>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje, zgłoszenia błędów

Status
Zamknięty.
S 6,8K

silo

Użytkownik
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-14-06-2018-czwartek.152003/#post-6673510
Mam pytanko, spotkanie rozpoczęło się z opóźnieniem przez deszcz, następnie rozegrano do stanu 1-1 i znów przerwany i prawdopodobnie przeniesiony na 15.06.
Stąd moje pytanko, czy za dzień 14.06 zostanie rozliczony zwrot i czym analiza z tego dnia przejdzie automatycznie na 15.06 czy można poprostu wstawić inną a tamta znika bez efektu? Pozdrawiam.
/Typ zostaje i poczekamy za rozliczeniem do jutra. Natomiast teraz na 15. czerwca możesz wstawić inną analize
husarz22
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał -&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina: Stuttgart - tenis
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kyrgios - Lopez
Typ: Krygios
Kurs: 1.72
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Literówka w wolnej chwili prosze o skopiowanie poprawnego zapisu. Przepraszam za kłopot.Poniżej link oraz poprawiomy zapis.
Dyscyplina: Stuttgart - tenis
Godzina: 16:30
Spotkanie: Kyrgios - Lopez
Typ: Kyrgios
Kurs: 1.72
Bukmacher: fortuna

Analiza:

https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-15-06-2018-piatek.152004/
Poprawione //Waldi1979
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Witam. Proszę o korektę rozliczenia mojego typu w konkursie Typy dnia - 14.06.2018 na mecz Almaty - Pavlodar. Mój typ z wczoraj podany o godz. 10.05: Remis, gospodarz wygra zwrot. Mecz wygrał gospodarz 2:0, typ został rozliczony na minus a powinien być zwrot. Pozdrawiam
/Poprawione, następnym razem proszę o link do posta
husarz22
 
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
dzien dobry,ostatnio nie dostalem odpowiedzi wiec pytam ponownie-jaka jest sytuacja z nagrodami za typ dnia z maja?z gory dziekuje i pozdrawiam
/Proszę skontaktować się z administratorem xsebax
Z tego co wiem, wszystko zostało wypłacone, chyba że wkradł się jakiś błąd
husarz22
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Witam proszę o poprawienie w poście Typy Dnia 17.06 pierwsza strona, #5 ;)wymieniając rywali grupowych pisząc z głowy pomyliłem reprezentacje Dani i Peru z Serbią i Kostaryką. Jeśli można je zamienić będę wdzięczny. Dziękuję.
/Poprawione, husarz22
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Witam
Dodałem dzisiaj typ na Verdasco bezposrednio że wygra cały mecz. Czy jest możliwość zmienienia typu i danie handicap +1.5 seta Verdasco po kursie 2.10 Bukmacher Totolotek? Z góry dzięki za odpowiedz. Mecz zaczyna się o godzinie 16:00.
Jeżeli nie zdążycie zmienić to niech zostanie tak jak jest. Pozdrawiam i z góry dzięki za zmienienie.
Tutaj trochę poprawiona analiza:
Rozpoczynamy ciekawy turniej w Londynie. Dosyć spora suma za zwycięstwo tego turnieju do zdobycia. Przed Wimbledonem znakomity sprawdzian. Wszystko rozumiem ,że Cilic czuję się na nawierzchni trawiastej jakby grał tylko na niej. Znakomity serwis, bardzo dobrze porusza się po korcie ,ale na przeciwko siatki staje zawodnik ,który dużo potencjałem nie odbiega. Cilic większość spotkań na nawierzchni trawiastej wygrywa ,ale również zdarzają się wpadki m.in mecz w Istambule przegrany gładko (6-4,6-2) z Jazirim. Porażka z Nishikorim w trzech setach w Monako oraz w Romie z Zverevem w dwóch setach. Po takim kursie myślę ,że warto spróbować pograć na Hiszpana. Verdasco ostatnio co prawda na innej nawierzchni pokonał Miedwiediewa,Dimitrowa,Andreozziego,Nishioke ,więc forma jest całkiem ciekawa. W tym roku Cilic na nawierzchni trawiastej jeszcze nie grał ,natomiast Verdasco zagrał dwa spotkania w Hertogenbosch. W pierszym spotkaniu zagrał z Miedwiediewem wygrał pewnie w dwóch setach (6-4,6-1). W drugim meczu tego turnieju trafił na Tomica ,który zagrał kapitalny turniej odpadając dopiero po trzy setowej batali w półfinale z Gasquetem. Ten mecz moze rozstrzygać się dopiero po tie-brekach ,ponieważ obaj panowie dysponują ciekawym dobrym serwisem. Każdy wie jak serwuję Cilic więc przytaczał nie będę ,ale pamiętam mecz jak Verdasco w tie breaku pierwszego seta zaserwował niszczycielskie podanie. Nie tylko odbierający serwis Nishikori musiał zrobić unik, by nie zostać trafionym pociskiem lecącym z prędkością przekraczającym 200 km/h. Niewiele zabrakło, aby oberwał sędzia liniowy, który musiał wykazać się niesamowitym refleksem, a chłopca do podawania piłek uratowała banda reklamowa. Jak widać Verdasco też potrafi znakomicie serwować a przede wszystkim utrzymywać swój serwis. Verdasco jest to zawodnik bardzo walczący i na pewno nie odpuści tego meczu. Polecam typ handicap +1.5 seta w stronę Hiszpana po bardzo dobrym kursie.Pozdrawiam trzymajcie się.
Tutaj link: https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-18-06-2018-poniedzialek.152007/page-2#post-6676582
/Poprawione, husarz22
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał-&gt; Gliwiczanin
Dyscyplina: Tenis - Antalya (trawiasta)
Godzina: 14:30
Spotkanie: Roberto Carballes Baena - Basilaszwili
Typ: R
oberto Carballes Baena

Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Proszę poprawić. Dzisiaj jestem po weselu i wyglada to jal wyglada. Analiza sprawdzalem wszystko soę zgadza tylko poprosze o poprawianie na tak jak jest poniżej:
Dyscyplina: Tenis - Antalya (trawiasta)
Godzina: 14:30
Spotkanie: Roberto Carballes Baena - Basilaszwili
Typ: Roberto Carballes Baena
Kurs: 3.40
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Tutaj link do poprawki pozdrawiam:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/typy-dnia-24-06-2018-niedziela.152340/
/Poprawione, husarz22
 
pielus 8,6K

pielus

Użytkownik
Mój z niedzielnego dnia został źle podliczony ponieważ padł w spotkaniu remis 2:2 a to znaczy, że gospodarze strzelili over 1,5 bramki. Nie mam sposobności dać linku do postu, ale znajduje sie na początku 2 strony strony, z góry dziękuje za poprawę
Poprawione.
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Witam, w Typach Dnia z dziś tj 27.06 nr #28 zapomniałem dodać bukmachera którym jest Unibet, proszę wkleić przy okazji.Niestety nie mogę podać linku piszę z tel a że stary model to i nie ogarnia.Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Poprawione
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom