>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Francja - Argentyna [30.06.2018, sobota godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
nie wiedziałem w sumie co puścić bo serce za Argentyną, a mózg za Francją to poszedł freak bet over 4.5 dla emocji i siadło, feelsgoodman tym bardziej że kursik ładny @11, może w drugim ćwierćfinale coś podobnego spróbuję
also zgadzam się z sumada, po fakcie to się zawsze fajnie komentuje
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co twoim zdaniem pokazał Di Maria prócz przejęcia piłki po wypluciu z pola karnego i precyzyjnego strzału?
Genialną, bardzo ładną, jedną z najlepszych bramek na mundialu... ?
Do tego pouczasz po meczu innych, a sam już nie raz robiłeś podobnie i inni Ci to wypominali. Wtedy sądziłeś, że jesteś bezzasadnie atakowany.
Tak, racja nie popieram pouczania po meczu, ale przede wszystkim co do typów bo wiem, że ktoś i tak się stresuje przegraną. Ale w tym wypadku kolega napisał jedno, bezsensowne zdanie, nie poparte żadną analizą, żadnymi argumentami, a do tego jak się okazało błędne. I tak - w tej wyjątkowej sytuacji nie uważam tego za coś złego.
nie wiedziałem w sumie co puścić bo serce za Argentyną, a mózg za Francją to poszedł freak bet over 4.5 dla emocji i siadło, feelsgoodman tym bardziej że kursik ładny @11, może w drugim ćwierćfinale coś podobnego spróbuję
Szkoda, że nie podałeś przed meczem... Też tak czułem, ale nie miałem odwagi... ???? Może bym się zainspirował i też coś takiego pograł... buki z tymi kursami i liniami bardzo się pomyliły... Czasami się mylą jak widać... ????
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Nie podałem bo równie dobrze mogło się skończyć jakimś skromnym 1:0 jak to miała w zwyczaju Francja w grupie, a Argentyna z bramkami też nie szalała i bym się skompromitował xd a w sumie moimi jedynymi argumentami było to że to zdecydowanie fajny typ do oglądania meczu + te linie były strasznie wysokie, na over 6.5 było coś koło @65 kurs, to z 2 dyszek by się 1300 zrobiło, ale aż takiej wyobraźni to ja nie mam ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Obie drużyny bardzo ofensywne. Argentyna duże problemy w obronie... Piszę to po meczu, ale i pisałem przed meczem i w takim wypadku overy same się nasuwały do gry, ale zatrzymały mnie te kursy... Tak to często bywa, że kursami buki coś sugerują co zazwyczaj się sprawdza, ale nie zawsze... W tej fazie i być może już do końca mundialu nie będzie meczu z większą ilością bramek...
????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Piękny mecz. Mam z nim tylko taki kłopot, że przyszło mi do głowy zagrać w szacownym buku FORTUNA zakład
1.połowa pierwszy będzie: pomoc lek. / zmiana / rz.karny / koniec 1.pol.
Ja dałem na rzut karny.
Oglądając mecz wydawało mi się oczywiste, że tak właśnie się stało, ale buk rozliczył zakład jako przegrany.
Obejrzałem właśnie powtórkę w TVP Sport (może wcześniej była jakaś kontuzja, której nie zauważyłem...) ale nie - po rajdzie Mbappe sędzia podyktował karnego dokładnie w 10 min. i 35 sek. meczu. A i tak zakład nie brzmiał, &quot;czy karny będzie wykorzystany&quot;.
Pan Michał z działu obsługi FORTUNA wyjaśnił mi mailowo (załącznik), że:
Karny był podyktowany po pomocy lekarskiej.
Nie był to zwykły rzut karny
Pozdrawiam/Best regards
Michał
Zespół Call Center

Nie wiem dlaczego oni tam nie podpisują się imieniem i nazwiskiem (są legalni, więc nie powinni podpisywać się anonimami), nie wiem też na czym polegała &quot;niezwykłość&quot; tego karnego, ale skoro na całym świecie było widać, że ta &quot;jedenastka&quot; nie była podyktowana po jakiejś interwencji lekarzy, to chyba żyją w jakimś matriksie. Tylko jak im to udowodnić... To ponoć miał być duży plus buków z licencją Ministra nad &quot;złymi&quot; bukami z Europy, które kantują...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Ja również czuję, że Argentyna przejdzie dalej. Oni przeżyli już koszmar na tym mundialu. Po porażce 0:3 z Chorwacją byli już niemal pewni odpadnięcia, fala hejtu na nich była ogromna. Z Nigerią też mieli bardzo ciężko, mieli dużo szczęścia, że wygrali tamto spotkanie. Po zwycięstwie było w nich widać ogromną radość. Wbrew opinii niektórych widać po Argentynie, że oni bardzo chcą, zwłaszcza Messi. Po takiej &quot;ucieczce spod topora&quot; drużyny/reprezentacje często dostają takiej dawki energii, że potem grają dużo lepiej. Coś mi mówi, że to będzie najlepszy mecz Argentyny na tych mistrzostwach.
Do tego mam wrażenie, że styl gry Francji będzie idealnie pasował Argentynie. Francja jest usposobiona dość ofensywnie, zostawia dość dużo wolnej przestrzeni swoim rywalom, a to może być woda na młyn dla Argentyny.
Zamiast grać na ich awans, to moim zdaniem dużo bardziej opłaca się zagrać na over 1,5 gola Argentyny po kursie ok. 4,00 ✅, bo jakoś zupełnie nie widzę w tym spotkaniu wyniku 0:0 albo zwycięstwa Argentyny 1:0. Wynik 1:1 i wygrana Argentyny w dogrywce/karnych jest możliwy, ale czuję, że w tym meczu może naprawdę sypnąć golami. Obrona Argentyny obecnie naprawdę jest ich słabym punktem, więc muszą po prostu odpalić w ataku i tyle, jeśli chcą awansować.
Tak jak mówiłem, dużo lepszym pomysłem był over 1,5 Argentyny z racji ich słabej defensywy. Tak prawdę powiedziawszy, to ta ofensywa też była poniżej oczekiwań, nawet pomimo strzelenia trzech goli. Argentyna miała niewiele dobrych sytuacji, ale za to byli bardzo skuteczni no i mieli szczęście, np. przy drugim golu. Fajnie, że typ wszedł, ale jak zobaczyłem skład Argentyny, to trochę zwątpiłem;) Di Maria uratował ten typ. Gdyby nie jego piękny gol w pierwszej połowie, to pewnie wszystko inaczej by się potoczyło.
Co do awansu, to jednak Francja przeszła dalej. Trzeba przyznać, że jak najbardziej zasłużenie, byli znacznie lepsi w tym meczu. Francja lub Brazylia, ktoś z nich powinien zostać mistrzem świata.
 
S 26

siemek0

Użytkownik
Piękny mecz. Mam z nim tylko taki kłopot, że przyszło mi do głowy zagrać w szacownym buku FORTUNA zakład
1.połowa pierwszy będzie: pomoc lek. / zmiana / rz.karny / koniec 1.pol.
Ja dałem na rzut karny.
Oglądając mecz wydawało mi się oczywiste, że tak właśnie się stało, ale buk rozliczył zakład jako przegrany.
Obejrzałem właśnie powtórkę w TVP Sport (może wcześniej była jakaś kontuzja, której nie zauważyłem...) ale nie - po rajdzie Mbappe sędzia podyktował karnego dokładnie w 10 min. i 35 sek. meczu. A i tak zakład nie brzmiał, &quot;czy karny będzie wykorzystany&quot;.
Pan Michał z działu obsługi FORTUNA wyjaśnił mi mailowo (załącznik), że:
Karny był podyktowany po pomocy lekarskiej.
Nie był to zwykły rzut karny
Pozdrawiam/Best regards
Michał
Zespół Call Center

Nie wiem dlaczego oni tam nie podpisują się imieniem i nazwiskiem (są legalni, więc nie powinni podpisywać się anonimami), nie wiem też na czym polegała &quot;niezwykłość&quot; tego karnego, ale skoro na całym świecie było widać, że ta &quot;jedenastka&quot; nie była podyktowana po jakiejś interwencji lekarzy, to chyba żyją w jakimś matriksie. Tylko jak im to udowodnić... To ponoć miał być duży plus buków z licencją Ministra nad &quot;złymi&quot; bukami z Europy, które kantują...
Sytuacja wygladała tak że pierwsza była decyzja o karnym potem pomoc lekarska i wykonanie karnego.Wg fortuny jak widać liczy się wykonie karnego a nie decyzja o jego przyznaniu choć jest to na pewno kontrowersyjne gdyż patrząc na kolejność zdarzeń decyzja o karnym była wcześniej niż pomoc lekarska
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Sytuacja wygladała tak że pierwsza była decyzja o karnym potem pomoc lekarska i wykonanie karnego.Wg fortuny jak widać liczy się wykonie karnego a nie decyzja o jego przyznaniu choć jest to na pewno kontrowersyjne gdyż patrząc na kolejność zdarzeń decyzja o karnym była wcześniej niż pomoc lekarska
Obawiam się, że wg fortuny pierwsze jest to, co im bardziej w danej chwili pasuje. Bo nawet sam ich pracownik zrozumiał to tak samo jak ja, pisząc &quot;był podyktowany po pomocy lekarskiej&quot;. No kurczę... nie był!
To logiczne - rzut karny (a tak brzmiał opis zakładu) jest faktem od momentu decyzji sędziego o jego podyktowaniu. Potem jest &quot;karny wykorzystany/niewykorzystany&quot; - i na to też mają osobne zakłady.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom