sezonu co sądzą o ich zaangażowaniu. Czasami taki &quot;doping &quot; dobrze działa na skurokopów. Mimo wszystko twierdzę że jeszcze tutaj nasze ligowe gwiazdy się nie rozłożą. Zesopły ormiańskie na wyjazdach praktycznie nie istnieją...
Lech - 2,5 kurs 1,95 STS
wynik 2:0 FT
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
minglee 312

minglee

Użytkownik
jest jakaś szansa, że któraś z naszych drużyn dzisiaj nie wygra? kusi mnie dać za drobne podpórki na obie ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Gornik - Zaria @ under 2,5 gola @ 2,60
??? Znów kurs z kosmosu
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Ciesza wygrane naszych drużyn w tej rundzie eliminacyjnej Ligi Europy, mam nadzieje że spokojnie każda z nich awansuje dalej. Pozwoliłem sobie wrzucić kilka linków po meczach Górnika i Lecha.
Skrót Lech - Gandzasar 2-0, dwa gole Gytjaera


Kilka słów pomeczowych po meczu Lecha


Konferencja trenera Brosza po meczu Górnik - Zaria Balti 1-0 gol Angulo, jak by miało być inaczej.


Krótka wypowiedź Adama Wolniewicza o meczu z Zarią.

 
Otrzymane punkty reputacji: +19
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ciesza wygrane naszych drużyn w tej rundzie eliminacyjnej Ligi Europy, mam nadzieje że spokojnie każda z nich awansuje dalej. Pozwoliłem sobie wrzucić kilka linków po meczach Górnika i Lecha.
Skrót Lech - Gandzasar 2-0, dwa gole Gytjaera


Kilka słów pomeczowych po meczu Lecha


Konferencja trenera Brosza po meczu Górnik - Zaria Balti 1-0 gol Angulo, jak by miało być inaczej.


Krótka wypowiedź Adama Wolniewicza o meczu z Zarią.
Z tym zdaniem &quot;mysle ze spokojnie kazda z nich awansuje dalej&quot; bym się zastanowił, bo o ile Lech nie powinien mieć problemów o tyle Górnik może mieć spore, bo wczoraj nic wielkiego nie pokazal zaliczka tez mala, a jedzie do tak egzotycznego kraju jak Mołdawia a tam może być roznie, widać ze w Gorniku brak takich pilkarzy jak Kurzawa, Kądzior czy Wieteska,
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Ciesza wygrane naszych drużyn w tej rundzie eliminacyjnej Ligi Europy, mam nadzieje że spokojnie każda z nich awansuje dalej. Pozwoliłem sobie wrzucić kilka linków po meczach Górnika i Lecha.
Skrót Lech - Gandzasar 2-0, dwa gole Gytjaera


Kilka słów pomeczowych po meczu Lecha


Konferencja trenera Brosza po meczu Górnik - Zaria Balti 1-0 gol Angulo, jak by miało być inaczej.


Krótka wypowiedź Adama Wolniewicza o meczu z Zarią.
co za stronniczy skrót ???? Ormianie mieli więcej strzałów celnych niż Lech, a na skrócie pokazana tylko jakaś wrzutka z rożnego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom