>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
M 150

mattanderson

Użytkownik
Nie ma co nikomu gratulować. To była loteria. Rzut monetą 50/50.
ale Ci co zagrali Novaka to są teraz zarobieni, więc chyba wypada im pogratulować ????
Teraz handi gemowe na Serba w finale. Jakieś -6.5 promocja sie wydaje, Anderson już padnie kompletnie, Djokovic z takimi returnami jak dziś go poodbiera i zmasakruje na wymianach. Promocja na Djokovica w finale
 
nole90 360

nole90

Użytkownik
Djokovic - Anderson
over 3.5 seta @1.75 Unibet
Djokovic 3:1 @3.60 Unibet
Taki czerwony to jak zielony gratulacje Nole !!! Wierzylem w Ciebie , ale przyznam ze w meczu z Cilliciem i Nadalem mialem zwatpienie , balem sie ze juz nigdy kondycyjnie nie wzniesiesz sie na wyzyny !! Anderson mogl i powinien ogarnac tego 3 seta ...No coz


Tak jak pisalem w temacie przed Wimbledonem , na goraco , ze Nole moze wygrac turniej , tak ide w jego strone tym razem . Pisalem nie pamietam przed ktorym meczem , ale chyba z Edmundem , ze Nole nie moze wypuscic takiej szansy , ze ma niesamowicie korzystna drabinke , ale wlasnie w tej drabince zapomnialem o Nadalu , kazdy kto ogladal mecz widzial ze tam bylo wszystko . Coz mozna napisac przed jutrzejszym finalem , Nole jeden dzien na odpoczynek mniej , z drugiej strony Kevin pewnie wolniej sie regeneruje i dluzszy mecz z Isnerem , ale jezeli chodzi o wysilek , ten mecz Djoko i Nadala byl duzo duzo bardziej wymagajacy . Jutro chcialbym i pewnie sie tak stanie ze Nole wezmie ten puchar , ale czy jest tego w stanie dokonac w 3 setach ? Chwila dekoncentracji i ciezko bedzie odlamac Andersona , Afrykaner tez tutaj przychodzi po triumf. Trzy lata temu , gdzie Nole byl murowanym faworytem do zwyciestwa omal nie zostal wyelminowany wlasnie przez tenisiste z RPA , gdzie po dwoch tie-breakach bylo sensacyjne 0:2 , ostatecznie Nole wyciagnal na 3:2 . Djokovic jest wielkim mistrzem jezeli chodzi o poruszanie sie , wymiany , defensywe , ale od lat martwi mnie u niego brak mozliwosci zamkniecia spotkania , tak bylo z Federerem , powinno byc 3:0 , jednak szczesliwie skonczylo sie 3:1 dla Serba . Jutro w dwoch pierwszych setach widze szanse Andersona , pozniej juz i fizycznosc i przede wszystkim umiejetnosci Djokovicia zwycieza .
Plus kilka meczow Djoko z dobrze serwujacymi zawodnikami
Anderson 3:2
Quereey 1:3
Del Potro 3:2
Cillic 3:2
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Zastanawia mnie jedna rzecz.
Kevin w meczu z Isnerem byl tym graczem, ktory chcial grac w tenisa, kiedy to Isner bomardowal po liniach.
8.00 za brak tie-breaka w meczu?
Po obejrzeniu obu meczow jest w stanie zaryzykowac, co oczywiscie od razu nakazazuje spojrzec w 3:0 po 2.00, wtedy nie ma oczywiscie mowy o secie Kevina.
Zaplaci Afrykaner za ten maraton.
(-1,5 s) Djoko to moja pewka
 
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Panowie wierzyc w Kevina na choćby seta czy miec z glowy i brac 300 zl ???? https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDI4NTk1NjcwMjYwMTofT5rZXoEdN8FEK8E=&amp;kind=MAIN
Dodam ze sobota udana a jutro nowy dzien i moze przyniesc porazke a tak zawsze 200 zl .
Ogladalem obu panów i obaj graja świetnie ale znamy Kevina potrafi zagrac padake..pamietacie ??
Skłaniam sie ku Cash-Out.. Ostatni ich pojedynek 5 setow 3 lata temu na Wimbledonie wlasnie. Ale Kevin ma dwa trudne mecze za sobą łącznie ponad 10 h gry !!! Set to jest wg mnie max co moze ugrac dlatego typ ryzykowny.
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NTk1MzE1ODIwMDpMazrB5QeKj7TgdN8=&amp;kind=MAIN

 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
ale Ci co zagrali Novaka to są teraz zarobieni, więc chyba wypada im pogratulować ????
Teraz handi gemowe na Serba w finale. Jakieś -6.5 promocja sie wydaje, Anderson już padnie kompletnie, Djokovic z takimi returnami jak dziś go poodbiera i zmasakruje na wymianach. Promocja na Djokovica w finale
ale Ci co zagrali Novaka to są teraz zarobieni, więc chyba wypada im pogratulować ????
Teraz handi gemowe na Serba w finale. Jakieś -6.5 promocja sie wydaje, Anderson już padnie kompletnie, Djokovic z takimi returnami jak dziś go poodbiera i zmasakruje na wymianach. Promocja na Djokovica w finale
Tak tak promocja dokladnie 100% fix safety. Stake 10/10 :cwl: Over 10.5 gema w 1 secie po kursie okolo 1.70 wyglada fajnie.
 
koneser 339

koneser

Użytkownik
Moim zdaniem spokojnie Anderson seta wyszarpie, kto wie, może pokusi się o coś więcej ? Djokovic faworytem ale czy aż takim jakie wystawili kursy ? Moim zdaniem nie...
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Ja stawiam na Kevina, nagroda za całą karierę. Ogral Federera więc czemu nie Djokovica. Serwis Kevinovi siedzi więc wątpię w przełamania Nole.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Widze , ze wielu z was spodziewa sie łatwego zwycięstwa Nole. Ja bym tutaj uwazal z przesadnymi handicapami. Novak świetnie na returnie ale bronil serwisu Nadala , ktory nigdy nie byl w tym aspekcie wyjadaczem. Anderson za to serwis ma dobry a i na wymianach tez może trochę podbijać. Wystarczy tez chwila słabości Djokovica i bedzie przelamanie , którego taki walczak jak Afrikaneiro nie powinien juz oddac. Licze na ladne spotkanie i zwycięstwo Nole. Mam nadzieje jednak , ze Kevin powalczy bo było widac z Isnerem , ze jest świetnie przygotowany. Zamiast typować zwycięzcę czy handicapy po śmiesznych kursach, pojde tutaj w czas trwania tego meczu. Djoko z Nikishorim rozegrał 4 sety a dokładniej 34 gemy i trwalo to 158minut , z Edmundem 4 sety tj 37 gemow gral niemalże 3 godziny no i oczywiście z Nadalem gral ponad 5 godzin. Jedynie z Zeballosem , Chaczanowem i Sandgrenem rozprawil sie szybciej ale to jest finał i Kevin tanio skóry nie sprzeda.
Czas trawania meczu : powyżej 149,5 minuty @1,80 Sts ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Użytkownik
Pewnie Kevin wygra jednego seta ale wyplacam. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. tym razem robie Cash Outa choc pewnie będę żałował.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Pewnie Kevin wygra jednego seta ale wyplacam. Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. tym razem robie Cash Outa choc pewnie będę żałował.
A dają oni za to 300 zł? Szczerze w to wątpię. Oni tacy hojni nie są w cash outach przynajmniej STS.
 
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
a jak widzicie mecz Murray/Azarenka-Peya/Milchar? Ja bym osobiscie skłaniał sie bo tej drugiej pary ale czekam na Wasze opinie albo jakies sugestie co do tego typu ???? . A finalu mezczyzn nie stawiam w ogole tylko bedze ogladal ????
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Jeśli ktos gra na legalnych bukach to na ten moment najlepszy Cash Out oferuje nowy bukmacher Totalbet. Tam jest cash jak na bet365 czyli można wyplacac w trakcie trwania zdarzenia jak i po i przed kazdym meczem nawet na większych tasmach.
Do usunięcia potem ????
a jak widzicie mecz Murray/Azarenka-Peya/Milchar? Ja bym osobiscie skłaniał sie bo tej drugiej pary ale czekam na Wasze opinie albo jakies sugestie co do tego typu ???? . A finalu mezczyzn nie stawiam w ogole tylko bedze ogladal ????
Ja mam pogranego Murraya i Azarenke. To zdarzenie i wiecej kartek Chorwatów zamykaja mi kupon. Do wyciągnięcia 4100zl , Totalbet na ten moment oferuje 1200. Pograne za 40 zl
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Widze , ze wielu z was spodziewa sie łatwego zwycięstwa Nole. Ja bym tutaj uwazal z przesadnymi handicapami. Novak świetnie na returnie ale bronil serwisu Nadala , ktory nigdy nie byl w tym aspekcie wyjadaczem. Anderson za to serwis ma dobry a i na wymianach tez może trochę podbijać. Wystarczy tez chwila słabości Djokovica i bedzie przelamanie , którego taki walczak jak Afrikaneiro nie powinien juz oddac. Licze na ladne spotkanie i zwycięstwo Nole. Mam nadzieje jednak , ze Kevin powalczy bo było widac z Isnerem , ze jest świetnie przygotowany. Zamiast typować zwycięzcę czy handicapy po śmiesznych kursach, pojde tutaj w czas trwania tego meczu. Djoko z Nikishorim rozegrał 4 sety a dokładniej 34 gemy i trwalo to 158minut , z Edmundem 4 sety tj 37 gemow gral niemalże 3 godziny no i oczywiście z Nadalem gral ponad 5 godzin. Jedynie z Zeballosem , Chaczanowem i Sandgrenem rozprawil sie szybciej ale to jest finał i Kevin tanio skóry nie sprzeda.
Czas trawania meczu : powyżej 149,5 minuty @1,80 Sts
A w fortunie jest 169,5min. 20 minut przedziału
 
adik1992 392,2K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Ode mnie proponuję dla lepszego oglądania Kursy z lvbet
Anderson u28,5 UE @1,85 ✅
Nie spodziewam sie więcej jak 4 setów. Kevin popełnia stosunkowo mało błędów. Z Rogerem w 5 setach tylko 31. Z Isnerem 16 a mecz trwał ponad 6 godzin. Wiadomo z Novakiem ciężko będzie o punkty. Błędów będzie więcej ale czy aż tyle żeby przebić wystawioną linię. Nie wydaje mi się. Dlatego próbuje coś takiego.
Dodatkowo za nie duża stawkę próbuje Djokovic najszybszy serwis o194,5 @2,0. ✅
Novak posyła najszybsze serwisu na granicy tej lini. Jest to 194 albo 195. Więc troche loteria. Ale liczę że ten jeden serwis szybszy mu wyjdzie.
Sercem bede za Kevinem mimo że pisałem po meczu z Isnerem że zostanie łatwo zjedzony i rozum mówi co innego ale pewnie już taka okazja mu sie nie trafi. Ograł po bardzo dobrym meczu Rogera i Johna to czemu nie Novaka. Poza tym zawsze trzeba wspierać słabszych. Także dawaj Kevin!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom