>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/4 finału Mistrzostw Świata 2018 [06.07-07.07.2018]

Status
Zamknięty.
bobair 48

bobair

Użytkownik
Jestem bardzo ciekawy jacy to zawodnicy w Anglii potrafią jedną akcją wygrać mecz? Mi do głowy przychodzi tylko Kane, ale musi dostać najpierw odpowiednie podanie bo sam takiej akcji nie zrobi. Bo chyba nie mówisz o Allim czy Sterling, którzy grają słabiutko. I drugi post już odwołujesz się do meczów Szwedów a o meczach Anglików ani słowa tylko, że mają indywidualności i są szybcy itp tylko, że piłka nożna to sport zespołowy a nie indywidualny a drużynę lepszą (nie mówię o nazwiskach) ma Szwecja
Drużynę lepszą ma Szwecja? Lubie dobry dowcip a ten, niestety, taki nie jest. Owszem, mam na myśli właśnie Kane&#39;a, Sterlinga i Rashforda. To, że Ty uważasz inaczej - Twoje prawo. Chociaż stwierdzeniem, że Szwecja ma lepszą drużynę od Anglii trochę pojechałeś po bandzie. Graj sobie na Szwecję a ja zagram na Anglię.
Po meczu zobaczymy kto ma rację i która drużyna jest lepsza. Tylko, nie używaj argumentów typu - przegrali niezasłużenie, bo byli lepsi. Lepszy jest ten kto wygrywa/awansuje dalej. Wg mnie, Szwecja, tak zwyczajnie, nie ma argumentów na Anglię.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Szwecja ma kaleczacy dla oka futbol oraz technicznie tez niewyrachowany (co pokazuja te strzaly w out w meczu ze szwajcaria). Ale nawet przy tym przechodza dalej, wiec nawet ta pokretna pila jest skuteczn jak sie okazuje przy tych dziwnych troche mistrzostwach. Jak grala Grecji kiedy zdobywala euro?
Bezpieczniejsze wydaja wyd tutaj rogi Anglii, mimo ze skandynawowie przy swoim posiadaniu nabijaja ich duzo. I wole over 5,5 po 1.97 w stsie niz 1,7 na wiecej rogow Anglii. Ten typ zabije tylko szybka brama dla angoli, ale to malo prawdopodobne, bo 0:0 moze sie utrzymywac nawet do konca regulaminowego czasu gry.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Drużynę lepszą ma Szwecja? Lubie dobry dowcip a ten, niestety, taki nie jest. Owszem, mam na myśli właśnie Kane&#39;a, Sterlinga i Rashforda. To, że Ty uważasz inaczej - Twoje prawo. Chociaż stwierdzeniem, że Szwecja ma lepszą drużynę od Anglii trochę pojechałeś po bandzie. Graj sobie na Szwecję a ja zagram na Anglię.
Po meczu zobaczymy kto ma rację i która drużyna jest lepsza. Tylko, nie używaj argumentów typu - przegrali niezasłużenie, bo byli lepsi. Lepszy jest ten kto wygrywa/awansuje dalej. Wg mnie, Szwecja, tak zwyczajnie, nie ma argumentów na Anglię.
Pamietaj , ze na tym mundialu czesto lepsza drużyna nie wygrywa , a nazwiska nie wygrają.
 
bobair 48

bobair

Użytkownik
Pamietaj , ze na tym mundialu czesto lepsza drużyna nie wygrywa , a nazwiska nie wygrają.
Zgadza się. Tyle tylko, że Angolom długo może nie trafić się taka okazja na najlepszą czwórkę MŚ i oni mają tego świadomość. Przełamali w końcu &quot;klątwę&quot; karnych ;), to ich na pewno bardzo podbudowało i wierzę, że dadzą radę. Szwecja pewnego poziomu nie jest w stanie przeskoczyć. To jest ich max. Anglia ma jeszcze do czego sięgać. .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Moim zdaniem Anglia awansuje... Będzie jak z Niemcami.... Szwecja ma naprawdę solidną obronę, ale Anglia dysponuje zawodnikami mogącymi zrobić różnicę. Generalnie myślę, że skończył się czas niespodzianek i Anglia/Francja/Chorwacja/Brazylia awansują dalej... Wszystkie te drużyny mają już za sobą ciężkie mecze, przetarli szlak. Anglia po Kolumbii, Francja po Argentynie i Australii, Chorwacja po Danii, Brazylia po Szwajcarii i Kostaryce. Szwecja i tak zaszła już mega daleko, to samo Rosja. Urugwaj bez Cavaniego to 30% mniej Urugwaju. Belgia nie ma wystarczającej jakości w środku i z tyłu żeby zatrzymać Brazylię...
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Zgadza się. Tyle tylko, że Angolom długo może nie trafić się taka okazja na najlepszą czwórkę MŚ i oni mają tego świadomość. Przełamali w końcu &quot;klątwę&quot; karnych ;), to ich na pewno bardzo podbudowało i wierzę, że dadzą radę. Szwecja pewnego poziomu nie jest w stanie przeskoczyć. To jest ich max. Anglia ma jeszcze do czego sięgać. .
Oczywiście , ze tak . Ja sam im kibicuje zeby zdobyli jakikolwiek medal ale wiem na co stac Szwedów dlatego swoje typy rozdzielilem tak by było duze prawdopodobienstwo zarobku.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Jeśli ktoś wierzy w sny, zabobony to śnił mi się mecz Brazylia - Urugwaj 3-3 :wasntme:
Jak będzie taki finał to zagram taki wynik lekko ;) mi się kiedyś śnił mecz Bayernu z Schalke też 3-3 i w rzeczywistości tak się stało ależ można było na tym zarobić...
Ogolnie to średnio widzę urugwaj w finale, zależy czy będzie cały skład zdrowy czy nie. Brazylia niby powinna być w finale ale jakie głupi błąd i odpadną z Belgami. Oglądałem mec Belgów z Japonia i tak serio to Lukaku miał mega pecha. W całym meczu mógł zdobyć lekko 4 gole. Takze jak się los odwróci to może być ładnie overowo.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom