>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa H [POLSKA, Senegal, Kolumbia, Japonia]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Luzne przemyslenia odnosnie naszej reprezentacji prosze umieszczac w dziale &quot;Wokół Biało-Czerwonych&quot;. Czesc wypowiedzi stad juz tam poprzenosiłem jednak w przypadku dalszego niestosowania sie do owych zalecen bede zmuszony kolejne posty po prostu usuwac. Tutaj podajemy rzeczowe typy i analizy i nie zajmujemy sie gdybaniem w stylu &quot;gdyby Nawalka powolal Olisadebe to...&quot;. Prosze posty pisac w odpowiednich do tego dzialach wtedy unikniemy zbednego spamu i niepotrzebnego burdelu. Dziekuje za uwage i lapcie piweczko dla kazdego kto zrozumial ten przekaz :beer:
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Każdy już myśli o meczu Polska - Kolumbia, ale mnie bardziej zastanawia spotkanie Senegalu z Japonią. Jakiś czas temu Adamo80 wyczuł, że w meczu Hiszpanii z Portugalią może być ustawka na wysoki remis. Remis był 3:3. Może było coś na rzeczy, a może nie. Kto wie, czy tu się coś nie szykuje.
Sytuacja w naszej grupie wygląda tak, że remis Senegalu z Japonią powinien im bardzo pasować. Faworyci grupy, czyli Kolumbia i Polska mają 0 punktów i zagrają ze sobą. Jeśli więc Senegal zremisuje z Japonią, to obie reprezentacje będą miały po 4 punkty. Istotne jest to, żeby ten remis był jak najwyższy. Jeśli my zremisujemy z Kolumbią, a Senegal z Japonią zrobią wyższy remis, to obie reprezentacje będą w bardzo komfortowej sytuacji, bo wtedy nawet można sobie pozwolić na porażkę jednym golem z tego co widzę. W tej grupie nie jest jakoś istotne, czy się wyjdzie z pierwszego miejsca czy z drugiego, bo Belgia i Anglia to mniej więcej podobny poziom- jedni by woleli grać w 1/8 z Belgią, a inni z Anglią, więc Senegalowi czy Japonii zależy po prostu na wyjściu z grupy.
Jeśli mecz Polski z Kolumbią zakończy się zwycięstwem którejś z reprezentacji, to tu remis w meczu Senegalu i Japonii też będzie dobrym wynikiem dla obu tych reprezentacji. Przykładowo robią wynik 3:3:
Wygrywa Kolumbia, sytuacja wygląda tak(jak wygra Polska, to sytuacja będzie taka sama, tylko na miejscu Kolumbii będzie nasza reprezentacja):
1. Senegal 4 punkty, bilans bramek 5:4
2. Japonia 4 punkty, bilans bramek 5:4
3. Kolumbia 3 punkty (bilans zapewne będą mieli gorszy od Senegalu i Japonii, no chyba, że nas ograją różnicą trzech goli, co jest jednak bardzo mało prawdopodobne, podobnie jak sytuacja odwrotna)
4. Polska 0 punktów
Polska wtedy odpada. Senegalowi wystarczy wtedy remis z Kolumbią, żeby być pewnym awansu. Nawet w przypadku niewielkiej porażki szanse na awans również będą całkiem realne, bo 4 zdobyte punkty i dość przyzwoity bilans bramkowy w tej grupie mogą dać awans.
Jednym słowem: w przypadku wysokiego remisu Senegalu z Japonią, sytuacja obu reprezentacji będzie naprawdę dobra.
Moim zdaniem warto spróbować zagrać typ, że będzie remis i over 3,5 gola(mój główny typ na ten mecz), do tego można pocelować w dokładne wyniki 3:3 czy nawet 4:4 za jakieś grosze. Oczywiście w przypadku czystego meczu też wysoki remis może paść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Każdy już myśli o meczu Polska - Kolumbia, ale mnie bardziej zastanawia spotkanie Senegalu z Japonią. Jakiś czas temu Adamo80 wyczuł, że w meczu Hiszpanii z Portugalią może być ustawka na wysoki remis. Remis był 3:3. Może było coś na rzeczy, a może nie. Kto wie, czy tu się coś nie szykuje.
Sytuacja w naszej grupie wygląda tak, że remis Senegalu z Japonią powinien im bardzo pasować. Faworyci grupy, czyli Kolumbia i Polska mają 0 punktów i zagrają ze sobą. Jeśli więc Senegal zremisuje z Japonią, to obie reprezentacje będą miały po 4 punkty. Istotne jest to, żeby ten remis był jak najwyższy. Jeśli my zremisujemy z Kolumbią, a Senegal z Japonią zrobią wyższy remis, to obie reprezentacje będą w bardzo komfortowej sytuacji, bo wtedy nawet można sobie pozwolić na porażkę jednym golem z tego co widzę. W tej grupie nie jest jakoś istotne, czy się wyjdzie z pierwszego miejsca czy z drugiego, bo Belgia i Anglia to mniej więcej podobny poziom- jedni by woleli grać w 1/8 z Belgią, a inni z Anglią, więc Senegalowi czy Japonii zależy po prostu na wyjściu z grupy.
Jeśli mecz Polski z Kolumbią zakończy się zwycięstwem którejś z reprezentacji, to tu remis w meczu Senegalu i Japonii też będzie dobrym wynikiem dla obu tych reprezentacji. Przykładowo robią wynik 3:3:
Wygrywa Kolumbia, sytuacja wygląda tak(jak wygra Polska, to sytuacja będzie taka sama, tylko na miejscu Kolumbii będzie nasza reprezentacja):
1. Senegal 4 punkty, bilans bramek 5:4
2. Japonia 4 punkty, bilans bramek 5:4
3. Kolumbia 3 punkty (bilans zapewne będą mieli gorszy od Senegalu i Japonii, no chyba, że nas ograją różnicą trzech goli, co jest jednak bardzo mało prawdopodobne, podobnie jak sytuacja odwrotna)
4. Polska 0 punktów
Polska wtedy odpada. Senegalowi wystarczy wtedy remis z Kolumbią, żeby być pewnym awansu. Nawet w przypadku niewielkiej porażki szanse na awans również będą całkiem realne, bo 4 zdobyte punkty i dość przyzwoity bilans bramkowy w tej grupie mogą dać awans.
Jednym słowem: w przypadku wysokiego remisu Senegalu z Japonią, sytuacja obu reprezentacji będzie naprawdę dobra.
Moim zdaniem warto spróbować zagrać typ, że będzie remis i over 3,5 gola(mój główny typ na ten mecz), do tego można pocelować w dokładne wyniki 3:3 czy nawet 4:4 za jakieś grosze. Oczywiście w przypadku czystego meczu też wysoki remis może paść.
Żeby zrobić ustawkę nie wystarczy tylko ułożenie w grupie... Połowa składu Hiszpanii i Portugalii zna się na co dzień, mają do siebie nr telefonów, mają powiązania rodzinne, są przyjaciółmi... Natomiast honorowi Japończycy to mi się nie mieści w głowie... 2 różne kultury, 2 różne kraje z różnych kontynentów. Dla mnie wygrana Senegalu
a na marginesie po meczach z Iranem i Maroko jestem pewien, że była to ustawka... Jakoś nie padały po 3 bramki i nie było radosnego footballu... ???? Może kiedyś za 50 lat Ronaldo w pamiętniku to opisze... ????
 
cobra232 182

cobra232

Użytkownik
Krychowiak to jest odpowiedzialny za 2 stracana bramke. Zdobyl 1 to mozna by powiedziec jest na 0 hehe
Jaki Krychowiak,zawinił ewidentnie Bednarek-na co on czekał,z tym patrzeniem na boki stracił tylko niezbędne sekundy w walce o piłkę.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Senegal - Japonia
Typ: Senegal @ 2.36 6/10
Typ: Over 2.5 @ 2.64 5/10
Typ: dokładny wynik - Senegal 2:1 @ 9.2 1/10
Polska - Kolumbia
Typ: remis @ 3.37 5/10
Typ: over 3.5 @ 4.20 3/10
Typ: dokładny wynik - remis 2:2 @ 14.5 1/10
Wielkimi krokami zbliża się &quot;sądny dzień&quot; dla naszej reprezentacji czyli spotkania 2. kolejki w grupie H. Z tej okazji postanowiłem podzielić się swoimi luźnymi przemyśleniami oraz typami, które jakiś czas mam już w głowie. Nie ukrywam, że są to typy, które nie są jakoś mocno poparte statystykami a raczej analizą naszej grupy oraz tym jak może wyglądać sytuacja zarówno jak po tej kolejce jak i tuż po spotkaniu Senegal - Japonia.
Zacznijmy więc od meczu Senegal - Japonia. Obie reprezentacje mają na swoim koncie dość niespodziewane zwycięstwa, jednak ani jedni ani drudzy specjalnie nie zachwycili. Japonia pokonała Kolumbię, ale nie ukrywajmy mecz ustawił szybki rzut karny i wyrzucenie piłkarza Kolumbijskiego z boiska. Jak wyglądałby ten mecz gdyby Kolumbia grała w pełnym składzie, tego nikt nie wie ale można domyślać się, że wynik mógłby wyglądać nieco inaczej. Kolumbia zdołała doprowadzić do remisu jeszcze przed przerwą i wydaje mi się, że w tym momencie podeszli do meczu zbyt asekuracyjnie, chcą zremisować ten mecz. Szybka zmiana Cuadrado (również przed przerwą), który mógłby się przydać w grze z kontry, wszak jest to zawodnik nie tylko grający ofensywny ale również dynamiczny i szybki. Już w tym momencie widać było, że Kolumbijczycy postanowili wyjść z założenia, że skoro nie można wygrać to trzeba mecz zremisować i to był według mnie błąd. Druga połowa to od początku kurczowa defensywa Kolumbii i dość nieporadna gra w ofensywie Japonii. Do momentu tj. 73 minuty i zdobytej bramki przez Osako po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. W tym momencie Kolumbia ruszyła do przodu i mogliśmy zobaczyć, że gra przez prawie pół godziny na remis była błędem. Kolumbia szybko przejęła inicjatywę i być może zabrakło trochę szczęścia, czasu i wyszło jak wyszło. Z drugiej strony, być może trener Kolumbii przestraszył się dość niebezpiecznych kontrataków Japończyków w pierwszej połowie które mogły zakończyć się bramkami ale tylko &quot;dzięki&quot; nieskuteczności zawodników z kraju kwitnącej wiśni mieliśmy wciąż 1:0.
Senegal podobnie niczym nie zachwycił, wykorzystał wielbłądy polskiej drużyny i naszą nieporadność w grze ofensywnej. Mogła się jednak podobać gra Senegalu na skrzydłach, Diouf a przede wszystkim Niang szybkością przewyższali naszych zawodników, w cieniu ich gry był Mane czyli największa gwiazda tej drużyny, a w obwodzie wciąż jest m.in. Keita Balde. Widać, że Senegal korzysta przede wszystkim ze swoich warunkach fizycznych i w starciu z Japonią będą moim faworytem. Wydaje mi się, że Senegal nie tylko będzie groźny w grze z kontry ale również przy stałych fragmentach gry gdzie mają dużą przewagę fizyczną i zapewne będą próbować to wykorzystać.
a teraz zupełnie na luzie o meczu Polska - Kolumbia :)
nie chce mi się już przypominać tej gry z Senegalem, jedni mówią, że jesteśmy źle przygotowani fizycznie (fakt, przy Senegalu wyglądaliśmy blado) ale może to Senegal trafił idealnie z formą. Inni twierdzą, że Kolumbia też niczym specjalnym się nie popisała, a my gorzej niż z Senegalem nie zagramy. No właśnie tego się najbardziej obawiam, bo już dzisiaj możemy się dowiedzieć, że Adam Nawałka zaczyna (i to mocno) kombinować ze składem. Mając w pamięci Koreę czy Niemcy może to jest dobry pomysł, bo ewidentnie niektórzy są pod formą, a wtedy zarówno w Korei jak i w Niemczech zmiennicy pokazali, że można było dać im szansę wcześniej i nie jest powiedziane, że wracalibyśmy z tych Mundialu już po fazie grupowej. Z drugiej strony ani w Korei ani w Niemczech nie mieliśmy takich zawodników jak mamy obecnie, owszem oprócz Lewandowskiego i może Glika, Piszczka, Błaszykowskiego może Szczęsnego nie są to wielkie gwiazdy ale przypomnijmy sobie kim graliśmy na tych wcześniejszych Mundialach. Co prawda może zbyt wielu oczekuje od tej drużyny rzeczy niemożliwych, pamiętam jak Jan Tomaszewski bodaj po losowaniu grup mówił o tym, że półfinał to absolutne minimum dla tej drużyny, a później przychodzi pierwszy mecz i tacy pseudo-eksperci płaczą i krytykują tą drużynę. Ja oglądałem spotkanie Chorwacji z Argentyną, wielu pewnie porównuje sobie Chorwację z naszą drużyną i uważa, że my też jesteśmy na takim poziomie tylko czegoś brakuje. Nie, nie jesteśmy drużyna porównywalną z Chorwacją, wystarczy zobaczyć w jakich klubach grają czołowi gracze Hrvackiej: Barcelona, Real Madryt, Liverpool, Atletico Madryt, Juventus czy Inter. U nas natomiast: Bayern, Juventus, Napoli, Borussia Dortmund. Jak jest jednak różnica? Otóż Chorwacji są w większości podstawowymi zawodnikami tych drużyn, u nas w zasadzie oprócz Lewandowskiego czy Piszczka, pozostali nie są kluczowymi zawodnikami często nie mieszczą się w podstawowej jedenastce.
Jednak to jest Chorwacja, my będziemy rywalizować z Kolumbią i tutaj mam swoją teorię (może spiskową ale sam ją sobie w głowie ułożyłem i będę się jej trzymał). Otóż jeśli pierwszy mecz zakończy się zwycięstwem Senegalu to drużyna z Afryki zapewni sobie już awans, pozostanie walka o 2. miejsce. I owszem, może np. Kolumbia odpalić i nas przysłowiowo zlać, albo na odwrót. Ja jednak typuję strasznie wyrównane spotkanie w którym jednak bramki padną - po tym co widziałem w pierwszych spotkaniach i grze defensywnej obu ekip myślę, że bramki padną. Ja typuję remis ale remis bramkowy :) No i zobaczmy jeśli faktycznie tak by się zakończyło to ostatnia kolejka naszej grupy zapowiadałaby się pasjonująco, bowiem Polacy jeśli wygraliby z Japonią a Kolumbia z pewnym już awansem Senegalem to wtedy o awansie decydują bramki. Więc byłaby to korespondencyjna walka o awans - kto zapewni sobie bardziej efektowne zwycięstwo :)
Oczywiście to wszystko to tylko moje teorie ale nikt nie zabroni mi tak uważać i tak obstawiać :) Dodatkowo dodam jeszcze jedną, którą zapewne mało kto zauważył (a może się mylę). Od razu zaznaczę, że nie mam nic do osoby Dariusza Szpakowskiego, ale odkąd pamiętam, gdy Polacy grają na wielkiej imprezie i komentuje Szpakowski to nad naszą drużyną wisi jakieś fatum, jedynie w spotkaniach już o pietruszkę potrafią wygrać. Wyjątkiem było Euro 2016, gdzie prawo do pokazywania imprezy miał Polsat (na wyłączność) i naszej drużynie wiodło się przyzwoicie. Być może ktoś w TVP wiedział o takiej zależności, bowiem pierwszy mecz owszem Darek komentował ale dwa kolejne ma już komentować Jacek Laskowski, więc może i to sprawi, że małymi kroczkami nasza gra się poprawi. W zwycięstwo nad Kolumbią zbytnio nie liczę, Kolumbia też ma dużo do udowodnienia ale jeśli faktycznie pierwszy mecz zakończy się zwycięstwem którejś z drużyn (wszak może też wygrać Japonia), to remis w starciu Polska - Kolumbia sprawi, że owszem będzie dwóch rannych ale nie będzie zabitego.
Tak pokrótce mam nadzieje będzie wyglądać sytuacja w naszej grupie już w niedzielę. Ile z tego się sprawdzi zobaczymy już niedługo :)
 
A 320

azael

Użytkownik
Według mnie najbardziej korzystnym rozwiązaniem dla nas i chyba jedyną szansą na awans będzie sytuacja gdy w obu meczach drugiej kolejki padną remisy. Wtedy wszystko będziemy mieli w swoich rękach w meczu z Japonią. Ja tak zagrałem bo takie rozwiązanie nie jest bez szans.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Wychodząc faktycznie z tyloma zmianami i ustawieniem (352 bądź 532 jak kto lubi), którego nigdy nie mieli okazji przetestować w poważnych warunkach (nie zaliczam do tego grona meczów z Chile B bądź Koreą) to Kolumbia win 2,30 i nawet pokuszę się o handi i coś w stronę Falcao.
Zamiana systemu gry w takim momencie nic nie poprawi a na pewno nie pomoże. Nie zdobędą żadnej pewności siebie, zgrania, pomysłu, no niczego. To jest nowy totalnie schemat, którego te czajniki absolutnie nie wykorzystają. Śmiem twierdzić, że to jest oliwa lana do ognia dla Kolumbii.
Tak jak zakładałem 4 punkty w naszej grupie (remis z Senegalem, porażka z Kolumbią, wygrana z Japonią) tak mogę to tylko i wyłącznie mocniej potwierdzić w graniu na Kolumbię po tym co widziałem w tym turnieju. Tak nudnej, ospałej, wolnej reprezentacji nie miał nikt. Była Arabia z 0-5 w pierwszym i Panama w drugiej połowie z Belgią. Inne mecze we fragmentach 45-60 minut grania były na zupełnie innej intensywności i ogólnie to był inny poziom gry.
Żeby nie było Dania z naszej grupy eliminacyjnej wygląda równie słabo, tyle tylko że mają złapane 4 pkt.
O Kolumbii powiem tylko w jednym zdaniu. Absolutnie nie ma co patrzeć na ich pierwszy mecz, a jedyne co można robić to chwalić (trochę paradoks). 2 minuta, karny i czerwona z tego nikt by nie wyszedł, a tu mieliśmy wyciągnięty na jakiś czas remis 1-1. Taktycznie już na pewno nie powtórzą takich błędów jak z Japonią, co oczywiście działa na naszą niekorzyść.
James potwierdzony na 99,9 do grania. Właściwie celowo go pomijali z Japonią tylko po to by był nabity na Polskę.
Kolumbia -1 @3,60
(Jak tylko te błazny wyjdą nowym ustawieniem, to z nas nic nie zostanie)
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
D 19

doktorsen

Użytkownik
Generalnie dramat, jak wspomniał Grac żeby coś tu zwojować musimy wyjść ustawieniem 4-4-2, nie kombinować nic z żadnym Jędzą i jeżeli Glik się do czegoś nadaje to zagrać z Pazdkiem i Glikiem (zna Falcao jak mało kto), a jak Glik niedoleczony to Bednara na obronę i jakoś to będzie. Z przodu musi zagrać Grosik, musimy liczyć na to że strzelimy pierwsi bramkę, inaczej oni dają nam piłkę i kończy sie 0-1 0-2.
Jeżeli chodzi o typowanie to można pójść chyba w overy fauli, ewentualnie kartek, bo obie drużyny muszą tu wygrać i w zależności od tego jak potoczy się mecz, jedna drużyna będzie musiała przyostrzyć, pod koniec dojdzie też z jednej strony frustracja i jakieś ostre faule powinny się pojawić.
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Godzina: 20 : 00
Spotkanie: Polska - Kolumbia
Typ: over 2.5 gola i powyżej 9.5 rożnych
Kurs: 3.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To będzie największy sprawdzian dla Orłów Nawałki,w którym oddzielone zostanie ziarno
od plew. Chciałbym jak pewnie MY wszyscy zwycięstwa naszych reprezentantów ale czy będzie to takie proste ? odpowiem że NIE ...
Zarówno Kolumbia jak i My pod kreską po pierwszym przegranym meczu, jedni i drudzy muszą dać z siebie wszystko. Remis co prawda nieprzekreśla jeszcze ostatnich (czyli matematycznych) szans na wyjście z grupy lecz zapewne jedni i drudzy powalczą o 3pkt.
Wydaje się że składy oraz priorytety drużyn na podobnym poziomie więc i sam wynik powinien być na styku. Zarówno Kolumbia jak i Polska ma kim postraszyć w ataku, liczę że od pierwszych minut zagra Kownacki a Arek niech może sobie kucnie na ławce...
W obronie przydałby się ktoś pewny i ograny (możliwe że Glik zagra, bo z Japonią może być już tylko o pietruszkę) boję się że wystraszony Cionek czy Bednarek mogą niepodołać psychicznie po ostatnich burakach. Skrzydłem galopować zapewne będzie nasz &quot;Turbo Grosik&quot; lub jak kto woli &quot;Jeździec bez głowy&quot; i dzięki jego rajdom liczyć można na stałe fragmenty i rożne.
Reasumując własną analizę, oraz spojrzenie na najważniejszy mecz dla biało-czerwonych. Uważam że mecz obfitował będzie w wiele sytuacji bramkowych. Ponadto mnóstwo sytuacji kreowanych będzie skrzydłami tak przez naszych jak i ich rywali, tym samym pozwoli pokryć tą linię nabijając ich naście...
✅ pyyyszniee​
Ps: w tym overku bramek liczyłem na chociażby jedna naszych brawo Adamo80
 
swietlik 148

swietlik

Użytkownik
Polska - Kolumbia -2.5 @11.5 forBet
Polska 0-4 Kolumbia @48 forBet
Radzę wszystkim na dzisiejszy mecz kupić sobie zapas alkoholu i wziąć wolne na żądanie na jutro bo będzie w czym utopić smutki. Mecz z Senegalem jak każdy widział w naszym wykonaniu był tragiczny i już nie ma co o nim mówić. Dzisiaj Kolumbia pokaże nam jak to jest mieć nerwy że stali i wykonywać żelazna taktykę postawiona przed meczem. Obstawiam że znowu nasi się podpala i nie wytrzymają presji i po straconym gola się otworzą jeszcze bardziej co Kolumbijczycy będą pewnie wykorzystywać z kontr. Jak dla mnie ten mundial już jest stracony. Chłopaki co się mieli nachapac to już się nachapac głównie na reklamach . Generalnie to myślałem że wrócimy tym samym PKS z Niemcami do domu jednak Ci pokazali charakter i uciekli z pod topora. Nie przewiduje cudów i tyle .
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
1 0

19piotr92

Użytkownik
Mnie się wydaje, że najlepszym rozwiązaniem jest wygrana Senegalu z Japończykami i co najmniej remis Polaków z Kolumbią. Najważniejsze to nie podpalać się, że trzeba ten mecz wygrać. Mecz z Senegalem to był jakiś kabaret i głupie zagrania przesądziły o wyniku tego spotkania. Obie drużyny zagrały na zaskakująco niskim poziomie. Co ciekawe statystyki z tego meczu wskazują, że to Polacy byli lepsi, ale oglądając ten mecz nie można było odnieść takiego wrażenia. Posiadanie piłki 61 % - 39 % dla Polaków, w podaniach 83 % (472 celnych na 569) - 78 % (279 celnych na 360) na naszą korzyść, w strzałach na bramkę 10 - 6 (4 - 2 w celnych) dla Polski. Nie ma co oceniać Polaków po takim meczu gdzie nic nie szło, a i Senegal grał fatalnie, gdzie nawet Sadio Mane nie był widoczny. Skoro są szanse na awans i to cały czas duże, nie skreślajmy naszych piłkarzy. Czy w internecie, czy w telewizji jest szukanie dziury w całym, co zawiodło, że piłkarze są źle przygotowani. Jak na nasz potencjał ostatnie 4 lata były fantastyczne, a po jednym złym meczu odezwali się eksperci jacy to Polacy są słabi.
Śmieszy mnie to, że ludzie kierują się tym meczem obstawiając zdecydowanie na Kolumbię w meczu z Polską. Ja jestem przekonany, że Polacy tego meczu nie przegrają. Jeśli chodzi o mecz Senegal - Japonia, obie drużyny nie zagrają na remis. Zakładając dwa remisy w tej grupie w dniu dzisiejszym, w ostatniej kolejce np. zwycięstwa Kolumbii i Polski, mogą dać wyjście z grupy właśnie tym drużynom. Także remis w meczu Senegal - Japonia nic nie daje żadnej drużynie, tym bardziej, że nie będzie jeszcze znany wynik meczu Polska - Kolumbia.
 
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Jak dla mnie jedyna możliwość wyjścia z tej grupy, to remis w meczu Japonii z Senegalem (co nie skreśla w przypadku remisu Polski i Kolumbii) i nasz remis z Kolumbią, by w ostatnim meczu &quot;móc&quot; wygrać 2 golami z Japonią. Zawsze wierzyłem w Polski zespół, nawet w najtrudniejszych chwilach. Po 2002, po 2006, w tych eliminacjach specjalnie brałem wolne, by być u nas na Armenii czy na wyjeździe w Rumunii. Teraz nie wierzę w to, co widzę, po prostu mi ręce opadają. Jak widzę Panamę, która niedawno zaczęła grać w piłkę lub Islandię, która ma 350k mieszkańców i gryzą qr.. trawę, a potem oglądam mecz Polaków to mnie skręca. Nawałka poustawiał ten zespół w Eliminacjach, chwała mu za to, ale jak można w wyjściowym składzie wystawić tak drewnianego Cionka (dla mnie ten chłop zawsze w ważnych meczach gra poniżej przeciętności) i Milika (który nic nie gra, a na tamtym mundialu po 5 meczach mógł zostać królem strzelców)? Tu potrzeba diametralnych zmian. Sercem jestem zawsze za Polską, ale dzisiaj rozum podpowiada inaczej.
Japonia - Senegal - X - 3.20
Japonia - Senegal - 0:0 - 7.40
Polska - Kolumbia - X - 3.40
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Skłaniam sie ku dużej ilości kartek w dzisiejszym meczu Polski z Kolumbią. Mecz na wielkich emocjach, wiadomo że na dobra sprawe tylko zwycięstwo daje spore nadzieje na awans, remis w tym meczu przy niekorzystnym wyniku w drugim meczu grupy komplikuje sytuacje. Over 3,5 kartki w meczu @1,85 fortuna. Przy słabej obronie Polaków można jeszcze do AKO pograć over 3,5 rożnego Kolumbii po @1,5.
 
1 0

19piotr92

Użytkownik
Jak dla mnie jedyna możliwość wyjścia z tej grupy, to remis w meczu Japonii z Senegalem (co nie skreśla w przypadku remisu Polski i Kolumbii) i nasz remis z Kolumbią, by w ostatnim meczu &quot;móc&quot; wygrać 2 golami z Japonią. Zawsze wierzyłem w Polski zespół, nawet w najtrudniejszych chwilach. Po 2002, po 2006, w tych eliminacjach specjalnie brałem wolne, by być u nas na Armenii czy na wyjeździe w Rumunii. Teraz nie wierzę w to, co widzę, po prostu mi ręce opadają. Jak widzę Panamę, która niedawno zaczęła grać w piłkę lub Islandię, która ma 350k mieszkańców i gryzą qr.. trawę, a potem oglądam mecz Polaków to mnie skręca. Nawałka poustawiał ten zespół w Eliminacjach, chwała mu za to, ale jak można w wyjściowym składzie wystawić tak drewnianego Cionka (dla mnie ten chłop zawsze w ważnych meczach gra poniżej przeciętności) i Milika (który nic nie gra, a na tamtym mundialu po 5 meczach mógł zostać królem strzelców)? Tu potrzeba diametralnych zmian. Sercem jestem zawsze za Polską, ale dzisiaj rozum podpowiada inaczej.
Japonia - Senegal - X - 3.20
Japonia - Senegal - 0:0 - 7.40
Polska - Kolumbia - X - 3.40
Piszesz, że kierujesz się rozumem, a nie sercem, a podajesz typ na remis Senegal Japonia, piszac że jest to najlepszy wynik dla Polski. Trochę brakuje mi tu bycia konsekwentnym w analizie tej grupy. Ale żeby nie bylo, że się czepiam.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Fortuna przy okazji meczu Polaków znowu daje zakład bez ryzyka(spoko typ) Lewy strzeli z rzutu wolnego-6, limit 10zł ale to zawsze pare dyszek do przodu jaj wejdzie.
Co do kartek to może lepszą opcją jest over 2,5 kartek w drugiej połowie po 1,99?
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Ciężko w takim meczu o obiektywizm , a po czarnym wtorku w ogóle o pozytywne nastawienie.Pewne,że będzie to mecz o wszystko , niczym w boksie- niby pierwsze rundy rozpoznawcze ,byle nie zaliczyć szybko dech. Wyjdzie brak gry w klubie , brak kondycji a wtedy faul idzie za faulem (*kolega kilka postów wyżej już to zaakcentował) . Kolumbia cały mecz w osłabieniu miała już remis , dziś pora na więcej ochłody i szachów. Kto pierwszy popełni błąd , to strzeli gola -nieważne- wiadomo ,że wtedy obie ekipy pójdą na noże bo i adrenalina skoczy niemiłosiernie.
Typ: czerwona kartka 5.5 fortuna ⛔
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Skłaniam sie ku dużej ilości kartek w dzisiejszym meczu Polski z Kolumbią. Mecz na wielkich emocjach, wiadomo że na dobra sprawe tylko zwycięstwo daje spore nadzieje na awans, remis w tym meczu przy niekorzystnym wyniku w drugim meczu grupy komplikuje sytuacje. Over 3,5 kartki w meczu @1,85 fortuna. Przy słabej obronie Polaków można jeszcze do AKO pograć over 3,5 rożnego Kolumbii po @1,5.
gdzie znalazłeś taki kurs na tę linię rożnych? w fortunie nie ma nawet takiej linii a na over 4.5 jest kurs 1.54
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Polska - Kolumbia Dystans przebyty przez zawodnika: Davinson Sanchez poniżej 9,5km 1,80 Fortuna ⛔
W spotkaniu z Japonią Sanchez zrobił 9,7km. Dlaczego dziś miałby biegać mniej? Dwa główne powody:
1. Kolumbia z Japonią grała cały mecz w dziesiątkę. To powoduje, że cała ekipa musi biegać więcej, żeby załatać powstałą lukę.
2. Samurajowie grali bardzo często skrzydłami, dużo ruchu z przodu i mobilnie. Z tego powodu i środkowi obrońcy muszą pobiegać więcej niż zazwyczaj. U nas takiej mobilności nie ma w ataku. Do tego dochodzą doniesienia o przewidywanym składzie Polaków na ten mecz - trójka z tyłu, brak Grosickiego czyli mocno podcinamy skrzydła. Z przodu Lewandowski, Kownacki, Zieliński - wygląda na to, że będziemy grać środkiem. To powoduje, że nie będziemy aż tak rozciągać linii obronnych rywali - nie będzie kto miał robić przewagi w bocznych sektorach boiska i Sanchez będzie skupiony przede wszystkim na pilnowaniu środka boiska. Z tego powodu nie powinien nabijać kilometrów, a linia 9,5 jest dość wysoka jak na stopera.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
fortuna przy okazji meczu Polaków znowu daje zakład bez ryzyka(spoko typ) Lewy strzeli z rzutu wolnego-6, limit 10zł ale to zawsze pare dyszek do przodu jaj wejdzie.
W forbet kurs na to samo zdarzenie jest 13, co prawda dyszki nie zwrócą, ale jak wejdzie to zarobek znacznie większy, a i idzie zagrać więcej niż 10 zł...
 
spekul@nt 4,7K

spekul@nt

Użytkownik
Wiemy co raz więcej o tym jakim ustawieniem najprawdopodobniej zagramy. Ma to być 1352. Wszyscy dobrze zdajemy sobie, że &quot;potrafimy grać trójką obrońców&quot; :dntlck:
Bez względu na personalia... jestem pewien bramek dla przeciwnika. Nie będę pisał o potencjale ofensywnym bo to jest strzępienie ryja. Po prostu -ten wariant nigdy nie wypalił więc dlaczego miałby się niby teraz udać. Na mistrzostwach, pod taką presją? To se ne vrati
Moje typy: Kolumbia over 1,5 bramki: 2,35✅
Kolumbia strzeli w drugiej połowie: 1,64✅
Niestety, serce za naszymi, rozum za Kolumbią :brokenheart:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom