>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
mattanderson wez sie doszkol chociaz troche i posprawdzaj wyniki zanim zaczniesz gadac swoje mądrości. ls 2016 francja top 3 kursy na nich winduja masakrycznie w dol gdzie na io dostaja becki od potentatow gdzie Włosi byli z nimi dogiem. 2017 rok Francja zdobywa ls gdzie na me dostaje ponownie becki. me 2015 wygrywa Francja - dlaczego? bo byl to rok pucharu swiata i potentatow te mistrzostwa nie obchodzily. po prostu trzeba wiedziec kiedy grac na nich a kiedy nie. w tej ls razem z gospodarzami sa faworytem ale widze buki wyciągnęli wnioski i kurs jest za maly zeby na nich grac z brazylia ktora gra u siebie.oby Francja wygrala to znów sobie na nich zarobie na ms;) nie mowie ze sa slabi ale po prostu słabsi od wielkiej czworki. poziom Serbii i troszke lepszy niz Polski.
co do kurka - jezeli mamy trzy miejsca . to sobie mozemy brac kurka ktory jako jedyny ma szanse wbic sie ponad przeciętną. z calym szacunkiem dla konarskiego czy schulza ale to sa tylko solidni gracze, nic wielkiego. kurek nie odpali gramy nimi- proste
 
sokrates 1,7K

sokrates

Użytkownik
mattanderson wez sie doszkol chociaz troche i posprawdzaj wyniki zanim zaczniesz gadac swoje mądrości. ls 2016 francja top 3 kursy na nich winduja masakrycznie w dol gdzie na io dostaja becki od potentatow gdzie Włosi byli z nimi dogiem. 2017 rok Francja zdobywa ls gdzie na me dostaje ponownie becki. me 2015 wygrywa Francja - dlaczego? bo byl to rok pucharu swiata i potentatow te mistrzostwa nie obchodzily. po prostu trzeba wiedziec kiedy grac na nich a kiedy nie. w tej ls razem z gospodarzami sa faworytem ale widze buki wyciągnęli wnioski i kurs jest za maly zeby na nich grac z brazylia ktora gra u siebie.oby Francja wygrala to znów sobie na nich zarobie na ms;) nie mowie ze sa slabi ale po prostu słabsi od wielkiej czworki. poziom Serbii i troszke lepszy niz Polski.
co do kurka - jezeli mamy trzy miejsca . to sobie mozemy brac kurka ktory jako jedyny ma szanse wbic sie ponad przeciętną. z calym szacunkiem dla konarskiego czy schulza ale to sa tylko solidni gracze, nic wielkiego. kurek nie odpali gramy nimi- proste
Drobna pomyłka, finaly są we Francji a nie w Brazylii
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Też na moje Ruskie to biorą.
Rosja - Polska (-1,5 seta) 1,60 fortuna
Rosja - Polska (-6,5 punkta) 1,76 fortuna
✅✅✅
Rosjanie, podobnie jak wszystkie drużyny oprócz Polski wystawili najlepszych zawodników. To już będzie zupełnie inny mecz w porównaniu do pierwszego rozgrywanego w Krakowie. Do składu wracają m.in. Wolkow czy Michajlow, a to już jest wystarczająca podstawa by faworytów tej konfrontacji upatrywać w Rosjanach. Michajlow, niedawny triumfator LM z Zenitem Kazań to absolutny top wśród atakujących, podczas gdy nasi nie dysponują żadnym zawodnikiem, który mógłby w pewnym stopniu jemu dorównać. Dodatkowo Heynen dalej kombinuje - brak Kubiaka, Kaczmarka, Nowakowskiego, na moje najlepszych zawodników na swoich pozycjach (jedynie Kochanowski może dorównywać Piotrowi na środku) doskonale mówi o tym, iż Heynenowi na wyniku nie zależy. Dla mnie zwycięzca może być tylko jeden.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Też gram dziś Rosję -1,5 w STS po 1,65 ✅✅✅
Do tego Francja - Brazylia(-1,5) w STS po 1,40✅✅✅. Uważam, że ten mecz może pójść na pięć setów ale może być też 3:0 z przewagami w setach. Francja jest faworytem dlatego, że jest u siebie i wygrała fazę grupową LN. Myślę, że mogą wygrać dziś z Brazylią, a już na pewno mogą ugrać 2 sety. Stąd mój bezpieczny typ do siatkarskiego AKO za nieco wyższy wkład.
AKO 2.31
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ciezkie mecze do typowania bo buki dosc dobrze kursy wystawili... Ale po glebszym zastanowieniu gram w stronę Polski i Francji. Zacznijmy od Polski. Sborna postara sie wygrac - wygra to wygra nie to trudno nikt u nich plakac nie bedzie. Niestety problem w tym ze mamy tak personalna kiche ze nawet to moze nie wystarczyc. Wielkiego value w tym nie ma ale stwierdzam ze kursy na Polskę wywindowaly juz zdecydowanie za wysoko. Gdyby to byly MŚ to oczywiscie po takim kursie na Rosje gralbym za baaardzo duza stawke no ale to tylko lś. Rosja jakims tam faworytem jest mimo wszystko ale kurs 3.38 pobieram.
Co do drugiego meczu - dla Francji to jedyna szans by cos wygrac w tym roku i w dodatku graja u siebie. Moja analiza z kilku postow wyzej rowniez wszystko tlumaczy - to sa tak jakby mistrzowie meczy o przyslowiowe nic. Jedyne czego sie obawiam to to ze graja z Brazylia ktora jako jedyna z czterech potentatow nie ma tak do konca w tylku lig światowych itd.. mimo wszystko probuje za 1.63 bo jak dla mnie Francja bierze to final six
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Polska 3:1
Rosja -1,5 seta 1,70
Pierwszy mecz w Lidze Narodów Polacy wygrali pewnie 3:0 z Rosją u siebie ale ten mecz moim zdaniem będzie z goła odmienny. Po pierwsze nie gramy u siebie, po drugie brak takich siatkarzy jak M. Kubiak, D. Konarski, P. Nowakowski i M. Mika zrobi swoje, kolejny trzeci powód to powroty do składu Rosji takich siatkarzy jak M. Michaiłow, D. Wołkow (oczywiście nie wracają Oni dopiero teraz tylko mówię o powrotach gdzie nie grali w meczu z Polską).
Rosja odkąd wrócili siatkarze zaczęła dużo lepiej grać i zakończyła fazę grupową na 2-gim miejscu tuż za Francuzami a my z meczu na mecz graliśmy gorzej i ledwo ledwo utrzymaliśmy się w 6-stce.
Polska aż tak bardzo nie liczy na sukces w Lidze Narodów i jest to dla Nas bardziej sprawdzian dla Rosji jest już ważniejsze zwycięstwo i właśnie stawiam, że dobrze rozpoczną ten turniej od 3 punktów.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
mattanderson wez sie doszkol chociaz troche i posprawdzaj wyniki zanim zaczniesz gadac swoje mądrości. ls 2016 francja top 3 kursy na nich winduja masakrycznie w dol gdzie na io dostaja becki od potentatow gdzie Włosi byli z nimi dogiem. 2017 rok Francja zdobywa ls gdzie na me dostaje ponownie becki. me 2015 wygrywa Francja - dlaczego? bo byl to rok pucharu swiata i potentatow te mistrzostwa nie obchodzily. po prostu trzeba wiedziec kiedy grac na nich a kiedy nie. w tej ls razem z gospodarzami sa faworytem ale widze buki wyciągnęli wnioski i kurs jest za maly zeby na nich grac z brazylia ktora gra u siebie.oby Francja wygrala to znów sobie na nich zarobie na ms;) nie mowie ze sa slabi ale po prostu słabsi od wielkiej czworki. poziom Serbii i troszke lepszy niz Polski.
co do kurka - jezeli mamy trzy miejsca . to sobie mozemy brac kurka ktory jako jedyny ma szanse wbic sie ponad przeciętną. z calym szacunkiem dla konarskiego czy schulza ale to sa tylko solidni gracze, nic wielkiego. kurek nie odpali gramy nimi- proste
Ty ostro nawiedzony kolego jesteś z tego co widze xd wyciągasz średnią statystyczną po dwóch turniejach? XD a nie przyszło ci do łepetyny, że po prostu nie wyszły im te turnieje i było to dzieło przypadku, ewentualnie słabszej formy a nie żadna reguła?
Jacy słabsi od wielkiej czwórki? Francja ma personalnie najlepszy skład na świecie amatorze, Brazylia bez Lucarelliego nie łapie sie nawet żeby ich do Francji porównywać. Ty nie masz pojęcia nawet o zawodników jacy grają w poszczególnych drużynach, tylko podniecasz sie nazwami koleś xd co ty 12 lat masz?
Granie na Polske z Rosją? człowieku wraca Michajłow, oni tutaj Polaków rozstrzelają po prostu. Wiem, że nic ci nie mówi to nazwisko, ale skoro wraca Maksim to chyba traktują ten mecz poważnie.
Rosja -8.5 pkt (2.10) totomix
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
biore 2 turnieje to moze teraz ty powiedz mi co francuzi wogole wygrali oprocz kolekcjonowania top 3 ligi swiatowej i jednych mistrzostw europy w sezonie z pucharem świata ja sobie nie przypominam. Francja jest obecnie najbardziej przereklamowana druzyna na swiecie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
biore 2 turnieje to moze teraz ty powiedz mi co francuzi wogole wygrali oprocz kolekcjonowania top 3 ligi swiatowej i jednych mistrzostw europy w sezonie z pucharem świata ja sobie nie przypominam. Francja jest obecnie najbardziej przereklamowana druzyna na swiecie
Przereklamowany to jest Twój nick...
Mój post z przed parunastu dni zapoznaj się z nim i więcej już się nie odzywaj....
MŚ 2014 - Włosi 13 miejsce xDDDDDDD Potentat ... Rosja 5 miejsce łał...
MŚ 2010 - Włosi grając u siebie nie potrafią zdobyć nawet brązu, Rosja również bez medalu -
MŚ 2006 - Włosi bez medalu, Rosja bez medalu....
Przez 12 lat ani Włosi ani Rosjanie nie zdobyli medalu na MŚ ???? D
Dalej nie będę komentował xDDD
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
MS 2014 jedyny wyjatek od reguly. na pozostalych zadaj sobie pytanie z kim przegrywaly wlochy lub rosja jesli przegrywaly. pozniej sprawdź wyniki ostarnich trzech igrzysk a na koniec porownaj z wynikami Francji i zastanów sie jeszcze raz XD
 
P 0

pavlinho

Gość
Dla narodowych drużyn USA, Rosji i Włoch, liczy się tylko i wyłącznie olimpiada. Zapamiętajcie to sobie, nie MŚ, LŚ (LN) czy ME. Tylko Igrzyska.
Dlatego Francja i Polska zawsze na nich źle kończą.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Dla narodowych drużyn USA, Rosji i Włoch, liczy się tylko i wyłącznie olimpiada. Zapamiętajcie to sobie, nie MŚ, LŚ (LN) czy ME. Tylko Igrzyska.
Dlatego Francja i Polska zawsze na nich źle kończą.
pierwszy ktory w miare rozumie mentalnosc potentatow ;) z tym olewaniem ms bym nie przesadzal, ale io najwazniejsze
 
C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Rosja kurs @5 gdziekolwiek, a nawet @8 w sts.
Wg mnie główni kandydaci do zgarnięcia tytułu. Porażka tylko w 3 meczach. Z Polska i Serbia grając bez Wolkowa Michajlowa i Wolwicza, czyli 3 z podstawy. 3 przegrana przydarzyła się na koniec zmagań w meczu z Francuzami, jednak Rosjanie grali tak samo w połowie rezerwowym składem. Na finały zabrali wszystkich najlepszych z możliwych, no może nie licząc sypaczy. Wszystkie 6 weekendów to spokojne wędrówki tylko po Europie. Zmęczeni podróżami na pewno nie są. Jeżeli na finały ściągają Michajlowa i Wolwicza to o odpuszczaniu nie ma nawet mowy. Grają najregularniej ze wszystkich zespołów. Jeżeli chodzi o inne zespołyt to :
Polacy nie dość że aktualnie słabi personalnie, to jeszcze bez podstawowych punktujacych, Francuzi mocni, chociaz bez szału, grę ciągnie Ngapeth,
Amerykanie w mega mocnym składzie, bo wraca Sander. Trzeba pamiętać że w grupie grę męczyli niesamowicie i szału na nikim nie zrobili.
Serbowie bardzo mocno pierwsza szóstka, ale przyjmujący mocno do ruszenia. Mnóstwo długich 5 setowych bojow w ubiegłych tygodniach.
Do tego Brazylijczycy, naslabsi od lat. Kiedyś w ich grze różnice robili przyjmujący, tego roku ta pozycja to ich ogromny mankament.
Reasumując kurs na Rosjan z kosmosu. Wyjście z grupy jest więcej niż pewne, a i potem w swoich meczach będą faworytami. Skład mają kosmicznie mocny. Na ataku geniusz bombardier Michajłow, rozegranie bardzo stabilny Kobzar, przyjęcie to genialny, chociaż młody Wołkow i bardzo dobry Kliuka. Środek wręcz kapitalny, bo ktoś z trójki Muserski, Wolwicz, Własow będzie musiał stanąć w kwadracie plus na libero regularny Sokołow. Rezerwowi to bardzo pewny Poletajew plus jeden z geniuszy środka bloku. Jedyny znak zapytania to 3 i zarazem ostatni przyjmujący, czyli Anton Karpuchow. Nie jest to światowy top, ale na wchodząc na krótkie zmiany nie obniży znacząco jakości Rosjan.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
friendly 421

friendly

Użytkownik
Nie da się słuchać tego pieprzenia, że tylko igrzyska. Cała kadra jest stworzona po to, żeby zawodnik zdobył przed całą karierę jeden medal, a coroczne eventy już nie mają znaczenia, pewnie. Tego się słuchać nie da , nie miałoby znaczenia to by nie brali udziału. Nikt nie wie jaka jest z tego kasa z tego skoro tak twierdzi
 
S 0

szkrot

Użytkownik
wybaczcie ze smiece ale nie wiem gdzie to napisac, co to za piosenka co ciagle leci w lidze narodow ? ues akordeon jakis? czesto po udanej akcji
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
wczoraj wyszedłem na 0 no to gramy dalej. kurs na Polskę 4.40 - typowy value bet. Amerykanow LS nie obchodzi nie beda gryzli parkietu jak Polacy. Brazylia raczej na spokojnie to bierze ale zycie mnie nauczyło ze w ls nie gra sie takich niskich kursow bo wszyscy maja to gdzies i dzieją sie czesto cuda
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom