>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [77]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Czekam do 60 min i atakuje over 2.5 kartki albo over 1.5 kartki zobaczymy jakie kursy wtedy beda. Juz teraz na przynajmniej 1 kartke dla Niemcow jest kurs 1.70 co w sumie juz teraz mozna atakowac bo im dluzej bedzie niekorzystny wynik tym bardziej nerwowo bedzie dlatego 1 kartke te Niemcy wylapia ;)
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Witam witam jedziemy malinaaaaa Niem yyyyyy
Niech wygraja dla.sp dziadka
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Gdzie sprawdzić ile razy dany zawodnik był faulowany?
Troszkę po meczu na stronie flashscore (na apce tego nie ma ) i masz statystyki zawodników, podobno też na sofascore są live statsy ale nie wiem jak je znaleść ????
EDIT: Klikasz chyba na zawodnika na boisku i masz jego statsy ???? ???? ????
EDIT 2: Dzięki chociaż znalazłem troszkę przed odpowiedziami ;)
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Troszkę po meczu na stronie flashscore (na apce tego nie ma ) i masz statystyki zawodników, podobno też na sofascore są live statsy ale nie wiem jak je znaleść ????
sofascore &gt; sklady &gt; klikasz na danego zawodnika ktory Cie interesuje &gt; wyskakuja live wszystkie staty danego zawodnika.
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Troszkę po meczu na stronie flashscore (na apce tego nie ma ) i masz statystyki zawodników, podobno też na sofascore są live statsy ale nie wiem jak je znaleść ????
Wybierasz mecz wchodzisz w składy(Lineups) i odpalasz danego zawodnika i jest wszystko ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom