>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [78]

Status
Zamknięty.
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Tylko zagrać „pewniaczka” z forum po 1.3 i już topi. Brawo Kopfer i typerzy.
Gracie jakieś kursy śmieszne i jeszcze narzekacie na typerów że to ich wina?! Chłopie wszyscy tutaj grają na własną odpowiedzialność i za swoje pieniądze. Nikt za Ciebie nie będzie obstawiał, więc nie rozumiem o co ten płacz. Raz na wozie raz pod wozem. Weryfikuje się po swojemu wszystkie typy które się stawia, nawet te podane od kogoś o których się nie ma pojęcia i potem podejmujesz decyzje na własną rękę. A nie jakieś wielkie pretensje.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ja pogralem over 21,5g Koepfera i btts Atlanty.
I wyglada to lepiej.
E: Dominik nawet seta nie ogarnie? To juz niedobrze
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, SL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Boston Celtics
Typ: PTB -2.5 pkt OT
Kurs: 1.87
Bukmacher: Unibet
Analiza:


To będzie zdecydowanie najtrudniejszy rywal dla Celtów. Na razie Zieloni męczyli się z pionkami jacym byli Heat, Hornets czy Knicks. Tutaj stanie ekipa bardzo wysoko rozstawiona, która w każdym spotkaniu prezentowała się z bardzo dobrej strony jak na Ligę Letnią. Tutaj siła ofensywna jest za wielka na mój klub któremu kibicuje. Strasznie mizernie wyglądają C&#39;s w 4 Q gdzie nie ma komu pociągnąć tego wózka. Czy to z Knicks czy to z Heat w 4 Q dostawaliśmy prawie 10 pkt i chciałbym abyście mieli to gdzieś za głową przed tą 4 Q bo być może to będzie świetna okazja na zarobek w tej ostatniej tercji. O rosterach nie będę pisał. Przeanalizowane mam dość fajnie rywala. Nie mam żadnych zastrzeżeń do Birda, Semiego i troszkę szkoda, że nie można spotrzeć jak wygląda Williams nowy nabytek tegorocznego draftu.
Co do Świetlistych Smug to bardzo dużo opcji w ofensywie. Z niezłej strony pokazuje się Baldwin IV, Layman, McDaniels czy też Simon, Trent. Każdy z nich dodaje mnóstwo energii po obu stronach parkietu i daje sporą zdobycz pkt a to w SL jest kluczowe. Smugi wygrały w SL wygrały wszystkie 4 spotkania i dziś ograją grubo Boston Celtics.
brać tylko
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom