>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

CS: GO DreamHack Valencia 2018

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data:
12-14 lipca 2018
Miejsce: Walencja (Hiszpania)
Pula nagród: 100 000 $
Liczba drużyn: 8
Przed nami turniej, w którym wezmą udział dwie polskie drużyny: AGO i Virtus Pro. Ciekawe czy obie ekipy zobaczymy w fazie pucharowej? Bukmacherzy nie stawiają naszych w roli faworytów turnieju, natomiast wymarzony dla polskiego kibica finał VP vs AGO jest możliwy.
Tak oto przedstawiają się kursy na triumf poszczególnych drużyn:


Zapraszam do merytorycznej dyskusji, podawania swoich przemyśleń i pisania analiz
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zacznę od tego że nie zamierzam tego turnieju grać za grube stawki. Przede wszystkim ze względu na obsadę i pulę nagród w tym turnieju. Dodatkowo dla wielu ekip to chyba ostatni turniej przed wakacyjną przerwą, a Virtusi będą to pewnie traktować jako etap przygotowań do IEM Szanghaj na początku sierpnia. Do tego Heroic i AGO po fatalnych występach w eliminacjach do europejskiego minora a North ze zmianami w składzie. Na faworyta tego turnieju wyrasta więc ekipa G2 która poczyniła w ostatnim okresie fajny postęp i dali nadzieję na dobre występy w przyszłości.
G2 wygra turniej @2.75 Totalbet ⛔
Co do meczów poszczególnych to mam więcej wątpliwości. Virtusi po przyzwoitym występie w Azji znacząco obniżyli loty online. Zastanawiam się czy będą w stanie znowu dobrze zaprezentować się na lanie. Indywidualnie na pewno są osłabieni, bo morelza i snaxa to nawet nie ma co porównywać. Na ich szczęście za pierwszego rywala mają równie słabe w ostatnim czasie Fragsters. Chociaż mówiąc szczerze przy takich kursach jestem bliższy gry na Duńczyków, niestety na razie STS ma wystawione kursy jedynie na zwycięzcę a szukałbym raczej jakiegoś handicapu
Obstawianie AGO versus Heroic także nie będzie należało do łatwych. Obie drużyny ostatnio słabo – brak jednych i drugich na minorze to na pewno niespodzianka. Zawodnicy AGO pisali o wewnętrznych problemach przed kwalami do minora. Ostatnio na streamie z PPLa (nie pamiętam czyim) Gruby coś mówił, że odpuścili nieco treningi teamowe żeby popracować nad skillem indywidualnym. Zobaczymy co to da. W sumie to bliżej niż do typowania wygranego jest mi chyba do szukania overa rundowego. Jedni i drudzy z problemami, AGO do tego „lubi” wysokie wyniki. Czasem zdarzy im się seria rund przegranych po których próbują comebacku.
G2 raczej odpuszczę bo 1,30 w BO1 to się raczej nie stawia, nawet jeśli mam przekonanie że powinni to wygrać. Trochę podobnie North, zwłaszcza w nowym zestawieniu z mixwellem jest nie do gry.

Patrząc na grupę B to kusi mnie trochę wariacki typ że Fragsters zagra w finale po kursie 17 ⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
AGO - Heroic
Polacy jak to mają często w zwyczaju lubią sobie zagrać długi mecz. Jeżeli dołożymy do tego przeciętną (delikatnie mówiąc) formę jednych i drugich w ostatnim czasie to wydaje mi się to dobrą opcją na ten mecz. Zwycięzcę mimo wszystko ciężko przewidzieć. W końcówce czerwca obie formacje spotkały się w meczu Bo3 w kwalifikacjach do DH Sztokholm i było 2:1 dla AGO (16:13, 16:19; 16:10) więc na 2 z 3 map over został pokryty. Co prawda nie spodziewam się, żeby jedni i drudzy zagrali równie słabo jak w eliminacjach do minora ale nawet jeśli chwilowa forma będzie wyższa to zapewne wszystkich problemów tych drużyn nie poprawią w kilka dni. Liczę na szalony mecz ;)
powyżej 26.5 @1.95 Totalbet ⛔
Fragsters - Virtus Pro
Tutaj także podtrzymuję to co pisałem wczoraj, że spodziewam się wyrównanego pojedynku. Polacy od dawna pod formą, do tego odejście snaxa mimo wszystko osłabiło ten zespół indywidualnie. A nie jestem przekonany czy już w Walencji zobaczymy nowe pomysły Virtusów ( w świeże spojrzenie kubena kompletnie nie wierzę, liczę że kubik w dłuższej perspektywie spróbuje odmienić ten zespół). Duńczycy z Fragsters już pokazywali że potrafią grać, co prawda ostatnio grali podobnie słabo co nasza drużyna, tym nie mniej potrafili kilka pojedynków wygrać. Spodziewałem się ciut wyższych kursów na Duńczyków, ale 2.25 też jest do gry
Fragsters @2.22 Totalbet ✅

E. Szkoda strony T w wykonaniu AGO, były szanse żeby over siadł. A VP zaskoczyło na minus (mimo, że naprawdę wiele to od nich nie oczekiwałem).

Generalnie nie polecam za bardzo szaleć ze stawkami - jutro wszyscy będziemy mądrzejsi o dzisiejszą dyspozycję drużyn ;)

 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Ostatnio Gruby na streamie u ?IZAKA? mówił, że mieli trochę przerwy i mało trenowali. Jeśli mówił prawdę to kursik na Heroic jak najbardziej do zagrania.
Co do meczu VP - Fragsters. Myślę, że doświadczeniem Vp powinno też mecz przepchnąć na swoją korzyść. Pograli już trochę z tym morelzem i myślę, że jakiekolwiek taktyczki już mogą być grane. Dochodzi do tego, że Vp jest lepszą drużyna offline niż online.
ako Heroic + VP kurs 3,5 Milenium

edit.
Jednak się myliłem co do VP. Może tak było wcześniej, ale teraz to nie ma to znaczenia, bo online jak i offline są kawałkami... Przegrać na jednej ze swoich ulubionych map na drużynę tier 2 Danii 16:1 ???? DD
 
uzytkownik-24118 2,1K
Nie wiem co myśleć o jutrzejszych meczach eliminacyjnych. Tak naprawdę 3 z 4 zespołów (nie wiem co pokazało Giants) zaprezentowały się dziś słabo lub bardzo słabo. Nie wierzę zbytnio w jakąś gigantyczną odmianę gry VP z dnia na dzień, jeżeli nic na to w ostatnim czasie nie wskazywało. Bo prawda jest taka, że ostatnio jeżeli wygrywali to raczej nie dzięki fenomenalnym taktykom a raczej dzięki pojedynczym przebłyskom któregoś z graczy. Po wymianie morelza za snaxa ten potencjał mocno spadł w tym zakresie. Tym nie mniej G2 to jak się okazuje drużyna bardzo chimeryczna. Nie zmieniam zdania i ich nie przekreślam, więcej, myślę że jutro powinni wygrać ale nie postradałem zmysłów na tyle, żeby szukać ich wygranej po 1.30.
Bardzo podobne odczucia mam w kontekście AGO, gdzie kurs na nich jest jeszcze niższy (1.23) a za rywala mają gospodarzy, którzy dziś przez chwilę sprawiali (patrząc po cyferkach) problemy North.
Najbliżej mi do skipnięcia tych spotkań chyba po prostu. Jakby się dało grać live to chyba handi na mapach dogów w ich stronę , ale nie wiem czy gdzieś będzie do gry. Dziś (chyba?) nie było nigdzie oferty live. Ewentualnie mapa dla doga ale po tym co widziałem dziś to nie jestem do tego przekonany jakoś bardzo (chyba bardziej nawet w przypadku GIants niż Virtusów).
Co myślicie?
 
uzytkownik-24118 2,1K
Trwa jeszcze eliminator pomiędzy G2 a VP ale pojawiły się już kursy na spotkanie decydujące w grupie A. AGO zmierzy się z North. Obie formacje grały ze sobą całkiem sporo w ostatnim czasie - na DreamHacku Summer i StarSeries sezon 5 górą byli Duńczycy w stosunku 2:1. W eliminacjach do wspomnianego StarSeries S5 górą byli Polacy także w stosunku 2:1, w kwalifikacjach do tegorocznych Katowic także grali Best of 3 i również skończyło się na pełnym dystansie.
Do tego w ostatnim czasie forma Polaków niezbyt równa, zresztą Duńczycy wczoraj też źle weszli w mecz z gospodarzami i wracali ze stanu chyba 1:7 czy coś takiego na inferno. Zresztą w ogóle te ich mecze ostatnio miały szalony przebieg. Nie zdziwią mnie 3 mapy, a do tego spróbuję Polaków bo kursy IMHO za wysokie
Powyżej 2.5 mapy @1.80 STS
AGO @2.47 Totalbet


Szkoda, wcale dużo nie brakło, drugie pistole na trainie, ostatnia runda na overpassie,
Oczywiście jak wszystko na tym DH bez szaleństw ze stawką
 
walecznyroman 24

walecznyroman

Użytkownik
z caly szacunkiem dla wiedzy i typow, ale AGO niemalze przegralo mapy z cienkim jak dupa weza Giants,
moim zdaniem sa bardzo pod forma i nie zdziwi mnie szybke 2:0 dla North
 
uzytkownik-24118 2,1K
Może i przegrają szybko. Ale naprawdę deprecjonowanie aż takie tego Giants jest trochę nie na miejscu. North też wczoraj chwilę postraszyli. Na Moche XL wygrali z Tempo Storm (jasne, to żadne giganty CS:GO, ale jednak zawodnicy znani), postraszyli mocno HR wtedy ( wygrana mapa, druga rozstrzygnięta na korzyść HR dopiero po dogrywce). Te mało znane zespoły często sprawiają ekipom więcej problemów niż zespoły z którymi grają regularnie
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
AGO ładnie zaczęli. Ciekawe czy wróci ich forma, bo wowczas jak dla mnie mogą nawet wygrać ten turniej. Teraz muszą dociagnac overpassa i potem nawet ewentualne potkniecie na inferno jeszcze ich nie będzie skreślać. A wiemy, jak dobrze grają traina.
Potem Fragsters jak najbardziej do przejscia, ale najpierw poczekajmy do końca meczu z North
 
uzytkownik-24118 2,1K
Z tym wygraniem turnieju to spokojnie ;) Na razie z North nie są wcale pewni wygranej. Ale za to mamy typowy mecz tych drużyn - dobry początek jednych po czym wynik dość szybko kręci się w okolicach remisu. Szkoda tej decyzji o wejściu na B przy 12-12, to im najprawdopodobniej przegrało overpassa.
No i z trudem ale jednak overpass dla North. Ostatnią rundę powinien im wygrać Kjaerbye a wygrał im ją wyjściem przez smoke&#39;a valde. Na inferno będzie ciężko realnie oceniając, ale szans im nie odbieram
 
uzytkownik-24118 2,1K
Luminosity – G2 Esports
Znowu ryzykownie. Uważam, że zwycięsko z tego pojedynku wyjdą Francuzi i nie będą do tego potrzebować całego dystansu. Luminosity, wyjąwszy może wczorajsze Bo1 z G2 nie notują jakichś rewelacyjnych wyników. Zabrakło ich choćby na północnoamerykańskim minorze, gdzie w eliminacjach musieli uznać wyższość NRG, dignitas i compexity, w eliminacjach do sztokholmskiego DH Masters okazali się słabsi od Rogue i eUnited. Z finałami ECSa pożegnali się w słabym stylu, nie ugrywając choćby mapy, najpierw przegrywając do 1 z FaZe a później z przeciętnie tam dysponowanym G2 właśnie.
Żeby było jasne, G2 też nie jest w jakiejś wybitnej formie, co trochę pokazał występ w Kolonii. Zaprezentowali się tam solidnie ale do awansu do najlepszej czwórki mocno obsadzonego turnieju sporo zabrakło. Wyglądali tam jednak lepiej niż na finałach ECS. Co prawda cały czas może im brakować treningu, bo grają ze sobą od niedawna i na niektórych mapach mogą wychodzić pewne braki w przygotowaniu, uważam jednak że są sporo lepsi od Luminosity

G2 -1,5 mapy @ 2.15 STS

Grubo przesadziłem, już swojego picka przegrywają Francuzi. Meczu też nie ogarnęli. Mam chyba za duże przywiązanie do niektórych nazw :/

Znowu niezbyt grubo oczywiście ;) (3/10)
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zawodnicy North narzekają na komunikację po angielsku:
1017799719404359680
1017797667395522560

O tym że to może przeszkadzać w grze niech świadczą problemy MiBR (wcześniej SK) po dołączeniu stewiego. Dlatego jutro można rozważać jakieś próby w kierunku Fragsters IMHO a już na pewno brać powyższe pod uwagę szukając wygranej North. Ja nie dorzucam bo mam pograny (za dyszkę co prawda tylko) finał Fragsters po kursie 17,00 o czym pisałem w pierwszym swoim poście w tym wątku
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zawody w Walencji wkraczają w fazę play-off. Tym razem bardzo krótką, bowiem składającą się z 3 rozgrywanych jutro spotkań – dwóch półfinałów oraz wielkiego finału. Skład tych play-offów jest dość zaskakujący – problemy mieli dwaj najwięksi faworyci czyli North, które awans wywalczyło z drugiego miejsca i G2, które ostatecznie nie znalazło się wśród 4 najlepszych drużyn, ich kosztem awansowało brazylijskie Luminosity.
10:00 North – Fragsters
Na początek dnia duńskie derby – o ile obecności North można było się spodziewać o tyle Fragsters, awansujące w dodatku jako zwycięzca grupy to chyba największa niespodzianka. I uważam, patrząc na dotychczasową grę jednych i drugich że nie są bez szans. Duńczycy dzisiejszy awans zawdzięczają kilku kluczowym wygranym rundom. To AGO miało przewagę w początkowym etapie każdej z map ale Duńczykom na dwóch z nich udało się odwrócić rywalizację. Teraz jednak stoi przed North zadanie trudniejsze – za przeciwnika będą mieli Fragsters, które najpierw łatwo rozbiło Virtus Pro na trainie a potem z tylko niewielkim trudem pokonało Luminosity na interno.
North ma problemy komunikacyjnie po dołączeniu do drużyny mixwella. O ile jego zasługi indywidualne nie podlegają dyskusji o tyle sfera komunikacyjna na pewno wyglądałaby lepiej w pełni duńskim składzie. Dodatkowo wielu zawodników podkreślało, że mecze pomiędzy zespołami z jednego kraju często mają zaskakujący przebieg i nierzadko papierowy faworyt nie umie tego potwierdzić w meczu.
Co do odrzucania map – North raczej odrzuci sobie cache, natomiast Fragsters odrzuci overpasa. Wyborem Fragsters powinien być train i o wygranie tej mapy spokojnie powinni powalczyć. Natomiast North moim zdaniem pójdzie albo w Mirage albo w Inferno. Moim zdaniem deciderem będzie dust 2.
Fragsters przed turniejem spisywali się raczej słabo, ale North także ma tutaj pewne problemy.
Fragsters +1.5 @1.50

Aimowo odstawali jednak zdecydowanie za bardzo do nawiązania równorzędnej walki
13:00 Heroic – Luminosity
Takiego zestawienia w półfinałach nie spodziewał się przed turniejem zapewne nikt. Heroic potrafiło wykorzystać słabości AGO i North i wygrało grupę A. Natomiast Luminosity dwukrotnie okazywało się lepsze od G2 i także zameldowali się w play-offach. Ich postawa jest pozytywnym zaskoczeniem, przed turniejem grali w kratkę, ale nie potrafili przebrnąć północnoamerykańskich kwalifikacji do dużych turniejów ani do minora. Generalnie chyba dla obu ekip to będzie jeden z trudniejszych sprawdzianów w ostatnim czasie. Stawka mecz jest przecież, zwłaszcza dla LG dość spora.
Luminosity ban nuke
Heroic ban inferno
Luminosity pick train /dust(?)
Heroic pick mirage
Luminosity ban cache
Heroic ban dust/train
Overpass was left over
Tak jakoś bym to widział. Heroic Mirage powinno dość łatwo wygrać, bo Luminosity grało tą mapę 6 razy i nie udało im się jej wygrać ani razu. Moim zdaniem pytanie brzmi czy LG będzie w stanie wygrać traina. Można ewentualnie, zwłaszcza po dzisiejszej wygranej , rozważać czy LG nie będzie wolało grać z nimi dusta 2, którego Heroic właściwie nie grało. W przypadku traina dużo będzie zależało od rundy nożowej, jeśli Heroic zacznie w obronie i zagra dobrą połówkę to będzie ciężko o powrót ale jeżeli Duńczycy zaczynają w CT to zdarzają im się słabe połówki z których nie potrafią wrócić.
Over 2.5 @1.80
Heroic @1.60

Kursy z STSu
 
uzytkownik-24118 2,1K
Puchar w górę podnieśli zawodnicy North, po zwycięstwie 2-0 z Luminosity. Trzeba przyznać, że przyjechali najlepiej przygotowani indywidualnie, czym nadrabiali braki komunikacyjne z nawiązką, a najbliżej zatrzymania Duńczyków było moim zdaniem AGO w dniu wczorajszym. Valde na tym turnieju robił jednak bardzo dużą różnicę.
Ja ze swojej formy także jestem średnio zadowolony - typ dobry przeplatany słabym, w końcowym rozrachunku, nawet mimo zróżnicowanego stawkowania chyba jestem lekko na minus. Mam nadzieję, że przy okazji kolejnych turniejów będzie lepiej, no i że udzielać się będzie szersze grono forumowiczów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom