>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa D [Argentyna,Islandia,Chorwacja,Nigeria]

Status
Zamknięty.
jacio 456

jacio

Użytkownik
również uważam, że to dobry kierunek, inne podobne typy z tego gatunku
Islandia więcej kartek @2,22
Islandia powyżej 1,5 żk @1,81
Islandia powyżej 2,5 żk @3,45
Islandia więcej fauli @1,8

fortuna
Islandia do tej pory bez kartki, w Chorwacji zagrają zmiennicy, którzy będą walczyć o pierwszy skład i wątpię, żeby odstawiali tutaj nogę. Warto też zaznaczyć, że np. przy wyniku 2-1 dla Islandii i 2-0 dla Argentyny, będzie liczyła się tabela fair play. Przy dwóch kartkach i takim układzie wyników Islandczycy mogą być pewni awansu, bo Argentyna złapała już trzy żółtka.
 
W 0

winston1978

Użytkownik
Te typy wasze mogą się różnie skończyć Tak jak kolega wyżej napisał Chorwacja ma zmienników i to bardzo dobrych więc nie zdziwię się jak będą &quot;gryźć glebe&quot; i otrzymają więcej kartek bałkany to taki kraj ile kkartek dostali we wcześniejszych spotkaniach dla mnie to no bet
To samo parodia grać na zwycięstwo Australi chyba tylko grają to osoby które nie oglądały meczu żadnego Peru oni to dopiero chodzą jak Maroko i żadne zaskoczenie dla mnie jeśli to nawet wygrają z Danią wygrana im się należała Duńczycy mieli dużo szczęścia można spróbować overka bo napewno to będzie otwarte spotkanie jeśli chodzi o Peru Australia też ma kim grać do tego ciekawy aspekt mecz odbędzie się w Soczi gdzie do tej pory odbyły się 3 pojedynki każdy zakończył się overem wiadomo to nic nie znaczy dzisiaj ale kto wie tam widać potrafią w piłkę grać przyjezdni i strzelać dużo goli ???? Ja dzisiaj pójdę w stronę overka i Francji dnb takie ako może się uda ????
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Dziwię się typującym na Argentynę a granie handicapów na Argentynę jest bardzo odważne. To jest zlepek gwiazd i piłkarzy bez formy. Oni nie są drużyną w tym momencie. Ciekawe czy mały łysy będzie na ławce. ?!
Nigeria fajnie wypunktowała Islandię w drugiej połowie. Uważam, że z Argentyną mają szansę na remis a nawet wygraną. Ja będę grał na 1X w kierunku Nigeryjczyków, tylko wstrzymuję się do około godz. 19:00 jak będą składy.
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Dziwię się typującym na Argentynę a granie handicapów na Argentynę jest bardzo odważne. To jest zlepek gwiazd i piłkarzy bez formy. Oni nie są drużyną w tym momencie. Ciekawe czy mały łysy będzie na ławce. ?!
Nigeria fajnie wypunktowała Islandię w drugiej połowie. Uważam, że z Argentyną mają szansę na remis a nawet wygraną. Ja będę grał na 1X w kierunku Nigeryjczyków, tylko wstrzymuję się do około godz. 19:00 jak będą składy.
Podpisuję się pod tym. Dla mnie kursy wystawione tak, że fajnie wygląda +1 azjan na Nigeryjczyków po kursie @2.02 w Unibet
Kto oglądał mecz z Chorwacją to widział, że Argentyna nic nie osiągnie na tym Mundialu. Messiemu się nie chce, on ma dosyć i to widać. To, że Argentyna dostała drugie życie to nic absolutnie nie znaczy i buk wystawił kursy bardzo źle z czego my możemy skorzystać. Piona
Edit: Kurs już spadł do @1.95
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Ludzie grają na Argentynę, bo &quot;to Argentyna&quot;, &quot;bo Messi&quot;, &quot;bo muszą&quot; itp, itd... Tak samo było z Włochami ze Szwecją w barażach. I gdzie są teraz Włosi?
Osobiście kibicuję Argentynie od Mundialu w Meksyku `86. I niestety muszę przyznać, że w tej chwili grają totalny piach. Obydwa mecze na Mundialu bardzo słabe, eliminacje do MŚ z wielkimi kłopotami. Do tego pseudotrener i fatalne nastroje wewnątrz drużyny. Przecież Messi to wygląda jakby za karę tam był...
Życzę im żeby awansowali, ale przy tym co do tej pory pokazali pieniędzy na nich nie postawę żadnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Ludzie grają na Argentynę, bo &quot;to Argentyna&quot;, &quot;bo Messi&quot;, &quot;bo muszą&quot; itp, itd... Tak samo było z Włochami ze Szwecją w barażach. I gdzie są teraz Włosi?
Osobiście kibicuję Argentynie od Mundialu w Meksyku `86. I niestety muszę przyznać, że w tej chwili grają totalny piach. Obydwa mecze na Mundialu bardzo słabe, eliminacje do MŚ z wielkimi kłopotami. Do tego pseudotrener i fatalne nastroje wewnątrz drużyny. Przecież Messi to wygląda jakby za karę tam był...
Życzę im żeby awansowali, ale przy tym co do tej pory pokazali pieniędzy na nich nie postawę żadnych.
Ja rownież bardzo mocno kibicuję Argentynie, ale trzeba kierować się rozumem a nie sercem, bo buka trzeba ograć.
 
matsu 69

matsu

Użytkownik
Ze swojej strony dodam krótko, żeby uważać z graniem na Islandię. Mój punkt widzenia jest nieco inny. Zadałem sobie proste pytanie - po co Chorwacja chciałaby wyrzucać Argentynę z grupy podkładając się Islandii?

1. Wygrali już z nimi raz 3:0, gdzie Argentyna nie pokazała kompletnie nic - czego tu się bać?
2. Argentyna jest mega słaba - bili głową w mur z Islandią - gra na Messiego i sam on nic nie da.
3. Zakładając, że Argentyna jednak wyjdzie z grupy to zagrają w 1/8 z Francją.
4. Nawet jeśliby przeszli Francuzów to w 1/4 mają Brazylię/Niemców/Belgów/może Anglię (zależy jak się ich mecze potoczą)
Chorwacji na nic nie przyda się oddanie meczu Islandii, bo Argentyna nie ma argumentów, żeby ponownie spotkać się z Chorwacją w dalszej fazie turnieju. Chorwacja to także potęga nie jest, ale mają szansę zajść daleko i przy odrobinie szczęścia być nawet w półfinale.
Gdyby Chorwacja miała okazję wyrzucić z turnieju Niemców, Brazylię, Francję albo innych Belgów to na pewno zrobiłaby w tym kierunku wszystko. Wyrzucenie Argentyny mija się z celem, bo po tym, co pokazali i tak rozjechaliby się w 1/8 prawdopodobnie na Francji. Jeśli Chorwacja dzisiaj nie wygra to tylko dlatego, że będą słabsi piłkarsko wychodząc drugim składem i tylko to przemawia za graniem na Islandię/Islandię z remisem.
Mundial jest na tyle nieprzewidywalny, że ciężko o granie 1x2 dlatego ja odpuszczam.
Nie było jeszcze 0-0 - Może dzisiaj :movember:?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie spokojnie, ustalmy fakty:
w meczu z Islandią Argentyna powinna wygrać po karnym Messiego (ile razy on nie strzela - bardzo rzadko). Argentyna miała i ma swoje problemy w obronie dlatego tak się skończyło
w meczu z Chorwacją - drużyną, która może nie była faworytem, ale pewniakiem do wyjścia popełnili straszne błędy, a potem się rozsypali. Nie było DiMaria czy Banegi, którzy umieją ładnie bronić środka + wypady na bramkę i straszne błędy bramkarza. I skończyło się jak się skończyło
Nigeria jest bardzo słaba. Ma parę atutów w przodzie i dopiero w II poł. rozmontowała Islandię, ale po 1 meczu z Chorwacją zaznaczyłem sobie w notatkach - najsłabsza drużyna grupy i to się nie zmienia... Ten przeciwnik bardzo &quot;leży&quot; Argentynie bo nie ma ani solidnej defensywy, ani solidnego środka jak Chorwacja czy Islandia i Argentynie będzie to znacznie łatwiej postrzelać. Bramkę mogą owszem stracić bo defensywa Argentyny jest fatalna, ale myślę, że strzelą o ta jedną, dwie bramki więcej i wygrają, a jak się na maxa skoncentrują to może i nie stracą... Problem w Argentynie może być jeszcze mentalny, pozasportowy po tym 3:0, ale myślę, że minęło trochę czasu i dzisiaj będzie pełna mobilizacja... Jak dla mnie gra na Argentynę jak najbardziej i nawet mocniej ????
W Chorwacji z pierwszego składu dziś podobno ma grać tylko Perisic. Modrić i Rakitić napewno odpoczynek.
Jak dla mnie to tu remis jak byk będzie... Jak by Argentyna wygrywała to mogą sobie nawet przegrać bez najmniejszego zagrożenia 1 miejsca
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Kurs @1,66 na Islandia 1X wygląda całkiem nieźle.
I nie chodzi tu o jakieś odpuszczanie przez Chorwację, ale sam fakt, że mogą zagrać nieco bardziej rozluźnieni mając zapewniony awans. Wiem, że to jest Mundial, ale w takiej sytuacji raczej spodziewam się &quot;delikatnej&quot; gry ze strony Chorwatów aby uniknąć kontuzji i kartek, niż walki do upadłego i gryzienia trawy. Do tego sporo zmian w składzie. A naprzeciw Islandia w pełni zmobilizowana z szansą na kolejne historyczne osiągnięcie.
A przypomnę tylko, że te drużyny grały razem w kwalifikacjach i raz wygrała Islandia, a raz Chorwacja.
 
areck 213

areck

Użytkownik

Z dość pewnego źródła - Paweł Mogielski na TT (fanatyk chorwackiej piłki).
Najprawdopodobniej tak wyjdą dzisiaj.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ja prawdopodobnie zagram Chorwatów nawet w rezerwowym...Oczywiście nie szalejąc ze stawką. Będą chcieli wygrać, bo wygrana ich dodatkowo podbuduje, zmienników mają ok. Sa lepsi. Islandia to max remis tu może wyciągnąć.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik

Z dość pewnego źródła - Paweł Mogielski na TT (fanatyk chorwackiej piłki).
Najprawdopodobniej tak wyjdą dzisiaj.
Najważniejszego zawodnika w meczu o nic wystawi, żeby się niepotrzebnie męczył, ryzykował kontuzje, albo dostał kartkę? Nie sądzę.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Panowie 25.06.2014 roku Argentyna pokonuje Nigerie 3:2. Messi rozpoczął 1:0 i dołożył na 2:1 w obu przypadkach Nigeryjczyk Ahmed Musa odpowiadał golem i Marcos Rojo dał na 3:2. Pomysł z tym że Nigeria nie przegra więcej nic 1 bramka nie jest zły.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja nie rozumiem co się dzieje z kursami na Chorwację. Dla mnie to chyba pułapka buków bo wychodzi rezerwowy skład a kursy maleją, to co było jak by wyszedł główny skład - by wzrosły ? Przecież to przeczy logice...
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
Ja nie rozumiem co się dzieje z kursami na Chorwację. Dla mnie to chyba pułapka buków bo wychodzi rezerwowy skład a kursy maleją, to co było jak by wyszedł główny skład - by wzrosły ? Przecież to przeczy logice...
Zgadzam się z tym, że może być to pułapka buków. Trener Chorwacji zapowiedział już kto nie zagra, więc czemu kursy na Chorwację maleją? Może ogólne zatrucie pokarmowe u Islandczyków? :cwl:
Przy tych wzrostach po prostu muszę zagrać Islandię ;) Gra jest warta świeczki. Podopieczni trenera Hallgrímssona wciąż mogą awansować, ale muszą wygrać i liczyć, że Nigeria nie zdobędzie 3 pkt z Argentyną (możliwe, nie?). Chorwacja ma z kolei zagwarantowane 1 miejsce w grupie i może już myśleć o 1/8
Islandia win (3/10)
kurs: 4.1
Islandia 1X (stawka 7/10)
kurs: 1.94
 
S 12

speedokuba

Użytkownik
To ze wychodzi rezerwowy sklad to nie znaczy ze od razu przegraja mecz. Kazdy z rezerwowych chce sie jak najlepiej pokazac przed trenerem zeby moze zalapac sie do skladu na kolejne mecze. Poza tym rezerwowi to rowniez dobrzy gracze, ktorzy jako mlodzi zawodnicy marzyli o tym aby zagrac na mistrzostwach swiata i uwierz ze dadza z siebie wszystko zeby strzelic bramke nawet dla samego siebie, bo jest to wspaniale doswiadczenie i uczucie wygrac mecz na MŚ. Na pewno glodni gry rezerwowi zagraja lepiej niz 1-wszy sklad odstawiajacy noge i nie chcacy sie zmeczyc.
Polecam gre na Chorwacje 1.95
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To ze wychodzi rezerwowy sklad to nie znaczy ze od razu przegraja mecz. Kazdy z rezerwowych chce sie jak najlepiej pokazac przed trenerem zeby moze zalapac sie do skladu na kolejne mecze.
To, że chce się pokazać nie oznacza, że ma wystarczającą jakość na MŚ... A Islandia idzie pełnym składem... Dla mnie to remis. Mam obecnie pograną Islandię(1x) i trochę skontrowane na Chorwację(DNB)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom