>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problemy aktualne. Wypłata i działanie strony.

igor_sypniewsk 0

igor_sypniewsk

Użytkownik
Od wczoraj przestała mi działać strona ( w UK działa czyli pewnie zablokowana) a wypłata pieniędzy od 9 dni już nie doszła. Na koncie miałem też środki. Ktoś ma jakieś pomysły jak rozwiązać ten problem z Expektem?
 
O 57

over05system

Użytkownik
zna ktoś aktualną stronę co działa ? W dniu dzisiejszym nasze ministerstwo zablokowało adres z końcówką .info oraz początkiem eu. i m.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Napisalem emaila do supportu i otrzymalem taka odpowiedz:
Uprzejmie informuję, że w chwili obecnej nasz Dział Techniczny pracuje nad jak najszybszym przywróceniem naszej strony. Zostanie Pan poinformowany drogą mailową, jak tylko strona będzie ponownie aktywna.
Jednocześnie chciałbym przypomnieć, iż wszelkie środki pieniężne znajdujące się na koncie gracza są u nas zawsze bezpieczne, a prawa konsumenta podlegają ochronie zgodnie z przepisami Maltańskiego Urzędu ds. Gier (Malta Gaming Authority). Prywatność naszych klientów jest chroniona zgodnie z maltańskimi przepisami o ochronie danych osobowych, które opierają się na dyrektywie Unii Europejskiej o ochronie danych osobowych.
Przepraszam za niedogodności i z góry dziękuję za cierpliwość.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Boże ludzie zmieńcie sobie dns-y np. na te od google. Ja mam zmienione, i zawsze po wpisaniu www.expekt.com przenosi mnie na aktualnie niezablokowaną domenę. Obecnie to eu.expekt.one . W sumie to rozwiązanie naszych władz to walka &quot;z wiatrakami&quot;, natychmiast po wpisaniu danej nazwy strony na listę ministerstwa bukmacher otwiera inną nazwę strony. Ja mam zmienione dns-y i nie mam problemu, zawsze wpisuje www.expekt.com i zawsze mnie przenosi na aktualnie czynną stronę..
 
Do góry Bottom