>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Pamiętacie strzał Isco z główki, kiedy piłka leciala do brameczki i niemal z linii wybił obrońca? Taki strzał uznaje się za niecelny tak? Czyli strzał celny jest jedynie wtedy, kiedy bramkarz dotyka piłki, lub jest gol....
kurfa co to za zlot :fubar::fubar::facepalm::facepalm::headbang:
Piłka leci w światło bramki, czyli mamy do czynienia ze strzałem celnym
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ta ostatnia kartka kiedy byla pokazana? Po koncowym gwizdku czy przed? Rozne sa informacje. Cedric albo Soares wylapali? Zwrocil ktos uwage?
 
5567 719

5567

Użytkownik
kurfa co to za zlot :fubar::fubar::facepalm::facepalm::headbang:
Piłka leci w światło bramki, czyli mamy do czynienia ze strzałem celnym
Niestety nie... Ja potrzebowałem 5 strzałów celnych Hiszpanów i śledziłem 3 źródła; po tym strzale Isco na livesports policzyli jako celny, na fifa.com nie reagowali (myslalem, ze zmienia po kilku chwilach). Krótko po końcowym gwizdku na livesports dalej utrzymywali 5 strzałów celnych, ale chyba zobaczyli, ze na fifa.com jest dalej 4, wiec i oni zmienili na 4... W tym momencie na sofascore jest 5, ale juz buk mi rozliczyl na minus, a i na stronie fify nic sie nie zmienia... Padłem ofiarą nielogicznej zasady liczenia celnych strzałów (bo piłka ewidentnie leciala do bramki), no ale zasada to zasada...
 
rafcio_100 3,7K

rafcio_100

Użytkownik
Niestety nie... Ja potrzebowałem 5 strzałów celnych Hiszpanów i śledziłem 3 źródła; po tym strzale Isco na livesports policzyli jako celny, na fifa.com nie reagowali (myslalem, ze zmienia po kilku chwilach). Krótko po końcowym gwizdku na livesports dalej utrzymywali 5 strzałów celnych, ale chyba zobaczyli, ze na fifa.com jest dalej 4, wiec i oni zmienili na 4... W tym momencie na sofascore jest 5, ale juz buk mi rozliczyl na minus, a i na stronie fify nic sie nie zmienia... Padłem ofiarą nielogicznej zasady liczenia celnych strzałów (bo piłka ewidentnie leciala do bramki), no ale zasada to zasada...
Te zasady z celnymi strzałami są dziwne np. w Unibecie. Według nich strzał zakończony bramką nie podciąga się pod celny strzał, co już całkowicie przeczy logice...
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Informacje z flashscora sa srednio wiarygodne ???? Ciekawi mnie kiedy ta kartka zostala faktycznie pokazana. Dajcie znak jak wam to buki rozliczyly.
 
agresornik 50

agresornik

Użytkownik
No Islandia weszła bezpośrednio z pierwszego miejsca i Chorwacja musiała grać baraże ;)
hehe dzieki ale to kazdy na tym forum wie , zastanawiam sie co sie tam musiało dziać zeby Chorwacja która ma pewne pierwsze miejsce nie wyszła rezerwami jak zawsze w takiej sytuacji i wywalała z mś Islandie na siłe
Zrobia to co z nami czy Czechami, wstawia rezerwy zeby sobie pograli a ci beda sie popisywac grajac narcystycznie jak zawsze i wynik jest otwarty
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Adam Mooy powyżej 80% celnych podań Betsson 1.76. Grajcie póki jest nie mam czasu na analizę dziś, jutro coś skrobnę. Polecam
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
26.06.2018
Dania - Francja X @2.69
stawka: 1j
bukmacher: Bet-at-home

-------------------------------------------------
26.06.2018
Australia - Peru 1 DNB @2.12
stawka: 1j
bukmacher: Bet-at-home

P.S. Typy w meczach Chorwacji i Argentyny ok godz. 19 jutro.
Islandia nie ma argumentów na Chorwatów, Chorwacja się nie położy. Czekam na składy, ale chyba będę grał w kierunku Szachownicy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom