>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Wielki Szlem: Wimbledon 2018 - turniej główny - 02.07-15.07.2018

Status
Zamknięty.
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
O kurde, to widzę, że nie tylko ja bez pomysłu na jutrzejszy dzień, hm.
Sock-Berretini 2 @2.20 Bet365 (przy ewentualnym 2-0 auto win)
Jest tak. Jutro będziemy świadkami spotkania, chyba najgorszego, na szczęście byłego już top 10 w historii tenisa - Jacka Socka, i młodego 22 letniego Włocha Matteo. Gruby amerykaniec w tym sezonie nie pokazał nic, choć jeszcze niedawno był uważany za top 1 tenisistę narodowości amerykańskiej, a przypomnę tylko, że minęło już pół sezonu. Od tamtego czasu wiele się pozmieniało, a, że ja w tenisie obserwuję głównie młodych zawodników, to ten typ po krótkim namyśle wpadł mi w oczy. Skarpeta w tym sezonie pokazuję brak kondycji, co przekłada się na słabą regularność - tak szybko raczej nie przygotował się do Wielkiego Szlema. Jego rywal na trawie w tym sezonie zaskakuje chyba wszystkich, szczególnie nas typujących, gdzie nawet w meczu z dziadkiem Ferrerem &quot;zrobiliśmy&#39; z niego faworyta, niestety wtedy Ferrerowi starczyło &quot;dopalacza&#39; na dwa pełne, i bardzo intensywne sety - trudno. Jutro mamy Wielki Szlem, po tym co wszyscy widzieliśmy dotychczas to Skarpeta nie ma tutaj czego szukać, a nawet może uciec z kortu. Nie wiem co się z nim stało, ale bardzo prawdopodobne, że to będzie jego najgorszy sezon w karierze, nawet jego treningi (macie dostępne na YT) pozostawiają jedynie lekkie zażenowanie. Włoch nie ma nic do stracenia, dość wysoki zawodnik 1.93m, przy 1.9m Skarpety. Ograny w tym sezonie, póki co pokazał się z bardzo dobrej strony i nie ma nic do stracenia. Jedynym minusem będzie właśnie presja, nikt nie wie jak zachowa się Włoch na tak wielkiej imprezie, póki co to na prawdę nie ma argumentu za Skarpetą, a same kursy ewidentnie wystawione pod ranking/nazwisko, tutaj będzie walka... Jednak jak już mecz się rozkręci na 100%, to nie liczyłbym na kondycje Amerykanina, a prędzej na ambitnego, młodego Włocha. Tutaj jest Value, i trzeba to pograć. W ogóle to jestem w lekkim szoku,dlaczego buki nie opuszczają kursu na Włocha, przecież za Skarpetą w obecnej formie nie przemawia nic, może szukają jeleni. Zobaczymy co z tego wyjdzie, po prostu warto.
Wszystko to co napisałeś to racja, ale Sock przepierniczyl 5 ostatnich spotkań a to już spora niechlubna passa. Buki wiedza ,że kiedyś odpali bo grać potrafi ą wiecznie przegrywać nie będzie. Pytanie czy to jutro? Dla mnie no bet ????
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Del Potro (-1,5 seta) - Gojowczyk 1 @1,30 TotalBet ✅
Typ bardziej na podbicie, nie chce mi sie wierzyc, aby Argentynczyk mial tu przegrac wiecej niz jednego seta. DelPo przygotowywał sie specjalnie pod ten turniej, trenowal, zagral tylko mecz towarzyski w ubieglym tygodniu. Gojowczyk w ogole nie pojawil sie na trawie, kreczowal we Francji, nie wiadomo jak z jego dyspozycja fizyczna, przyjechal po wpisowe.
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Hurkacz -1.5 seta @4.50 fortuna⛔
Umiejętnościami i doświadczeniem Tomic na pewno góruje nad naszym tenisistą - nieporównywalnie więcej rozegranych meczy na trawie, dobry wynik w Hertogenbosch itd. Ale wszyscy wiemy jak wyglada strefa mentalna Australijczyka. Mieszanka Kyrgiosa z Monfilsem - w każdym momencie może sobie stwierdzić, że ma gdzieś ten sport i jemu na korcie już się siedzieć nie chce. W tamtym roku łatwa porażka w pierwszej rundzie z Miszą Zverevem.
Obaj w ostatniej rundzie kwalifikacji przegrali dość gładko swoje mecze, ale weszli do turnieju jako lucky loserzy. Przewiduje tutaj chłodniejsza głowę u Hurkacza, który wielkoszlemowy debiut ma już za sobą, wszakże bardzo udany, bo 2 runda i urwany set Ciliciowi. Jeśli Hubert zacznie dobrze i wygra pierwsza partie to myśle, że Tomić posypie się psychicznie i ujrzymy wynik gloryfikujący mój handicap.
Over 3.5 seta Copil vs. Haase &amp; Verdasco vs. Tiafoe @2.31 unibet ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - ATP Singiel: Wimbledon (Wielka Brytania), trawiasta
Godzina: 16:00
Spotkanie: Horacio Zeballos - Guido Andreozzi
Typ: 1
Kurs: 1,76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie 1 rundy na Wimbledonie. Spotykają się tutaj ze sobą dwaj Argentyńczycy i typowe ceglaki. Gracze Ci grają w ciągu roku 90-95 % meczy na cegle, rzadko kiedy występując na innej nawierzchni. Trawa dla obu panów to już całkowita abstrakcja i na tej nawierzchni mają obaj najmniej rozegranych meczy spośród wszystkich. Ja zagram tutaj jednak na bardziej doświadczonego Zeballosa, który trochę więcej ma tych spotkań rozegranych na trawie a do tego ma krótszą przerwę z tą nawierzchnią, bo swoje ostatnie spotkanie na trawie zagrał w 2017 roku właśnie na Wimbledonie z Włochem Lorenzi, które przegrał, natomiast Andreozzi ostatni mecz na tym podłożu grał również na Wimbledonie w kwalifikacjach tyle tylko, że 2 lata temu w 2016 roku z Belgiem Mertensem, które również przegrał. Ich ogólny bilans na trawie prezentuje się następująco:

Ja widać obaj trawy unikają i słabo na niej sobie radzą. Ja idę w stronę Horacio, bo jak pisałem wyżej jest trochę bardziej doświadczony, ma na tej nawierzchni trochę więcej meczy rozegranych i krótszą rozłąkę z tą nawierzchnią. Obaj panowie grali ze sobą 2 razy ale nie ma sensu przytaczać tych spotkań, bo były one rozgrywane na ich ulubionej nawierzchni cegle i tutaj będzie to całkowicie inne spotkanie. Myślę, że tutaj na tej nawierzchni Zeballos będzie miał lekką przewagę w serwisie i doświadczenie również weźmie w tym spotkaniu górę.
✅ 3-1 (4-6 , 7-6 , 6-4 , 6-4)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nole90 360

nole90

Użytkownik
Dzumhur @ 1.72 Bet365. Ehh na 3:0 bylo @4.10 ???? ???? Waleczny Bosniak jak kiedys powiedzial nie balem sie bomb na balkanach a mam sie bac Federera , gosciu jest bardzo ambitny , urwal nawet 2 sety Zverevovi na RG , ba ! mogl nawet wygrac ten mecz , szkoda mi go bylo wtedy . Na przetarcie przed Wimbledonem dobry turniej w Turcji , pokonal soliidnych grajkow na trawie , by w koncu po rzadko spotykanym finale z Mannarino , gdzie wszystkie 3 sety konczyly sie w stosunku 6:1 wygrac . Co moge powiedziec o Niemcu ? brak chlodnej glowy , jezeli serwis nie wchodzi to nie ma gry w ogole , czesto wyrzuca .
Misha Zverev @ 1.53 Betsson Jezeli ten mecz nie wejdzie to ja nie wiem , obserwuje Zvereva od jakiegos czasu , nie pamietam dokladnie ale utkwil mi pewien mecz z tamtego roku czy dwoch lat . Osobiscie lubie graczy , ktorzy graja old school na trawie , Zverev w koncu wygral turniej majac 30 lat , to na pewno go podbuduje , dobrze na wymianach , w meczu z Kukushkinem solidnie na returnie , serwis wiadomo lewa reka , dobre katy , zawodnik niewygodny dla kazdego .
Vesely @1.53 Betsson Czech chyba podarowal Mayerowi seta na zakonczenie jego przygody ...nerwowo ale Graty!!!
Vesely na trawie solidny grajek , solidny serwis , idzie do siatki , Mayer w tym sezonie gra totalne dno , Pan dzisiaj bierze te 40 tysiecy i wraca do domu .

Jakby ktos pokusil sie o szersza analize Chardy - Shapo bylbym wdzieczny , klasycny no bet Chardy fajnie ostanio , ale Shapo nie jest takims drewnem , gra bardzo agresywnie , psychicznie chyba mocniejszy Chardy , znacznie to u niego sie poprawilo na przestrzeni dwoch lat .
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
seba30 44

seba30

Użytkownik
Zwycięstwo Dzumhura oraz gładkie zwycięstwo 3:0 Del Potro - z tym się jak najbardziej zgadzam z poprzednimi postami. Gram lekko, gdyż brak mi przekonania w tej fazie i dokładam do tego dwa dodatkowe typy:
Fognini -4,5 gema, kurs 1,64 Fortuna ✅ , oraz Bolelli win 1,67 Fortuna ✅ Przeciwnicy - zarówno Japończyk jak i Cuevas z trawą mają bardzo niewiele wspólnego. Forma też niespecjalna. Fabio jaki jest taki jest, tutaj na Wimbledonie też nigdy mu nie szło kolorowo, natomiast pierwsze mecze wygrywał raczej z łatwością, nie chce mi się wierzyć że polegnie tutaj już na początku. Bolelli poległ w ostatniej rundzie kwali z Klahnem co troszkę niepokoi w kontekście zwycięstwa, natomiast Urus od dwóch lat trawy nie powąchał, a i na cegle ostatnio zdarzały się porażki z róznymi &quot;tuzami&quot;. Spokojnie stać Włocha, żeby odnieść tutaj pewne zwycięstwo.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Tiafoe @2,08 Fortuna✅✅✅
Amerykanin zagra dzis z lekko wypalonym juz Verdasco , któremu trawa nie leżała nigdy. Troche dziwią mnie te kursy poniewaz Tiafoe naprawde ma spore umiejętności i , gdy tylko w pelni wykorzystuje swoje atuty na korcie to jest go ciężko zatrzymać. Nie chce mi sie wierzyć , ze Verdasco bedzie w stanie mu sie przeciwstawic bo on zyje z wolnych kortów dlAtego dziś widze spora szanse dla Amerykanina.
Shapovalov @2,22 Fortuna✅✅✅
Shapo kiedy gra na miarę swoich moŻliwości to jest w stanie ograc dosłownie kazdego. Mega talent i licze , ze dzis nie bedzie miec problemów w glowie. Swietny serwis , którym dysponuje moze mu dzisiaj znacznie pomoc. Chardy owszem moze na trawie gra dobrze i ma świetną technike pod ta nawierzchnie ale jakos nigdy nie byl w stanie osiągnac czegoś wielkiego na turniejach wielko szlemowych. Gramy do 3 setow wygranych wiec Shapo moze zabiegac Francuza jesli tylko czegos glupiego nie zrobi. Ciezko byłoby mi przejsc obojętnie obok tego kursu.
Kyrgios - Istomin- 3sety @1,74 Fortuna⛔
Kyrgios powinien go zalatwic w 3 setach jesli nie bedzie wydziwial. Istomin nic nie gra na trawie i nie powinien mu sie przeciwstAwić. Kurs na Dw 3-0 ciut wyzszy ale ja wole pograc odrobine bezpieczniej bo gdyby Kyrgiosowi odbilo to moze to równie dobrzr przegrac w 3 setach.
Popieram tez typ na Zeballosa:eek:kay: , ktory zaproponowal kolega wyżej.
Gram jesZcze dzisiaj kilka betow, ale nie mam czasu by je opisac bo nie ma mnie w domu. Moge podać je nizej jesli nikt nie ma nic przeciwko , ze na sucho.
De Minaur @1,48 Fortuna✅✅✅
Kukushin @1,65 Fortuna✅✅✅
Marterer @2,17 Fortuna ( gram na przekór )⛔⛔
Ebden @2,79 Fortuna✅✅✅
Hurkacz @3,15 Fortuna ( glowa Tomicia moze zrobić swoje o czym juz pare dni temu wspomniałem )⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Tomic-Hurkacz
Powyzej 3.5 setow
1.63 Unibet ⛔
Obaj Panowie ostatnio potrafili ladnie pograc,ladnie pohandlowac,dobrze serwuja,wiec powinno sie dziac z obu stron.
Kurs zachecajacy na rowna pare,gdzie wystarczy,ze kazdy wygra po secie.
Generalnie Tomic powinien to ogarnac 3-1 bo dobrze mu zazwyczaj idzie ze slabszymi zawodnikami,pamietam,ze ma problemy z czolowka.Na trawie o wiele wiecej doswiadczenia.Hurkacz seta powinien ugrac,bo ma tak jak ktos juz pisal &quot;chlodniejsza glowe&quot; i przy tajbreku moze ta stoickosc zawazyc.
Pozdrawiam
 
B 167

borys30

Użytkownik
Schwartzman D. - Basic M. 1 @1.55 #fortuna ✅
Obaj na trawie wirtuozami gry nie są. Jednak to Argentyńczyk jest 11 rakietą świata. Umiejętności ma spore wybiegany popełniający mało błędów. Bośniak umiejętności zdecydowanie gorsze jedynie serwis ma lepszy choć niezbyt celny. Dziś Diego powinien wygrać dzięki zawziętości i większym umiejętnością
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Boże mój drogi co to za śmietnik się zrobił to ja nawet nie wiem ogarnijcie się podawajcie jakieś typy, piszcie coś sensownego zamiast jakiegoś trashtalku :facepalm:.
Posipsil - Kukushin over 3,5 @1.46
Thiem - Baghdatis Marcos over 13,5gema @1.74 efortuna

Gładko weszło ????
Vasek lubi grać na trawię i oczywistym jest, że nie odpuści choć w tym roku zagrał tylko 2 razy i 2 razy przegrał to umiejętności gry na grassie nie można mu ująć na pewno powalczy i wygra przynajmniej set. Kukushin w roli faworyta dobra forma też potrafi pograć na trawie przewiduję dłuższy pojedynek niż 3 sety.
Nie jest to ulubiona nawierzchnia Dominica 2 mecze w tym roku w Halle wygrana z Youzhnym 2:0 żeby następnie przegrać z Sugitą 2:0. Dla Marcosa jest to szansa 14 gemów jest jak najbardziej w jego zasięgu.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Panowie zacznijcie pisać na temat analizy i przemyślenia do konkretnego spotkania przed meczem ! Pousuwałem wszystkie niepotrzebne posty, kolejne wywody na temat Wimbledonu sprzed kilku lat, typy na sucho jak i komentowanie pojedynków w trakcie trwania spotkania będą odpowiednio nagradzane, bo tak jak większość zauważyła robi się śmietnik, pozdrawiam
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
A ja żadnego typu nie dawałem już dawno bo po prostu nie chce mi się pisać analiz, a sam suchy typ to szkoda dawać.
Ale z dzisiejszej oferty mam typ na przekór wszystkim.
Chodzi mi o mecz Sock - Berrettini.
Wielu stawia na Włocha bo Sock taki i owaki.
Jasne, Amerykanin ma swoje problemy, ale do cholery jasnej, nie może wszystkiego przegrywać.
Pamiętam 2016 rok i udany sezon na trawie Jacka. Wygrane z Gasquetem, Gulbisem, Haase czy walka z mocnym na trawie Raonicem. Obycie z turniejem na trawie nieporównywalnie większe u Socka.
Też nie róbmy z Berrettiniego nie wiadomo jakiego grajka bo jest spokojnie do pokonania na trawie. Pokonał go ostatnio nawet Ferrer, który dał 11 brejkow Wlochowi a koniec końców wygrał 2:0. To wiele mówi. Sock co prawda nie popisał się w kwalach Eastbourne, ale wcześniej w Londynie widać bylo zalążki dobrej gry w starciu z Miedwiediewem. Liczę na obudzenie Skarpetki, bo przecież chłop musi zacząć kiedyś regularnie wygrywać. Nikt przez przypadek nie wchodzi do top 20 rankingu ATP! Wypadałoby wygrać bo w następnej fazie ktoś z pary Simon/Basyl także rywale spokojnie do pokonania na trawie.
Sock, Jack @1.72 Unibet
To co zrobił Sock to w ogóle... ahhh szkoda gadać cokolwiek na ten temat...
 
A 13

acelina

Użytkownik
U jakiego bukmachera krecz nie równa się zwrot?
Dziś bardzo prawdopodobne, że Paire skreczuje, np. po pierwszym przegranym secie 1014134541181767680
 
filipek1996 1,3K

filipek1996

Użytkownik
Sock, Jack @1.72 Unibet
To co zrobił Sock to w ogóle... ahhh szkoda gadać cokolwiek na ten temat...
O chłopie, Skarpeta się pogrążył na całej linii. Szkoda, że akurat to zagrałeś, ale też się dałem na niego ostatnio nabrać, jak grał z wycieńczonym Kolbą. Ten najgorszy sezon w karierze to jeszcze nie fakt, bo na hardzie może coś pokazać.
Kłerej-Stachowski 2 @5 Bet365 ( w przypadku ewentualnego 2-0 auto win) Przegrał I set i się załamał ⛔
Jutro dość ciekawie, bo spotyka się dwóch zawodników o bardzo mocnym serwisie, jednak możemy tu nie zobaczyć nawet TB. Tak jak pisałem wcześniej, mecze Stacha ostatnio trochę śledziłem i widzę tu potężne Value. Świetny na returnie, głowa na swoim miejscu i On po prostu pokazuje, że jest w mega formie. Do Amerykanina nie mam zbytnio zaufania, jednak popatrzmy przytomnie - return i głowa jak mają lekki przestój to Kłerej leci z gościem o rankingu ATP 600+, resztę pozostawie bez komentarza. Typowo amerykańska szkółka, tu ma działać tylko serwis i w TB wywierać presję na przeciwniku, bardzo nie lubie takich gości, chociaż serwis Isnera robi ogromne wrażenie. Wracając do tematu i kończąc, bo na prawdę obecnie nie mam siły na analizy, robie po 15 godzin dziennie i tylko na tyle mnie stać ???? Gram tu na zawodnika w mega dyspozycji, i liczę na kolejny plusik dzięki stabilnej formie tego zawodnika, powodzenia.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Na dziś na szybko:
Kolba - Muller ✅
Muller gra ostatnimi czasy dno i ta 5 setówka z amerykaninem gdzie prawie został odesłany do domu w pierwszej rundzie już dobrze grającego Kolby nie przejdzie,
Cilic - Pella 3:0 ⛔
Do tego dorzucam Vekić ✅

Czy ktoś oglądał wczoraj Paire&#39;a? jak tam jego kolano?
 
solaris9709 1,4K

solaris9709

Użytkownik
Raonic + Over 3.5 seta Bedene vs. Albot + Over 3.5 seta Karlovic vs. Struff + Over 3.5 seta McDonald vs. Jarry @3.8 fortuna
✅

Milos zaliczył już 2 półfinały na Wimbledonie wiec wniosek jest taki, że czuje się tam świetnie i przejdzie się po Millmanie, który ma przebłyski dobrej gry, ale jednak potrafi oddać mecz na trawie z 1-0 z Czeczinem...
3 podane overy - typowe matchup’y nie pod jednostronne widowisko. Albot lubi kampanie na szlemach, Karlovicia wystarczy raz złamać i nie dostać wylewu, a u Jarry’ego być może zobaczymy nawet 5 setów.

Spotkanie/Liczba gemów: Muller/over 40.5 @3.90 fortuna (vs. Kohlschreiber)
Over 3.5 seta @1.5 grubo

Typowy matchup na duża ilość setów/gemów. Myśle, że pewniakiem jest tutaj, że zobaczymy więcej niż 3 rozegrane partie. W przypadku 4 rozegranych setów wystarczy 3 razy 6/4 i raz jakieś 7-5, a przecież na trawie często oglądamy tie breaki. Muller jak wiadomo uwielbia Wimbledon lecz ewidentnie nie jest ostatnio w swojej optymalnej dyspozycji. Wyniki jak na niego słabe, w 1 rundzie większe męczarnie z Mmohem od spodziewanych ale pokazał jednak determinację nie pozostawiając złudzeń w 5 secie. Liczę na takie przebudzenie Luksemburgczyka, bo broni zeszłorocznych punktów za ćwierćfinał, wiec o ile będzie w pełni sił fizycznych to może ten mecz wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom