>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Jerzy Brzęczek nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ja jestem za tym, zeby przestac spinac dupe na te smiwszna Lige Narodow, ktora kazdy ma gdzies i pororowac skladem jak siatkarze w Final Six.
Nie ma szans bysmy przeszli sucha noga proces przebudowy kadry i wprowadzania mlodosci.
Jesli ktos chce rozliczac nowego trenera po tym kabarecie z Portugalia i Wlochami (Ci sa akurat w innym momencie i beda grac o cos), to ten co chce zjesc ciastko i miec ciastko.
Na cholere nam wysoki ranking i status sztucznej potegi skoro pozniej zycie weryfikuje nas brutalnie. Badzmy sredniakiem, popracujmy u podstaw, sprawdzmy jaki szkielet mozemy stworzyc i powoli sie pozniej weryfikujmy.
A nie Juve, Bayern i pol sezonu w PSG strasza Europe.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Polacy pod batem i w pełnej dyscyplinie nie będą nigdy nic poważnego tworzyć.
Nie wiem, skąd taka teoria. Wszędzie są zawodnicy, którzy wręcz potrzebują bata, jak i tacy, którzy czują się z tym źle i potrzebują innych form motywacji.
Dla mnie w wyborze selekcjonera z Polski jest ten plus, że będzie on lepiej zorientowany w naszych realiach i lepiej będzie znał ligę.
Zagraniczny trener raczej oparł by się na tych samych nazwiskach, tylko dodał &quot;swoją myśl szkoleniową&quot;. I być może na początku zagrałby na autorytecie jak to zrobił niejaki Leo B. (o ile byłby to ktoś znany)
Nawałka nie wykorzystał praktycznie wcale polskich ligowców, tylko oparł się na zawodnikach grających za granicą. Były próby jak np. słynny już Kapustka, ale w większości przypadków były to niewypały. Najlepszym przykładem Peszko. Na Mundial pojechał Kurzawa, ale szansę dostał w meczu pocieszenia. Byli jeszcze Pazdan i Jędrzejczyk, ale bez żadnego błysku.
Momentami wcześnienieźle spisywal się Mączyński, ale to za mało.
Ewidentnie brakował u Nawałki świeżej krwi, bo Nawałka to był duży cykor i nie dał kadrze żadnej liczącej się nowej twarzy.
Brzęczka nie krytykuję, bo chcę najpierw zobaczyć kilka meczów pod jego wodzą. Moim zdaniem dużo, a właściwie najwięcej będzie zależeć od tego, czy ma on mocną osobowość. Bez tego ani rusz. Tego w tej chwili nie wiem, więc nie będę oceniać.
W dalszej kolejności wizja gry.
Polska moim zdaniem musi grać z kontry i jak najwięcej skrzydłami. Trzeba znaleźć solidnych obrońców i skrzydłowych, bo Kuba już za stary, a Turbogrosika należy wymianić na Turbozłotego przynajmniej.
Oczekuję, że Brzęczek odmłodzi kadrę, znajdą się w niej zawodnicy walczący, którzy czegoś chc i nie oglądają się na innych. I zawodnicy, którzy potrafią myśleć na boisku, bo to szalenie ważne.
 
cock 756

cock

Użytkownik
... Ale tu potrzebna jest &quot;nowa myśl szkoleniowa&quot;... I oby dotarła do nieambitnych osób... Błagam policzcie:
1. Ile podań z pierwszej piłki było autorstwa Orłów Nawałki? W całym turnieju...
2. Ile razy doszło do rozszczelnienia bloku defensywnego przeciwnika w wyniku rozciągnięcia gry podaniem na drugą flankę celem stworzenia miejsca kolegom z drużyny, idących środkiem? W całym turnieju...
Sport wyłania zwycięzcę, inni muszą przegrać, ale styl Orłów Nawałki jest naprawdę karygodny. Próżność, pijaństwo, fochy gwiazd... Co to było? Jakoś bólu d... nie miał żaden z Portugalczyków jak CR dosłownie palcem pokazywał jak mają grać i komu podawać... Cebula i instagramy...
Wracając do nowego selekcjonera. Poczytałem trochę o Jego życiu i osobowości. Należy mu się szacunek. Podwójny, że podjął się ciężkiej pracy rzeźbienia w masie kałowej... Zagraniczny odcinałby jedynie kupony z kontraktu. Ukłon dla Pana Prezesa. Za odwagę. Oby miał nosa. Mam nadzieję, że równie odważnie wsiądzie dwa razy do samolotu, odwiedzi Belgi i Islandię i przywiezie stamtąd to, co centralnie narzuci polskim klubom, bo nie pomoże nikt i nic.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Trener Chorwatów też nie miał osiągnięć a popatrzcie jak daleko z nim zaszli ale racja,tutaj chodzi o oddanie dla sprawy. Nie ma się co oszukiwać,nasi piłkarze nigdy nie będą umierać za naszą reprezentację. Może gdybyśmy pozbyli się lewandowskiego albo Grosickiego I tego typu Judaszy to by coś z tego było. Nie ma się co oszukiwać,nasi piłkarze umieją grać tylko z amatorami.
Trener Chorwatow nie mial osiagniec?
Chyba jaja sobie robisz. Koles zdobywal trofea w Azji wlacznie z Azjatycka Liga Mistrzow.
Nie to co nasz trenejro
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Nie no spokojnie. Trzeba dać chłopu szansę i tyle. Tylko nie oceniać po 1, 2 meczach. Nawałka też miał nieudany start. Plusem Brzęczka jest to, że nie jest konfliktowy i nie gwiazdorzy. Zresztą możecie posłuchać w sieci jak jego koledzy z reprezentacji pochlebnie wypowiadają się o nim z okresu kiedy był kapitanem kadry. Sam jestem zaskoczony wyborem, ale na dobrą sprawę w Polsce ciężko kogoś wyhaczyć a trener zagraniczny to zawsze ryzyko - mentalność, temperament, komunikacja i wiele innych czynników które należy wziąć pod uwagę. Dajmy mu szansę.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Zatrzymajmy się przy jednym nazwisku. Chodzi mi o pana Andrzeja Woźniaka. Serio... taki gość jest w sztabie kadry? Przecież to jest skandal i kompromitacja!
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zatrzymajmy się przy jednym nazwisku. Chodzi mi o pana Andrzeja Woźniaka. Serio... taki gość jest w sztabie kadry? Przecież to jest skandal i kompromitacja!
&quot;Książe Paryża&quot; był od poczatku stawiany jako największy faworyt do pracy z bramkarzami, zarówno Brzęczek jak i Boniek nie widzą problemu, argumentując to tym, że &quot;popełnił błąd, przyznał się, odpokutował&quot;, więc my możemy sobie...tylko ponarzekać, choć fakt jest oczywisty, że człowiek z taką przeszłością nie powinien mieć miejsca w najważniejszej krajowej drużynie.
 
B 0

buko69

Użytkownik
czekają ciężkie mecze w tym roku. oby Boniek wytrzymał presję...a ta na pewno będzie po nieudanych mistrzostwach.
Zatrzymajmy się przy jednym nazwisku. Chodzi mi o pana Andrzeja Woźniaka. Serio... taki gość jest w sztabie kadry? Przecież to jest skandal i kompromitacja!
tutaj racja. nie wiem czym kierował się Boniek akceptując ten wybór
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom