>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Luźne rozmowy] 1/8 finału Mistrzostw Świata 2018 [30.06-03.07.2018]

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zapraszamy Was do luźnych sugestii i rozmów na temat spotkań 1/ finału Mundialu w Rosji. W tym temacie nie trzeba podpierać swoich typów, propozycji analizami. Rozmawiamy na spokojnie i kulturalnie.
 
N 182

nafal

Użytkownik
Buki chyba czują niesamowitego farta Argentyny i wcale nie jest powiedziane że ten zlepek już jest spisany na straty. Choć tak powinno być i Francuzi powinni wciągnąć nosem tę ekipę (tak jak Maradona przed wczorajszym meczem wciągał ???? ). Bo kurs zacny !
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Buki chyba czują niesamowitego farta Argentyny i wcale nie jest powiedziane że ten zlepek już jest spisany na straty. Choć tak powinno być i Francuzi powinni wciągnąć nosem tę ekipę (tak jak Maradona przed wczorajszym meczem wciągał ???? ). Bo kurs zacny !
Patrząc na grę obu zespołów to Francja to powinna wziąć łatwo. Argentyna gra bagno od dłuższego czasu; na styku zakwalifikowali się na MŚ; w grupie poza Chorwacją, z którą dostali sromotny wp. nie mieli zespołu z topki, a teraz w 1/8 trafiają na piekielnie silną ekipę Francji. Inny wynik niż awans Trójkolorowych będzie niespodzianką. Jak na moje kursy dochodzące do 1,7 na zagranicznych bukach to istna perełka. I tak, wiem, że piłka nożna to dosyć nieprzewidywalny sport i może przytrafić się gorszy mecz, ale we Francji jest cała paka gwiazd światowego formatu, a w Argentynie Messi gra jedynie na poziomie światowym. Francja to drużyna, a Argentyna kabaret, gdzie Messi sam wybiera skład na spotkania ..
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Patrząc na grę obu zespołów to Francja to powinna wziąć łatwo. Argentyna gra bagno od dłuższego czasu; na styku zakwalifikowali się na MŚ; w grupie poza Chorwacją, z którą dostali sromotny wp. nie mieli zespołu z topki, a teraz w 1/8 trafiają na piekielnie silną ekipę Francji. Inny wynik niż awans Trójkolorowych będzie niespodzianką. Jak na moje kursy dochodzące do 1,7 na zagranicznych bukach to istna perełka. I tak, wiem, że piłka nożna to dosyć nieprzewidywalny sport i może przytrafić się gorszy mecz, ale we Francji jest cała paka gwiazd światowego formatu, a w Argentynie Messi gra jedynie na poziomie światowym. Francja to drużyna, a Argentyna kabaret, gdzie Messi sam wybiera skład na spotkania ..
Francja to drużyna ? Nie no Ty chyba zatrzymales sie w czasie, to juz nie 98&#39; tylko 2018 ???? Francja to zlepek indywidualności z beznadziejnym trenerem na lawce , który głośno sczeka a potem siedzi cicho w budzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak myślicie żeby wreszcie coś zarobić po tym co uwaliły mi Niemcy warto bardzo grubo pograć na awanse: Chorwacji i Brazylii. Dla mnie to najpewniejsze w tej chwili typy z 1x2. Łączny kurs wychodzi 1,74. Chorwacja mnie zachwyca od początku. Zobaczę drabinkę, ale myślę nawet żeby ich pograć w 1-4 czy nawet 1-2, a Brazylia na początku nie wywarła na mnie dobrego wrażenia, ale z meczu na mecz jest coraz lepiej... Dania oprócz dobrej obrony nie popisała się niczym szczególnym, Meksyk błysnął, ale jak się okazuje z beznadziejnymi Niemcami...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Meksyk wg mnie pokazal ze Szwecja ze sa slabi w obronie. Brazylia ich posklada.
Mi sie jeszcze podoba Hiszpania, tutaj taka sama sytuacja gdyz Rosja to slabiutka ekipa.
Kiedy w koncu trafili na dobrego rywala to dostali 3-0.
Hiszpania bierze mecz
A ja bym uważał bardzo na Hiszpanię czy nie będzie kolejnej sensacji... Całkowicie mnie nie przekonywała w meczu z Iranem i Maroko, a pierwszy z PORT była ustawka. Rosjanie mega waleczni, całe trybuny za nimi. W Hiszpanii bardzo starzy zawodnicy. Ciężkie powroty Iniesty... Na papierze oczywiście Hiszpania, ale ja na takie &quot;oczywistości&quot; po dzisiejszym dniu bym nie wchodził... Każdy janusz zagra na Hiszpanię w meczu z Rosją ????
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Rosja nic wielkiego nie gra. Hiszpanie może bez jakiejś mega formy ale mają indywidualności które robią duża różnice. Isco bardzo dobry turniej.
Nie ma co pchać się w handi bo Hiszpanie to zespół który strzela i stara się kontrolować mecz. Zwycięstwo ich jak najbardziej do gry.
Chorwacja też powinna wygrać
Brazylia po takim kursie jak dla mnie nie do gry.
Dobry kurs na Urugwaj w meczu z Portugalia.
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Co prawda Francja grała piach ale... Taki kurs na czysty win w chwili obecnej mocno kusi. Oni maja duze rezerwy i jedyne pytanie czy odpala czy nie. Argentyna lepiej grac juz nie bedzie. Wiec mysle, ze warto zaryzykowac trojkolorowych (tak po prawdzie to glownie czarnoskórych) nawet mimo duzego znaku zapytania co do przebiegu tego meczu.
Jakos w postawienie sie Rosji nie wierze. Mecz z urugwajem pokazal gdzie sa w porownaniu do czolowych zespolow. Moze kurs na Hiszpanie nie kusi ale czy warto doszukiwac sie tu sensacji?
 
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Ja idę w awans Szwajcarii (kursy początkowo wystawione na to zdarzenie były wyższe, ale na etoto wciąż @1,86!). Moim zdaniem w każdym aspekcie i na każdej pozycji lepsi od Szwedów, którzy dziś wypunktowali robiących masę błędów w obronie Meksykanów.
Dodatkowo moim zdaniem może zaskoczyć Rosja - grają u siebie, Hiszpania póki co nie zachwyca, choć oczywiście jest na papierze dużo lepsza. Z tym natomiast poczekam, bo myślę że kursy na awans rosyjskiej ekipy będą w miarę upływu czasu do meczu jeszcze wzrastały. No i jeżeli będę to grał to bardzo delikatną i czysto rekreacyjną stawką.
Poza tym myślę, że Francja mimo tego, że nie zachwyca, powinna ogarnąć Argentynę (może nawet w 90 minut), a Chorwacja Danię (Chorwacja to dla mnie w tym momencie w ogóle jeden z głównych faworytów do finału, zwłaszcza, że ta strona drabinki wydaje się znacznie prostsza od drugiej).
Na Brazylię kursy moim zdaniem zdecydowanie za niskie, a Urugwaj - Portugalia to takie 55/60 % do 45/40 % dla Urugwaju, ale nie wiem czy pokuszę się o stawianie jakichkolwiek pieniędzy w tej parze.
 
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Pytanie trochę z innej beczki. Kiedy na MŚ kasują się kartki ? Po meczach grupowych czy w dalszej fazie turnieju ?
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
No to zobaczymy jak drużyny z naszej grupy poradzą sobie po wyjsciu. Czy faktycznie mielismy taką silną grupę, jak tłumaczył nam to kapitan reprezentacji Polski ????
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Jak myślicie żeby wreszcie coś zarobić po tym co uwaliły mi Niemcy warto bardzo grubo pograć na awanse: Chorwacji i Brazylii. Dla mnie to najpewniejsze w tej chwili typy z 1x2. Łączny kurs wychodzi 1,74. Chorwacja mnie zachwyca od początku. Zobaczę drabinkę, ale myślę nawet żeby ich pograć w 1-4 czy nawet 1-2, a Brazylia na początku nie wywarła na mnie dobrego wrażenia, ale z meczu na mecz jest coraz lepiej... Dania oprócz dobrej obrony nie popisała się niczym szczególnym, Meksyk błysnął, ale jak się okazuje z beznadziejnymi Niemcami...
Jak piszesz awanse to na pewno nie są to typy 1x2 bo remisu tam nie może być, jeśli grasz awanse, taki maly blad a razi w oczy a to sa podstawy bukmacherki
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom