ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

D 0

delapena84

Kibicuje Rafie od zawsze ale dzis chyba Djoko win, powod Isner z Andersonem graja wlasnie 5 seta pewnie pograja z godzine lub dluzej, wtedy Rafa wyjdzie za 2 godziny w Anglii bedzie 19 pograja do 21 z 2 godzinki i zamkna dach bedzie przerwa ok 30 minut i jak wiem Rafa nie lubi grac pod dachem on musi miec sloneczko suchy kort troche wiaterku wiec pod dachem idealne warunki dla Djoka , chcialbym sie mylic ale raczej 3-1 Nole
Swoją droga dzisiaj mecz Nole - Nadal będzie skończony? Ktoś trochę nie pomyślał, przecież do przewidzenia było, ze tak to będzie wyglądało, za nim dwie wieże skończą jeszcze potrwa... a drugi mecz się szykuje na dłuższa batalie i pytanie, będą grali do oporu czy w końcu przerwa i dokańczaniem jutro?
Dokoncza, zamkna dach i mozna grac do 23 czasu bryfyjskiego

M 150

mattanderson

Grać na Djoka ludzie, zamykają dach teraz. Nadal w halowych turniejach jest cienki, milion razy wypowiadał sie na ten temat, przez całą karierę wygrał ledwo jeden halowy turniej
Djokovic go tutaj zje
Djoko (2.00) fortuna ✅

S 112

spojler7

Witam. Znawca żadnym nie jestem ale nie sądzę że warto tak pchać w djoko. Ok zamkną dach.. może lepiej dla djoko, ale czy w tym czasie zdąży ogarnąć mecz??? Szczerze wątpię... Ten mecz nie będzie raczej aż tak długi ale w 3 ssetach się nie skonczy... Do tego długie wymiany... Więc dokończą jutro a wtedy dach będzie otwarty... No chyba że będzie padało... Ale nie wiem jak tam pogoda... Jakiś over może... Ciężko wytypować zwycięzcę... Za dużo niewiadomych... Djoko nie miał mocnego przeciwnika... W sumie chyba nie wiadomo co może dziś pokazać. Takie moje zdanie. Powodzenia

K 25,7K

k0r0niarz

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do szybkiego 3:0 w finale czy to Rafy czy Nole bo wątpie żeby Anderson dobrze wyglądał fizycznie po prawie 4.5h z Federerem i dzisiejszych 6.5 no chyba, że tu nas czeka podobnie długi mecz

B 35,1K

bukovina

Jesli tu bedzie 5 setow i skoncza jutro póŹnym poludniem to zwycięzca też nie bedzie sie najlepiej czul w niedziele

A 32,9K

ar0nek

Djoko (2.00) fortuna
Pograja trochę i jutro będą grać przy otwartym dachu

applause 2,4K

applause

Rzadko juz wchodzę na to forum ale musialem ???? O japierdziu Isner w półfinale szlema XDDDD Myslalem ze się tego nie doczekam. Powtórzył wynik janowicza z tym że Isner gra w tenisa 15 lat a Janowicz ze 3 lata pograł ???? cieszy mnie to że takie stare wygi coś wygrywaja, jeszcze Monfils , Gaske do finalu, Fog do polfinalu i mogę umierac ???? jakby tak jeszcze berdych wygrał szlema to bym się zesrał na miejscu chyba człowiek się starzeje z nimi od kiedy zaczął obstawiać oni już byli, niech też mają powody do radości!

nole90 360

nole90

Czuje , ze Rafa to wygra 3-2 poważnie...
Nawet nie zartuj ???? , tak na serio to niesamowity poziom meczu , Djoko mnie pozytywnie zaskakuje , uwielbiam jego defensywe , ale widac ze panowie byli nastawieni bardzo agresywnie w pierwszym , juz myslalem ze kondycyjnie pada Nole w 3 secie ale uciagnal tego tie breaka , juz poraz kolejny Rafie pomaga los , mam nadzieje ze tutaj tylko Djoko wyjdzie zregenerowany . Mam dziwne przeczucie ze w takich meczach przerwanych sztab Rafy robi genialne analizy .

pikarafa17 2,6K

pikarafa17

Nie spodziewalem sie po Novaku ze wróci ale chyba wrócił. W 3 secie Djoker pokazał , ze mu zalezy a jak serbowi zalezy to tak sie to konczy. Na ziemi Rafa by z nim wygrał tak 3:1 w tej formie ale na trawie widać było ze ciut hiszpan odstaje. Nie zmienia to faktu,ze wymian mieliśmy ciekawych mnóstwo , skroty etc ale Novakowi zwracam honor bo dogra ten mecz dzis i wygra Wimbledon . Wielki powrót staje się faktem. DOdam ze świetnie serwuje Djoker zaledwie 3 brakpointy mial Rafa w ciagu trzech setów i wykorzystał tylko jeden ???? Nadal to walczak i to pokazał wczoraj ale bierze to wg mnie Nole. Djokovic 1.38 fortuna. 3:2.

B 35,1K

bukovina

Rafa wyjdzie dzisiaj tak naładowany , ze naprawde bedzie ciezko Dzokerowi.. 17 krotny triumfator Wielkiego Szlema wie , ze jest duża szansa na dogonienie slynnej 20stki Federera.. komu jak komu ale Rafie ambicji odmówić nie można . Jesli wygral by Wimbledon to potem jest Us Open, które wygral w zeszłym roku i wtedy mialby juz na koncie 19 tytułów a w przyszłym roku kolejny triumf w Roland Garos i jest ta upragoniona 20..
Wczorah typowalem Novaka , ale z racji tego, ze ten mecz zostanie dokończony dzisiaj to czuje , ze Nadal to odrobi . Jego box na pewno ciężko w nocy pracowal i Rafa wyjdzie o 14 na kort ze świadomościa co robil źle , czego ma nie robic a co ma robic czesciej.. kto oglądał wczoraj ich pojedynek , ten na pewno zwrócił uwage na świetną postawe Djokovica w defensywie ale tez na fenomenalne kąty grane przez Rafe bo właśnie przez te zagrania Novak momentami juz nie mial sily, czego by nie odbil na drugą strone to Rafa z chirurgiczna precyzja trafial w to samo miejsce.. wedlug mnie ta przerwa podziala na korzyść Nadala i dzisiaj bedziemy świadkami świetnego meczu z , którego Nadal wyjdzie zwycięsko. Wczoraj pogralem Djokera wiec jego zwyciestwo tez mnie zadowoli ale dzis mam czutke , ze Rafa to wezmie dlatego próbuje Hiszpana.????????

Nadal @3,25 Fortuna ⛔

qarny 2,1K

qarny

Przy tak wyrównanym meczu, przy tej przerwie i ogólnie biorąc wszystkie aspekty do kupy to gra na Djokovica się nie opłaca. Natomiast na Nadala kurs jest tak kuszący, że nawet dla samego funu warto spróbować. Wczoraj Anderson odwrócił losy z 1:2, więc dlaczego nie ma tego zrobić Nadal?
Uważam, że czeka nas 5 setówka ????

Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Moja opinia do tego meczu jest taka:
Co do dachu... niektorzy sie zastanawiaja czy dach bedzie zamknieczy czy otwarty, to turniej na otwartych kortach wiec dach bedzie otwarty , nie badzmy smieszni wczoraj dach zostal zamkniety bo obaj wyrazili(Tenisisci) ze beda grac , to chyba jasne ze tak wieczorem bylaby ograniczona widocznosc.
Po drugie po co oni przerywaja mecz po 3 setach , mowie tu o organizatorach albo godza sie na to i dogrywaja mecz do konca albo nie zaczynaja meczu i jest nastepnego dnia a final na poniedzialek. bezsensku to jest..
Co do meczu... Jakie przemyslenia.. Widac ze Nadalowi nieszla gra juz od pierwszego seta , podejrzewam ze on sie zle czul przy zamknietym korcie i te ECHO uderzen moglo mu przeszkadzac . potem sie rozkrecal i szlo mu dobrze , po Novaku bylo widac juz w 3 secie ze opada z sil , do nie ktorych pilek nie dobiegal a przy wymianch wyrzucal za linie ale to byl taka sinusoida bo zaraz sie pozbieral , wydaje mi sie ze jakby w lepszej Kondycji byl Nadal wczoraj bylo to takwidac , dysponowal wieksza sila , dzoko powoli gasl , wydaje mi sie ze Nadal mialby wieksze szanse aby wygrac ten mecz wlasnie wczoraj , nie mowie ze by wygral
,ale szansa byla by duza.
A dzisiaj...jak to widze , mysle ze ta przerwa wplynela na korzysc Djokovic barzdzo dobrze serwuje lepiej o nadala ( jest na lepszym procencie w calym turnieju)a co najgorsze dla Nadal-a on ma zabujczy return ponad 50% przy pierwszym i drugim podaniu w calym turnieju i to bylo widac w pierwszym secie kiedy nadal musial sie meczyc prawie w kazdym gemie aby go skonczyc, poprostu widac ze Djokovic wrocil na dobre tory a jak jeszcze nie do przynajmiej jest na dobrych torach aby wrocic tam gdzie jego miejsce. Tak to widze zeby mecz byl dokonczony wczoraj to Djokovic mialby problemy z kondycja i kto wie czy by wygral , ten dzien przerwy to Handicap dla niego juz nawet pomijajac te 2-1 dla serba .
OK, dziekuje za sprostowanie co do czasu , tego niewiedzialem..a to niezmienia faktu i tak co do moich przemyslen , pozdrawiam

jozzy22 530,3K

jozzy22

Mecz został przerwany z powodu ciszy nocnej obowiązującej w Londynie. Pewnie gdyby nie to graliby dalej

luken7 121

luken7

Co do dachu...

Kolego jesli chodzi o przerwanie meczu jesli trwa dluzej niz do 23 czasu brytyjskiego to jest dlugoletnia tradycja i bylo tak zawsze. Djokovic jak i Nadal wiedzieli o tym ze jesli mecz sie przeciagnie to i tak dokoncza go jutro i zgodzili sie na to rozwiazanie myslac może ze uda sie im wygrac w 3 setach lub 4 szybkich . Wiec nie jest niespodzianka ze przyszedl odpowiedzialny człowiek za organizacje i zarządził cisze nocną ;)

528urgod 0

528urgod

Grają przy zamkniętym, potwierdzone.
wimbledon: Closed, for business
Novak Djokovic and Rafael Nadal will resume their semi-final at 1300 BST Saturday, with the roof closed for the remainder of the match