>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa F [Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd]

Status
Zamknięty.
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Moim zdaniem Niemcy to najpewniejszy z wszystkich typów dzisiaj. Z Meksykiem mieli sporo szczęścia, że nie stracili kilku bramek, ale równocześnie sami też stworzyli wiele sytuacji. Szwecję totalnie zdominowali w drugiej połowie. Do tego ta bramka pod sam koniec, czyli coś co bardzo buduje zespół. No i nie zapominajmy, że jeśli chodzi o granie na turniejach to Niemcy nie mają sobie równych. Wygrywając minimum dwoma bramkami mają pewny awans.
Naprzeciw Korea, która moim zdaniem jest jedną z najsłabszych drużyn na tym turnieju. Dużo biegają, robią szum, ale nie za wiele z tego wynika. Matematycznie mają jeszcze szansę na awans więc nie zdziwię się jak zagrają w miarę otwarcie dzisiaj. A to uważam, że skończy się dla nich katastrofą.
Granie czystego zwycięstwa Niemców po @1,2 mija się z celem, dlatego próbuję coś takiego (kursy z Betfair):
Over 1.5 1st half goals &amp; over 5.5 1st half corners @5
Over 2.5 goals; over 3.5 cards &amp; over 8.5 corners @4,6
Germany to score in both halves &amp; Germany over 1.5 corners each half @2,3
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Faule, kartki Koreańczyków mocno już opisane, sam gram, ale może coś takiego?
Liczba popełnionych fauli na Mullerze over 1,5 (kurs2,25) ZWROT (MULLER NA ŁAWCE) i Wernerze over 1,5⛔1 (1,98) w fortunie
Niemcy nie mogą się oglądać na nikogo tylko iść do przodu i ładować gole, takie linie to Koreańce na luzie powinni zrobić. Jak grali na Meksyk i na Szwecję to na zawodnikach ofensywnych faule odpowiednio: Hernandes 4,Layun 2,Toivonen 3,Berg 4. Będą przerywać te akcje i kosić, powinno siąść, ale to raczej luźniejsza propozycja.
e: no niestety tylko raz faulowany, ogólnie Niemce słabe a Koreańce z kolei przestali faulować w 2 połowie, rip overy
 
dobrarada 87

dobrarada

Użytkownik
Skoro nie jest obowiazkowa to jie trzeba przedstawiac zadnych papierow, przeciez NIE JEST OBOWIAZKOWA, wiec nikt nie jest w stanie przymusic nikogo do tego wiec i nie trzeba się tlumaczyc dlaczego sie do niej nie idzie...
Ale wzywali wtedy jeszcze żeby wbić do książeczki wojskowej odroczenie. wiem bo tak miałem
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale co będzie, gdy Niemcy zajmą 2 miejsce w grupie. Co zrobi Brazylia?
Wtedy Brazylia będzie grać na remis, ale to też nie da jej 2 miejsca w grupie, gdy szwajcaria zrobi to samo z Kostaryką.
Szykują nam się dziś niezłe lody.
Dokładnie - będzie ciekawie, ale problem z Brazylią jest taki, że jak zagra na remis to Serbia może jej władować bramkę, wygrać i wobec wygranej Szwajcarii lub remisu Szwajcarów, Brazylia w ogóle wyleci... Więc czy oni będą tak ryzykować ? Ewentualnie mogą zrobić tak, że prowadzić i pod koniec meczu, nawet w czasie doliczonym zrobić samobója, albo sfaulować na karnego... Nie zapominajmy jednak i o tym, że i Szwajcaria ma swój rozum więc może zrobić tak żeby zagrać na 0:0 co z Kostaryką wcale nie jest niemożliwe żeby nie być na pierwszym...
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Meksyk - Szwecja
Mecz o wszystko dla obu ekip. Mimo tego , że ekipa Meksyku jest rewelacją tych mistrzostw, śmiem twierdzić, że dziś mogą mieć trudności. Meksykowi wystarczy remis do awansu a skandynawowie muszą to wygrać. Szwecja nie jest żadnym ogórkiem a ekipą nastawioną na walkę i o dużej wytrzymałości fizycznej. Mają świetne warunki fizyczne i myślę , że będą w stanie to wykorzystać. Bukovina powyżej dość obszernie potraktował to spotkanie. Atletyczny futbol może być problemem dla Meksyku...Moim zdaniem Szwedzi dadzą radę. Jak będzie zobaczymy

Szwecja kurs 3,25 STS
wynik 0:3 FT

Korea - Niemcy
Ile to już tych overów nie powchodziło na tych mistrzostwach? Mam wrażenie, że wygrają to spotkanie ale bez żadnego pogromu.
Niemcy 1,2 STS
wynik 2:0 FT
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
A 220

andrzej78

Użytkownik
A co powiecie na taki może mało realny scenariusz ale wszystko jest to możliwe. Meksyk sobie wygrywa a Niemcy w ostatnich sekundach dają sobie wbić na remis. I buki zarobieni a miliony płyną na 1,2 i owerach niemiaszków
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Korea Południowa - Niemcy (liczba fauli) powyżej 26.5
1.84 (Fortuna)
Można sobie teraz zagrać happy hour bez podatku. Przyznam, że oglądam wnikliwie te spotkania i obejrzałem sobie po dwa razy mecze Korea - Szwecja oraz Korea - Meksyk. Korea Południowa to drużyna grająca najbardziej agresywnie i brutalnie na tych MŚ. Wbrew pozorom żadna drużyna z Afryki nie prezentuje takiego poziomu agresji i brutalności. Kadra Koreańczyków składa się z 4-5 Jacków Góralskich, gdzie podobnie do niego idą na raz i bardzo często na wślizgach z dużą agresją. Sędziowie często też puszczali przeciwnikom przywileje korzyści, a Korea mimo tego zrobiła 24 faule z Meksykiem i 23 ze Szwecją. Działa to też na przeciwnika, który gra trochę ostrzej i mecz ze Szwecją miał razem 43 faule, a Meksykiem 31. Dzisiaj sędzia może pilnować zdrowia graczy z Niemiec i częściej gwizdać faule oraz upominać słownie graczy Korei przed następnymi faulami.
Szkoda też, że nie ma kartek na zawodników Korei. Jest wystawione trzech graczy, którzy rzadko je łapią, a nie ma na środkowych pomocników i obrońców, którzy pewnie dzisiaj połapią kartki przy ich stylu gry, ale Fortuna nie dała ich do oferty.
Linie na oba zespoły singlami pospadały (Korea z linią 16,5 a Niemcy 9,5), ale na ten zakład stoi. Historia pokazuje, że w ostatnich meczach grupowych jest dużo fauli i na MŚ 2014 w ostatnich szesnastu spotkaniach w dwunastu było powyżej 26,5 fauli.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Szwecja X2 @ 1.72
Niemcy under 2,5 @ 1.91
Popieram w 100% to co napisał Baltazar. Może być w tym meczu sieczka. Meksykańce grają dobrze ale wielkiego parcia mieć nie będą. Szwedzi też byli bardzo blisko dobrego wyniku z Niemcami, mają fajny zespół no i podstawowa sprawa, że im będzie tutaj zależeć bardziej.
Od razu po spotkaniu ze Szwecją pomyślałem sobie tak jak wiele osób dzisiaj, że to będzie bardzo łatwe zwycięstwo Niemców ale jednak Niemcy nie grają dobrze, nie mają takiej siły jak kiedyś, straszne przestoje. Myślę,że jak strzelą bramkę to będą bardziej chcieli kontrolować spotkanie niż zabijać się o wynik. Goretzka i człapak Khedira w pierwszym, może być trochę podobny mecz jak z Irlandią na Euro, 1-0 czy 2-0 i po co się szarpać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Odpaść jako Polska po słabych meczach ze średnimi piłkarzami - smutek i rozczarowanie, ale odpaść w fazie grupowej jako Niemcy, broniących tytułu mistrza świata, z wielkimi tradycjami to już jest klęska. Ciekawie będzie się działo u naszych zachodnich sąsiadów, nie tylko w mediach. Bild zapomni na jakiś czas o Lewandowskim ???? To jest WSTYD!
 
paypal 1,4K

paypal

Użytkownik
Wstydem jest to że NIEMCY aktualni mistrzowie świata nie wychodząc z grupy napsuli tysiące lub miliony kuponów dla graczy.(napisałbym coś po łacinie ale nie wypada na forum)
NIEMCY ????
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Owszem, to jest wstyd, ale porównania, jakiekolwiek, z Polską są nie na miejscu. Gra Polski a gra Niemiec to jak porównywać g... z czekoladą. Oni w 20 minut stwarzali więcej sytuacji pod bramką rywali niż orły Nawałki przez cały Mundial. Problemem był brak skuteczności. A że grali o wszystko, z desperacją włącznie (i przeciwko KOR, i przeciw SWE), to dostali gola do pustej bramki. Nasz odpowiednik Neuera pewnie przez całą reprezentacyjną karierę nie pobiegnie w pole karne rywala.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie pytanie techniczne jak ForBET rozlicza zaklad z liczba fauli na Mullerze?? Czy pytał ktoś może czy może ktoś wie. Będzie jako zwrot??
Juz wiem-rozliczyli jako przegrany. Dziwnie troche bo nie grał od początku.
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Ja po porazce Niemcow tez zamknalem kupon na Brazylie choc wystarczal im remis.Ryzokowac ponad 5000 euro dla 600 nie mialo dla mnie sensu .Dobrze ze zagralem na brak awansu Koerancow bo chcialem brac awans Szwabow ale kurs na nich byl 1.08 a na brak awansu Koreancow 1.29 w bet 365.Tak czy siak po mistrzostwach na plusie 1800 wiec nie ma biedy a po fazie grupowej odpuszczam sobie granie grubo...no moze cos za drobne....Pozdro dla forumowiczow
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Panowie pytanie techniczne jak ForBET rozlicza zaklad z liczba fauli na Mullerze?? Czy pytał ktoś może czy może ktoś wie. Będzie jako zwrot??
Juz wiem-rozliczyli jako przegrany. Dziwnie troche bo nie grał od początku.
Czyli under rozliczyliby jako wygrany? o_O
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Największymi wygranymi są Szwedzi. Nie dosyć, że udało im się awansować, to jeszcze uniknęli Brazylii w następnej rundzie, a ze Szwajcarią będą tylko lekkim underdogiem.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
&gt;no nie ma szans przecież Szwedzi nie wygrają z Włochami
&gt;no nie ma szans przeciez nie wyjdą z tej grupy
a Szwedzi nie wiedzieli że to jest niemożliwe i po prostu to zrobili, ogromny szacun
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Ja mialem zagrany +1.5 faulu i kupon rozliczony jak przegrany. Czyli przy underze powinien byc wygrany.
Dobrze wiedzieć. Mozna sprobowacx następnym razem pograć under na zawodnika wystawionego przez buka a który nie jest w pierwszym składzie. Skoro zaliczyli ci przegrana to warto spróbować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom