>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finał: Francja - Chorwacja [15.07.2018, niedziela godz. 17:00]

adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja jeszcze dodam co do meczu Francja - Argentyna, że prowadząc 4:2 Francja pozwoliła sobie na dekoncentrację i 3 bramka dla Argentyny padła w samej końcówce meczu. Właściwie powinno być 4:2. I dzięki za uwagi bo rzeczywiście można ten mecz nazwać ciężkim dla Francji, zapomniałem, że gonili wynik; jednak na pewno nie tak ciężki jak Chorwacji z Rosją, Danią i Anglią...
A co do drabinki to była łatwiejsza dla Chorwacji. Nie ma co tu się nawet zastanawiać. Mimo wszystko Belgia/Urugwaj jest znacznie lepszym zespołem niż Anglia/Rosja/Dania. Co do Argentyny to jak wiemy w meczu grupowym było fatalne ustawienie poprawione na Francję. Więc można śmiało zaryzykować twierdzenie, że Argentyna grająca z Francją była znacznie lepsza niż ta grająca z Chorwacją.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
uważam, że dzisiaj nie ma najmniejszego sensu rozpatrywanie tego meczu w kategorii &quot;kto miał lepszą lepszą drabinkę&quot;, tak samo jak porównywanie meczy, że jedni w grupie przegrali z kimś, a drudzy z nimi w fazie pucharowej wygrali, więc są lepsi, wiadomo, że mecz meczowi nie równy. Do finału nie wchodzi się przez przypadek, to ostatnie 90 lub 120 minut każdej z ekip na tym turnieju, a stawka ogromna, tak samo zmęczenie, przy dzisiejszej medycynie obie drużyny będą gotowe fizycznie na 120%, dla mnie ten mecz to 50/50 może z lekkim wskazaniem na Francję, ale właśnie ten fakt może pomóc Chorwacji. Francja &quot;musi&quot;, a Chorwacja &quot;może&quot;, nie raz już w tym turnieju udowodnili, że doskonale radzą sobie z presją, gdy muszą gonić wynik, Francja oprócz wspomnianego meczu z Argentyną nie miała takich problemów i swoje mecze wygrywała minimalizmem, który mam nadzieję, że dzisiaj ją zgubi, nikt na tym turnieju nie zasłużył na Puchar jak Chorwacja.
remis @3,3 fortuna
Chorwacja mistrzem świata @2,92 fortuna
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Bardzo cięzki mecz do wytypowania,wiadomo zresztą,że finały to powinno się oglądać a nie obstawiać.Niby faworytem na papierku jest Francja,mieli trudniejszą drabinkę,mają lepszych piłkarzy,ale jakoś na tym mundialu według mnie nie zachwycają.Chorwacja oprócz meczu z Argentyną to też nie pokazała nie wiadomo czego,meki ze słabą Dania,z Rosja to samo,z Anglią lepiej wyglądali od tej 60 min,ale mają w nogach 3 dogrywki z rzędu i to może decydować..z drugiej strony walczą jak lwy,olbrzymia motywacja i szansa życia,więc to nie będzie najważniejszy aspekt to zmęczenie.
Ja tam typuje,że do przerwy będzie wyniki bezbramkowy,nikt się nie otworzy,drużyny zmęczone drogą do finału,oczywiscie jakies okazje(pozdrawiam Szpaka) będą,ale nikt nie pozwoli sobie na bardzo powazny błąd w pierwszej połowie,a więc..
1 połowa : X kurs : 2.00 ⛔
DW 1 połowy : 0:0 kurs 2.50 ⛔
Kursy z Fortuna
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Stawiam jeszcze na strzelenie bramek po obu stronach. Chorwacja pierwsza traciła te bramki, ale udawało im się nadrabiać i właśnie ten ich atak pozycyjny oraz cierpliwość przekonują mnie do tego by zagrać ten typ.
Nie idę w bezbramkowy finał. W moich typach wykluczam taki scenariusz. Daję też szanse Chorwacji więc muszę postawić taki typ. Francja powinna pierwsza zdobyć bramkę. Takie moje wizje. W sumie moje typy nakierowane są mocno ostatnimi wynikami obu zespołów.
Niby Francja nie traciła tych bramek bo w całym turnieju wpakowała im 3 bramy Argentyna a wcześniej Australia jedną. Tłumacze sobie to w ten sposób, że w meczu Francji z Urugwajem nie było Cavaniego, który strzelił dwie bramki Portugalii i jedną Rosji. Niby Suarez szukał się wzajemnie z Cavanim w meczach, ale z Francją zabrakło najlepszego napastnika. Za to Belgia z Francją zagrała słabiej, ponadto Lukaku ostatnie dwa mecze był nieskuteczny. Już wspomniałem, że mecz Francja - Belgia nie podobał mi się, a Belgia Anglia oglądałem tylko chwilę z tego samego powodu.
Liczę na dominację Chorwacji w drugiej połowie i na ich bramkę.
Fra - Chorw obie strzelą kurs 2.35
buk: STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tylko tak się zastanawiam gdzie były osoby dzisiaj grające na Chorwację we wcześniejszych meczach ? W większości typy były podawane przeciw Chorwacji... Teraz doszli do finału i raptem jaka zmiana... ???? U mnie akurat na odwrót bo ja grałem na Chorwację praktycznie w każdym ich meczu, ale teraz doskonale wiem na co ich jeszcze stać... Zresztą podobne nastroje w samej Chorwacji... Na mecz z Anglią nie chciało się ruszyć d., na wcześniejsze mecze to samo. Chorwacja nie tylko zmagała się z rywalem, ale też trybunami, a teraz wykupują samoloty...
Piszę o tym tylko po to żeby uświadomić wam, że drużyna chorwacka to jest wciąż ta sama drużyna, która strasznie męczyła się z Danią, Rosją, Anglią, no może nie ta sama tylko o wiele bardziej zmęczona. Natomiast zmieniło się wszystko wokół. Raptem ludzie wierzą, że pokona Francję. Tylko to nie ma żadnego uzasadnienia merytorycznego... I czy pomoże ta zmiana otoczenia Chorwacji ? Szczerze mówiąc to wątpię bo powstała presja i oczekiwania...
Zajrzyjcie jeszcze raz do postów dotyczących Chorwacji we wszystkich jej meczach na mundialu i poczytajcie co wtedy pisaliście...
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Z szalonych zakładów znalazłem Rebic Mandzukic Kante i Mbamppe dostaną żółtą kartkę 151 kurs Unibet. Bo czemu by nie? Mandzukic często dostaję kartki za glupoty, Kante za faul taktyczny, Rebic bo to brutal i niezly prowokator, Mbamppe za wybicie pilki po gwizdku lub cos takiego, polecam pewniaczek
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Z szalonych zakładów znalazłem Rebic Mandzukic Kante i Mbamppe dostaną żółtą kartkę 151 kurs Unibet. Bo czemu by nie? Mandzukic często dostaję kartki za glupoty, Kante za faul taktyczny, Rebic bo to brutal i niezly prowokator, Mbamppe za wybicie pilki po gwizdku lub cos takiego, polecam pewniaczek
Co to za kurs.. na STS 425.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co do zakładów specjalnych to w Fortunie znalazłem taki: Mbappe zdobędzie bramkę i otrzyma żółtą kartkę @15. Co o tym myślicie? Jeśli chodzi o bramkę to nie ma co się rozpisywać - to dynamiczny i sprytny piłkarz. Natomiast kartkę według mnie może dostać jak najbardziej. Sędzia pokazywał mu kartkę w dwóch ostatnich spotkaniach. W finale będzie napięta atmosfera, może jakaś przepychanka z Chorwackim obrońcą? Za drobne można zaryzykować.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do zakładów specjalnych to w Fortunie znalazłem taki: Mbappe zdobędzie bramkę i otrzyma żółtą kartkę @15. Co o tym myślicie? Jeśli chodzi o bramkę to nie ma co się rozpisywać - to dynamiczny i sprytny piłkarz. Natomiast kartkę według mnie może dostać jak najbardziej. Sędzia pokazywał mu kartkę w dwóch ostatnich spotkaniach. W finale będzie napięta atmosfera, może jakaś przepychanka z Chorwackim obrońcą? Za drobne można zaryzykować.
Całkiem dobry pomysł. Po kursie 15 można grać... Mbape czasami lubi się pobawić w opóźnianie gry. Strzelić też jak najbardziej może. Dobry pomysł...
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
tak jak napisał Dutchman Robin &quot;finały to powinno się oglądać a nie obstawiać&quot; -zgadzam się w zupełności, dla mnie ten mecz to NO BET.
Oczywiście w teorii zdecydowanie więcej przemawia za Francją. Ale te Mistrzostwa pokazują, że to co wydaje się logiczne przed meczem niekoniecznie się sprawdza -mecze Niemców, Brazylia z Belgią, over 2,5 w meczu o 3 miejsce, Hiszpania z Rosją, rożnego rodzaju overy w meczach grupowych itp, itd...
To jest finał MŚ, jeden, najważniejszy mecz w życiu. Chorwaci na pewno łatwo skóry nie sprzedadzą -moim zdaniem wszystko może się zdarzyć. Dlatego ja chłodzę już piwko i zamierzam po prostu obejrzeć dobre widowisko. A wszystkim typującym życzę powodzenia!
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Czy nie uważacie, że kurs 11 na piłkarza turnieju Griezmanna to trochę przesada? 3 bramki, 2 asysty, jedno z najważniejszych ogniw Francji i w finale może odpalić, niczym oprócz szybkości i nieobliczalności nie ustępuje Mbappe , jakie opinie?
Jak dla mnie Hazard powinien zgarnąć tą nagrodę bo we Francji nie ma aż takiego lidera bo nie oszukujmy się Mbappe wyszedł jeden mecz a te bramki Griezmanna to 2 z karnych a 3 podarował mu Muslera i 2 asysty po stałych fragmentach więc to nie robi wielkiego wrażenia. A w Chorwacji jest Modrić i Rakitić którzy raz grają lepiej a raz gorzej i jeszcze dwa razy w karnych ratował ich Subasić jak dla mnie Hazard po kursie 8.00 i jeszcze bramkarza turnieju powinien dostać Lloris więc dwóch nagród Francja raczej nie dostanie
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
KYLIAN MBAPPE dostanie żółtą @4.1
lv

Atrakcyjny kurs na to, że Kylian obejrzy w dzisiejszym finale żółty kartonik. Byliśmy świadkami, jak nie zapanować nad swoimi nerwami. To jest mecz finałowy, ogromna presja, walka do ostatniej minuty. Na przeciwko Francji staną waleczni Chorwaci.
Chorwaci mają popełnionych najwięcej fauli, to oznacza że Mbappe nie będzie miał łatwego życia z defensywą Chorwacji, więc nie raz i nie dwa mogą puścić mu nerwy, lub dopuści się jakiegoś brzydkiego zachowania.

Mandzu żółta @3.9
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata, Finał
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Chorwacja
Typ: kartki over 3.5
Kurs: 1,64
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Bardzo interesujący kurs na over kartkowy 3.5. To już finał każdy chce zdobyć tytuł najlepszej reprezentacji globu więc tutaj już żadnej kalkulacji nie będzie tylko twarda gra. Jak najbardziej ta linia na kartki powinna zostać pokryta. W meczach Francuzów w każdym spotkaniu poza tym grupowym z Danią ten over był pokryty. Wprawdzie Chorwacja mnie trochę zaskakuje bo w ich spotkaniach jest mało kartek a po tej reprezentacji spodziewałem się, że będzie więcej faulować i grać brutalniej ale to już finał i jak do tej pory dostawali niewiele kartoników to tak już w tym samym finale myślę, że będzie zupełnie odmiennie. Kurs na tę linię fajny, spodziewałem się mniejszego przelicznika. Osobiście będę kibicował Chorwatom ale nie skusiłem się by ich pograć, wolę bezpieczniejszy w moim odczuciu typ na over 3.5 w kartkach ;) Chorwaci przez cały turniej grali zadziwiająco &quot;grzecznie&quot; więc liczę, że w tym finale trochę się podpalić mogą i te kartki u nich się posypią. W meczach Francji jak wspomniałem pada wiele kartek i oni tutaj też coś dziś napewno wyłapią więc ten typ wydaje mi się być bardzo dobrym rozwiązaniem.
⛔ 3 kartki
 
borys333 278

borys333

Użytkownik
Co do zakładów specjalnych to w Fortunie znalazłem taki: Mbappe zdobędzie bramkę i otrzyma żółtą kartkę @15. Co o tym myślicie? Jeśli chodzi o bramkę to nie ma co się rozpisywać - to dynamiczny i sprytny piłkarz. Natomiast kartkę według mnie może dostać jak najbardziej. Sędzia pokazywał mu kartkę w dwóch ostatnich spotkaniach. W finale będzie napięta atmosfera, może jakaś przepychanka z Chorwackim obrońcą? Za drobne można zaryzykować.
Ja jeszcze postawię za drobne
Varane strzeli gola głową kurs 25.00
buk: Fortuna
3 obrońców Francji strzeliło już bramkę w tym Varane. Można zaryzykować.
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
KYLIAN MBAPPE dostanie żółtą @4.1
lv

Atrakcyjny kurs na to, że Kylian obejrzy w dzisiejszym finale żółty kartonik. Byliśmy świadkami, jak nie zapanować nad swoimi nerwami. To jest mecz finałowy, ogromna presja, walka do ostatniej minuty. Na przeciwko Francji staną waleczni Chorwaci.
Chorwaci mają popełnionych najwięcej fauli, to oznacza że Mbappe nie będzie miał łatwego życia z defensywą Chorwacji, więc nie raz i nie dwa mogą puścić mu nerwy, lub dopuści się jakiegoś brzydkiego zachowania.

Mandzu żółta @3.9
Na sts na mbappe 6 kurs
 
Do góry Bottom