>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Wokół Biało-Czerwonych

D 559

dobryx

Użytkownik
Brak Piszcza, Cionka i Błaszczykowskiego to oczywista konsekwencja ostatniego meczu. Niestety nie rozumiem braku Grosika, bo musimy grać z kontry i on jest nam NIEZBĘDNY. Jędrzejczyk to jakieś nieporozumienie, przecież obrona jest tak dobra jak jej najsłabszy zawodnik. Rozumiem że nie ma Glika, ale w takim wypadku nie kombinujmy z wahadłami bo to nigdy nam nie wyszło, tylko zagrajmy jak zawsze 4-4-2, w obronie Ryba-Pazdan-Bednar-Berek i problemu nie ma. Kontuzja Glika to nasza największa tragedia przed mundialem, Nawałka nie potrafi teraz skleić sensownego składu, w pierwszym meczu nie dał rady, w drugim musi się obronić wynikiem. W innym wypadku historia (a na pewno ja) opisze go jak najgorzej.
Powiedz mi co się dzieje z Piszczkiem ? Przecież to rzeźnik a odbijał się od Senegalczyków jak piłka
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Powiedz mi co się dzieje z Piszczkiem ? Przecież to rzeźnik a odbijał się od Senegalczyków jak piłka
Sam chciałbym to wiedzieć. Wyglądał jak emeryt, przegrywał pojedynki, nie wykorzystał jednej z naszych nielicznych szans w polu karnym Senegalu. Nieważne. Ważne że mamy zmiennika i jest nim Berek.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Sam chciałbym to wiedzieć. Wyglądał jak emeryt, przegrywał pojedynki, nie wykorzystał jednej z naszych nielicznych szans w polu karnym Senegalu. Nieważne. Ważne że mamy zmiennika i jest nim Berek.
A powiedz co trzeba było zrobić aby ograć Senegal ?
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Może Grosicki wejdzie na drugą połowę? Z jego szybkością, jak wejdzie w drugiej połowie, będzie świeży, to kto wie. Jeśli w ogóle nie zagra, to podobnie jak koledzy wyżej tego nie rozumiem.
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Może Grosicki wejdzie na drugą połowę? Z jego szybkością, jak wejdzie w drugiej połowie, będzie świeży, to kto wie. Jeśli w ogóle nie zagra, to podobnie jak koledzy wyżej tego nie rozumiem.
Jeżeli do drugiej połowy nie będziemy przegrywać to oczywiście to jest świetny pomysł. On był w ten sposób wykorzystywany we Francji cały czas. Ale przecież Kolumbijczycy widzieli nasz mecz z Senegalem i wiedzą że nam trzeba dać piłkę. Dlatego trzeba jak najszybciej strzelić bramkę i liczyć na kolejne kontry.
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
coraz więcej informacji o sporych zmianach w składzie, tu tylko jedna z nich:
http://www.sport.pl/mundial/56,154361,23583687,mistrzostwa-swiata-2018-adam-nawalka-zaskoczy-na-mecz-z-kolumbia.html#BoxGDImgM1
Jeśli tak rzeczywiście będzie to zupełnie nie ogarniam... Nawałka, który najchętniej w ogóle nawet by nie robił zmian w trakcie meczu, na najważniejszej imprezie robi rewolucję. Moim zdaniem rezygnowanie z czegoś w czym wszyscy czują się dobrze i do tego jest bardzo efektywne, czyli z klasycznego 4-4-2 (4-4-1-1) kompletnie nie ma sensu. A teraz mamy zagrać niby 3-5-2, ale patrząc na nazwiska to bliżej temu do 5-3-2.
Zobaczymy co się wydarzy jutro -oby intuicja nie zawiodła Nawałki i przyniosła nam jutro punkty. Pierwszy mecz przegrany w fatalnym stylu, ale ta kadra już nie raz udowadniała, że potrafi walczyć i wygrywać. Oby i tym razem!
Bukmachersko zupełnie nie ruszam tego meczu. Po pierwsze tam gdzie (mniejszą lub większą) rolę zaczyna odgrywać serce a nie rozum -zdecydowanie zmniejszamy swoje szanse na zarobek. A po drugie jeśli powyższe doniesienia się potwierdzą to kto wie czy to akurat nie zaskoczy? I czy nie zdemolujemy Kolumbię np z 3:0? ;) Oby!
Powodzenia!
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Jak czytam takie artykuły, że trener podał skłąd na 3 dni przed meczem o wszystko to nie wiem czy się śmiać czy płakać z dziennikarza, który podaje takie info. Zmiany na pewno będą, bo po pierwsze jak wszyscy wiedzą pierwszy mecz nam zupełnie nie wyszedł, Nawałka dobrał złą taktykę i większość piłkarzy zagrała grubo poniżej swojego normalnego poziomu, wiadomo, że coś musi zmienić na mecz z Kolumbią, ale nie wierzę, że powiedział piłkarzom w czwartek kto zagra w pierwszym składzie, przeciez to by był strzał w kolano, jutro mecz o wszystko, wierzę, że zagramy z dużo większym zaangażowaniem i determinacją niż w pierwszym meczu, jak większość z całego serca będą kibicował Naszym i również jak ktoś podał wyżej jest to mecz z gatunku no bet.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Myślę, że w Polsce w tej chwili jest taki wkurw na nich za ten pierwszy mecz, że jedyna opcja na zachowanie twarzy to konkretne zmiany jednak w składzie. Dla mnie wypad z Cionkiem, Piszczkiem i Kubą. Dawać Bendarka, Bereszyńskiego, Kownackiego. Tak trójka zrobi robotę, jestem o tym przekonany. Kuba ewentualnie zmiana w 70 min. Powiem Wam więcej........ ja bym posadził na ławce.... Lewandowskiego. Niech wyjdzie w 1 składzie Teodorczyk. Takiego ruchu nikt się kompletnie nie spodziewa. Ja tam nie widziałem absolutnie niczego specjalnego ze strony Roberta w 1 meczu. Jestem pewny, że plan Kolumbii to zatrzymać Lewego. Jakby go posadził to nagle niezłe zamieszanie z całą strategią na ten mecz ze strony Kolumbii. Wpuścić go w 2 połowie ewentualnie. Tu nie chodzi o parametry w Fifie, że Lewandowski ma ich więcej od Teo. Tu chodzi o to, że Teodorczykowi może chcieć się 10 razy bardziej starać niż Robertowi. Zostawiłbym natomiast Grosickiego.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Myślę, że w Polsce w tej chwili jest taki wkurw na nich za ten pierwszy mecz, że jedyna opcja na zachowanie twarzy to konkretne zmiany jednak w składzie. Dla mnie wypad z Cionkiem, Piszczkiem i Kubą. Dawać Bendarka, Bereszyńskiego, Kownackiego. Tak trójka zrobi robotę, jestem o tym przekonany. Kuba ewentualnie zmiana w 70 min. Powiem Wam więcej........ ja bym posadził na ławce.... Lewandowskiego. Niech wyjdzie w 1 składzie Teodorczyk. Takiego ruchu nikt się kompletnie nie spodziewa. Ja tam nie widziałem absolutnie niczego specjalnego ze strony Roberta w 1 meczu. Jestem pewny, że plan Kolumbii to zatrzymać Lewego. Jakby go posadził to nagle niezłe zamieszanie z całą strategią na ten mecz ze strony Kolumbii. Wpuścić go w 2 połowie ewentualnie. Tu nie chodzi o parametry w Fifie, że Lewandowski ma ich więcej od Teo. Tu chodzi o to, że Teodorczykowi może chcieć się 10 razy bardziej starać niż Robertowi. Zostawiłbym natomiast Grosickiego.
No to ładnie Cię trzyma po wczoraj :p bez urazy ale co na celu ma brak Lewego? najlepszy Polski gracz ma usiąśc na ławkę, żeby zaskoczyć? Bez sensu.. Dla mnie bez kombinowania z tym 3-4-3 bo oni co tak grali to tragedia.. Jak Piszczek na treningach wygląda jak w 1 meczu to dać Beresia.. Na środek Bednarek, Cionek, Pazdan do wyboru chyba, że Glik wrócił.. ale Jędze dać to samobójstwo na starcie... jeszcze 2 lata temu okej był pewnym punktem a teraz? formy nie ma i nie warto... na lewa oczywiście rybus.. DP Krychowiak i ŚP linnety Zielińskim? albo tutaj dać Krychę i jednego z nich.. Skrzydła to bym dał Kurzawe.. przyda sie na pewno jak będzie jakis wolny.. przeciez on ma tak ułożoną nogę..Kuba bez formy, Grosika tez nawet dobry pomysł zeby dać pozniej bo on w 60-70min kondycji szuka wszędzie juz.. atak oczywiście Lewy i kto? Kownacki w Sampodrii dobry z ławki, tu w 1 meczu to samo ale czy da radę od początku? Wiadomo inaczej sie gra na wypoczętych i na zmęczonych.. Teo obok lewego bym nie dał.. Milik no nie ma co się nad nim pastwić.. wiadomo zagrał słabo marnuje, ale dalej jest w top3 Polskich napastników i w każdej chwili może odpalić.. a co zrobi Nawałka? Mam nadzieje, że zagra na 4 obroncow i ulozy ekipę.. Dużo osób mówi ze Davinson Sanchez czy jak mu tam to kozak obronca.. w 1 meczu zagral naprawdę słabo, co było tego powodem? Zlekceważenie?
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
bez urazy ale co na celu ma brak Lewego? najlepszy Polski gracz ma usiąśc na ławkę, żeby zaskoczyć? Bez sensu..
Nie chce zaczynać całej dyskusji o Lewandowskim bo wiadomo jak jest. On jest facetem, który czy się stoi, czy się leży 1 skład się należy. Powiem tyle...najlepszy polski piłkarz na papierze. Jako lider, kapitan i najlepszy piłkarz absolutnie zawiódł w meczu z Senegalem. Nie potrafił tej ekipy ogarnąć, zmotywować w przerwie. Ronaldo w Portugalii jest jak trener. Oczywiście pewnie jest tak, że powinien zagrać bo więcej da niż Teodorczyk.
Mimo wszystko uważam, że w rzeczywistości on daje mniej tej kadrze niż wskazuje wieczne zamieszanie medialne wokół jego osoby.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Nie chce zaczynać całej dyskusji o Lewandowskim bo wiadomo jak jest. On jest facetem, który czy się stoi, czy się leży 1 skład się należy. Powiem tyle...najlepszy polski piłkarz na papierze. Jako lider, kapitan i najlepszy piłkarz absolutnie zawiódł w meczu z Senegalem. Nie potrafił tej ekipy ogarnąć, zmotywować w przerwie. Ronaldo w Portugalii jest jak trener. Oczywiście pewnie jest tak, że powinien zagrać bo więcej da niż Teodorczyk.
Mimo wszystko uważam, że w rzeczywistości on daje mniej tej kadrze niż wskazuje wieczne zamieszanie medialne wokół jego osoby.
Lewy a Ronaldo to całkiem inny świat.. Lewy żyje z podań, umie się przepchać, tyłem do bramki, siła, wykorzystywanie sytuacji a Ronaldo dryblingi, szybkość, gra na skrzydle..a i Ronaldo jak go ktoś przepcha lekko to wiadomo.. tylko poczuję kontakt i leży to ich różni.. Lewy nie odpuści nigdy.. masz przykład z Armenia bodajze? jak na 2:2 strzelili i bylo widać te emocje u niego. Kiedyś jeszcze bym powiedział, że Lewy w klubie daje więcej z siebie ale od jakiś 3-4lat zapier** jak przystało. Powiedz mi jak miał ogarnąć ekipę, jak Polska wychodziła do ataku a w środku pola Krycha i ? nikt.. w 3 szli do ataku i zachowywali się nie którzy jakby się chowali przed piłką.. Tutaj nie zwalałbym na Lewego a na trenera albo na Ziela, bo on zamiast cofnąc się lekko rozegrać piłkę to oczekiwał tego do Krychy? Nie wiemy co sie działo w przerwie meczu w szatni..1 polowa to widać obie ekipy grały bardzo ostrożnie i nie chciały stracić bramki dlatego tak ta gra wyglądała.. a tu taki pizdryk i gol... Mam nadzieję ze wyciągnie trener wnioski i bedzie lepiej
 
sango 721

sango

Użytkownik
Moim zdaniem kluczowym dla naszych sukcesów w ostatnich latach był ten drugi środkowy, a czasami defensywny pomocnik. W ostatnim meczu, ale i w kilku innych ostatnio został ten fakt zignorowany przez co gra wyglądała tak jak wyglądała. Mówię tu między innymi o Jodłowcu na euro, czy też Mączyńskim albo Linettym. Cichych bohaterach, facetach często od czarnej roboty, których wkładu niemal zawsze się nie zauważa. A może czasami zauważa i docenia, ale magicznym sposobem przy kolejnym meczu przy ustawianiu pierwszej 11 pomija. Chyba tylko z racji że ich nazwiska nie pasują nam na papierze do &quot;poziomu&quot; reszty naszych pupili. W kadrze na mundialu mamy dwóch takich chłopaków - Górala i Linettego. Jestem pewien że udział któregokolwiek z nich, obok Krychowiaka w pomocy dałby nam wiele. Dzięki temu Zielinskiego możnaby ustawić nieco wyżej, za Lewym, i dać mu spokój i wolną rękę w ataku. To moim zdaniem jest klucz do sukcesu, a nie kombinowania z Milikiem w środku czy granie 3 obrońcami.
 
N 0

noobisticated

Użytkownik
Niniejsza dyskusja robi się absurdalna z każdą stroną. Strach będzie czytać ten wątek po meczu z Japonią.
Posadzenie na ławce Lewego? Czy drużyna składa się z samych debiutantów, aby kapitan musiał ich w przerwie ogarniać i motywować? Litości. To są w większości doświadczeni gracze, co nie jedną większą imprezę pamiętają i nie jeden mecz o stawkę mają za sobą. Jeśli oni sami w sobie nie mają motywacji, aby zasuwać na 120% na MŚ, to w ogóle nie powinni pojawić się w kadrze i żaden kapitan tu nic nie zmieni.
Najlepszy gracz na papierze? Ten papier to 16 goli w eliminacjach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Lewy nawet jak by miał 1/4 swojej optymalnej formy to byłby lepszy od zawodników grających w naszej lidze ????
Być może Polskę spotkało to co wczoraj Islandię, a więc brak odpowiedniej aklimatyzacji do bardzo ciepłego i parnego powietrza... Z tym, że Polska wysiadła po 3 min meczu, a Islandia po 60 min. meczu... ????
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
A ja uważam ze żadne roszady w składzie nie pomaga i Polska jutro przegra luzno 3-0. Znowu nie jestesmy przygotowani fizycznie. Mentalnie doswiadczeni padli, widac w noch strach przed porazka bo przecież to ich ostatni mundial. Jakby zaprniczali jak persowie z hiszpania to moze by cos z tego bylo, ale jeszcze nigdy nie widzialem polskiej kadry w takim gazie, nawet na euro. Umowmy sie ze szwajcaria bylo duzo farta. Pozdrawiam
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dziś dostałem już chyba ze trzy powiadomienia z serwisu sportowego i w każdym z nich inny prognozowany skład na spotkanie z Kolumbią - prawda jest chyba taka, że jeszcze nawet Nawałka nie wie dokładnie, jak zagra ????
Podobno podał już skład zawodnikom w czwartek, ale mi się coś nie chce w to wierzyć. Tak samo, jak w to, że przyznał się do błędów na analizie meczu z zawodnikami. To bardziej wymysły i domysły dziennikarzy.
Jeśli chodzi o moje zdanie, to myślę, że balonika nikt tu nie pompuje, bo balonik dawno pękł. Teraz już chodzi tylko o znalezienie jak największej liczby jego części i pozszywanie ich w całość. Szanse na awans nadal są i dopóki jeszcze jest piłka w grze, nie możemy wieszać psów na zawodnikach. Na oceny występu i wylewanie pomyj przyjdzie czas po zakończeniu turnieju (lub po jutrzejszym meczu, jeśli okaże się przegrany).
Gdzieś tam jednak w duszy czuję niebezpieczeństwo, bo patrząc na takie drużyny, jak np. Maroko czy chociażby Iran nietrudno zauważyć, że my nawet nie zbliżyliśmy się do ich poziomu. Jeśli więc nie będzie diametralnej zmiany stylu gry i nie poleci kilka głów, to może stać się najgorsze.
Póki co siadamy i kibicujemy ????
 
W 0

winston1978

Użytkownik
Senegal - baza w Moskwie ...
Polska baza nad morzem w Soczi...
Mecz odbywa się w Moskwie
Kolumbia - Baza w Kazaniu...
Meczy odbywa się w Kazaniu
Oni nie mają żadnych szans w takich pojedynkach widać jak im się ciężko oddycha Piszczek to po 30 min nie miał siły biegać...
 
Do góry Bottom