>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

luque 1,5K

luque

Użytkownik
Pytanie jest takie czy Lewy ma być głównym napadziorem na MŚ 2022 gdzie będzie miał już 33-34 lata. Na pewno przyda się go zabrać w roli doświadczonej osoby ale powinna inna młodsza osoba grać pierwsze skrzypce. Nie do końca mam tu na myśli Milika bo coś srednio go widzę w tej roli ale tez nie ma za duzego wyboru. Głównym celem powinno być odmłodzenie kadry na najbliższe turnieje, podziekowac tym Jędrzejczykom, peszkom itp. osoby które były słabo dysponowane a nie kończą kariery typu Krycha powinni odpocząć od kadry przymusowo
 
Z 582K
Moim zdaniem w Polsce jest pelno takich trenerów jak Nawałka.Problem nie w trenerze,ale w przygotowaniu fizycznym.A tak w ogole to piłkarzy mamy co najwyżej przeciętnych i nawet sam Murinho niezrobił by z nimi wyniku na nasze rozbuchane oczekiwanie
 
N 0

narvi

Użytkownik
Pytanie jest takie czy Lewy ma być głównym napadziorem na MŚ 2022 gdzie będzie miał już 33-34 lata. Na pewno przyda się go zabrać w roli doświadczonej osoby ale powinna inna młodsza osoba grać pierwsze skrzypce. Nie do końca mam tu na myśli Milika bo coś srednio go widzę w tej roli ale tez nie ma za duzego wyboru. Głównym celem powinno być odmłodzenie kadry na najbliższe turnieje, podziekowac tym Jędrzejczykom, peszkom itp. osoby które były słabo dysponowane a nie kończą kariery typu Krycha powinni odpocząć od kadry przymusowo
Jak najbardziej sie zgadzam, że bedzie trzeba podziekowac kilku pilkarzom po tych mistrzostwach, mam nadzieje ze przyjdzie trener z zagranicy ktory nie bedzie bal sie odstawic niektorych zawodnikow. Co do Lewandowskiego to tera priorytetem beda mistrzostwa europy takze narazie nie ma co myslec o szukaniu nastepcy Lewandowskiego dopiero po tej imprezie mozna sie bedzie nad tym zastanawiac.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Pytanie czym się kierował Boniek ? Brzęczek nie ma jakiś ważnych adnotacji w CV z tego co wiem także to taka dość dziwna decyzja chyba że czynnikiem najważniejszym była stawka 2x niższa niż Nawalki hehe
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Oczywiscie. Malo w tej kadrze bylo zawirowan, a powolajmy na selekcjonera wujka obecnego jeszcze reprezentanta, co Wisle Plock prawie gdzies doprowadzil.
Najlepsze to sa argumenty:
Gral kiedys w kadrze, mowi po polsku, dobry czlowiek. :V
To sie Bilic musial na ostatniej prostej na dyktandzie wylozyc.
 
N 0

narvi

Użytkownik
Niezrozumiala decyzja Bonka, malo kto sie spodziewal polskiego trenera bo nie bylo sensownych nazwisk. Pozostaje nam liczyc ze sie sprawdzi ale ciezko w to wierzyc. Patrzac teraz na terminarz to Brzeczka moze szybko nie byc w tej kadrze poniewaz czekaja nas szybkie eliminacje do mistzrostw europy i tak naprawde za rok moze go nie byc.
Edit: Pomylka z mojej strony elimacje maja trwac do marca 2020 takze dluzej moze przetrwac na tym stanowisu.
 
abaac 2,1K

abaac

Użytkownik
Kariera trenerska
Na początku lutego 2010 roku Brzęczek został pierwszym trenerem Rakowa Częstochowa[1]. Po serii nieudanych meczów umowa z klubem została rozwiązana 3 listopada 2014, na prośbę głównego sponsora[2].
17 listopada 2014 roku został trenerem Lechii Gdańsk. Dnia 1 września 2015 roku został zwolniony. Od końca września 2015 trener GKS Katowice[3], 20 maja 2017, po przegranej w meczu z MKS Kluczbork i utracie szans na awans, podał się do dymisji[4]. 11 lipca 2017 roku został trenerem Wisły Płock. 12 lipca 2018 roku został ogłoszony nowym selekcjonerem reprezentacji Polski[5].
1017339998465556480

Z Gieksy wywalili go sami piłkarze, bo nie potrafił zapanować nad szatnią, a w Wiśle wszystko musiał ustalać z Furmanem.
Najważniejsze, że tani i wujek Błaszczykowskiego.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Po wyborze Nawałki były takie same komentarze. Poczekajmy co zrobi jako selekcjoner, a potem będziemy się wypowiadać. Już raz był trener z zagranicy ze znanym nazwiskiem i jakoś szału nie było.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Po wyborze Nawałki były takie same komentarze. Poczekajmy co zrobi jako selekcjoner, a potem będziemy się wypowiadać. Już raz był trener z zagranicy ze znanym nazwiskiem i jakoś szału nie było.
akurat ten trener z zagranicy wprowadzil nas po raz pierwszy w historii na EURO, przy tamtym stanie kadrowym to byl naprawde szal i to spory.
Zupelnie niezrozumiala dla mnie decyzja. Jesli koniecznie chcieli Polaka to jest przynajmniej dwoch w tej chwili bardziej doswiadczonych i utytulowanych. Mam na mysli Probierza i Skorze. Postawiono na goscia ktory jako trener praktycznie nic do tej pory nie osiagnal. To juz nawet Fornalik mial lepsze wyniki...
Osobiscie bylem zwolennikiem trenera z zagranicy. Bilic wygladal az za idealnie na to stanowisko -doswiadczenie w pracy z kadra, autorytet i do tego Chorwat przez co bariera jezykowa szybko by zniknela. Szkoda...
Oczywiscie zycze Brzeczkowi i kadrze jak najlepiej. Ale obiektywnych przeslanek na sukces niestety w tej chwili dostrzec nie potrafie...
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Pytanie czym się kierował Boniek ? Brzęczek nie ma jakiś ważnych adnotacji w CV z tego co wiem także to taka dość dziwna decyzja chyba że czynnikiem najważniejszym była stawka 2x niższa niż Nawalki hehe
Oczywiscie pieniązkami no bo czym innym hehe.PZPN ma kilku poteznych sponsorów,mysle,że nie było by problemem dołożyć pare groszy,żeby był solidny trener z zagranicy który dla tych naszych gwiazdeczek byłby bardzo potrzebny,jesli oczywiscie chce sie cos osiągnąć a widać,że jednak PZPN olewa temat poważnej gry niż tylko zakwalfikowanie sie do Euro gdzie pół Europy i tak wchodzi..
A co najbardziej śmieszy w ostatnich dniach od wyboru Brzęczka? gdzie nie wejde to pochwalne peany,że to charyzmatyczny szkoleniowiec,że taki kurde kozak co to nie osiągnął jako trener.Jak zawsze za przeproszeniem pajacowanie presstytutek,żeby tylko Zibi za darmoche na stadion wpuscił i na wyjazdy ???? kolesiostwo pełną gębą prawie jak za łysego Laty,tyle,że tu lepszy PR niz w tamtych czasach.
A JAK ZAWSZE CHODZI TYLKO O HAJS I NAPYCHANIE WŁASNYCH KIESZENI ????
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Ogolnie ja Bonka cenilem jako prezesa PZPN. Wszystko wyglada bardziej profesjonalnie, bylo taki uczucie ze tego calego gowna jest mniej ale wybor Brzeczka mnie troche wkurzyl.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Trzeba zaufać Bońkowi i dać czas Brzęczkowi. Aczkolwiek trenerskie CV zbytnio za nim nie przemawia.
Skoro Gianni de Biasi był już praktycznie dogadany z Bońkiem, to co się wydarzyło, że ten zmienił zdanie i postawił na polskiego trenera?
Jeśli chodzi o kasę, to moim zdaniem, nie był to decydujący czynnik. Obecnie PZPN stać na duże wydatki, co parę lat wstecz byłoby nie do pomyślenia.
 
Do góry Bottom