>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Półfinał: Francja - Belgia [10.07.2018, wtorek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Francja - Belgia 1 @2,54 Efortuna
Kursy na Franuzów rosną, więc polecam jeszcze poczekać do meczu. Szykuje nam się chyba dziś przedwczesny finał Mistrzostw. Belgowie już uciekli spod topora w meczu z Japonią. Z Canarinhos też mieli sporo szczęscią, gdyż brazylijczycy niemiłosiernie pudłowali. Francuzi od początku do końca kontrolowali przebieg kazdego spotkania. W fazie grupowej nie grali porywająco, jednak jak widać zachowali sporo sił na fazę pucharową, w której prezentują się w moim odczuciu najlepiej ze wszystkich drużyn. Ponadto u Belgów brak podstawowego skrzydłowego. Jeśli nie zdarzy się nic nieoczekiwanego, to Francuzi zameldują się w finale.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Francja - Belgia poniżej 2.5 gola @1.8✅✅
Obie strzelą @1.7⛔⛔
lv

Ciężko jest wskazać faworyta, obie ekipy grają bardzo dobrze i ciężko jest wskazać słabe strony. W obu drużynach mamy znakomitych zawodników, którzy mogą odmienić losy spotkania w pojedynkę. O Francji czy też Belgi można być pisać i pisać, a boisko wszystko zweryfikuje, już za kilka godzin.
Stawką jest finał MŚ. Tutaj trzeba zagrać jak najlepiej w defensywie, jeden błąd może spowodować, że zostanie mecz o 3. miejsce.
Na 4 ostatnie mundiale, aż osiem razy pokrywała się powyższa linia na under goli w półfinałach. Było to w 2010 i 2014.
Zaś BTTS wchodził tylko dwa razy ???? Tylko patrząc na siłę ofensywną obu drużyn powinniśmy być spokojni ????
Dla mnie mecz &quot;śmierdzi&quot; remisem (1:1) w regulaminowym czasie gry.

 
candida 45

candida

Użytkownik
Kadrowo ciężko porównywać obydwa zespoły, wielcy zawodnicy po obu stronach z inklinacjami do gry ofensywnej.
Niemniej przewagi Francji dopatruje sie w strone mentalnej:
Po pierwsze grali dwa lata temu finał, który przegrali z Portugalia. Doświadczenie zabrane na takim poziomie jest bezcenne, nieporównywalne z jakimikolwiek występami druzyn klubowych.
Po drugie Belgia jako panstwo jest mocno podzielona na Flamandów i Walonów, mało ktory Belg ma w domu flagę belgiską, przynaleźć państwowa ustępuje przynależności europejskiej, to sprawia, ze poszczegolnie gracze nie skaczą za sobą w ogien, i o ile przy wyjsciowym 0:0 tego nie widac, o tyle jesli bedzie trzeba się podnieść po strzelonym golu przez Francję, moze byc cięzko. Meczu z Japonia gdzie Belgowie odrabiali straty bym nie liczył, tam roznica klas obu zespołów byla ogromna, jesli trafia na jakość zespolu Francji, Belgowie moim zdaniem po prostu się posypią.
Ktoś powie, ze to dziwne ageumenty - ale na poziomie półfinału MS wlasnie takie rzeczy decydują, niuanse. Nie bez powodu Brazylia jest juz w domu - mają plastikowych liderów, nie kazdy akceptował rolę Neymara w zespole. Podobnie jest z Hazardem, ktory zagrał kapitalny mecz z Brazylią, generalnie jednak jako lider - irytuje, czesto sie chował na tych Mistrzostwach.
Stawiam na Awans Francji
DNB Francja
Więcej rzutów rożnych Belgia (zakładam, ze będą odrabiac straty i cisnać)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Spotkanie które tak naprawdę ciężko ugryzc Francja podobnie jak Belgowie na tym mundialu grają swoje i odprawiają swoich rywali bez większych problemów. Z boku po cichu licze i będę kibicował reprezentacji Belgi lecz zamiast szukać zwycięstwa idę w stronę strzelca bramki i będzie nim E.Hazard. Kapitan Belgii mocno mnie irytował w wcześniejszych spotkaniach ze względu na samolubna grę, obsesyjnie szuka bramki, a co za tym idzie zamiast podawać gdy jest okazja strzela nie dostrzegając znakomicie ustawionych kolegów którzy razem z nim biegną w akcji.. Lubi wchodzić w pojedynki 1 vs 1, oddaje sporo strzałów i gdyby w spotkaniu mielibyśmy rzut karny to właśnie On będzie go wykonywać. Tego typu zawodnika już się nie zmieni więc i w dzisiejszym spotkaniu będzie dążył do zdobycia bramki. Kurs na Hazard wynosi 4 i według mnie warto spróbować.
E.Hazard strzeli bramkę @ TAK
Kurs: 4.00 eFortuna
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Kogo Hazard irytuje? Chyba ciebie xD Przecież gra bardzo dobre mistrzostwa
Takie trochę polityczne głupoty
Ja spróbuję pocelować w kartki, oba zespoły mają bardzo szybkich zawodników i niektórzy defensywni zawodnicy mogą sobie zwyczajnie nie poradzić i będą musieli faulować
Pavard @4
Pogba @3.5 (tutaj dochodzi jeszcze to że jest on nieraz zwyczajnie agresywny gdy coś nie idzie po jego myśli i zachowuje się jak idiota wszczynając bójki)
[email protected]
[email protected]
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Francja - Belgia Francja powyżej 47.5% posiadania piłki LVbet 1,70 ⛔
Powtórnie zwrócę uwagę na to co pisałem przed meczem Brazylia - Belgia. Belgia spisuje się wiele lepiej gdy nie próbuje grać pozycyjnie i unika rozgrywania piłki. Mają szybkich zawodników i przeprowadzenie futbolówki z obrony do ataku w zawrotnym tempie to ich spory atut. Pokazała to druga połowa meczu z Japonią gdzie sporo akcji było po przechwycie piłki, a także pojedynek z Brazylią gdzie najwięcej zagrożenia przyniosły podobne zachowania. Nie sądzę by coś się zmieniło bo trener znalazł bardzo dobry sposób na zdobywanie goli, a do tego w znaczny sposób zabezpiecza tyły. To zabezpieczenie dziś może okazać się jeszcze ważniejsze bo wśród rywali bardzo szybki Mbappe i zwinny Griezmann których należy odciąć. Francja na tych mistrzostwach, ale też w wielu wcześniejszych meczach, nie uchylała się od kreowania gry. Mają do tego dobrych zawodników, bo prócz wspomnianych wcześniej jest jeszcze Kante, Matuidi czy Pogba. W grę ofensywną włączają się także bardzo mobilne skrzydła. Osobiście Francja na tych mistrzostwach mi się nie podoba, bo idą podobną drogą jak dwa lata temu Portugalia, a więc bardzo długo napędzane akcje i przede wszystkim defensywa. Może jednak tak trzeba grać na dzień dzisiejszy by wgrywać turnieje. Pięknie grające drużyny już są w domu. To tylko wzmacnia moje przemyślenia co do trafności tego typu.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
będzie wykorzystany limit zmian zaw. (6) w sts po 1.55 czy to nie za dużo ? hmm
Biorąc pod uwagę ze liczy się czas bez dogrywki to spore ryzyko. W meczu z Brazylią mimo wygranej Belgii ich trener nie dokonał 3 zmian.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Biorąc pod uwagę ze liczy się czas bez dogrywki to spore ryzyko. W meczu z Brazylią mimo wygranej Belgii ich trener nie dokonał 3 zmian.
w sumie z Japonią i Anglią też nie zrobił 3 zmian chociaż mecz z Angolami to każdy wie jaki był heh
 
mazak24 5,7K

mazak24

Użytkownik
Ciekawie w tym meczu wyglądają faule.
Francja-Argentyna 36 faule (21 Francja)
Francja-Urugwaj 32 faule (15 Francja)
Belgia-Japonia 22 faule (13 Belgia)
Belgia-Brazylia 30 fauli (16 Belgia)
Sts ma over 14,5 fauli Francuzów po 1,85 ⛔ natomiast Fortuna 15,5 po 2,16. ⛔
Co do Belgów to 13,5 w Stsie po 1,85✅ w Fortunie 14,5 po 1,8.✅
Mecz z Japonią niby się wyłamuje, ale Japońce bardzo mało faulowali nawet w grupie + Belgowie gonili i mięli piłke dlatego mniej fauli.
Suma w Sts 27,5 po 1,75 ⛔ w Fortunie 30,5 po 2,29.⛔
Myślę, że warto i będę próbował iść coś w stronę fauli trójkolorowych bądź sumy. Pozdro
No cóż Francja zagrała czyściutko ????
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Z jednej strony to drużyny z mega potencjałem ofensywnym i jest to półfinał, a więc teoretycznie nie powinno być żadnej kalkulacji i oszczędzania sił. Półfinały zazwyczaj są na bardzo wysokim poziomie, często wyższym niż finały. Dlatego powinno być dużo goli...
Ale... z drugiej strony: Francuzi na pewno skupią się na zablokowaniu środka pola - tamtędy Belgowie atakowali Brazylię. Sam Kante nie wystarczy. Więc ograniczą potencjalną siłę ognia, na rzecz defensywy. Poza tym czy Francja jest taka mocna w ataku? ???? Ile sytuacji stworzyli z Urugwajem? (Ok, Urugwaj dobrze broni). Argentyna była przeciętna.
A i Belgia na pewno się nie odkryje. Z Brazylią oddychali rękawami w drugiej połowie - mając to świeżo w pamięci i ewentualną dogrywkę w głowie - zagrają na pewno asekuracyjnie - gospodarując siłami.

więc dla mnie typy na pewniaka overowe, bts RACZEJ są przesadzone. Spodziewam się jednak koncentracji na defensywie.

Za Francją przemawiają 2 dni więcej odpoczynku - w tym sensie że 2 dni wcześniej zaczęli mundial. Minusem dla Belgów jest też brak prawego obrońcy. Będzie tam musiał grać środkowy, a z pewnością jeśli Francuzi gdzieś zostawią miejsce, to tylko na tej stronie. Natomiast poziomem zespoły są wyrównane.

OBaj trenerzy są FANTASTYCZNI na mistrzostwach. Szykuje się arcydzieło
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Dobra Pany, pierwszy mecz półfinałowy co raz bliżej wiec podziele się z wami tym co wymyślilem na dzisiejsze spotkanie.
Bez względu na to co uważają niektórzy , ja mysle , ze dzisiaj to Belgowie oddadza piłke Francuzom i beda szukać kontr tak jak z Brazylijczykami. Uwazam tak a nie inaczej bo po pierwsze , jak to sie mówi zwycięskiego skladu i taktyki sie nie zmienia , po drugie w środku pola prócz genialnego De Bruyne beda grac Fellaini i Witsel a więc raczej gracze destrukcyjni niz rozgrywający a po trzecie trener Martinez z Henrym u boku przewyższają slabego mentalnie Deschampsa. Wracając do taktyki to nawet jesli jakims cudem bym się pomylił to i tak moj bet , ktory wam zaraz zaproponuje nie bedzie skazany na porażkę. Chodzi mi tu o Benjamina Pavarda , ktory dzisiaj bedzie musiał sobie radzic z Edenem Hazardem . Jesli moje przewidywania sie sprawdza to zatrzymac Hazarda , ktory ma duzo przestrzeni nie faulujac go to naprawde spory wyczyn. Eden świetnie panuje nad piłką i slynie z tego , ze nie wywraca sie byle kiedy i nie lubi byc faulowany i sędziowie tez bardzo dobrze o tym wiedza dlatego kazde przewinienie na nim bedzie traktowane poważnie . Spodziewam się dzisiaj sporej ilosci fauli na Hazardzie a najwięcej ze strony Pavarda dlatego licze , ze przynajmniej jedno takie przewinienie mlodego Francuza zostanie dzisiaj skończy sie żółtą kartką. Oprócz Hazarda jest tam jeszcze kilku innych graczy , ktorych jest trudno zatrzymac w inny sposób niz faulem wiec licze , ze mając na uwadze wage tego spotkania to młody Francuski obrońca sie zagotuje i zostanie ukarany żółtą kartką .
Benjamin Pavard otrzyma zolta kartke @4,00 Fortuna
Powodzenia panowie i pozostaje liczyc dzisiaj na świetne widowisko ????
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Ekspertów! Bukovina zapodał fajny typ na francuzika, to ja zapodam typ na czerwonego diabła ???? Mam tu na myśli dobrze nam znanego A.Witsela. Facet znany w PL głównie z połamania nogi Wasylowi dzisiaj będzie rozbijać ataki Francuzów do spółki z Fellainim. Będzie ustawiony bardziej od lewej strony, a więc wychodzi na to, że jest wielce prawdopodobne, że zetknie się z Trójkolorowym Dynamitem zwanym Kylian Mbappe. Jaki gaz i drybling ma młodzian, wie chyba każdy z typerów i kibiców. Mój tok rozumowania jest prosty. Młody drybluje, próbuje się urwać, a Axelowi nie pozostaje nic innego jak kosa, ew. sprawdzenie czy materiał koszulki Francuza jest naprawdę wytrzymały. pomocnik, który teraz gra w chińskiej ekstraklasie nie oglądał jeszcze w tym turnieju żadnego kartonika...Liczę, że cały arsenał nie do końca czystych zagrań zatrzymał na dziś i kopnie chociaż raz tak Mbappe, że arbiter z Urugwaju wyciągnie &quot;żółtko&quot; ????
PS. Do zestawu &quot;łobuzów&quot; dzisiejszego meczu dołączyłbym jeszcze Fellainiego. Podobne uzasadnienie, a i wiadomo jak gra człowiek z szopą na głowie ????
Axel Witsel otrzyma żółtą kartkę --&gt; 4.5 fortuna
Fellaini otrzyma żółtą kartkę --&gt; 3.0
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Od dawna nie udzielam się na forum ale jak czytam posty, że Belgia jakimś fartem prześlizgnęła się do półfinału to po prostu włos się na głowie jeży. Te osoby albo są kompletnymi ignorantami, albo nie znają się na piłce, albo w ogóle nie oglądali meczów.
Dla mnie jeszcze przed turniejem Brazylia, Francja i Belgia były głównymi faworytami do końcowego tryumfu. Każda z tych drużyn posiada niesamowitą pakę ale również bardzo mocno obsadzoną ławkę. Belgia koncertowo rozklepała Brazylię. Można mówić, że pomógł im samobój ale co to zmienia? Belgia była w tym meczu po prostu lepsza. Fantastyczne kontry stały się ich znakiem firmowym. Mówisz kontra myślisz Belgia. Oczywiście w drugiej połowie Brazylia mocno przycisnęła ale czy kogoś to dziwi? Mówimy o dwóch świetnych ekipach gdzie grają najlepsi piłkarze na świecie. Jeśli ktoś myślał, że jedna z drużyn będzie siedziała na rywalu przez 90 minut to nie ma pojęcia o pojęciu. Moim zdaniem dzisiejsze starcie będzie pojedynkiem obecnie dwóch najlepszych ekip i wydaje mi się, że ktoś z tej dwójki wygra mundial choć wiemy, że jest on w tym roku wyjątkowo nieprzewidywalny.
Jeśli chodzi o Francję to zremisowali grupowy mecz z Danią, wygrali 4:3 z bardzo słabą Argentyną, która nie dość, że nie ma bramkarza to kompletnie nie ma też obrony. Następnie wygrali z Urugwajem, który stracił jeden ze swoich filarów czyli Cavaniego. Pamiętajmy też, że drugi gol padł po wielbłądzie Muslery więc nie wiem jak można pisać o tym, że Belgia się prześlizgnęła do 1/2 skoro to Francja w moim mniemaniu miała więcej szczęścia w swoich meczach. Ale oczywiście rozumiem i szanuję, że ile osób tyle opinii.
Co do samego starcia to tutaj mogą zdecydować detale, dyspozycja dnia, forma zawodnika albo po prostu szczęście lub jego brak. Większość wskazuje na Francję natomiast dla mnie to jest typowy mecz 50/50 i biorąc pod uwagę kursy idę w kierunku Belgii. Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że to oni zameldują się w finale. Z resztą, przy takich niewielkich różnicach kursowych logiczne się wydaje wybrać ten wyższy. Natomiast przede wszystkim jestem za dobrym meczem i tego właśnie życzę Wam i sobie, aby to był spektakl, spotkanie na miarę półfinału mistrzostw świata.
Belgia lub remis @ 1,59
Belgia awans @ 2,07
Powyżej 2,5 gola @ 2,12
(trochę życzeniowo ale znając potencjał obu drużyn myślę, że jest to do zrobienia)
fortuna
 
maer 210,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Świat - Mistrzostwa Świata
Godz: 20:00
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: Francja/Francja
Kurs: 4.35
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na pierwsze spotkanie półfinałowe Mistrzostw Świata gdzie w moim zdaniem ciekawszym spotkaniu na Zenit Arenie spotkają się zespoły Francji oraz Belgii.
Oba zespoły są bardzo dobre w ofensywie i posiadają bardzo kreatywnych zawodników i starszych jak Griezmann oraz Hazard oraz młodszych jak Mbappe i Lukaku jak również bardzo dobrych bramkarzy Llorisa oraz Courtoisa w obronie też można im pozazdrościć wyboru w porównaniu z naszymi &quot;orłami&quot;.
Francja zagra w optymalnym składzie zaś Belgia zagra bez Thomasa Mouniera zawodnika francuskiego PSG który pauzuje za żółte kartki.
Francja była od początku większości typerów faworytem do zdobycia Mistrzostwa Świata a Belgia była bardziej niedoceniana i jedna z tych reprezentacji obejdzie się tylko smakiem i zagra tylko o 3 miejsce i pewnie je zdobędzie gdyż druga para moim zdaniem trochę słabsza.
Moim typem na to spotkanie jest prowadzenie Francji do przerwy jak i utrzymanie wygranej jak skończy się spotkanie gdyż według mnie jednak Francja jest bardziej doświadczonym zespołem niż zespół Belgii który moim zdaniem optymalny to dopiero będzie na kolejne ale Mistrzostwa Europy i wtedy dopiero mogą wygrać tytuł najlepszej drużyny na starym kontynencie do tego ten brak Mouniera może mieć znaczenie jednak i moim zdaniem za drobne można taki typ zagrać i go zagrałem i jest szansa że mój typ wejdzie.
⛔1:0(0:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Przed meczem z Brazylią było podobne biadolenie wielu pisało że Brazylia zje na dzień dobry Belgię ,że na każdej pozycji mają lepszych piłkarzy nie wielu pisało przed meczem że Belgia wygra ,oprócz mnie i paru innych graczy których można wyliczyć na palcach jednej dłoni .Powiem tak przed tym meczem też jest masówka na Francje ale tutaj aż tak pewny już Belgów nie jestem stawiam dla nich jednak nie tak odważnie jak w meczu z Brazylią .Francuzi wcale mnie nie przekonują ,wygrywają swoje mecze jednak prawdziwy test czeka ich z Belgią mam nadzieje na wielkie widowisko. Belgowie w moim odczuciu mają więcej argumentów w ataku i Hazard może dać więcej niż Grizman czy naprzykład Giroud czy Mbape .o De Bruyne już nawet nie mówie .
Belgia -&gt;Kurs:3,05 :fortuna:⛔
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
pow 1,5 goli w meczu kurs: 1,39 buk: Fortuna (pograne mocniej) ⛔⛔⛔
pow 2,5 goli w meczu kurs: 2,21 buk: Fortuna (pograne lekko) ⛔⛔⛔
pow 3,5 goli w meczu kurs: 4,00 buk: Fortuna (pograne lekko) ⛔⛔⛔
remis i pow. 1,5 goli w meczu kurs:: 4,00 buk: Fortuna (lekko) ⛔⛔⛔
Zadałem sobie pytanie co w tym meczu powinno się zdarzyć z największym prawdopodobieństwem i wyszedł mi właśnie over 1,5 goli. Wiem, że kurs marny, ale do dubla jak znalazł... Nawet jeśli trenerzy ustawią zespół taktycznie i na obronę co jest całkiem możliwe, mając z przodu takie formacje ofensywne wydaje się mało możliwe aby Mbape czy Lukaku nie odpowiedzieli ogniem. Te drużyny po prostu tak grają... Uważam jednak, że z 2 strony przy remisie tak już od jakiejś 70 min nikt nie będzie ryzykował. Oba zespoły mają bardzo podobne potencjały... Myślę, że mecz nie zakończy się w czasie regulaminowym...
I jeszcze jedno - jeśli ktoś gra na Belgię to myślę, że lepiej żeby już zagrał na mistrza po 3,70 bo Anglię/Chorwację Belgia rozbije a kurs znacznie wyższy...
 
S 0

snopek

Użytkownik
Nie wiem jak Wy, ale ja trochę zawiodłem się na tym meczu. Postawiłem na Francję, ale chodzi mi o samo widowisko. To co zapamiętam z tego meczu to kunszt Francuzów, rozwagę i to jak mądrze zagrali wykluczając wszystkie zalety Belgii. Może poza zawodnikiem - Hazardem, ale jak widzieliśmy - on sam nie był w stanie wygrać tego meczu. Część z nas pewnie liczyło na jakieś szaleństwo jak w meczu Belgii z Brazylią. Na przykładzie wczorajszego meczu widać jak ważne jest strzelić pierwszą bramkę grając jako faworyt. Oczywiście nie jest to żadne odkrycie, ale myślę, że jeśli to Belgia strzeliłaby pierwszą bramkę to mielibyśmy wtedy prawdziwe widowisko i otwarty mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom