>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Wokół Biało-Czerwonych

danonxpl 190

danonxpl

Użytkownik
dobryx gdybym wiedział, to brałbym za takie rzeczy grubą kasę ;) o wiele łatwiej komentować i wyciągać wnioski, niż znajdować rozwiązania problemów. Mogę tylko przypuszczać. Nie wiem co się dzieje w kadrze, nie wiem czy naprawdę atmosfera jest tak sielankowa jak widać na filmikach &#39;łączy nas piłka&#39;. Mogę wymyślać metodą prób i błędów - np. dobry i zły glina - jeżeli ojczulek Nawałka już nie działa, to trzeba ich wziąć za mordy i żelazną ręką potrenować przez rok/dwa vide Czerczesow w Legii - mistrzostwo i puchar w pierwszym sezonie.
Oni dokładnie wiedzą co daje wielki turniej. Pamiętacie co się stało po EURO 2016? Polacy byli rozchwytywani na rynku transferowym: Krychowiak, Kapustka, Glik, Milik, Linetty, Zieliński poszli za GRUBE miliony do lepszych klubów po tak naprawdę 4 dobrych meczach... Powinni wiedzieć, że nie ma lepszego momentu na promowanie siebie niż taki turniej. Myślę, że taka postawa na mundialu będzie miała dużo większą siłę rażenia, niż nasi kopacze przewidują. Nie mówię tu tylko o odwróceniu się większości sponsorów, dużej części niedzielnych kibiców, którzy zapełniali narodowy, ale także o władzach ich zachodnich klubów.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
dobryx gdybym wiedział, to brałbym za takie rzeczy grubą kasę ;) o wiele łatwiej komentować i wyciągać wnioski, niż znajdować rozwiązania problemów. Mogę tylko przypuszczać. Nie wiem co się dzieje w kadrze, nie wiem czy naprawdę atmosfera jest tak sielankowa jak widać na filmikach &#39;łączy nas piłka&#39;. Mogę wymyślać metodą prób i błędów - np. dobry i zły glina - jeżeli ojczulek Nawałka już nie działa, to trzeba ich wziąć za mordy i żelazną ręką potrenować przez rok/dwa vide Czerczesow w Legii - mistrzostwo i puchar w pierwszym sezonie.
Oni dokładnie wiedzą co daje wielki turniej. Pamiętacie co się stało po EURO 2016? Polacy byli rozchwytywani na rynku transferowym: Krychowiak, Kapustka, Glik, Milik, Linetty, Zieliński poszli za GRUBE miliony do lepszych klubów po tak naprawdę 4 dobrych meczach... Powinni wiedzieć, że nie ma lepszego momentu na promowanie siebie niż taki turniej. Myślę, że taka postawa na mundialu będzie miała dużo większą siłę rażenia, niż nasi kopacze przewidują. Nie mówię tu tylko o odwróceniu się większości sponsorów, dużej części niedzielnych kibiców, którzy zapełniali narodowy, ale także o władzach ich zachodnich klubów.
A co się stało z zawodnikami typu Kapustka ? Było o nich głośno a teraz ? Przecież to oni powinni teraz przejmować pałeczkę i ciągnąć reprezentacje
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Kapustka jak wielu przed dnim i wielu po nim, pol sezonu lub ledwo cały i od razu za granice, a niestety tam poziom dwa razy wyższy i ciężko się przebić z tak marnym przygotowaniem fizycznym przede wszystkim. Pozdrawiam
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
I to, że nam nie wyszło na mundialu to wina Peszki hehehe, dobre ziomek dobre...
Skończcie już z tym Peszko.... Tam wielu zawodników było, którzy nie zasługiwali na grę i jakoś się o nich nie mówi.. A Peszko w Lechii pokazywał, że ciągnie ten zespół i był najlepszym graczem Lechii... Kto wgl oglądał gre jego bo pewnie wielu pisze tylko z tych powieści Peszko = wódka - żałosne.
Peszko to chyba ciągnął ekipę na imprezę lub coś innego ;) Skoro taki dobry i nie jest na mistrzostwach dzięki kolesiostwu z Lewym to pewnie zagra w meczu o honor od pierwszej minuty aby udowodnić całemu narodowi, że cała nagonka na niego to jakieś wielkie nieporozumienie i kibice się nie znają ????
 
john-wayne-161166 23

john-wayne-161166

Użytkownik
Witam.
Chcialbym cos dodac od siebie. Uwazam ze Nawalke zgubila jego wizja ulozenia tej grupy i pewnosc siebie. Wydaje mi sie ze nasz trener nie spodziewal sie, ze przegramy z Senegalem. Tu mozna by powiedziec ze to oczywiste przeciez itp ale on chyba twardo wierzyl w to, ze z tym senegalem wygramy i zaczniemy mundial od 3 punktow. Sam po konferencji powiedzial ze podarowalismy ten mecz dla przeciwnika i to prawda. Mysle ze on mial wkalkulowana przegrana z Kolumbia, moze liczyl na jakis cud i wyszarpany remis. Ale gdy Japonczycy wygrali z Kolumbia a my sami siebie pokonalismy on juz nie mial pomyslu jak to naprawic. Wiedzial ze i tak silna Kolumbia wyjdzie jeszcze bardziej zmotywowana bo musi juz wygrac. A o jego braku planu swiadczy chocby zmiana stylu gry i zmiana skladu. Ja wiem ze oni zagrali poniżej oczekiwan ale to tylko pokazuje ze on tak silnie w ten sklad wierzyl. No i musial cos zmienic po takiej ocenie gry piłkarzy przez media i ogólnie ludzi. Bo jestem przekonany, że nie zrobiłby tego jakby nasi wyszarpali ta wygrana z Senegalem, nawet jakby nasi później przegrali tak srogo z ta Kolumbia, on nie zmienialby tak skladu. Napewno dziennikarze czy kibice cos tam by pogadali ze tu jest cos nie tak czy tam ale w ostatecznym rozrachunku każdy by to sobie wytłumaczył, że to Kolumbia itp. Sam Rybus wspomniał po meczu, że oni nie wiedzieli za bardzo co grac. Nawalka na to tylko powedzial, że on nie to mial na mysli. Grosicki też powiedział, że byl zaskoczony ze zostal posadzony na ławce. A sam Nawalka mowi po meczu ze wybral najbardziej optymalny sklad? No to wybral taki sklad dopiero po 2 spotkaniu? To w pierwszym meczu nie byl optymalny czy tez byl? Nie wiedzial jak chlopaki sie prezentuja przed zawodami i na kogo moze liczyc a na kogo nie? Nic nowego nie powedzialem i nie powiem, popelnil blad ale sie nie przyznal do niego bo tylko powiedzial ze bierze te wyniki na swoja odpowedzialnosc, nigdzie o bledzie nie wspomniał. Mysle ze on tak samo Japoni nie traktowal powaznie w tym turnieju, dlatego ten ostatni mecz to mialy byc 3 spokojnie zdobyte punkty (jak bedzie zobaczymy) i wyjscie z 2 miejsca. W 1/8 bysmy przegrali ale sukces by byl za wyjscie i przegrana z ktoras z lepszych druzyn (Belgia czy Anglia). Teraz czytam ze w 3 meczu tez planuje prawdopodobnie jakies zmiany. To pokazuje ze on juz nie wie co robic i szuka jakiegos wariantu, ktory moze da mu 3 punty honorowe, on wie ze juz jest bardzo zle ale co bedzie jak jeszcze Japonia z nami wygra? Co wedlug mnie jest dosyc prawdopodobne w tej sytuacji naszej i ich. Wedlug mnie on przejechal sie na nazwiskach i slepa wiara w te nazwiska. I ta grupa, mysle ze ja zlekceważyl.
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
I to, że nam nie wyszło na mundialu to wina Peszki hehehe, dobre ziomek dobre...
Skończcie już z tym Peszko.... Tam wielu zawodników było, którzy nie zasługiwali na grę i jakoś się o nich nie mówi.. A Peszko w Lechii pokazywał, że ciągnie ten zespół i był najlepszym graczem Lechii... Kto wgl oglądał gre jego bo pewnie wielu pisze tylko z tych powieści Peszko = wódka - żałosne.
Wiadomo, ze to nie wina tego slabego kopacza bo on nawet korków w dniu meczowym nie ubrał. Chodzi o zasady, reguły którymi sie selekcjoner kierował powołując m.in Peszko. Co on mógł zaoferować tej kadrze na tym mundialu? Nie mówiąc o dalszej perspektywie tej kadry. Jasne, że było więcej złych wyborów i decyzji ale to jest patologia i nikt mi nie powie, że nie.
 
B 38

bukeer12

Użytkownik
porażka polskiej drużyny piłkarskiej z drużyną dużo biedniejszego i liczącego tylko 15 mln ludzi Senegalu jest wymownym przykładem tego zjawiska. (GDP per capita Polski wynosi 29 251 $, a Senegalu tylko 2568 $). Mimo, iż polscy piłkarze są doskonale wyszkoleni, zadbani i motywowani, to przegrali z mniej doświadczoną i biedniejszą drużyną Afrykanów.
Uważam, że główną przyczyną tej porażki jest biologiczne okaleczenie naszych piłkarzy nadmiernymi, toksycznymi (pełnymi rtęci i aluminium) szczepionkami, które musieli przyjmować od pierwszych godzin/ tygodni życia. Metale te poważnie uszkadzają mitochondria, których idealny stan jest warunkiem doskonałego zdrowia fizycznego i atletyzmu. Wskutek poszczepiennych uszkodzeń, nasi piłkarze byli wyraźnie spowolnieni i nieskoordynowani, więc nic dziwnego że przegrali z pełnymi wigoru Afrykanami, którzy pewnie nie przyjęli żadnej szczepionki, lub wzięli ich bardzo niewiele.
Winą za tę sportową porażkę nie możemy obarczać naszych piłkarzy ani ich trenera, tylko skandalicznie skorumpowany system terroru szczepiennego w naszym kraju, który zamienił większość młodych Polaków w słabeuszy bądź kaleki.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Mimo, iż polscy piłkarze są doskonale wyszkoleni, zadbani i motywowani
Osią wpisu jest to, co koncerny farmaceutyczne wyprawiają z naszą cywilizacją - i tutaj pełna zgoda, natomiast nie mogłem sobie odmówić podkreślenia tego fragmentu. Nazywać te niedojdy &quot;doskonale wyszkolonymi technicznie&quot; to trzeba mieć tupet. Przyjęcia piłki na piszczel i połowa strat wynikających z takiego &quot;klejenia&quot; futbolówki, że odskakuje na 6 metrów- oto nasz znak firmowy.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Linetty, młody zawodnik który zagrał prawie caly sezon w Sampie i w przyszłości będzie prawdopodobnie ważnym graczem w kadrze jako jedyny zawodnik z pola nie zagrał ani minuty, co robi Nalewka? Wpuszcza bileta i to podczas zenujacych scen gdy grosicki udaje kontuzje
Panie, idź pan w ch...gorzej się Karolowi napluc w twarz nie dało
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Panowie co to było za ostatnie 10 minut ? Kabaret jakiś ?
Kuba gotowy do gry , chciał wejść a nie wszedł. Grosik udaje że coś go boli ,
Każdy sobie chodzi po boisku .
Nawałka krzyczy do nich ,,podejdźcie wyżej &#39; oni nadal stoją.
Lewy nic nie reaguje , tylko razem z nimi sobie chodzi.
Wtf ?
Japończycy wiedzieli o tym że nie mogą faulować, zamiast atak do przodu to my stoimy,,,, nie rozumiem tego
co za mentalność
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
https://sportowefakty.wp.pl/ms-2018/763214/mundial-2018-kamil-kolsut-kabaret-polacy-mieli-walczyc-o-honor-a-przyniesli-wsty
Tu dobry artykuł o tym. Miałem pograne Japonia nie awansuje i modliłem się żeby Polacy ruszyli d. i strzelili tą 2 bramkę, ale po co ????? Mogą powiedzieć - przecież wygraliśmy, ale każdy kto oglądał ten mecz wie jak to wyglądało... A wyglądało jak by mieli odbębnić ciężki obowiązek, pokazać coś żeby wszyscy się od nich się odpie.....li więc może rzeczywiście tak zróbmy...
Oglądałem wszystkie mecze mundialu i z przykrością, obiektywnie muszę stwierdzić, że tylko Arabia Saudyjska była od nas gorsza bo nawet Niemcy w meczu ze Szwecją pokazali klasę.. Jeśli chodzi o walkę i zaangażowanie w tym dzisiaj i w tym pierwszym meczu było dno. Z kolei w 2 meczu na nic się zdało zaangażowanie... A symbolem całego występu Polaków na mundialu niech będzie dzisiejsza końcówka meczu Japonia - Polska.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Sam miałem zagrany over 1,5 gola Polski, więc typ nietrafiony, ale moim zdaniem mocno przesadzacie z tą krytyką. Trzecia kolejka fazy grupowej czy to MŚ czy Euro, to nierzadko są kombinacje. W takich meczach możliwe jest zwycięstwo obu reprezentacji... Wynik 1:0 dla Polski dawał zwycięstwo zarówno nam jak i Japonii. Japonii taki wynik dawał awans, a nasi wygrali mecz, przez co wynagrodzenia piłkarzy zapewne będą ciut wyższe. Zwycięstwo to zwycięstwo, jakby wygrali 10:0, to co to by zmieniło? Nic... Jakbyśmy zaatakowali i by nam wbili na 1:1, to by się zaczęła fala hejtu jacy to z nas frajerzy, że nie potrafiliśmy dociągnąć tego prowadzenia do końca. Bezsensowny też by był jakiś zdecydowany atak Japonii. Szansa na wyrównanie niewielka, a szansa na utratę bramki z kontry i brak awansu duża, bo nasi w tym meczu kilka takich kontr mieli.
Zasada jest taka, że jak wynik jest dobry dla obydwu drużyn, to zwykle mecz się takim wynikiem kończy.
Jeszcze tak sobie myślę, czy wpływu na naszą bierną postawę w końcówce nie miało też to, że nasi chcieli, aby Senegal odpadł, taka mała zemsta. To od Senegalu zaczął się ten horror, do tego ta kontrowersyjna bramka na 2:0 dla Senegalu.
 
N 0

narvi

Użytkownik
Moim zdaniem aż tka fala krytki po tym meczu tez jest nieuzasadniona. Poziom meczu byl żałosny jednak Polacy mieli korzystny wynik i nie musieli atakować. Pewnie też na taka postawe naszej reprezentacji w końcówce mialy wplyw tez panujace warunki atmosferyczne. Co do kadry na przyszlosc to mysle ze Nawalka zostanie zwolniony i licze na jakiegos uznanego trenera z zagranicy najlepiej z doswiadczeniem w wprowadzeniu kadry. Kilku zawodnikow na pewno sie po mistrzostwach pozegna z kadra. liga narodow bedzie akurat dobrym sprawdzianem dla ich nastepco a co by nie mowic mamy kilku ciekawych mlodych chlopakow co moga sie wkomponowac w ta kadre.
 
B 38

bukeer12

Użytkownik
Osią wpisu jest to, co koncerny farmaceutyczne wyprawiają z naszą cywilizacją - i tutaj pełna zgoda, natomiast nie mogłem sobie odmówić podkreślenia tego fragmentu. Nazywać te niedojdy &quot;doskonale wyszkolonymi technicznie&quot; to trzeba mieć tupet. Przyjęcia piłki na piszczel i połowa strat wynikających z takiego &quot;klejenia&quot; futbolówki, że odskakuje na 6 metrów- oto nasz znak firmowy.
I się potwierdziło Japonia bogatszy kraj, więcej szczepionek i nie może dobiegać meczu do końca ???? pozdrawiam zwolenników szczepionek ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
I się potwierdziło Japonia bogatszy kraj, więcej szczepionek i nie może dobiegać meczu do końca ???? pozdrawiam zwolenników szczepionek ????
Problem w tym, że Japonii od 1 do 60 minuty pasowała gra na 0:0, potem od 75&#39; do końca pasowało 0:1. Więc sobie klepali i oszczędzali się na prawdziwy mecz. Co zrobił walczący rzekomo o odbudowanie zaufania kibiców team Nawałki? Wyrzygał się na Orła i swój honor, jak to ujął trafnie Kowal.
Moim zdaniem aż tka fala krytki po tym meczu tez jest nieuzasadniona. Poziom meczu byl żałosny jednak Polacy mieli korzystny wynik i nie musieli atakować. Pewnie też na taka postawe naszej reprezentacji w końcówce mialy wplyw tez panujace warunki atmosferyczne. Co do kadry na przyszlosc to mysle ze Nawalka zostanie zwolniony i licze na jakiegos uznanego trenera z zagranicy najlepiej z doswiadczeniem w wprowadzeniu kadry. Kilku zawodnikow na pewno sie po mistrzostwach pozegna z kadra. liga narodow bedzie akurat dobrym sprawdzianem dla ich nastepco a co by nie mowic mamy kilku ciekawych mlodych chlopakow co moga sie wkomponowac w ta kadre.
Powinieneś zostać rzecznikiem prasowym tej gównianej drużyny. Mogliśmy zostać zapamiętani jako słaba, po prostu słaba drużyna, najgorsza obok Egiptu i Panamy, ale nie... nawet to musieliśmy z*ebać. Cały świat toczy z nas bekę i gwarantuję, że nie bramka Bednarka została zapamiętana.
BTW, gdzie był do tej pory Kurzawa - najlepszy zawodnik Polski na boisku???
 
Do góry Bottom