>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/2 finału Mistrzostw Świata 2018 [10.07-11.07.2018]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zapraszamy Was do luźnych sugestii i rozmów na temat spotkań 1/2 finału Mundialu w Rosji. W tym temacie nie trzeba podpierać swoich typów, propozycji analizami. Rozmawiamy na spokojnie i kulturalnie.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
jeżeli o mnie chodzi to ja to widzę tak:
Finałowa para: Francja - Anglia - wygrywa Francja
Mecz o 3 miejsce: Belgia - Chorwacja - wygrywa Belgia
Uważam, że w półfinale Francja poradzi sobie z Belgią już w regulaminowym czasie, jeżeli Brazylia potrafiła tak przycisnąć Belgię to co w takim razie zrobi z nimi Francja? Belgii się przyfarciło, że Courtois miał dzień konia.
Nie przekonuje mnie Chorwacja w ogóle. Chorwaci po niezłej fazie grupowej, jak zwykle przygaśli w fazie pucharowej. Przed meczem z Danią życzyłem im medalu, ale zmieniłem zdanie po tym co pokazali w dwóch następnych meczach. Żeby aż tak się męczyć z Danią i Rosją? I przypominam, że to Chorwaci musieli gonić wynik w obu tych meczach a nie na odwrót. Subasić ich 2 razy uratował w karnych. Podchodzą wycieńczeni do meczu z Anglią. Jeżeli znowu liczą na zwycięstwo w karnych no to niestety ale moim zdaniem limit ich szczęścia został już wykorzystany.
Francja jak już dotrze do finału to nie odpuści. Oni wciąż pamiętają nieudane Euro 2016 u siebie i za wszelką cenę będą walczyć o te mistrzostwo świata. Nie potrafię sobie wyobrazić aby przerżnęli mistrzostwo na turnieju 2 razy z rzędu.
Klasyfikacja końcowa:
1. Francja
2. Anglia
3. Belgia
4. Chorwacja
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Czemu wszyscy tak faworyzuja Francje? Oni nie sa wcale tacy dobrzi.
Maja Griezmanna, Kante czy Mbappe ale sa jak najbardziej so pokonania przez kazda z 4 ekip polfinalowych.
Belgia pokazala, ze ma problemy z koncentracja, maja braki w obronie ale sila ataku jest u nich lepsza niz u rywala.
Mecz takie 50/50
Pytanie mam do was na jakich zawodnikow kartki gracie w obu meczach?
 
kozi90 45

kozi90

Użytkownik
Czemu wszyscy tak faworyzuja Francje? Oni nie sa wcale tacy dobrzi.
Maja Griezmanna, Kante czy Mbappe ale sa jak najbardziej so pokonania przez kazda z 4 ekip polfinalowych.
Belgia pokazala, ze ma problemy z koncentracja, maja braki w obronie ale sila ataku jest u nich lepsza niz u rywala.
Mecz takie 50/50
Pytanie mam do was na jakich zawodnikow kartki gracie w obu meczach?
U mnie wjeżdża Pavard po 4.50 . hazard będzie biegał biegał i jeszcze raz biegał młody może ze dwa razy nie nadążyć i złapie w jakims kluczowym momencie na żółta..
Przypomnijcie sobie hazarda z brazyliana na pierwszych 5 metrach nie mial nikt podjazdu do niego
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Z kartek to gram Fellaini, Matuidi, Hernandez, Pavard i poczekam jeszcze na składy bo myśle nad którymś defensorem Belgii.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Dziś mecz na który na pewno wszyscy kibice w Polsce czekają, widowisko które zapewne nie którym będzie zapierało dech w piersiach i o którym będzie się mówiło latami - tak, piszę o meczu Cork City z Legią Warszawa w eliminacjach do Ligi mistrzów, poza tym mamy jeszcze półfinał mistrzostw świata w którym zmierzą się Francja z Belgią i liczę tutaj na dużo bramek i poszukam zapewne overów bramkowych
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom