>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Problem z wypłatą środków

A 0

avantu

Użytkownik
Witam! Mam problem z bukmacherem LVBET. Wypłaciłem wczoraj naprawdę dosłownie kilkanaście złotych, o godzinie 12:09 dostałem potwierdzenie z przelewów24 że transakcja została przekazana do wypłaty, zwykle pieniądze dochodziły w ciągu kilku minut i to większe sumy. Przeczekałem dzień bo przecież różne rzeczy się zdarzają, lecz do teraz nie otrzymałem pieniędzy. Rano pisałem do LVBet to stwierdzili ze po ich stronie jest wszystko dobrze i opóźnienia mogą wynikać z mojego banku, z kolei mój bank twierdzi że skoro pieniądze wysłali to dojdą przy najbliższej sesji eliksir, co oczywiście nie nastąpiło. Zresztą wysyłałem jak i otrzymywałem przelewy i dochodziły praktycznie natychmiastowo.
 
A 0

avantu

Użytkownik
W dalszym ciągu pieniędzy brak - dowiedziałem się że LVBET nie obsługuje mojego banku w szybkich przelewach i pieniądze dotrą do mnie w ciągu 2-5 dni - czego wczoraj mi konsultanci na czacie nie powiedzieli.
Z tego co mi powiedzieli wcześniej to oni przelew wysłali i opóźnienia wynikają z MOJEGO BANKU.
Konsultant na infolinii nie potrafił mi powiedzieć gdzie jest zapis że przelewy do BZWBK trwają 2-5 dni, pewnie zaraz taki zapis dodadzą. Zresztą skoro trzeba czekać na przelew 2 dni to jakim cudem dostawałem wcześniejsze wypłaty w ciągu 30 minut?
 
A 0

avantu

Użytkownik
Kolejny dzień i wypłaty jak nie było tak nie ma. Ponownie dzwoniłem do Banku i nie potrafią nic powiedzieć o tym magicznym przelewie - nie ma go w systemie i tyle. Bukmacher dalej twierdzi że to nie ich wina bo oni pieniądze wysłali, ale w sumie żadnego potwierdzenia nie mam - muszę wierzyć im na słowo. Nie mają żadnej infolinii a dostać kontakt do kogoś wyżej/działu reklamacji jest nie możliwe. Jedyny kontakt z tym bukmacherem to dział obsługi klienta przez czat lub email w którym nic nie potrafią powiedzieć.
 
A 0

avantu

Użytkownik
Brawo LVBet! Dzisiaj wysłali przelew ponownie - a przynajmniej tak się domyślam bo dostałem nowe potwierdzenie o wysłaniu przelewu - i pieniądze były na koncie zaraz po otrzymaniu maila. Ale przecież to nie była ich wina ;) Porażka
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Brawo LVBet! Dzisiaj wysłali przelew ponownie - a przynajmniej tak się domyślam bo dostałem nowe potwierdzenie o wysłaniu przelewu - i pieniądze były na koncie zaraz po otrzymaniu maila. Ale przecież to nie była ich wina ;) Porażka
Jeśli dostałeś potwierdzenie ponowne od przelewów24, to na jakiej podstawie twierdzisz, że to wina LVBET była? Skoro dostałeś za pierwszym razem potwierdzenie, że przelew został przekazany do realizacji, to znaczy tyle, że LVBET przelew zlecił i przesłał kasę do pośrednika, czyli przelewy24 ekspres. Nic Cię nie oszukiwali, wysłali i sobie Ciebie odhaczyli jako wypłata zrealizowana. Oni nie wiedzą, czy przelew, który przekazali pośrednikowi już doszedł, czy jeszcze nie, dlatego Cię tak traktowali pewnie i zlewali, bo równie dobrze ja po wypłacie i tym, jak przelew doszedł mógłbym kręcić aferę, że nie doszło nic. Pewnie wyjaśniali sprawę z przelewami24 i albo dostali zwrot i ponownie zlecili albo po prostu przelewy24 zlokalizowali błąd, czy dostali zwrot za nieprzetworzoną transakcję i wtedy dopiero Ci wysłali pieniądze.
 
Do góry Bottom