>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

CS: GO ESL One Cologne

Status
Zamknięty.
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP

Data: 3-8 lipca 2018
Miejsce: Kolonia (Niemcy)
Pula nagród: 300 000 $
Liczba drużyn: 16
Drabinka pod tym linkiem:
https://www.hltv.org/events/3392/esl-one-cologne-2018

Już dzisiaj o 12 rozpocznie się jeden z najlepszych turniejów CS:GO. Ciekawe jak zaprezentuje się główny faworyt do sięgnięcia po trofeum - Astralis.
Mamy również polski akcent w postaci Snaxa w mousesports. Będzie się działo!

Zapraszam do merytorycznej dyskusji, podawania swoich przemyśleń i pisania analiz
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Mam ogromną ochotę pograć na C9 dzisiaj. Wiem, ze gra Stand In, który jest lekko wysmiewany przez kibiców - Styko, ale według mnie nie jest taki słaby jak go malują ma hltv i twichu. C9 nie zachwyca formą, ale wszyscy widzieliśmy co grał NIP w ubiegły weekend. Na prawdę słaby CS. Mam wrażenie, ze Amerykanie ich pocisną że względu na 1. Przewagę Snajpera 2. Styko będzie chciał udowodnić, ze jest coś wart
3. Aimowo C9 powinno przeważac, Szwedzi bardzo słabo prezentowali się od tej strony w ostatnich meczach.
Mecz jest w dodatku BO1. Dużo zalezy od mapy, ale zagram C9 kurs 2.24 BAH
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Zgadzam się co do Cloud9. Do tego taka zmiana może pozytywnie wpłynąć na Styko. Mam nadzieję, że będzie podobnie jak z Tazem, z którego zrezygnowali VP.
Zainteresowałem się jeszcze dwoma meczami w roli głównej mousesports oraz NaVi wydawają się solidnymi faworytami ale pamiętajac, że w pierwszym dniu turnieju i jeszcze BO1 potrafią się dziać dziwne rzeczy. Polecam szukać underdogow. Nic na siłę ale 1.35 na navi bardzo ryzykowne ponieważ G2 już prawie miesiąc nie grało oficjalnego meczu. Z kennysem i shoxem mogą zaskoczyć. Ukraińcy bardzo liczą na s1mpla ale ile ten chłopak może mieć tak niesamowita formę ???? to tylko człowiek.
Tak jak mówiłem w pierszym dniu liczę na łud szczęścia ponieważ już nie raz dostawalem nauczkę żeby nie dawać w AKO faworytow w takiej fazie turnieju
W Gambit natomiast fajnie się spisuje stosunkowo nowy zawodnik - mir. Moim zdaniem ciekawa zmiana. Ten gracz często odgrywa kluczową rolę w ekipie. W mousesports też mielismy zmianę i to będzie pierwszy oficjalny mecz naszego rodaka w nowych barwach. Sporo opinii, że Snax lepszy niż Styko zatem izi win myszek. Moim zdaniem wcale nie musi tak być. Janusz w VP czuł sporo luzu i grał bez spiny. Miał sporą pewność siebie będąc najlepszym zawodnikiem. Jednak tutaj może być w cieniu fenomelanego ropza i sunnyego. Ciekawe jak to na niego wplynie. Czuję że początki mogą być dla niego trudne i może dzisiaj bardzo mało fragować.

[email protected] fortuna ✅✅
Gambit wygra @2.76 fortuna ⛔⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Zgadzam się, że myszy wcale nie muszą mieć tak łatwo. STYKO był dla mnie trochę niedocenianym zawodnikiem. A Snax też jest daleko od formy indywidualnej - mapy niezłe przeplatał fatalnymi. To już nie ta forma co jeszcze kilka lat temu. Poza tym, zgadzam się z husarzem, Snax wyglądał najlepiej gdy miał wolną rękę w tym co robi, mógł grać trochę solo i nie wiem czy tak szybko dopasuje się do mouz. Poza tym nigdy nie grał w międzynarodowym składzie, a przecież wiadomo że komunikacja w ojczystym języku i po angielsku to dwie różne sprawy i wcale się nie zdziwię jak w kluczowych momentach gdzie potrzeba szybko się komunikować może to szwankować. Co prawda Gambit jakoś nie porywa, no ale awansowali do ESL Nowy Jork, do tego jak rozumiem skoro wycofali się z ESEA MDL to teraz mocno skupią się na grze offline

Gambit @3.35 LVBet ⛔
Gambit +4.5 @1.75 LVBet ⛔
A co myślicie o overze w meczu Liquid - BIG? W BH grali ze sobą 4 mapy, co prawda 4x Liquid ale do 14, 12,11 i 10 więc 3 razy over był pokryty. Poza tym ciekaw jestem występu MiBRu po raz pierwszy w barwach nowej organizacji. Ciężkie mecze do znalezienia czegoś wartego gry, poza tym co proponowaliście wyżej
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Navi (-1,5 mapy) - Gambit (16:6 ovp,16:5 trn) ✅✅
1,90 sts
Krótka analiza:
Po porażce w pierwszym meczu Navi pod ścianą. Konieczna wygrana z Gambit, które moim zdaniem nie powinno zagrozić simple&#39;owi i spółce. Ostatnio dobre wyniki, a dzisiejsza porażka (14:16) wydaje się raczej wypadkiem przy pracy. Szczególnie, że grali przeciwko nowemu G2. Wydaje się, że powinny pójść bany na dusta i mirage&#39;a. Gambit powinni wybrać inferno lub cache. Mimo tego z obecną formą wydaje mi się, że nawet cache, na którym idzie im ostatnio gorzej powinien paść łupem Navi. Lecz swój typ obieram bardziej na aktualnej formie obu drużyn (szczególnie simple&#39;a) niż na analizie taktycznej banów i picków.
E. Jednak overpass
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Chryste Panie. Gambit ostatnio poprawiło grę, dostali się do NY, wygrali z North, coś tam klikali. A dzisiaj? Patologia straszna.
Mousesport jeszcze trochę niestabilne, ale jak zaskoczy gra zespołowa to umocnia się w top 5.
MIBR nie wróżę przyszłości ani w tym turnieju ani w następnych.
Meczy z udziałem C9 nie ruszalbym nawet kijem. Mogą wygrać i przegrać prawie z każdym w tym składzie. Prócz ścisłej topki.
G2 bardzo dobrze wygląda. Będę grał chyba w ich stronę w dalszych etapach. Jak nie czyste winy to handi +1,5 mapy.
Astralis klasa Top 1 in the wooorld
Jutro nowy dzień i nowe typy.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
12:00 Renegades - B.O.O.T
Pomimo sporej różnicy kursów nie ufałbym Australijczykom. Co prawda fajnie zagrany cache na stare SK Gaming, na którym niewiele brakowało do zwycięstwa ale nie przekonuje mnie to wcale. Była to bowiem mapa na której Renegades potrafi świetnie zagrać a Brazylijczycy ostatnio formą nie zachwycali. Tak naprawdę dla mnie ten mecz będzie dość wyrównany. Szczerze mówiąc Rene nie jest wcale tak mocna ekipą, żeby ich faworyzować.
Natomiast azjatyckie zespoły już nie raz pokazywaly, że potrafią zaskoczyć. Wbrew pozorom B.O.O.T-d ma bardzo skillowych zawodnikow. Pamiętajmy, że w swietnym stylu pokonali chińskie TyLoo a to wiemy, że to drużyna która już nie raz brała udział na LANach, konfrontując się z najlepszymi na świecie. Warto przypomnieć, że zaczynali mecz od stanu 1;0 dla Tyloo. Na szczęście wygrali, dzęki czemu mogą teraz reprezentowac Azję, z czego są bardzo dumni. Wczoraj dd2 przegrany 16:9 na Faze ale zawalona strona CT.
Uważam, że dzisiaj Renegades zostanie wyeliminowane z turnieju.
B.O.O.T handi +1,5 @1.84
B.O.O.T wygra @3.60 LVBet
⛔⛔
Krótko jeszcze o innych meczach:

Liquid - North
Za słaby kurs na Amerykanów, który nie jest wart ryzyka. Wczorajsza porażka z BIG zaskakująca. Ciekawe czy to był slaby dzień czy co, za duża niewiadoma. Jednak jeśli przegrają to wracają do domu co będzie dla mnie jednak sporym zaskoczeniem podobnie jak NIP. Pooglądam tylko, bez obstawiania
Faze - MIBR
Podobnie jak ten wyżej - polecam odpuscic. Ewentualna porażka nie skreśla jeszcze nikogo.
mousesports - ENCE
Ciekawy mecz. Pogram coś na underdoga. Finlandzki zespół jest w formie, nie ma co ukrywać. Teraz dostaną dobrego przeciwnika, który jest mimo wszystko po zmianach. Tak jak pisałem wczoraj, nie jestem przekonany do Snaxa w mouz. Sunny i ropz ciągną ten zespół i oni mogą w stanie wygrać z ENCE ale mimo wszystko zaryzykuje.
@ence handi [email protected]
✅✅
Fnatic - BIG

Wiem, że Xizt ale tutaj szwedzki team powinien sobie poradzic. Fnatic doswiadczeniem biją na głowy dzisiejszych rywali. Do tego dochodzi fenomenalny skill KRIMZa, JW i flushy. Spodziewam się zwycięstwa 2:0. Niech utwierdzą nas w przekonaniu, że są top10
Fnatic wygra @1.52 1xbet
✅✅
C9 - NaVi

Nie mam pomysłu na ten mecz..więc raczej skip
 
Y 477

yanaz5

Użytkownik
B.O.O.T fatalna pierwsza mapa, zobaczymy co będzie w drugiej, ale prawdopodobnie przegrali mecz 2:0 już w trakcie wyboru map, B.O.O.T pickuje cache, na którym tak jak wspomniałeś Renegades są mocni, druga mapa train, ale nie wydaje mi się żeby Azjaci mogli to ugrać, różnicę widać szczególnie na pozycji snajpera, Nifty robił grę, Splashske nie wiem czy dobił do 5 fragów
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
B.O.O.T fatalna pierwsza mapa, zobaczymy co będzie w drugiej, ale prawdopodobnie przegrali mecz 2:0 już w trakcie wyboru map, B.O.O.T pickuje cache, na którym tak jak wspomniałeś Renegades są mocni, druga mapa train, ale nie wydaje mi się żeby Azjaci mogli to ugrać, różnicę widać szczególnie na pozycji snajpera, Nifty robił grę, Splashske nie wiem czy dobił do 5 fragów
Fatalna pierwsza mapa, jak i cały mecz. Przyznaję się do błędu za ten typ na B.O.O.T-dS. Trochę za bardzo byłem przekonany o ich świetnych umiejętnościach jednak zostali srogo skarceni przez Rene. Pozniej jednak moje przypuszczenia się mniej więcej zgadzały.
Dzisiaj już ostatni dzień przed play-offami. Na pewno nie zabraknie emocji.
12:00 Renegades - BIG
Zapowiada się wyrównany mecz. Obie ekipy lubią grać cache więc pewnie zobaczymy tą mapę. Nie wiem kto będzie wybierac pierwszy ale oprócz cache, na którym lepiej prezentuje się Rene zobaczymy overpassa lub traina. Myślę, że dla BIG ma dużą motywację. Są u siebie (nie licząc smooya), więc pewnie mocno się skupią żeby jutro zagrać przed własną publicznością. Nie ma co się oszukiwać ale w starciu z Fnatic mieli bardzo słabe szansę. Gob b jako IgL oraz Legija jako trener powinni znaleźć sposób na australijski zespół. Bezpieczniej jednak zagrać over
Over 2.5 [email protected]✅✅
BIG wygra @2.03 LVBet✅✅
MIBR - North

Mecz o wszytko. North fajnie zaczeli turniej. Odesłali do domu bądź co bądź jednych z faworytów do zdobycia pierszego miejsca. Myślę, że pójdą za ciosem i powalczą z MIBR. Na pewno są w ich zasięgu, oby tylko nie popełniali głupich błędów. Coś czuję, że również tutaj zobaczymy trzy mapy. Jednak nie odważne się wytypować zwycięzcy bo ekipa Fallena zawsze jest groźna
Over 2.5 map @1.87 LVBet✅✅
Ewentualnie North handi 1.5+✅✅
ENCE - NaVi

No tutaj skip. Czarny koń turnieju vs Simple i spółka ???? moim zdaniem będzie się działo ale nie wierzę w wygrana ENCE. Navi jest za bardzo doswiadczone. W chwili obecnej nie ma co ich porownywac do mousesports bo są o wiele lepsi. Navi nie może tutaj ich zlekceważyć bo przegrany odpada więc zagrają na maxa dwie mapy, nie będzie tutaj miejsca na błędy
NaVi @1.35✅✅ ale kurs nie warty jest ryzyka więc bardziej bym się skłanial ku handi -1.5 @2.04⛔

Astra - G2
Skip bo kurs smieszny na Duńczyków a raczej ekipa Kennego z całym szacunkiem sobie nie poradzi
Faze - Fnatic
Faze raczej bierze to 2:0.
Nie szukałabym tu niespodzianki ???? @2.25 dla lubiących ryzyko
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
uzytkownik-24118 2,1K
Zgadzam się co do typów na BiG. Moim zdaniem Niemcy mają nieco przewagi w mapach - po raczej pewnych banach na nuke i mirage mogą spokojnie brać overpassa jako swój pick. Renegades myślę że zdecyduje się na traina, względnie cache. Deciderem może dust 2 w takiej sytuacji? Moim zdaniem w tym 2,03 jest delikatne value.
BIG @2.03 ✅
Natomiast mam trochę problem z meczem MiBR. Bany na nuke i cache raczej oczywiste. Inferno jako pick Brazylijczyków raczej też. Natomiast mam trochę problem z North. Wydaje mi się, że wezmą mirage i wtedy d2 jako decider. Ale czy tak będzie? Ja chyba pójdę po prostu w wygraną MiBR po 1,72. Oczywiście jest to jakieś ryzyko, ale grają dwie niestabilne drużyny. Tej wygranej z Liquid bym nie przeceniał, TACO na twitterze pisał że właściwie się nie przygotowywali a sam miał 6 godzin na stemie z powodu problemów (out game problems)

MiBR @1.72 ✅
Astralis odpuszczam.
Nie wiem co myśleć o fnatic - dla mnie gra tam tylko JW na poziomie. Wygrali oba mecze dzięki niemu. Jeżeli utrzyma dyspozycję to Szwedzi są w stanie mapę urwać, ale jeśli on zawiedzie to mogą być z tym problemy.
Podobnie duże wątpliwości mam w przypadku NaVi z ENCE. Finowie mocno niedoceniani a przecież nie od dziś wiadomo, że NaVi lubi gierkę zepsuć. Przegrali z G2, potem wygrali z Gambit, które na tym turnieju pokazało się fatalnie, później z Cloud9 które cały czas szuka piątego gracza. ENCE też miało łatwą drogę - co prawda wypadli z górnej drabinki vs Astralis ale potem poradzili sobie z NiPem i mouz, przy czym obie formacje dopiero szukają swojej gry po ostatnich zmianach. Więc tak naprawdę ani jedni ani drudzy nie zostali poważnie sprawdzeni. Jasne, NaVi ma indywidualności (simple&#39;a) ale też wahania formy (throw z G2 z 9-0 na 14-16). Dla mnie kursy na Ukraińców przesadzone, idę w +1.5 na Finów
ENCE +1.5 @1.90 ✅ Już po pierwszej mapie plusik
Kursy LVBet
Po meczach: Zielono, chociaż nie było łatwo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Rozumiecie coś z tego? Rano obstawilem a niedawno przyszedł mi taki zwrot ???? ciekawe co ta fortuna wymyśliła.. skontaktuje się z supportem. Kursy się lekko pozmieniały ale bez przeasy. Screen w zalaczniku
@edit: dobra mikael_14 chyba ma rację. Po prostu pomylili się z nazwą turnieju. Ale trochę dziwne podejecie, że mnie nie poinformowali o zwrocie bo gdybym nie spojrzał to bym nie wiedzial
 
uzytkownik-24118 2,1K
Mówiąc szczerze pojęcia nie mam. W tej chwili to samo AKO 6,29 więc nie są to zmiany kursów do ewidentnej pomyłki bukmachera raczej ????
Edit: Masz tam w wydarzeniu ESL Pro League - może dlatego? To jest ESL One
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Zgadzam się co do typów na BiG. Moim zdaniem Niemcy mają nieco przewagi w mapach - po raczej pewnych banach na nuke i mirage mogą spokojnie brać overpassa jako swój pick. Renegades myślę że zdecyduje się na traina, względnie cache. Deciderem może dust 2 w takiej sytuacji? Moim zdaniem w tym 2,03 jest delikatne value.
BIG @2.03
Natomiast mam trochę problem z meczem MiBR. Bany na nuke i cache raczej oczywiste. Inferno jako pick Brazylijczyków raczej też. Natomiast mam trochę problem z North. Wydaje mi się, że wezmą mirage i wtedy d2 jako decider. Ale czy tak będzie? Ja chyba pójdę po prostu w wygraną MiBR po 1,72. Oczywiście jest to jakieś ryzyko, ale grają dwie niestabilne drużyny. Tej wygranej z Liquid bym nie przeceniał, TACO na twitterze pisał że właściwie się nie przygotowywali a sam miał 6 godzin na stemie z powodu problemów (out game problems)
MiBR @1.72
Astralis odpuszczam.
Nie wiem co myśleć o fnatic - dla mnie gra tam tylko JW na poziomie. Wygrali oba mecze dzięki niemu. Jeżeli utrzyma dyspozycję to Szwedzi są w stanie mapę urwać, ale jeśli on zawiedzie to mogą być z tym problemy.
Podobnie duże wątpliwości mam w przypadku NaVi z ENCE. Finowie mocno niedoceniani a przecież nie od dziś wiadomo, że NaVi lubi gierkę zepsuć. Przegrali z G2, potem wygrali z Gambit, które na tym turnieju pokazało się fatalnie, później z Cloud9 które cały czas szuka piątego gracza. ENCE też miało łatwą drogę - co prawda wypadli z górnej drabinki vs Astralis ale potem poradzili sobie z NiPem i mouz, przy czym obie formacje dopiero szukają swojej gry po ostatnich zmianach. Więc tak naprawdę ani jedni ani drudzy nie zostali poważnie sprawdzeni. Jasne, NaVi ma indywidualności (simple&#39;a) ale też wahania formy (throw z G2 z 9-0 na 14-16). Dla mnie kursy na Ukraińców przesadzone, idę w +1.5 na Finów
ENCE +1.5 @1.90
Kursy LVBet
Pod Jakim względem typujesz Ence +1,5 hanicap. Jaką masz na myśli mape , którą ence może wygrać Na Navi. Według mnie nie ma mapy którą wygra Ence na Navi. Inferno/Dust/mirage/overpass to wszystko bierze Navi. Chyba że się mylę. Poleca 2-0 Navi
 
O 0

oddawajkota

Użytkownik
Pod Jakim względem typujesz Ence +1,5 hanicap. Jaką masz na myśli mape , którą ence może wygrać Na Navi. Według mnie nie ma mapy którą wygra Ence na Navi. Inferno/Dust/mirage/overpass to wszystko bierze Navi. Chyba że się mylę. Poleca 2-0 Navi
Ence wygląda b. dobrze aimowo i przy wygranych pistolach (na miragu z mouz przegrali oba, a mapa dla nich) mogą wziąć każdą mapę, nie twierdzę, że tak będzie ale granie handi przeciwko graczom w takiej formie jest niezbyt rozsądne.
 
C 66

calaquendi

Użytkownik
Doherty
Dla mnie G2 bierze 2;0. Nie ma mapy na której byliby lepsi a g2 skilowo się na tym turnieju bardzo dobrze prezentuje. Co do NaVi taki mecz 50/50. Mapy na korzyść navi ale krimz z jw są w świetnej formie. A simple podczas tego turnieju błedne decyzje przeplata dobrymi. Kibicuje bardzo krimzowi więc osobście odpuszczam ten mecz.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Ja się zastanawiam nad graniem na fnatic. NaVi nie gra tutaj nic rewelacyjnego - grę ciągnie im właściwie simple. Zresztą flamie się wypowiadał że przygotowania do Kolonii nie wyglądały tak jakby tego chcieli. Mieli się przygotowywać na bootcampie ale woleli jednak ze względu na natłok turniejów przygotować się w internecie. Ale mieli jakieś problemy z netem i chyba dwa dni trenowali ze standinami. Nastawiają się raczej na ELEAGUE i majora później jako główne cele.
Fnatic co prawda też nie rewelacyjne ale znowu wydaje mi się, że ten mecz będzie bliższy niż wskazują na to kursy. Oczywiście, znowu może być simple god mode i wprowadzi NaVi do półfinału ale dla mnie 1,40 to nie jest warte gry i w tej chwili bliżej mi do próbowania w kierunku Szwedów niż Ukraińców.
 
N 0

nanana

Użytkownik
Navi nic nie prezentuje. Wczoraj przegrali przeciez wygrane d2, a na miragu przegrywali juz 7:2? Strasznie niestabilny team, ciezki do obstawiania na zywo, przegrywali wygrane rundy i wygrywali przegrane. Czesto zamiast dozbierac kase i zagrac na fullu, potrafia force owac 4-5 razy z rzedu, a takze wygrac eco. Ja tu widze 50/50, a ze wzgledu na niski kurs navi, gra nie oplacalna przed meczowo wg mnie. Natomiast g2, mysle powinno to wziac bez problemu.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
18:30 BIG - G2
Typuje na zwycięstwo BIG z kilku powodów:
- z meczu na mecz coraz lepiej wyglądają. Bardzo fajnie spisują się też aimowo
-swietnie przygotowane mapy. Zarówno są mocni na swoim picku oraz na mapach przeciwników. Przykład mecz z Renegades
-dobrze grają pod presją, wczoraj odesłali do domu triumfatora poprzedniej edycji ESL One Cologne. Potrzebna była decydująca trzecia mapa - de_inferno
-chca się pokazać z jak najlepszej strony przed własną publicznością w Lanxess Arenie, oczywiście G2 również ale w ogóle nie przekonuje mnie ten zespół zarówno przed, jak i po zmianach
-sympatyczny kurs
BIG wygra @2.30 LVBet
✅✅

@edit: widzę że jesteście sceptycznie nastawieni na BIG. Moim zdaniem teraz mają sporą szansę żeby udowodnić i pokazać swój potencjał. G2 od bardzo dawna gra niemrawo. Zawodzą w najważniejszych momentach, myślę że dzisiaj też tak będzie. Mówienie o szansie na mapach. Wiem, że G2 króluje na inferno ale BIG powinni powalczyć bo też już na tym turnieju grali tą mapę i to nie raz. Niemcy mają też mocnego cache
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
G2 - BIG: BIG wygra @2.25 ✅
Tabsen wiecej fragów niż shox @2.1 ✅ unibet


Jak mozna mowić o skillu w G2 kiedy w składzie maja Smithza i Existenza.Zgadzam sie w zupełności co do poprzednika. Rownież satysfakcjonuje mnie kurs na nich i szczerze mówiąc jestem zdziwiony ze kursy nie są takie same na obie drużyny. Map pool maja dosyć podobny. Nie zobaczymy dzis z pewnością Mirage i Train. Reszta to jedna wielka niewiadoma, myśle że zobaczy Dusta ze strony G2. Do tego wpadł mi w oko ciekawy bet mianowicie Tabsen wiecej fragow niż shox. Zawsze uważałem tabsena za najjaśniejszy punkt zespołu, ale teraz widać tam kolektyw i zabijanie nie spoczywa tylko na jego barkach, dlatego mogą cos zwojować. Za to jestem dosyć rozczarowany forma shoxa - spodziewałem sie ze bedzie liderem swojej drużyny a póki co to ze dalej są w turnieju mogą zawdzięczać tylko i wyłącznie kennemu. Jasne, gra ok, ale to nie jest to do czego przyzwyczaił. Biorąc pod uwagę to jak dobrze wyglada BIG i to ze G2 ma w teamie boty smithza i zwłaszcza existenza którzy odstają aimowo mocno, czasem im wyjdzie mapka, ale to jest wyjątek, wiec zawodnik jakim jest tabsen powinien zdecydowana większość pojedynków wygrywać z jednym i drugim. Upatruje spore szanse powodzenia tego betu
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
slapi 30

slapi

Użytkownik
Astralis
vs.
Natus Vincere
14:00/15:00
7 Lipca 2018 r.
ESL One Cologne 2018
Astralis 2:0 - 1.83 bet365 ⛔

Oglądam ten turniej od początku i nie widzę tutaj innego wyniku jak 2:0 dla ekipy z Danii. Raczej nie zobaczymy Cache oraz Nuke&#39;a, ewentualnie jeszcze Na&#39; Vi może zbanować Dust&#39;a. Natomiast reszta map, głównie Nuke, Mirage, Inferno, to w mojej opinii będzie dominacja Astralis. Mapy na których może powalczyć zespół Ukraiński, to Overpass oraz Train.
W tym roku zespoły grały ze sobą 4 razy (2x LAN, 2x Online): wygrana 2:1 w Kijowie dla Na&#39; Vi, wygrana 2:0 w Marsylii dla Astralis oraz dwa mecze w ramach ESL, które wygrało Na&#39; Vi (BO1, Train i Inferno, pojedynki online).
Nie wygląda, to wszystko źle dla ekipy Zeusa. S1mple oraz Electronic przodują w swoim zespole z ratingami odpowiednio 1,46 oraz 1,3 dla tego turnieju. Reszta dużo słabiej. I tutaj właśnie upatruję powodzenie swojego typu. W Astralis z ratingami powyżej 1,3 możemy zobaczyć trzech graczy (Device, dupreeh oraz Gla1ve), a reszta jest całkiem niedaleko za nimi. Chodzi mi głównie o to, że siła ognia, myśl gry, eliminowanie niepotrzebnych błędów, to ogromna zaleta wikingów. Duńczycy grają świetnego CS&#39;a i moim zdaniem nie stracą mapy na tym turnieju lub ewentualnie jedną z Faze w finale.
https://www.hltv.org/stats?event=3392
Statystyki z turnieju.
Miłego i udanych wygranych!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom