>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Komu wysylamy loginy
loginy idą do mnie, ale większość już mam z wcześniejszych edycji Typera Ekstraklasy, z osobami, których loginów nie mam skontaktowałem się na pw + czekam jeszcze na podesłanie kuponów od 2 osób, jeżeli podeślą to całe TOP5 będzie już znane, jeżeli nie to w zależności kto wysłał, a kto nie bonus może przejść na kolejne osoby.
 
maer 199,2K

maer

Typer A-League
loginy idą do mnie, ale większość już mam z wcześniejszych edycji Typera Ekstraklasy, z osobami, których loginów nie mam skontaktowałem się na pw + czekam jeszcze na podesłanie kuponów od 2 osób, jeżeli podeślą to całe TOP5 będzie już znane, jeżeli nie to w zależności kto wysłał, a kto nie bonus może przejść na kolejne osoby.
Czyli waldi1979 moje dane masz i nie muszę go kolejny raz wysyłać?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hm... Z tego co liczę to nie dodałeś mi 11 punktów w ostatniej kolejce... i spadłem na 6 miejsce a przed ostatnią kolejką byłem 3. Policz dla pewności
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Hm... Z tego co liczę to nie dodałeś mi 11 punktów w ostatniej kolejce... i spadłem na 6 miejsce a przed ostatnią kolejką byłem 3. Policz dla pewności
faktycznie, nie dodałem Twoich wyników z ostatniej kolejki, dzięki wielkie za zwrócenie uwagi, już poprawione, oczywiście utrzymałeś 3 miejsce, pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam za zamieszanie.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Słowem podsumowania:
Typer Mundial Rosja 2018 dobiegł końca, zabawa wypaliła bardzo dobrze, zainteresowanie szczególnie w pierwszej części konkursu zaskoczyło, oczywiście na plus, pracy przy podliczaniu był ogrom, ale najważniejsze, że obyło się bez większych pretensji oraz błedów, z tego miejsca chciałbym podziękować dla husarz22 , który pod moją nieobecność trzymał pieczę nad konkursem ????
Chciałbym podziękować wszystkim za wspólną zabawę, jeszcze raz pogratulować wszystkim wygranym w poszczególnych kolejkach oraz najlepszej piątce, która wygrała w generalce.
Wszystkie dane za ostatnią kolejkę oraz klasyfikacjhę generalną zostały już przekazane, wiec &quot;na dniach&quot; możecie wypatrywać bonusów w fortuna.
Na koniec jeszcze raz dzięki za wspólne przeżywanie Mundialu i do zobaczenia mam nadzieję, że już niedługo w kolejnej odsłonie Typera Ekstraklasy. Pozdrawiam ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
maer 199,2K

maer

Typer A-League
U mnie za ostatnią kolejkę tylko obecnie wpadła bo dopisane jakieś ponad 9 tys punktów czyli 70 zeta a za 2 miejsce czyli 150 zeta w generalce to bedzie jakies 21000 ich punktow.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
U mnie za ostatnią kolejkę tylko obecnie wpadła bo dopisane jakieś ponad 9 tys punktów czyli 70 zeta a za 2 miejsce czyli 150 zeta w generalce to bedzie jakies 21000 ich punktow.
Za generalkę poszło później, ponieważ musiałem wyjaśnić dodatkowo kwestię kuponów, za 7 kolejkę loginy zostały przekazane dzień wcześniej.
 
Do góry Bottom