>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kto zostanie królem strzelców MŚ 2018?

K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Na króla strzelców kurs na Lukaku wynosi aż 18 a przecież to nie jest takie nie możliwe bo Belgia może rozbić Anglię i właśnie mogą grać na Lukaku. Brakuje mu do wyrównania do Kane&#39;a tylko 2 bramek... Po 3 będzie prowadzić. Mam pytanie - co jeśli zawodnik ma identyczną ilość - co decyduje ? Tak czy inaczej kurs 18 na Lukaku kusi do pogrania... To jaką nieskutecznością popisywał się Kane widzieliśmy w meczu z Chorwacją.
W Fortunie kurs aż 22 za drobne można spróbować bo wystarczą dwie jeśli Kane nie strzeli lub nie zaliczy asysty
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
W Totolotku wisi po 20,00. W przypadku rownej ilosci bramek dycyduja asysty, kolejnym czynnikiem jest ilosc minut spedzonych na bosiku - oczywiscie czym mniej tym lepiej.
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
No i jednak królem strzelców na 99.9% będzie Kane.Przed mundialem pisałem,że być może będzie to ktos mniej znany,bo często tak bywało w ostatnich mundialach.Ale trzeba przyznać szczerze,że chyba najsłabszy król strzelców od 98 roku(mój pierwszy mundial).Bo co to za wyczyn strzelic 3 czy 4 bramki z karnego i po rogach z amatorami,w meczu o stawke tak jak i na Euro tak i teraz straszna nędza,ale co zrobić w historii będzie zapisany i tak czy się nam to podoba czy też nie.
Jaki był kurs przed mistrzostwami,że zostanie królem?
 
Do góry Bottom