>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F [Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Trzech piłkarzy reprezentacji Szwecji nie poleciało na mecz z Niemcami do Soczi. Powodem jest zatrucie pokarmowe. Skandynawskie media obawiają się, że to dopiero początek prawdziwej epidemii. Chodzi o Pontus Jansson, Filip Helander i Marcus Rohden.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Meksyk - Korea
over 3.5 kartki @ 2.25 ✅✅✅
over 2.5 kartki Korea @ 3.1 ✅✅✅

betsson
Typ tez warty uwagi wedlug mnie. Sędzią meczu Mazic, który lubi sypać kartkami. Ma wysoką średnią 4,29 na mecz. Korea ze Szwecją 23 faule. Ze szwedami którzy grają wolno. Co dopiero na szybkich Meksykanów. Większość kontaktów w obronie &quot; na raz &quot;. Ponadto muszą zaatakować żeby pozostać w turnieju, co daje dużo kontr i faulów taktycznych. Meksyk zawsze gra agresywnie i jest dużo pewniaków do kartek Herrea, Vasconselos , Layun , nawet w przypadku dobrego wyniku i pewnego wyjścia Herrera i Moreno mogą się wyczyścic na 1/16
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Niemcy 1
fortuna 1,58
Niemcy -1,5
totolotek 2,30
Niemcy połowa/cały Niemcy/Niemcy
totolotek 2.20
Nie widzę innej możliwości jak wygrana Mistrzów Świata. Jeśli Meksyk wygra swoje spotkanie z Koreą, to każdy inny wynik niż wygrana podopiecznych Loewa ze Szwecją prawdopodobnie ich eliminuje z dalszej rywalizacji.
Niemcy w pierwszej kolejce niespodziewanie przegrali z Meksykiem, mimo dominacji na boisku. Posiadanie piłki 67%, prawie 30 sytuacji bramkowych i aż 17 strzałów na bramkę z czego 9 celnych. Szwedzi nie zaimponowali mi w meczu z Koreą. Mieli optyczną przewagę, a bramkę strzelili po rzucie karnym. Każdy pamięta, że Szwedzi wyeliminowali Włochów w barażach wygrywając 1-0 w dwumeczu. Nie wiem jak zachowa się drużyna Szwecji po straci bramki, gdyż od kilku meczów nie byli świadkami, by ekipa ze Skandynawii przegrywała. Moim zdaniem Szwedzi sa ekipą bez wyrazu. W defensywie dość solidni, ale ich ataki wyglądają mizernie. Na drużynę Niemiec to za mało.
Niemcy mają w swoich szeregach graczy z najwyższej półki. Tylko ich nieskuteczność sprawiła, że dzisiejszy mecz jest meczem o wszystko.
W Szwecji panuje jakiś wirus układu pokarmowego i kilku graczy rezerwowych nie pojechało do Sochi.
Na jakich zawodników postawi Loew? Sam jestem ciekaw. Wiemy, że potrafi zaskoczyć.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Korea Poludniowa - Meksyk
Islandia zagrała pierwszy mecz rewelacyjnie a co się stało w drugim? Widzieliśmy... Mecz meczowi Panowie nierówny...Dla mnie ekipy z Ameryki Południowej to trochę tacy jeźdźcy bez głowy. Świetny mecz mogą poprzedzić słabiutkim i na odwrót. Korea jest drużyną wybieganą i kreatywną . To że fatalnie pudłowali w pierwszym meczu tu trochę inna sprawa. Piotrex007 - bardzo słuszne spostrzeżenia - tak przy okazji. Część graczy uległa &quot;efektowi ostatniego spotkania&quot; i chyba tylko przez ten pryzmat patrzy na Meksyk..
Korea nie jest ogórkiem i na murawie się nie położą.a Ile jest wart Meksyk zobaczymy dziś wieczorem...

Moje dwie propozycje
Korea Południowa + 1,5 kurs 1,35 ( typ główny )
Korea Poludniowa 1x kurs 2,15 STS

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
Kolejny raz się nie zgadzam. Korea jest typowana na jedną z najsłabszych drużyn mundialu. Skupiłeś się na Meksyku, ale zapomniałeś, że Korea gra bardzo słabo. To nie jest to co kiedyś. Katastrofalne błędy w środku pola i w obronie. Nieskuteczność z przodu.
Dla mnie Meskyk ✅✅✅✅ i Meksyk(DNB) ✅✅✅✅ do gry
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Panowie, jakieś opinie nt. gry np. over 3.5 w meczu Szwecja - Niemcy? Zakład stoi po 2.6 na Betssonie, pytanie czy tutaj będzie stać obie ekipy na coś w tym stylu, bo zakładam że mimo wszystko Szwedzi zdobędą bramkę i nie widzę opcji, żeby Niemcy nie strzelili raz na 2 spotkania?
#edit
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Przeanalizowałem rynki i upatruję szansę w kartkach
Over 3.5 kartki @2.50 Betsson - gram tak z 2 powodów 1) Szymon Marciniak sędziuje i on raczej nie skąpi kartoników 2) Presja na Niemcach jest niesamowita, bo remis nie jest specjalnie bezpiecznym rezultatem, zwłaszcza że wtedy Meksyk może się podłożyć (tak wiem, zaraz będzie, że Mundial nie ma takich rzeczy, że szukam ustawek itd) i wtedy gdyby dali co najmniej ugrać remis Szwedom to mamy sytuację, że Meksyk i tak wychodzi z 1-go, Szwecja z 2-giego, a Niemcy jadą na curry wursta. Poza tym będzie odczuwalne napięcie, jeśli Niemcy nie będą prowadzić, a Szwedzi jak pisałem remis wezmą z pocałowaniem ręki.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Niemcy - Szwecja
obie drużyny zdobędą bramkę i over/under 1.5 gola - NIE i over @ 3.8
Szwecja over 2.5 żółtej kartki @ 3.3
Marcus Berg - kartka @ 5.1

betsson

Nie wierzę, że tutaj Szwecja się postawi. Niemcy to Niemcy , odbiją sobie niepowodzenie z Meksykiem. Szwecja jedynie po stałym fragmencie może jakoś zagrozić. Ogólnie spodziewam się meczu z 70+ posiadaniem piłki na rzecz Niemiec i skomasowaną obronę helvetów. Oni punkcik biorą w ciemno i nie będą przebierali w środkach. Sędziuje Marciniak , który jest o tyle dziwny, że czasem sypie kartkami po 7-8 w meczu, a czasem puszcza wszystko i daje żółtka jak na lekarstwo. Czuję ostry mecz, a Berga z chęcia za drobne obstawie, bo on co mecz 3-5 fauli , mocno na pressingu, do tego lubi podyskutować i jest pierwszy do przepychanek. Straszny zapalnik.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Niemcy - Szwecja
Rośli Szwedzi ustawią się całą drużyną na własnej połowie i nastawią się na kontry. Niemcy muszą, Szwecja może... Dodatkowo te niesnaski w ekipie niemieckiej...Dawno nie widziałem tak słabego meczu jak to pierwsze spotkanie szwabów ( w ich wykonaniu ) na tych mistrzostwach. Mam wrażenie że są kompletnie bez formy...Pamiętajmy, że Szwedzi już jedną ekipę za burtę wyrzucili. Za burtę MŚ - Włochów. Widząc ten owczy pęd do granie na Niemców nie byłbym sobą, gdybym nie zagrał...

Szwecja + 1,5 kurs 1,4 wynik 2:1 FT
Szwecja x2 kurs ( lekko )
STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij :dzięki &quot;
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Panowie, jakieś opinie nt. gry np. over 3.5 w meczu Szwecja - Niemcy? Zakład stoi po 2.6 na Betssonie, a w kwalifikacjach h2h padało 4:4 i 3:5, więc wyniki z kosmosu, pytanie czy tutaj będzie stać obie ekipy na coś w tym stylu, bo zakładam że mimo wszystko Szwedzi zdobędą bramkę i nie widzę opcji, żeby Niemcy nie strzelili raz na 2 spotkania?
Po takim kursie można by spróbować, choć równie dobrze Niemcy mogą wygrać zaledwie 1:0 bądź może paść pierwszy remis bezbramkowy na tym turnieju. Dlatego też ja rozważam inne rynki. Myślę, że Niemcy będą zdecydowanie atakować (choć niekoniecznie skutecznie), stąd też moje propozycje na ten mecz:
Niemcy &amp; ponad 9,5 rzutów rożnych w meczu po kursie 2,20
Thomas Müller ponad 1,5 strzału w światło bramki 2,4
Timo Werner ponad 1,5 strzału w światło bramki 1,9
Thomas Müller ponad 2,5 strzału 1,85
Timo Werner ponad 3,5 strzału 1,9
Toni Kroos ponad 90,5 procent udanych podań 1,65
Timo Werner ponad 1,5 faulu na zawodniku 2,3
Thomas Müller ponad 1,5 faulu na zawodniku 2,3
Niemcy ponad 7,5 rzutów rożnych 2,25
Wszystkie propozycje z Unibet.
Bardzo żałuję, że nie ma rynku celnych strzałów Marco Reusa, który w spotkaniu z Meksykiem wszedł z ławki i oddał jeden strzał w światło bramki, a dzisiaj wyjdzie w podstawowym składzie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niemcy - Szwecja
Rośli Szwedzi ustawią się całą drużyną na własnej połowie i nastawią się na kontry. Niemcy muszą, Szwecja może... Dodatkowo te niesnaski w ekipie niemieckiej...Dawno nie widziałem tak słabego meczu jak to pierwsze spotkanie szwabów ( w ich wykonaniu ) na tych mistrzostwach. Mam wrażenie że są kompletnie bez formy...Pamiętajmy, że Szwedzi już jedną ekipę za burtę wyrzucili. Za burtę MŚ - Włochów. Widząc ten owczy pęd do granie na Niemców nie byłbym sobą, gdybym nie zagrał...

Szwecja + 1,5 kurs 1,4
Szwecja x2 kurs ( lekko )
STS
Jeżeli analiza się przydała kliknij :dzięki &quot;
I tu też się nie zgadzam tak jak w przypadku Korei. Niemcy w meczu z Meksykiem mieli formę tylko po prostu bramka nie wpadła. Mieli dziesiątki sytuacji, był słupek albo piłka minimalnie na centymetry mijała bramkę. Szwecja jest najsłabszą skandynawską drużyną na mundialu. Swoje sytuacje miała nawet Korea, która jest bardzo słaba co dzisiaj znowu udowodniła z Meksykiem. Jednak Szwecja umiała neutralizować Koreę na 20 metrze, natomiast przy jakości niemieckich zawodników szczególnie właśnie z bramkach z poza pola karnego i meczu o życie dla nich to wydaje się, że Szwecja sobie tak nie poradzi. Co do tych kontr Szwecji to raziła już w meczu z Koreą nieskutecznością. Jest to zespół nastawiony defensywnie. Martwić może w zespole Niemiec brak Humelsa, ale i w Szwecji grypa żołądkowa... Kursy na Niemcy znowu zaczęły spadać. Najwyższy jaki był to 1,59.
Niebawem zobaczymy kto miał rację.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 13

jacek14

Użytkownik
Udało mi się postawić na over 1,5 bramki Niemców (kurs 1,62) w Totku ale teraz kursy poleciały na łeb i wynoszą zaledwie 1,38 co uważam za żart.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik

Jeśli Niemcy wygrają z Koreą, co zapewne w 99% się stanie, a Szwecja wygra z Meksykiem tu już jakieś 33% szans, to trzy drużyny mają po 6 pkt, mało tego jeśli Niemcy wygrają 1:0, i Szwecja 1:0 to mają wszystkie taki sam bilans bramek. Co decyduje potem?
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wcześniej za ostro napisałem... przepraszam moderatora za wybuch.
A wiec jeszcze raz , czy ktos mi wytłumaczy za co szanowny pAN Marciniak doliczyl 5 min ? Bo ja tam tylu przerw nie naliczylem ???? szczęście w nieszczęściu , ze chociaż ten doliczony czas uratowal moj kurs na over kartek po kursie 4,70 , ktory na live podalem... ale nie zmienia to faktu, ze boli mnie to co zrobil bo moj remisik i awans Szwedów byl juz na finiszu...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wcześniej za ostro napisałem... przepraszam moderatora za wybuch.
A wiec jeszcze raz , czy ktos mi wytłumaczy za co szanowny pAN Marciniak doliczyl 5 min ? Bo ja tam tylu przerw nie naliczylem ???? szczęście w nieszczęściu , ze chociaż ten doliczony czas uratowal moj kurs na over kartek po kursie 4,70 , ktory na live podalem... ale nie zmienia to faktu, ze boli mnie to co zrobil bo moj remisik i awans Szwedów byl juz na finiszu...
Napisałem, ale mi usunęli. Na tym mundialu oprócz wytycznych FIFA w sprawie małej ilości kartek są też chyba wytyczne co do czasu doliczonego. W każdym dotąd rozegranym meczu z wyjątkiem bodaj jednego były 4-6 doliczonych minut nawet jak nie było żadnych przestojów. Nawet chyba sam podawałeś bet na ten czas doliczony lub ktoś inny...
Co do samego meczu emocje straszne. Miałem pogranie grubo Niemcy + Szwecja i na to poszły środki do wyczyszczenia całego mojego budżetu na mundial więc nie tylko Niemcy, ale i ja bym odpadł z mundialu ????
Mecz na miano finału. Niemcy w II połowie mieli dziesiątki sytuacji, grając na ogromnym zmęczeniu i stresie strzelili gola na miarę awansu w 95 min jak przystało na mistrzów świata... To było bardzo sprawiedliwe bo mieli mnóstwo sytuacji. Osobiście mimo wszystko Szwecji nie doceniłem...
Ci co pograli grubo, mieli grubo w... spodniach.
Żebyś wiedział... ???? W zasadzie nie wierzyłem, że się uda...
Też nie rozumiem, czemu Marciniak doliczył aż 5 minut. Chociaż nie! Rozumiem.
Marciniak wybitnie sprzyjał Niemcom.
Ewidentny karny i celowe nieskorzystanie z VAR-u.
Drugą żołtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dla Boatenga pokazał dopiero po interwencji sędziów z VAR-u, a przecież faul był chamski i brutalny. Jeszcze wiele pomniejszych decyzji na korzyść Niemców.
Ludzie czy wy nie oglądacie meczów ? Przecież we wszystkich dają po 4-6 min czasu doliczonego, NAWET JAK KOMPLETNIE NIE MA PRZESTOJÓW. Co do gwizdania na Niemcy nie zgadzam się... 2 żółtą dla Boatenga i w rezultacie czerwoną to mało kto by dał na tym mundialu... Oglądałeś mecz Korea - Meksyk - chyba nie - tam powinny być z 3 czerwone dla Korei bo chcieli zrobić krzywdę zawodnikom Meksyku, po prostu chcieli im zrobić kontuzję... Sędziowie mają dawać mało kartek więc ta 2 dla Boatenga świadczy, że absolutnie nie gwizdał na Niemcy
Nie, żebym nie doceniał przewagi Niemców i mnóstwa sytuacji.
Ale chciałbym zobaczyć mecz Szwedów z Meksykiem grany na remis, tak jak Niemcy grali kiedyś z Austrią na 1-0, bo jednym i drugim dawało to awans.
Pewno byłby remis...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Ci co pograli grubo, mieli grubo w... spodniach.
Też nie rozumiem, czemu Marciniak doliczył aż 5 minut. Chociaż nie! Rozumiem.
Marciniak wybitnie sprzyjał Niemcom.
Ewidentny karny i celowe nieskorzystanie z VAR-u.
Drugą żołtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę dla Boatenga pokazał dopiero po interwencji sędziów z VAR-u, a przecież faul był chamski i brutalny. Jeszcze wiele pomniejszych decyzji na korzyść Niemców.
Nie, żebym nie doceniał przewagi Niemców i mnóstwa sytuacji.
Ale chciałbym zobaczyć mecz Szwedów z Meksykiem grany na remis, tak jak Niemcy grali kiedyś z Austrią na 1-0, bo jednym i drugim dawało to awans.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
To nic w porównaniu do tego co varciniak zrobił tu 4:58
znowu się zaczyna. skoro nie dostawał żadnej informacji od VARU to po co miał go używać?
pozatym skoro dano mu szanse sędziować 2 jego spotkanie w fazie grupowej i to nie byle jakie to nie robią tego bez powodu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom