>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Siatkarska Liga Narodów mężczyzn 2018

Status
Zamknięty.
P 87

plmati

Użytkownik
Jeżeli nasz zespół nie potrafi wygra 1 seta popełniając w końcówce takie błędy to Brazylia po prostu musiałaby nam seta podarowac. Zespół bez lidera w kluczowych momentach wszyscy robią w gacie. Trener w końcówceprzy lini zaczyna robi takie zamieszanie, ze działa to na naszych w sposób następujący... seria 0:3....
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Francja - Rosja
Bardzo ładnie wygląda Rosja tu na turnieju we Włoszech. Dwa razy wygrali trzy do zera z Włochami, którym bardzo zależało żeby ten mecz wygrać oraz z Team USA, którym na zwycięstwie nie zależało, bo trener sprawdzał drugi skład. Nic nie ujmując Rosjanom mają tu dwa zwycięstwa i grają dobrze. Młodzi przyjmujący Kliuka i Volkov dają świetnie sobie rade, nawet przy trudnych piłkach, wyglądają bardzo świeżo. Zagrywka siedzi całemu zespołowi. Michajłov i Volvich niestety nie grają, przyjechali sobie tylko. Słabszy punkt Rosji to niestety Poletayev, który ma przestoje. Nie wiadomo jakim składem wyjdzie Francja na ten mecz, łatwiej tu zgadnąć wyjściowy skład Rosji, który daje sobie świetnie radę. Francja poradziła sobie z pierwszym składem USA, ale na ten moment Rosja wygląda lepiej w moich oczach niż Francja. Atak u Francuzów również nieco szwankuje. Przy wyrównanych kursach gram na Rosję.
Rosja @1.90 ⛔ ⛔ ⛔ (3:0)

Włochy - USA
Włosi już nie awansują mają zbyt mało zwycięstw. Wczoraj wygrali z Francją trzy do zera, ale tak łatwe zwycięstwo to to nie było. Odwracali sety, gonili i odrabiali przewagi. Mimo wszystko mecz był blisko. Różnice zrobił Zaytsev, reszta Włochów przeciętnie. Myślę, że USA zagra dziś pierwszym składem, a to już będzie za dużo na drużynę Zaytseva. Langlois wczoraj złapał kontuzje pod koniec, dziś prawdopodobne, że nie zagra, a wczoraj po wejściu słabszego Sandera set USA odjechał. Dzis liczę, na Russella, Andersona i pierwszy skład lub chociaż na kilku z pierwszego i Włochom będzie bardzo ciężko już wtedy o wygraną.
USA @2.45 ✅ ✅ ✅ (0:3)
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
W final six Polacy zagrają z USA i Rosją.
Przed ostatnim turniejem w Australii trener biało-czerwonych powiedział, że awans do final six byłby dobrą opcją na ogranie młodych siatkarzy. Sprawa więc jest jasna, Polacy raczej nie będą faworytami do awansu do czołowej czwórki, a każdy urwany Rosji czy USA set będzie sukcesem mogącym zaprocentować w przyszłości.
Oczywiście czekamy jeszcze na oficjalne składy wszystkich ekip, choć Rosjanie w ostatnim turnieju grali już chyba docelowym składem (poprawcie mnie, bo może któryś mi umknął).
W drugiej grupie Brazylia z gospodarzem Francją i ostatnio mocna Serbia. Francuzi wygrali fazę grupową LN mimo iż mieli zapewniony awans do final six jako gospodarz. To tylko pokazuje w jakiej są dyspozycji. Faworyci do zwycięstwa? Moim zdaniem tak, zwłaszcza, że musi się zwrócić koszt organizacji finałowych zawodów.
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
W final six Polacy zagrają z USA i Rosją.
Przed ostatnim turniejem w Australii trener biało-czerwonych powiedział, że awans do final six byłby dobrą opcją na ogranie młodych siatkarzy. Sprawa więc jest jasna, Polacy raczej nie będą faworytami do awansu do czołowej czwórki, a każdy urwany Rosji czy USA set będzie sukcesem mogącym zaprocentować w przyszłości.
Oczywiście czekamy jeszcze na oficjalne składy wszystkich ekip, choć Rosjanie w ostatnim turnieju grali już chyba docelowym składem (poprawcie mnie, bo może któryś mi umknął).
W drugiej grupie Brazylia z gospodarzem Francją i ostatnio mocna Serbia. Francuzi wygrali fazę grupową LN mimo iż mieli zapewniony awans do final six jako gospodarz. To tylko pokazuje w jakiej są dyspozycji. Faworyci do zwycięstwa? Moim zdaniem tak, zwłaszcza, że musi się zwrócić koszt organizacji finałowych zawodów.
nie byłbym tego taki pewien. istnieje cos takiego jak mentalnosc. Rosjan i Amerykanow zbyt bardzo nie obchodzi czy wygraja czy nie jakis jarmark. Za to Polska Francja czy Serbia będą parkiet gryzc byle wygrac bo to dla tych druzyn jedyna szansa żeby coś wygrac w tym roku. o ile Polska ma personalnie totalna klape i nawet roznica mentalnosci moze nie wystarczyć to Francja ze swoim przyzwoitym składem w polaczeniu z mentalnością jest dla mnie faworytem tego final six. wezmą te mecze buki znowu będą ich widziec w roli faworytow ms i po raz kolejny zrobię duzy chajs na ich porazkach z potentatami. trzymajmy kciuki!
 
A 397

adam1890

Użytkownik
nie byłbym tego taki pewien. istnieje cos takiego jak mentalnosc. Rosjan i Amerykanow zbyt bardzo nie obchodzi czy wygraja czy nie jakis jarmark. Za to Polska Francja czy Serbia będą parkiet gryzc byle wygrac bo to dla tych druzyn jedyna szansa żeby coś wygrac w tym roku. o ile Polska ma personalnie totalna klape i nawet roznica mentalnosci moze nie wystarczyć to Francja ze swoim przyzwoitym składem w polaczeniu z mentalnością jest dla mnie faworytem tego final six. wezmą te mecze buki znowu będą ich widziec w roli faworytow ms i po raz kolejny zrobię duzy chajs na ich porazkach z potentatami. trzymajmy kciuki!
tak pewnie Rosja ma wywalone na ten jarmark.... skoro tak to po co na ostatnia kolejkę dowołany został Volvich i Michajłow skoro ich to wgl nie obchodzi..... i wygrywali mecz za meczem i stracili najmniej setów no tak pewnie maja to gdzieś.... Polska jest bez szans w tych meczach jeszcze jak Monte bedzie u nas grać to juz wgl bez szans...
Jak kursy sie pojawia to mozna grac obie porażki Polaków
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
zostali powolani bo szykuja powoli formę na ms, ale nie wmowisz mi ze bedzie im na tych wygranych tak zalezec jak Polakom czy Francuzom. Siatkowke ogladam juz okolo 15 lat i wiem co mowie... Amerykanow Rosjan czy Wlochow interesuja tylko IO i MS. oczywiscie nie mowie ze jada tam sie podkladac czy przegrywać ale nie beda grac w pelni zaangażowani. Wyniki tego final six beda mocno losowe i na pewno nie rusze tu zadnego niskiego kursu. Francja czy Polska to typ mentalnosci ze zawsze graja na pelnym gazie i na malo znaczących turniejach moga wiele ugrac. Potencjal personalny Polakow jest dramatycznie niski wiec nawet pomimo tych argumentów faworytem nie beda ale jesli kurs poleci zbyt wysoko (a podejrzewam ze poleci) to bedzie mozna grac jakies handi w strone Polakow. Jesli chodzi o Francje - z Brazylia uwazalbym ze stawkami bo Brazylia to jedyny z czterech potentatów ktory nie ma tak do konca wywalone na tego typu turnieje ale jesli w polfinale zmierza sie z USA lub Rosja to wyczuwam bardzo duze value bo jak znam zycie buki dadza Francję z Rosja jako doga. Gdyby to byly ms to oczywiscie Francja powinna byc sporym dogiem ale nie na lś
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Podeśle ktoś 14 osobowe składy drużyn na Final 6 ?
Widzę tylko skład Polaków:
Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz
Środkowi: Mateusz Bieniek, Jakub Kochanowski, Bartłomiej Lemański
Atakujący: Bartosz Kurek, Maciej Muzaj, Damian Schulz
Przyjmujący: Bartosz Bednorz, Bartosz Kwolek, Mateusz Mika, Artur Szalpuk, Aleksander Śliwka
Libero: Paweł Zatorski, Michał Żurek
Bez dwóch najlepszych atakujących: Konarskiego i Kaczmarczyka, a także bez podstawowego środkowego Pita Nowakowskiego i lidera Kubiaka ( w jego przypadku wykluczyła go akurat rekonwalescencja).
Polacy wywalczyli awans, to zamiast pokazać się z dobrej strony, jadą w roli kompletnego kopciuszka takim składem...
 
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Co do atakujacych, trzeba zdecydowanie ogrywać Kurka bo to jedyny z naszych atakujacych ktory jezeli zlapie forme wniesie sie powyzej przecietnej. Z Konarskimi i Kaczmarkami nic wielkiego nie ugramy. Z reszta jestem prawie pewien ze na Mistrzostwa szykowani są Kurek i Kaczmarek jako dwoch na kadre meczową.
 
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Kurek zdecydowanie największy talent i wielkie możliwości, ale przynajmniej od roku bez formy i po wcześniejszych meczach w LN nie było zbytnio widać żeby wracał na swój poziom. Wg mnie Kaczmarek powinien jechać na taką imprezę jako pierwszy bombardier
 
M 1,2K

mateo6

Użytkownik
Czy znalazł ktos sklady Rosji, Brazylii i Francji? Bk skoro my jedziemy okrojonym skladem to w pierwszym meczu powinnismy dostac oklep od ruskich. Wiadomo ze ruscy mega mobiluzja sie na gre z nasza reprezentacja w kazdej dyscyplinie. Kurs 1.6 czy warto?
Z kolei drugi mecz Francja vs Brazylia.. w normalnych okolicznościach czysty win Brazylii..ale wlasnie skoro Polska rotuje skladem to nie wiadomo jak Brazylia. Czy odpuszczaja ten turniej i przygotowują sie na MS? Francja jako gospodarz bedzie mlbilizacja zeby to wygrac zeby jak ktos to wczesniej powiedzial koszta imprezy sie zwróciły... ktos ma jakies przemyślenia?
 
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Skład reprezentacji Brazylii na Final Six w Lille:
Rozgrywający: Bruno, William.
Atakujący: Wallace, Evandro.
Środkowi: Lucas, Mauricio Souza, Eder, Isac.
Przyjmujący: Mauricio, Lucas Loh, Douglas, Victor Cardoso
Libero: Murilo, Thales.

Skład reprezentacji Francji na Final Six w Lille:
Rozgrywający: Toniutti, Brizard.
Atakujący: Boyer, Patry.
Środkowi: Le Roux, Le Goff, Chinenyeze, Aguenier.
Przyjmujący: E.Ngapeth, Rossard, Tillie, Lyneel.
Libero: Grebennikov, Mouiel.

Skład reprezentacji Serbii na Final Six w Lille:
Rozgrywający: Jovović, Kostić.
Atakujący: Atanasijević, Luburić.
Środkowi: Podrascanin, Lisinac, Krsmanović, Okolić.
Przyjmujący: Kovacević, Ivović, Katić, Mihajlović.
Libero: Rosić, Majstorović.

Skład reprezentacji Polski na Final Six w Lille:
Rozgrywający: Drzyzga, Łomacz.
Atakujący: Muzaj, Kurek, Schulz.
Środkowi: Bieniek, Kochanowski, Lemański.
Przyjmujący: Szalpuk, Śliwka. Bednorz, Kwolek.
Libero: Zatorski, Żurek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
#10 19,8K

#10

Użytkownik
Co do meczu Polski z Rosją ja akurat myślę, że warto pchać kasę na Rosję. My wiadomo, że będziemy słabsi niż w meczu ostatnim z nimi gdzie wygraliśmy trzy zero. Nie będzie naszej publiczności, naszej hali, Kubiaka, Nowakowskiego, Konarskiego, Kaczmarka, a będzie m.in Kurek i Lemański, chyba do końca Mistrzostw Świata będziemy ich przełamywać co dla mnie jest bez sensu, bo są inni co bardziej zasłużyliby i graliby lepiej. Pewnie będziemy mieli ogromne problemy z atakującymi w Lille. Rosja za to od porażki z nami, z małymi podknieciami wygrywali co mieli wygrać, a nawet więcej, złapali rytm i awansowali do Final Six pewniej od nas. Składu Rosjan nie znalazłem jeszcze, ale czytałem jakiś wywiad ze Szlapnikowem przy pomocy tłumacza google ;) i słabszego składu niż było ostatnio na pewno nie będzie. Z tego co udało mi się zrozumieć to zależy Szlapnikowowi na osiągnięciu dobrego wyniku na tym jarmarku w Lille skoro już tam lecą. Mówił o trudnym sezonie klubowym wielu graczy i błyskawicznym rozpoczęciu Ligii Narodów oraz o trudach tegoż turnieju. Po trudnym sezonie w Zenicie dał odpocząć Michajłowovi oraz Volvichovi, ale szykują ich podobno na Final Six. Wspominał też, że mogą zawsze powołać również Grankina, Butko czy Bierieżkę, ale to raczej na same Mistrzostwa bo jak wiadomo ostatnio nie grali i mało prawdopodobne żeby przybyli tylko i wyłącznie na sam turniej finałowy. Co by się nie stało Polska raczej nie wygra tym razem z Rosją.
Jeśli chodzi o mecz Francja - Brazylia to ja skłony jestem bardziej powiedzie, że gospodarze to wygrają. Francja gospodarz, ostatnio fajnie wyglądali, nawet w meczu z Rosją, który Szlapnikow odpuścił jednak, bądź co bądź Francja fazę grupową wygrała. Brazylia bez Lucarelliego i Fontelesa początek tego turnieju miała mocniejszy niż koniec, ale jeszcze trochę do meczu. Mniemy nadzieję na dobre mecze w Lille i że może nasi jakimś sposobem tam zaistnieją. ????
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Terminarz oraz składy poszczególnych zespołów na turniej finałowy we Francji:

Składy:
Rozgrywający: Benjamin Toniutti, Antoine Brizard
Atakujący: Stephen Boyer, Jean Patry
Środkowi: Kevin Le Roux, Nicolas Le Goff, Barthelemy Chinenyeze, Jonas Aguenier
Przyjmujący: Earvin Ngapeth, Kevin Tillie, Thibault Rossard, Julien Lyneel
Libero: Jenia Grebennikov, Jeremie Mouiel.
Rozgrywający: Nikola Jovović, Ivan Kostić .
Atakujący: Aleksandar Atanasijević, Drazen Luburić .
Środkowi: Marko Podrascanin, Srećko Lisinac, Petar Krsmanović, Aleksandar Okolić.
Przyjmujący: Marko Ivović, Uros Kovacević, Milan Katić, Nikola Mijailović.
Libero: Nikola Rosić, Neven Majstorović.
Rozgrywający: William, Bruno
Atakujący: Wallace, Evandro
Środkowi: Lucas, Mauricio Souza, Eder, Isac
Przyjmujący: Mauricio Borges, Douglas Souza, Lucas Loh, Victor Cardoso
Libero: Murilo, Thales.
Do uzupełnienia
Do uzupełnienia
Rozgrywający: Grzegorz Łomacz (PGE Skra Bełchatów), Fabian Drzyzga (Olympiakos Pireus).
Atakujący: Maciej Muzaj (Jastrzębski Węgiel), Bartosz Kurek (Ziraat Bankasi Ankara), Damian Schulz (Trefl Gdańsk).
Środkowi: Mateusz Bieniek (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Bartłomiej Lemański (Asseco Resovia Rzeszów), Jakub Kochanowski (Indykpol AZS Olsztyn).
Przyjmujący: Mateusz Mika (Trefl Gdańsk), Aleksander Śliwka (Asseco Resovia Rzeszów), Artur Szalpuk (Trefl Gdańsk), Bartosz Bednorz (PGE Skra Bełchatów), Bartosz Kwolek (ONICO Warszawa).
Libero: Paweł Zatorski (ZAKSA Kędzierzyn-Koźle), Michał Żurek (Indykpol AZS Olsztyn).
Kursy na końcowe zwycięstwo:
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
brudny-harry 8

brudny-harry

Użytkownik
Co do atakujacych, trzeba zdecydowanie ogrywać Kurka bo to jedyny z naszych atakujacych ktory jezeli zlapie forme wniesie sie powyzej przecietnej. Z Konarskimi i Kaczmarkami nic wielkiego nie ugramy. Z reszta jestem prawie pewien ze na Mistrzostwa szykowani są Kurek i Kaczmarek jako dwoch na kadre meczową.
Serio uważasz, że na Mistrzostwa nie pojedzie Konarski? To jest w tym momencie najpewniejszy atakujący w naszej reprezentacji, a Ty wziąłbyś Kurka? Kurek masa juniorskich błędów: ataki w antenkę, ataki w aut. Do tego nie potrafi skończyć najważniejszych piłek. Często jest obroniony lub wyblokowany mimo wysokiego zasięgu.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
nie byłbym tego taki pewien. istnieje cos takiego jak mentalnosc. Rosjan i Amerykanow zbyt bardzo nie obchodzi czy wygraja czy nie jakis jarmark. Za to Polska Francja czy Serbia będą parkiet gryzc byle wygrac bo to dla tych druzyn jedyna szansa żeby coś wygrac w tym roku. o ile Polska ma personalnie totalna klape i nawet roznica mentalnosci moze nie wystarczyć to Francja ze swoim przyzwoitym składem w polaczeniu z mentalnością jest dla mnie faworytem tego final six. wezmą te mecze buki znowu będą ich widziec w roli faworytow ms i po raz kolejny zrobię duzy chajs na ich porazkach z potentatami. trzymajmy kciuki!
jaki jarmark kosmito xd to jest gra o pieniądze, każdy chce wygrać żeby po prostu zarobić hajs. Liga Narodów podobnie jak Liga światowa wcześniej to komercyjne rozgrywki, stworzone dla pieniędzy. Siatkarze to nie gwiazdy NBA że mogą sobie olewać co chcą, oni grają też w dużej mierze dla pieniędzy i nikt nie pogardzi wygraniem takiego turnieju.
Tak, duży hajs zarabiasz na pewno xd chyba w fortunie za 15 zł jak sobie zagrasz. O ile dobrze pamiętam to Francja po pięciu setach przegrała w półfinale z Brazylią (po absolutnie równym meczu) cztery lata temu na MŚ, więc nie wiem gdzie ty ten hajs na ich porażkach zarabiałeś
nie wiem czy trolujesz z tymi &quot;potentatami&quot; czy ktoś realnie może być na tyle głupi, żeby potentatem nazywać tylko tych co mają nazwe XD a Francja z personalnie top 3 na świecie, Boyerem, Ngapethem, Grebennikovem, Le Roux, Toniuttim to nie jest dla cb potentat? Pewnie nawet jednego z tych nazwisk nie kojarzysz typie haha
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom