>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Belgia - Japonia [02.07.2018, poniedziałek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
Walia to jednak lepsza sporo druzyna od Japonii. Ale uwazam ze Japonce jak sie zamuruja to dogrywka mozliwa a tam loteria.
Wawo wiesz ze lubie Cie i się na ogol z Toba zgadzam, ale uważam, e mocno dziś przesadziles, zarówno z Brazylia, a jeszcze bardziej z Belgia.
Ogladacie co graja Belgowie tak ostatnie dwa lata?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Belgia kurs: 1,41 buk: fortuna ✅✅✅
Belgia i pow 2,5 w meczu goli kurs: 2,05 buk: fortuna ✅✅✅
Belgia EH:-1 goli kurs: 2,15 buk: fortuna ⛔⛔⛔
Belgia EH:-2 goli kurs: 4,00 buk: fortuna ⛔⛔⛔
pow 4,5 goli w meczu kurs: 5,80 buk: fortuna✅✅✅
Baltazar przewiduję, że dzisiaj najbardziej się pomylisz ze wszystkich Twoich typów i analiz na mundial... Zacznijmy od charakterystyki zawodników: Wysocy i silni Belgowie jak Hazard czy Lukaku nie będą mieli żadnych problemów z niskimi Japończykami w pojedynkach główkowych jak i walce o pozycję... Belgia ma owszem problemy z tyłu, ale ofensywę mają niesamowitą... Po fazie grupowej zapisałem w notatkach, że obok Brazylii, Francji i Chorwacji mogą osiągnąć mistrzostwo... Japonia grała dobrze - ok, ale z Kolumbią w 3 min czerwona kartka która ustawiła mecz. Z Senegalem ledwo co osiągnęli remis, a z Polską to była komedia...
Wczorajszy dzień były niespodzianki, ale dzisiejszy Brazylia zaczęła od 2:0 a Belgia uważam, że dzisiaj najwyżej wygra ze wszystkich meczów 1/8.
edit// ale mecz:gool::gool::gool::dance::dance::dance: !!!! Chyba najlepszy z 1/8 jak dotąd/ Belgia z piekła do nieba !!! To o czym wspominałem czyli wzrost Belgów bardzo się przydał, ale nie doceniłem też Japończyków i błędów Belgii w obronie
jaka zawiść xd sam stawiałem dziś na belgię, ale adamo mówił że jej awans mu grubszy kupon zamyka to żartobliwie zapytałem czy już zawał bez żadnych złośliwości, nie bierzcie tak wszystkiego do siebie

Zawał to miałem prawie z Chorwacją, ale tu była kontra, ale tylko na stawkę wiec byłem smutny... ???? ale jakie emocje po ostatniej akcji Belgów... Mecz godny LM... Wspaniałe widowisko
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Jeśli miałbym stawiać dokładny wynik to by było jakieś 2:0, 3:0 według mnie Japonia nie strzeli bramki a tak w ogóle nie powinno ich być już w tej fazie turnieju nie ten level.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Macie swoją Belgię i hc -2,5....
Belgia to jest zlepek gwiazdek Premier League nadająca się do wbijania goli Panamie czy Tunezji..
A Japonia to już ten poziom a zaczęły się schody....
Zero myślenia w ataku, brak pomysłu, cierpliwości, walą bez sensu te piłki n a Lukaku albo same indywidualne rajdy, tak się nie da grać na mś. Obrona kiszka straszna, bramkarz też firanka, nie zdziwię się jak samuraje coś wbiją. Może te Japonię przejdą jakoś ale z Brazylią to nie mają co szukać ....
A niektórych poniosło, że oni po mistrza idą !!!
 
B 95

beerek

Użytkownik
mi też Belgia kończyła ale w przerwie skontrowałem na X2, myślałem jeszcze nad live Belgia 1 (+2) , z kursem 1,8 i gola wbili, to chyba zagram1(+1) po kursie aktualnie 2,00 w betsafe
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Powiedzcie mi Panowie, skąd w Was tyle zawiści? Jak Belgia doprowadzi do dogrywki i w niej wygra...to trochę słabo będzie się czytać te wasze teksty...A ja się nie zdziwię jak właśnie tak się stanie...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Powiedzcie mi Panowie, skąd w Was tyle zawiści? Jak Belgia doprowadzi do dogrywki i w niej wygra...to trochę słabo będzie się czytać te wasze teksty...A ja się nie zdziwię jak właśnie tak się stanie...
jaka zawiść xd sam stawiałem dziś na belgię, ale adamo mówił że jej awans mu grubszy kupon zamyka to żartobliwie zapytałem czy już zawał bez żadnych złośliwości, nie bierzcie tak wszystkiego do siebie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom