>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +6
theboss 199

theboss

Użytkownik
Typu nie neguję
Tylko co ma do tego 3k obrotu na BF??? Poszła czerwona to ludziska zaczęli pakować kasę w over już nie mówiąc o tej kwocie, bo 3 k obrotu to jest śmiech na sali
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra na noc lecimy z MLS i USL
Dallas vs Atlanta typ: 1x i over 1,5, kurs: 1,64 (Etoto) niepokonane drużyny ostatnio, Dallas na ostatnie 20 meczów u siebie 1 porażka...Atlanta najwięcej bramek w 18 meczach aż 36.
Colorado vs Seattle typ: over 2,5, kurs: 1,86 (Etoto) Tutaj brałem pod uwagę ostatnie mecze Colorado u siebie na 5 spotkań over 2,5 pokryty. Do tego goście im nie leżą i mają 4 porażki z rzędu, wiec liczę na otwarte spotkanie.
LA Galaxy vs DC United over 3,5, kurs: 2,25 i obie strzela i over 2,5 kurs: 1,83 (Etoto) No tutaj goapodarze powinni sobie postrzelac. Goscie okupuja ostatnie miejsce i w ich meczach pada duzo bramek.
Tampa vs Toronto 2 USL typ: over 3,5, kurs: 1,71 (Etoto) goscie zbieraja becki od kazdego i powinna byc strzelanina.
Alez sie rozpisalem...
Noo panowie mam nadzieje ze ktos skorzystal bo wszystko siadlo! :eek:kay::yes::cash:
✅
✅
✅ ✅
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Szkoda ze wczoraj Wimbledon przerwali bo Wawrinka lapal juz makaroniarza a po pauzie moze byc roznie. Jestem jednak dobrej mysli pozdro
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Behelmans - 7.50
Myślę, że można śmiało zamykać, bo teraz kurs już tylko 2.75. Deszcz przerwał wczoraj zawody, które będą dokończone dzisiaj o 14.00, a Isner z pełną mocą może nie dać szans Belgowi. Zamykam z dużym zyskiem ???? .
✅✅✅✅✅
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Achhh te czwartki... tyle plazówki, że aż się w oczach przewraca.
Myślę, że można śmiało zamykać, bo teraz kurs już tylko 2.75. Deszcz przerwał wczoraj zawody, które będą dokończone dzisiaj o 14.00, a Isner z pełną mocą może nie dać szans Belgowi. Zamykam z dużym zyskiem ???? .
✅✅✅✅✅
Dużym, czyli po jakim kursie?
Bet grany po 7.50 gdy jest teraz 2.75 gdy wziąć pod uwagę marże to ile dali na zamknięciu? Z 1.40? 1.50? ????
Wklepałem kurs na Isnera wyższy niż proponują obecnie buki a i tak wyszło 1.25 ????
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Dużym, czyli po jakim kursie?
Mysle ze to nie Twoja sprawa. Wielkosc zysku zalezy od budzetu gracza. Dla jednego duzy hajs to 500 zl dla drugiego 50 tys ale po Co szukac dziury w calym. Wygral to wygral trzeba Bic brawo
 
P 10

pk95

Użytkownik
Mysle ze to nie Twoja sprawa. Wielkosc zysku zalezy od budzetu gracza. Dla jednego duzy hajs to 500 zl dla drugiego 50 tys ale po Co szukac dziury w calym. Wygral to wygral trzeba Bic brawo
Ale on zapytal o kurs po jakim ten zysk zostal osiągnięty, a nie o kase, którą zyskal ;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Z ciekawości zapytałem. Ilość złotówek czy tam innej waluty mnie nie interesuje tylko kurs. Z posta wynika, że jakiś gruby interes wyszedł na tym zamknięciu, więc może się okaże, że jest jakiś buk, który zamyka znacznie wyżej niż powinien, to też chętnie skorzystam ????
Bo ekscytować się zamknięciem po 1.20-1.30 to.... a z resztą nie mój interes. Każdy gra jak lubi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom