>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Zagraniczny bukmacher ze Skrillem

fmaniac 0

fmaniac

Użytkownik
Witam ????
Czy jest w czym wybierać jeśli chodzi o pewne zagraniczne buki z opcją wpłaty/wypłaty Skrill? I chciałem zapytać czy generalnie zaleca się grę na zagranicznym serwisie za względu na ten podatek 12% jaki u nas jest czy mimo wszystko lepiej wybrać legalne obstawianie?
Pzdr:beer:

Zobacz sobie Bet90 ,32Red lub OptiBet
 
fmaniac 0

fmaniac

Użytkownik
Faktycznie, jednak płaci się prawie 5% za wpłatę i wypłatę, także odpada. Naziemnymi się nie interesuję, chciałbym zacząć najlepiej w jakimś zagranicznym, który przyjmuje Polaków i ma Skrilla.
 
fmaniac 0

fmaniac

Użytkownik
Tak się składa, że akurat mam tu konto i widzę co jest napisane przy próbie wypłaty ;) Nigdzie indziej tak wysokiej prowizji za wypłatę nie widziałem, a teraz jeszcze i za wpłatę jest 4,9%(choć może wcześniej też było, nie pamiętam)...
 
C 54

cp-company

Użytkownik
Dzisiaj jeszcze wypłacałem. Ale ja widzę, że ty masz USD ? Bo ja gram w PL i opłat nie mam żadnych. Więc opłata jest gdy ma się obcą walutę.
 
fmaniac 0

fmaniac

Użytkownik
Zgadza się, z supportem właśnie dogaduję się w tej sprawie.
Podrzućcie jeszcze jakieś buki ze Skrillem jeśli są ????
 
rozkalibrowany 39

rozkalibrowany

Użytkownik
nigdy? rozszerz odpowiedz bo wiekszej bzdury nie slyszalem
A co tu rozszerzać? Facet ma rację i tyle, matematyka jest bezlitosna. W dłuższej perspektywie czasu zawsze będzie minus, chyba że gra się pojedyncze strzały w miesiącu za parę tysięcy na single, to wtedy może będzie plus, jeśli ma się świetne info lub nosa co do meczu – ale to tylko fart. Natomiast ogólnie sprawa jest prosta – jeśli notujesz yield miesięczny mniejszy niż 15% (a to już wskaźnik mówiący o profesjonalnym, regularnym i zyskownym obstawianiu, który bardzo niewielu graczy wypracowuje), to ile Ci zostanie po odliczeniu podatku? Jak ktoś gra na poważnie, to raczej nie gra u ziemniaków, a co najwyżej uznaje jakiegoś ziemniaka jako opcję zapasową w nagłym przypadku. No, chyba że mówimy o ludziach, co grają taśmy puszczane co weekend za 2 zł o kursie ponad 100, to wiadomo, że raz na kilka miesięcy coś wpadnie i w skali roku może nawet mały plusik będzie. :cwl:
 
Do góry Bottom