>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

WTA Tour: Eastbourne - 24.06-30.06.2018

Status
Zamknięty.
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Radwanska 1,78 fortuna ✅
Nie ukrywam, ze nie jestem fanem Agnieszki, zawsze uwazalem ze nie zdobedzie szlema, zawsze uwazalem ja za gorsza od wozniacki a lepsza od kerber (tu sie pomylilem, pewnie dlatego ze tamte panie zmiebily cos w swojej grze, a Aga nie chciala nic zmienic), ale nie oszukujmy sie, Aga jest najlepsza polska zawodniczka w historii i lepszej nie bedziemy mieli w ciagu najblizszych 15 lat. Dlatego sklaniam sie ku adze na jej ulubionej nawierzchni. Timea dobra zawodniczka, dobra technika i mocne uderzenia, ale nie nalezy do tych bombardierek z ktorymi agae ma takie problemy. Skoro Aga postanowila wziąć udzial w tym turnieju, to znaczy, ze jest w miare gotowa. Rosnace kursy mnie bardzo cieszą. Gdzie Aga ma ratowac ten sezon jak nie na trawie i w Azji? Od razu mowie ze od kilku dni mam cholernego farta i kosze hajs jak rolnik dopłaty, takze moze cos z tego bedzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Mladenovic 1,72 fortuna ✅
Lecimy dalej z doplatami od ue, poki płacą. Ide w kierunku krystyny, ktora dysponuje lepszymi warunkami fizycznymi na trawe, watson hujj nie zawodniczka, od 2 lat cieniuje i pikuje w dół. Mladenovic nie odpalila w Paryżu, to powinna odpalic na trawie. 2:1 z rybarikova to dobra prognoza, choc kazdy wiedzial po pierwszym secie, ze to slowaczka wygra. Jakby dali 1,4 to bym nie gral a tak ro biere i licze doplaty, bo mi sie naleza jak chlopu ziemia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Cieszy powrot Radwanskiej :party: Zobaczymy co dalej bedzie...
Krunic-J.Konta 2 ✅

Konta wygra ten mecz. Na pewno Brytyjska australijskiego pochodzenia chcialby znowu liczyc sie na Wimbledonie, bo ten sezon poki co nie zachwyca i niewiel tej dobrej gry popatrej wynikami bylo w wykonaniu Konty. Ten turniej w Eastbourne to jednak zajmuje najwazniejsze miejsce w kalendarzu Konty z tria Nottingham-Birmingham-Eastbourne. Tutaj zdecydowanie sa te wyniki najlepsze i Konta regularnie dociera w koncowe fazy turnieju w Eastbourne i liczy sie w walce o wygrana. Krunic wygrala turniej w Hertogenbosch, forma tez dobra, ale to jednak nie to samo, gdy spotka taka zawodniczke jak Konta w stanie mobilizacji. Wlasciwie jestem przekonany, ze Konta ten mecz wezmie, wiec proponuje wziac taki typ do kombinacji.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Goerges 1,5 fortuna ⛔
Julka juz takiej formy jak na konic tamtego sezonu nie ma, ale to zawodniczka ktora na trawie czuje sie bardzo dobrze, nie przez przypadek [CUT] kiedys age na igrzyskach. W tamtym roku wskoczyla na wyższy level i w tym roku na pewno bedzie sie bic o pierwsza 10 rankingu. Dzisiejszy mecz bedzie oczywiscie zupelnie inny niz ten z aga, bo sabalenka to mloda gniewna bombardierka, ktora tez idealnie pasuje na trawe, ale to jeszcze mloda zawodniczka z gorącą głową. Julka ma wiekszw doswiadczenie i repertuar zagran dlatego powinna dzisiaj popelniac mniej ue, co w mojej opinii przewazy szale zwyciestwa na jej strone. Pokonanie barty do zera to dobry prognostyk, bo australijka tez dobrze gra na trawie i jest w dobrej formie, a profil zawodniczki podobny do sabalenki.
Rybarikowa 1,42 fortuna ⛔
Do tego dokladam jeszcze magde na ktora juz od kilku lat stawiam w okresie trawiastym tak jak na felka lopeza, z ta roznica, ze felek jest juz stary i trzeba zaklady na niego powoli odpuszczac a magda jest w kwiecie wieku. Ta dziewczyna na zielonej nawierzchni odzywa i w tym okresie rywalizuje z najlepszymi. Su wei hsieh jest swietna deblistka, w singlu tez potrafi zaskoczyc i dobrze czuje sie na trawie, ale to jednak nie ten poziom.
Strycova +1,5 seta 1,32 fortuna ✅
Tu bezpiecznie, bo vekic jak ma dzien trafiania to ciezko sie z nia gra. Obie panie pasuja na trawe z tym ze donna to bombardierka, a strycova fajnie gra przy siatce, gra z glowa i dobrze zmienia rytm. Jest w dobrej formie co pokazal ostatni tydzien. Licze na sporo ue ze strony vekic
Kerber 1,44 fortuna ✅
To idę w strone niemki, ktora za wszelka cenę chce wrócić do swojej dyspozycji sprzed 2/3 lat i w tym roku jej to wychodzi. Obie panie na trawie potrafia grac, z tym ze dominika po zwycięstwie w mistrzostwach wta za bardzo skupia sie na modzie i innych pierdolach, a za malo na tenisie, choc trzeba przyznac, ze od pewnego czasu notuje progres. Jednak uwazam, ze przegra z angie, ktora w tym roku powoli zaczyna sie zblizac do formy szlemowej i na pewno bedzie chciala rozegrac kilka fajnych meczy przed wimbledonem.
Kasatkina 1,66 fortuna ✅
Daria sie rozkreca z roku na rok, moze nawierzchnia bardziej pasuje rudzielcowi, ale licze na spokojna i madra gre rosjanki, a kurs pychota.
Licze na kolejna porcje doplat od unii, bo mi sie to nalezy jak psu buda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bodizo 350

bodizo

Użytkownik
Ktos ogladał mecz Radwanskiej bo tak przy serwisie to nie było za ciekawie.Gavrilova ma szanse cos tutaj wygrac czy Radwanska jak Djokovic gra ???? ?
 
D 219

dolgo

Użytkownik
Ktos ogladał mecz Radwanskiej bo tak przy serwisie to nie było za ciekawie.Gavrilova ma szanse cos tutaj wygrac czy Radwanska jak Djokovic gra ???? ?
dlaczego uwazasz ze przy serwisie nie bylo za ciekawie?? ogladalem mecz i to wlasnie serwis byl tym czynnikiem ktory Aga znacznie poprawila
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Nie wiem, czy jest sens, żeby Kvitova po wygranym turnieju w Birmingham , parę dni przed startem Wimbledonu, zabijała się, grała na 100%, żeby wygrać w Eastbourne. Czy Polka ma szansę jutro wygrać z Czeszką? Teoretycznie rzecz biorąc, jeśli chodzi o dyspozycję to byłaby bez szans, ale jest właśnie ten aspekt zmęczenia Kvitovej po wygranym turnieju, oraz zbliżającym się Wielkim Szlemie i nie sądzę, żeby Petra na długo zawitała nam do Eastbourne, i uda się na lekki odpoczynek i treningi, bo nie jest to zawodniczka, która jest w stanie grać 3-4 tyg na pełnym obciążeniu, a Wimbledon to zdecydowanie dla niej priorytet. Iśce taka wygrana może tylko pomóc, bo fatalnie jak do tej pory grała, po dłuższej przerwie widać poprawę w sile serwisu, a to była pięta achillesowa Polki. Za żadne skarby nie zagrałbym Kvitovej po takim kursie, a Radwańską singlowo jak najbardziej.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Nie wiem, czy jest sens, żeby Kvitova po wygranym turnieju w Birmingham , parę dni przed startem Wimbledonu, zabijała się, grała na 100%, żeby wygrać w Eastbourne. Czy Polka ma szansę jutro wygrać z Czeszką? Teoretycznie rzecz biorąc, jeśli chodzi o dyspozycję to byłaby bez szans, ale jest właśnie ten aspekt zmęczenia Kvitovej po wygranym turnieju, oraz zbliżającym się Wielkim Szlemie i nie sądzę, żeby Petra na długo zawitała nam do Eastbourne, i uda się na lekki odpoczynek i treningi, bo nie jest to zawodniczka, która jest w stanie grać 3-4 tyg na pełnym obciążeniu, a Wimbledon to zdecydowanie dla niej priorytet. Iśce taka wygrana może tylko pomóc, bo fatalnie jak do tej pory grała, po dłuższej przerwie widać poprawę w sile serwisu, a to była pięta achillesowa Polki. Za żadne skarby nie zagrałbym Kvitovej po takim kursie, a Radwańską singlowo jak najbardziej.
Ja dzisiaj właśnie tak samo polowałem na odpuszczenie Kvitovej i pograłem win Bondarenko, ale ta tylko podjęła walkę w pierwszym secie. Co przełamała to od razu traciła swoje podanie, a w drugim secie się już kompletnie posypała. Meczu Radwańskiej z Gavrilovą nie oglądałem, ale widziałem komentarze, że odstawiała piękne szopki i trochę cyrku też było. Jeżeli Kvitova sama nie pomoże i trochę popuści to Isi będzie ciężko, ale ogólnie jestem tego samego zdania, że Kvitova w tym turnieju nie będzie się spinać i popieram grę przeciwko niej.
 
P 87

plmati

Użytkownik
tarki16
To co piszesz jak najbardziej ma sens i się z tym zgadzam... Tylko jest mały problem... A mianowicie Kvotova chyba chce wygrywa wszystko... Przed FO zrobiła dokładnie to samo... Wygrała Prage! Dzień po finale w Pradze miała 1 runde w Madrycie! Madryt wygrała... Pojechała na FO i 3 runda bo była spuchnięta... Także to nie jest pierwszy raz kiedy ona przed szlemami nie odpuszcza i później za to płaci
 
G 370

golkiper

Użytkownik
bzdury gadacie, strasznie kalkulujecie... kto oglądał Kvitovą ostatnio ten wie, że jedzie jak walec i dziś to bierze bez gadania... szukacie kwadratowych jaj
 
D 219

dolgo

Użytkownik
jesli cokolwiek grac w tym meczu to tylko w strone Radwanskiej, Kvitova po kursie 1.2 w tej fazie turnieju przed tak waznym turniejem jak Wimbledon to smiech na sali....poza tym Kvitovej nigdy nie gralo sie latwo z Radwanska h2h 7:5 ale akurat w tym meczu wszystko bedzie zalezalo od tego czy Petra przytankuje czy nie
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Ostapenko-Buzarnescu 1 ✅

Chcialem pograc w tym tygodniu po bardzo dobrych kursach Cibulkova z Makarova i Radwanska z Babos, ale spasowalem. Sprobuje tutaj, poniewaz kurs tez bardzo dobry i szkoda byloby mi spasowac po raz kolejny. Ostapenko musialaby sie nastawic na ten sezon trawiasty. Jak wiadomo Lotyszka przegrala w 1 rundzie na French Open (troche mimo wszystko zaskakujaco), co bylo bardzo bolesne dla jej rankingu. Jakas taka dziwna przypadlosc jest, ze jezeli zawodniczka wygrywa kobiecy French Open, to w kolejnym roku jest duzo slabiej na kortach Roland Garros, ale wyniki na Wimbledonie za to ida w gore. Tak bylo na przyklad w przypadku Muguruzy, ktora sezon po tym jak wygrala French Open, wygrala Wimbledon po bardzo srednim turnieju we Francji.
Ostapenko warunki do grania na trawie ma swietne. Zreszta Lotyszka to przeciez triumfatorka juniorskiego Wimbledonu. Rok temu niezly mecz w Eastbourne z Konta, przegrany w 3 setach. Licze na dobry wystep Lotyszki. Buzarnescu gra bardzo dobrze, ale meczow juz ma sporo na koncie w ostatnim czasie i dzis z taka bombardierka jak Ostapenko wydaje mi sie, ze przyjdzie porazka.
 
B 0

bart1000

Użytkownik
Mecz między Kvitovą, a Radwańska to wróżenie z fusów, czysto sportowo Aga nie ma kompletnie żadnych argumentów na grajaca na 100% Kvitova jedyną szansą dla niej jest odpuszczenie przez Kvitovą co niektórzy wyżej prognozują. Uważam, że może dojść wlasnie do takiej sytuacji i granie na Petre po takim kursie jest nieopłacalne. Isia wczoraj wyszła z tragicznej sytuacji broniąc MP czyli widać, że ma chęci do gry choć taka masa df nie świadczy dobrze o Gavrilowej. Podsumowujac jeżeli Petra zagra na 100% to Radwanska w obecnej formie nie ma czego szukać lecz jeśli Kvitova będzie myślami już na Wimbledonie, a u Agi bedzie funkcjonował serwis na dobrym poziomie to jest w stanie wygrać to spotkanie.
 
kaczmarek86 318

kaczmarek86

Użytkownik
Ostapenko - Radwańska
W bezpośrednich pojedynkach 1:0 dla Agnieszki....ale to było 2 lata temu. Czy jutro Radwańska da rade? kurs 2.50 zachecajacy ...
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Ostapenko - Radwańska
W bezpośrednich pojedynkach 1:0 dla Agnieszki....ale to było 2 lata temu. Czy jutro Radwańska da rade? kurs 2.50 zachecajacy ...
Ja gram ostapenko po 1.5 w fortunie (w dublu z Kolumbią). Radwańska wg mnie bez formy, Ostapenko powinna ją zrobić w ramach treningu przed WImbledonem. Dzisiaj pewnie pokonała Buzę i jutro prawdopodobnie również nie będzie miała problemów. Niestety jesteśmy na chwilę przed wielkim szlemem, więc niektóre z pań będą chciały odpocząć, ale Ostapenko zagrała dopiero 2 mecze na trawie, więc myślę że będzie chciała jeszcze pograć przed Wimbledonem. ⛔
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Jak dla mnie Aga po dzisiejszym kapitalnym boju z Kvitovą jutro zniszczy Ostapenko.. no bez jaj jak ta Petra sie boi wyjsc do walki z Aga to co jakas mała Ostapenko ma powiedziecć? a tak serio to typ gdzie wszystko moze wejsc jak i nie wejsc ???? ja omijam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom