>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 25.06.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
loki123 246,5K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:20:00
Spotkanie: Portugalia - Iran
Typ: Portugalia strzeli powyżej 1,5 bramki
Kurs: 2,02
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W jednym z dzisiejszych meczów ostatniej kolejki MŚ grupy B drużyna Portugalii zagra z Iranem
o awans do dalszej fazy tych rozgrywek. Obie ekipy mają szansę aby to uczynić. Portugalia ma na swoim koncie po 2 meczach 4 punkty po tym jak zremisowali 3-3 z Hiszpanią i pokonali 1-0 Maroko. Podopieczni trenera Fernando Santosa są w dość dobrej dyspozycji bo na 10 ostatnich meczy przegrali tylko z Holandią 0-3. W dzisiejszym spotkaniu w drużynie europejskiej nie zagra z powodu choroby Moutinho. Iran w tabeli zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 3 punktów po tym jak pokonała reprezentację Maroka 1-0, po golu w doliczonym czasie i to samobójczym, w drugim spotkaniu przeciwstawili się Hiszpanom i przegrali zaledwie 1-0. Dziś w kadrze Iranu zabraknie najprawdopodobniej dwóch obrońców takich jak Rouzbeh Cheshmi, i Ehsana Hajsafiego co będzie dość znaczącym osłabieniem. W tym pojedynku proponuje zagrać na to że Portugalia strzeli powyżej 1,5 bramki po dość dobrym i wysokim kursie. Christiano Ronaldo na tym turnieju ma już strzelone 4 bramki i liczy się w klasyfikacji Króla strzelcowi i dziś zechce coś ustrzelić bo we wczorajszym spotkaniu Hary Kane strzelił 3 bramki i z 5 bramkami prowadzi w tej klasyfikacji, więc jak CR7 potrafił strzelić 3 bramki Hiszpanom to czemu nie Iranowi.
⛔100
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Iran - Portugalia
Typ: Iran większe posiadanie piłki
Kurs: 10.00
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Bukmacherzy poszaleli z tym kursem i uchylaja nam graczom furtke do ladnego skorzystania na tym. Iran wciaz liczy sie w walce o wyjscie z grupy i jesli wygraja z Portugalia to awansuja ich kosztem do 1/8. Ronaldo i spolka to minimalisci i chlodno kalkulujaca druzyna dla ktorej rzecza absolutnie nadrzedna jest zdobycie okreslonego celu. Atak pozycyjny nie jest ich mocna strona i szczegolnie lubia szybkie wyjscia z kontrataku. Ciekawy jestem jak bedzie wygladal ten mecz ale jesli Iran dlugo nie bedzie mial satysfakcjonujacego wyniku to beda musieli atakowac. Portugalia juz teraz ma korzystny rezultat gwarantujacy wyjscie z grupy wiec remis ich tutaj zadowala i skupia sie glownie na zabezpieczeniu tylow. W drugiej polowie moga calkowicie oddac inicjatywe Iranowi i skupic sie na glebokiej defensywie co im bardzo pasuje. Taki kurs pobieram z wielka checia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lucyyynaaa 1,8K

lucyyynaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
Godzina: 17:30
Spotkanie:
Vardar (Mac) - Orenburg (Rus)
Typ: Vardar wygra
Kurs: 4,0
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Witam,
kieruję się tylko tym,że zespół z Macedonii jest na bardziej zaawansowanym etapie przygotowań.
Od 12 lipca zaczynają spotkania w eliinacjach ligi europy z węgierskim Ferencevaros.
Mają za sobą w ostatnich dniach dwa mecze kontrolne -remis z Mariborem oraz wygraną z Domzale.
Beniaminek rosyjskiej ekstraklasy dopiero zaczyna przygotowania do ligi ,która rusza 29 lipca...choć
co prawda w meczu kontrolnym wygrali z Admirą 0-1 .
Myślę ,że każdy wynik jest możliwy i kurs 4.0 na Vardar można zaryzykować.
Pozdrawiam.
⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Maroko
Typ: X
Kurs: 5,05
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Mecz jak najbardziej do wygrania przez Hiszpanię i to będzie dla mnie niespodzianka jak nie zdobędą 3 punktów, tym bardziej, że trzeba jednak rywalizować z Portugalią o to 1 miejsce które da to, że nie spotkają się z Urugwajem, a nie ma co ukrywać, że Rosja jest słabszą ekipą i gospodarz skończy swoją grę jeżeli spotka się z Hiszpanią. Także nie ma co kalkulować, Hiszpanie dzisiaj walczą na maksa o wysoką wygraną, bo mogą bramki decydować. Tylko, że Maroko gra o nic, wyjdzie nastawione otwarcie i trzeba jasno powiedzieć, że albo Hiszpanie to wygrywają na luzie albo rywale postawią się mocno, padnie kilka bramek i według mnie zakończy to się wynikiem 1:1 lub 2:2. Wygranej Maroko się nie spodziewam bo co jak co 2 bramkami to jeszcze Hiszpania by wyleciała z turnieju, ale jak pisałem remis jak najbardziej możliwy. Wiadome jakie problemy mieli Hiszpanie przed MŚ, zwolnienie trenera, według mnie atmosfera nie jest tam nadzwyczajna. Także dla mnie jasna sprawa, niespodzianka czyli remis albo spokojne wypunktowanie Hiszpanii 3:0 lub 3:1.Oczywiście pewniak dnia to to nie jest...
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
czaro82 407K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Godzina: 20 : 00
Spotkanie: Hiszpania - Maroko
Typ: Hiszpania i powyżej 2.5 bramki w meczu
Kurs: 2.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się ostatnie spotkanie w grupie B, Hiszpania zagra z Marokiem. Obydwie drużyny z Półwyspu Iberyjskiego mają obecnie po 4pkt
i taki sam bilans bramek. Wydaje mi się że Hiszpanie wygrają pewnie zgarniając 3pkt. Sztab szkoleniowy jak i sami zawodnicy zdają sobie sprawę i niema co ukrywać lepiej zagrać w 1/8 z Rosją niż Urugwajem.
Raczej podobne podejście będą dziś mieli Portugalczycy, którzy rozgrywają swój mecz rownolegle i za wszelką cenę będą także chcieli zwyciężyć z tego samego powodu
o którym wspominałem wyżej. Jednak ich z
sytuacja wygląda troszkę gorzej bo ich rywal przy ewentualnej wygranej melduję się w 1/8
Spekulacje odłóżmy na bok, przewaga oraz ogranie turniejowe na pewno przemawia tutaj za murowanym faworytem. Ponadto skład nieporównywalnie lepszy od rywali, D. Costa zapewne będzie prolował na kolejną bramę
aby zbliżyć się do CR7 bo narazie 1 w plecy. Marokańczycy grali do tej pory ładny dla oka futbol,pech w konćowce z Iranem a także minimalna porażka z &quot;historycznym rywalem&quot;
spowodowały iż za godzinę zagrają swój pożegnalny mecz i jestem niemalże pewien iż będą chcieli pozostawić dobre wrażenie... Spodziewam się dosyć szybkiej gry i sporo ofensywnych akcji, mam też nadzieję że podopieczni Hierro po nauczce z Iranem mocniej zaatakują już od początku aby nie było nerwówki przed samym końcem...
Reasumując wszystkie za i przeciw, wydaje mi się że zobaczmy bramki z obu stron, gdzie bts po kursie @ 2 wygląda równie dobrze.
Jednak ja zdecyduję się na zwycięstwo Hiszpanów którzy zwyciężając zapewniają sobie praktycznie 1/4. Vamos Espana!
⛔100
 
O 25

okruchowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Hiszpania - Maroko
Typ: Gospodarze - łączna liczba celnych strzałów na bramkę - powyżej 5.5
Kurs: 1,70
Bukmacher: betsafe
Analiza:

Spodziewam się dzisiaj wygranej zarówno Hiszpanów, jak i Portugalczyków, którzy będą walczyć ze sobą o 1 miejsce w grupie B i o to, kto w 1/8 zmierzy się z teoretycznie słabszą od Urugwaju Rosją, która zajęła 2 miejsce w grupie A.
Wydaje się, że trudniejszy mecz czeka reprezentację Hiszpanii. Myślę, że Maroko tak szybko się nie złamie i wytrzymają pierwsze natężenie Hiszpanii. Dodatkowo uważam, że zarówno Hiszpania, jak i Portugalia prowadząc ze sobą korespondencyjny pojedynek na liczbę strzelonych bramek będą się starać strzelić ich jak najwięcej żeby wygrać swoją grupę. Z jakim skutkiem? Zobaczymy.
Ale ja idę łączną liczbę celnych strzałów na bramkę. W pierwszym meczu z Portugalią wg flashscore Hiszpanie 5-krotnie strzelali celnie na bramkę, a w meczu z Iranem tylko 3-krotnie. Dzisiaj liczę na to, że hiszpański kwartet Iniesta-Isco-Silva-Costa będzie napierać na marokańską bramkę i zobaczymy te 6 celnych strzałów w meczu.
⛔100
 
S 362

sztaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Iran - Portugalia
Typ: powyżej 55 punktów kartkowych (kartka żółta 10pkt, kartka czerwona 25pkt)
Kurs:
3,80
Bukmacher: iforbet
Analiza:

Analiza jest prosta to mecze o wyjście z grupy, a ja spodziewam się sporo kartek po jednej jak i po drugiej stronie. Obie drużyny są charakterne i powinniśmy zobaczyć prawdziwą walkę o każdą piłkę. Zakład ma tę przewagę nad graniem samych żółtych kartek, że wliczana jest również kartka czerwona, a takie zdarzenie w tym meczu jest wysoce prawdopodobne. 6 żółtych kartek również pokrywa nam tego overa. Jedyny problem dla tego zakładu to zalecenia FIFA, ale w niektórych meczach zobaczyliśmy mimo wszystko sporo żółtek, więc mam nadzieję, że i w tym spotkaniu to się uda. Dla bardzo odważnych znalazłem żółte kartki Portugalii 4+ po ślicznym kursie 14. Zapowiada się brudny mecz, ale lepsze to niż brak wiary
Pozdrawiam!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Spotkanie: Hiszpania - Maroko
Typ: Diego Costa strzeli bramkę
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 20:00
Hiszpanie grają w tych mistrzostwach jednym napastnikiem i jest Diego Costa który do tej pory strzelił 2 bramki z Portugalią i jedną dającą wygraną z Iranem, ma do tej pory 3 bramki, zaś lider klasyfikacji strzelców Harry Kane ma do tej pory 5 bramek, Hiszpanie w meczu z Maroko beda chcieli wygrać wysoko aby uniknąć Urugwaju w 1/8. Zawodnicy którzy mogą asystowac Diego Coscie to m.in. Isco, David Silva czy Iniesta. Hiszpanie beda atakowac od poczatku a najbardziej wysuniety Diego Costa kilka okazji na zdobycie bramki bedzie mial napewno, mysle ze przy ewentualnym karnym koledzy moga mu dac go wykonac, oraz uważam że będą go szukać w polu karnym chcąc pomóc mu zdobyć może i nawet kilka goli w tym meczu
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Iran - Portugalia
Typ: powyżej 29,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Linia bardzo wysoka ale nie ma co się dziwić to w końcu mecz decydujący o awansie do fazy pucharowej. Portugalii wystarczy remis ale wiadoma jak przeważnie taka gra się kończy i żeby nie skomplikować sobie sytuacji muszą zagrać o wygraną. Czy Iran stać na niespodziankę? moim zdaniem tak co pokazali stawiając twardy opór w meczu z Hiszpania i dzisiaj wcale nie są na straconej pozycji. Liczę, że większą część roboty wykonają Irańczycy, wszak wcześniej dwukrotnie popełniali 14 fauli i dzisiaj mogą spokojnie zbliżyć się do 20 w meczu, resztę spokojnie powinni dorzucić Portugalczycy.
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina:20:00
Spotkanie: Portugalia - Iran
Typ: Ronaldo +2 bramki
Kurs: 4.20
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Ciezko napisac analize do tego typu. Po strzeleniu 3 bramek przez Kane&#39;a, to on jest pierwszy w klasfikacji strzelcow, ma na plecach wlasnie Lukaku i Ronaldo.. Iran - umowmy sie. Nie jest to przeciwnik z gornej polki, aczkolwiek umie sie postawic. Cristiano w swietne formie, wynik strzelecki robi wrazenie, ponadto jest oczywiscie wykonawca karnych i wolnych z ktorych nie raz udawadnial, ze jest w stanie zdobyc bramke.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom