>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D [Argentyna,Islandia,Chorwacja,Nigeria]

Status
Zamknięty.
matsu 69

matsu

Użytkownik
Szukałem tam, niestety nie znalazłem odpowiedzi
Zebranie wszystkich statystyk, utworzenie dokumentu i jego opublikowanie zazwyczaj trochę trwa. Zalecam cierpliwość, do jutra na pewno wszystko będzie jasne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Argentyna tak jak na wielkim farcie awansowała na mundial tak na wielkim farcie wyszła z grupy... hehehe choć niektórzy grali na brak jej awansu (w sumie byli blisko). Ciekawe czy na takim farcie jeszcze nie zdobędzie mistrzostwa, ale to się wydaje raczej mało prawdopodobne...
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jedno można powiedzieć.... Jeden wielki szwindel... Żenada i wiele epizodów można jeszcze dodać...
Jak można nie podyktować karnego dla Nigerii ?! No jak? Po cholerę jest ten VAR ?!! Nie mogę tego pojąc, ja na miejscu Nigerii złożył bym jakiś mega mocny protest.... Bo to było już przesadne.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Jedno można powiedzieć.... Jeden wielki szwindel... Żenada i wiele epizodów można jeszcze dodać...
Jak można nie podyktować karnego dla Nigerii ?! No jak? Po cholerę jest ten VAR ?!! Nie mogę tego pojąc, ja na miejscu Nigerii złożył bym jakiś mega mocny protest.... Bo to było już przesadne.
Ano, można. To także komercyjna machina i wszyscy sobie zdają sprawę, ile zyskuje dzięki udziałowi w niej Messiego czy nawet półprzytomnego Maradony na trybunie VIP, a ile dzięki drużynie złożonej w większości z no name&#39;ów z Nigerii. Zawsze tak było, że to te słabsze ekipy miały przysłowiowy wiatr w twarz. Francja nie tak dawno w taki sposób pojechała na wielką imprezę.
 
W 0

winchester

Użytkownik
Radzę najpierw zapoznać się z przepisami dotyczącymi zagrań ręką w polu karnym, a potem wypowiadać się na forum. Już od dawna za takie zagrania ręką nie dyktuje się jedenastek. A karny podyktowany dla Nigerii był mocno naciągany. Więc jak ktoś tu był poszkodowany to była to Argentyna. W meczu z Islandia również mogli otrzymać drugiego karnego, so......
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Radzę najpierw zapoznać się z przepisami dotyczącymi zagrań ręką w polu karnym, a potem wypowiadać się na forum. Już od dawna za takie zagrania ręką nie dyktuje się jedenastek. A karny podyktowany dla Nigerii był mocno naciągany. Więc jak ktoś tu był poszkodowany to była to Argentyna. W meczu z Islandia również mogli otrzymać drugiego karnego, so......
Co Ty mi gadasz... Chłop sam sobie nabił rękę nikt mu nie pomagał i co karnego nie ma? Proszę Cię...
 
kuszu18 0

kuszu18

Użytkownik
Ale czy zagranie ręką zmieniło tor lotu piłki ? poczytaj trochę o zasadach zagrania ręką w przepisach a potem się wypowiadaj. Czy ma być podyktowany karny czy nie odsyłam do przepisów lub kogoś kto Ci wytłumaczy jakiś ogarnięty sędzia najlepiej jak jest z ręką w polu karym pozdrawiam
 
W 0

winchester

Użytkownik
Podobna sytuacja miała miejsce w spotkaniu Ligi Mistrzów między Juve a Totkami, który sędziował Marciniak i nie podyktował w tamtej sytuacji karnego tłumacząc tę decyzję wytycznymi Uefa. Możesz się nie zgadzać z tą decyzja, ale takie są przepisy.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jedno można powiedzieć.... Jeden wielki szwindel... Żenada i wiele epizodów można jeszcze dodać...
Jak można nie podyktować karnego dla Nigerii ?! No jak? Po cholerę jest ten VAR ?!! Nie mogę tego pojąc, ja na miejscu Nigerii złożył bym jakiś mega mocny protest.... Bo to było już przesadne.
A może wypowiesz się na temat pierwszego karnego dla Nigerii, którego nie było i sędzia nawet nie podbiegł do monitora to po cholerę ten VAR? I jakoś nie widziałem, żebyś dzień wcześniej był taki zdenerwowany, gdy w meczu Portugalii było jeszcze więcej kontrowersji w stronę Iranu, gdzie nie było ewidentnej czerwonej kartki i również karnego dla Iranu. Oglądałem wczoraj jakieś studio i mówili tam, że takie są wytyczne FIFA, żeby takich przypadkowych karnych nie dyktować bo było widać, że sędzia przy VARze stał dosłownie chwilę bo to była właśnie taka podręcznikowa sytuacja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom