>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa F [Niemcy, Meksyk, Szwecja, Korea Płd]

Status
Zamknięty.
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Mecz o życie dla Niemców,qrwa jak słaba forma to mają inne wsparcie w postaci sędziego,oglądam 11 mistrzostwa jak szpak i twierdzę ,że sąsiedzi ten mecz wygrają, a wtedy wystarczy wypunktować Koreę i po temacie,obojętnie z którego miejsca ponieważ i tak reszta ustawia grafik pod Niemcy nawet z zarąbistą Brazylią.Choć z Meksykiem bladziutko a zawsze im szło z nimi jak po grudzie to i tak pójdą z grupy,dalej różnie może być,chociaż ekipa wyjątkowo żle wyselekcjowana i moim zdaniem Rosji nie zawojują.Zero napastników i np taki Sane szarpak został w domu.Drugi raz im się nie pofarci i zgubią się na play offach dalej
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Jak Niemcy teraz trafią na Brazylię to może się znowu skończyć jakimś 7-1, ale już w drugą stronę. W meczu ze Szwecją według Kickera mają być prawdopodobnie 3 zmiany - Reus za Ozila, Hector na lewą obronę i Gundogan za człapaka Khedire. Niemcy mecz powinni wygrać, bo nie ma co się oszukiwać, ale Szwecja też jakąś potęgą nie jest i nawet takie Niemiaszki z meczu z Meksykiem ich ogolą. Sensacji tu nie będzie.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Jak Niemcy teraz trafią na Brazylię to może się znowu skończyć jakimś 7-1, ale już w drugą stronę. W meczu ze Szwecją według Kickera mają być prawdopodobnie 3 zmiany - Reus za Ozila, Hector na lewą obronę i Gundogan za człapaka Khedire. Niemcy mecz powinni wygrać, bo nie ma co się oszukiwać, ale Szwecja też jakąś potęgą nie jest i nawet takie Niemiaszki z meczu z Meksykiem ich ogolą. Sensacji tu nie będzie.
Brazylia gra swój ostatni mecz po Niemcach, więc będą mieli pełny przegląd sytuacji i wierz mi, zrobią jeśli tylko będzie to możliwe wszystko aby z nimi nie zagrać, wychodząc np. z 2 miejsca ????
Po drugie Meksyk to zespół nieobliczalny i nie jest powiedziane, że straci jeszcze punkty w tej grupie i Szwaby wygrają grupe, nie takie cuda się zdarzały, trzeba poczekać na wyniki 2 serii. Ale zakładając, że Brazylia wygra i będzie mieć 4pkt to przy wygranej Serbii lub remisie, może spokojnie sobie ustawić pozycję w grupie aby nie wpaść na Dojczów. Ale najpierw to niech Niemcy zajmą choć to 2 miejsce....
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Niemcy powyżej 62.5 % posiadania piłki @ 1.9 betsson✅✅✅✅
Granie na Niemców po kursie 1.4 mija się z celem, kurs nieopłacalny. Niemcy w trudnej sytuacji, jednak wciąż z szansami na awans. Szwedzi nie muszą tego meczu wygrać, remis ich zadowoli. Niemcy od początku ostro ruszą do ataku, Szwecja autobus pewny. Typ kolejny na posiadanie, 62.5 % nie wydaje mi się dużo, sporo zależeć będzie od strzelenia pierwszej bramki. Im dalej w mecz przy remisie Niemcy będą mocniej naciskać.Scenariuszy jest kilka, liczę na długo utrzymujący się remis chociaż przy 1:0 dla Niemców myśle że to nadal będą dominować.
Korea v Meksyk
Korea większe posiadanie @ 9 betsson
Typ dla zabawy.

edit. Totolotek linia 61.5% po 1.8 najniższa linia
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Ja nie widze w 1,4 w pre na Nemcow zadnego value. Przeciez nie graja z np Korea czy Maroko, ale ze Szwecja, ktora pozbawila Wlochow wyjazdu na Mundial. Przy kursie powiedzmy jakies 1,8 to byloby warte ryzyka, ale 1,4 to jednak nisko.
Zwroccie uwage, ze przed tym meczem bedzie juz znany wynik meczu Meksyk-Korea. Jesli Korea to wygra to Niemcow nawet remis nie pozbawi szans na awans.
Czekam zatem na live i ewentualnie wtedy cos pogram.
Ciekawiej pod wzgledem typowania wyglada dla mnie mecz Korea-Meksyk. Korea, pomimo porazki calkiem niezle zaprezentowala sie ze Szwecja. O Meksyku wszystko juz chyba tu napisano. Dla mnie pytanie jest czy utrzymaja ta sama mobilizacje i czy starczy im sil. Ja gram cos takiego, kursy z Betfair:
South Korea to Score 1 or more goals in the match @1,72
South Korea Over 10 points Card Index @1,44

Mexico Over 10 points Card Index @1,83

Dla Korei mecz o wszystko wiec licze na szybkie ataki i sporo fauli, a co z tym idzie minimum po 2 zolte kartki dla kazdej druzyny.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja nie widze w 1,4 w pre na Nemcow zadnego value. Przeciez nie graja z np Korea czy Maroko, ale ze Szwecja,
Szczerze mówiąc to Maroko na mnie zrobiło trochę lepsze wrażenie niż Szwecja, a na pewno co najmniej ten sam poziom...
Kurs jest 1,40 bo dla Niemców to mecz o wyjście. Obecnie zresztą jest już kurs 1,50, który nadaje się jak najbardziej do gry... Szczerze mówiąc to ten mecz i bet na Niemcy jest w tej chwili najlepszym z dotąd wszystkich betów na mundialu. W myśl zasady, która przyniosła mi sporo zysków: kiedy silny musi i spotyka słabego... Pytanie jak dla mnie dotyczy tylko jednej kwestii w jakim stylu i rozmiarze wygrają Niemcy. Czy to będzie kolejna męczarnia jak dzisiaj Brazylia, a wcześniej: Hiszpania, Portugalia, Francja i Urugwaj czy jednak wygrają wysoko.
Dla każdej osoby, która chciała by wejść grubo w Niemcy albo wręcz przeciwnie w brak awansu Niemiec polecam dokładne przeanalizowanie meczów: Szwecja - Korea i Niemcy - Meksyk. Nie myślę również, że Korea będzie w stanie wygrać z Meksykiem. Remis lub Meksyk lub Meksyk(DNB) jak i czysty Meksyk jak najbardziej do gry. Korea coś jak Peru, a właściwie jeszcze gorzej robi dużo szumu i razi nieskutecznością, do tego ogromne luki w defensywie. Szwecja która w zasadzie nie ma napastników nie mogła im strzelić, a Meksyk podejrzewam, że nie będzie miał większych problemów.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Niemcy-Szwecja
Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.80
Godz: 20:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niemcy w pierwszym spotkaniu niespodziewanie przegrali z zespołem Meksyku , teraz po prostu musza pokonać reprezentację Szwecji jeśli chcą zagrać w dalszej fazie mistrzostw świata . Z Meksykiem Niemcy zagrali strasznie słabo, nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, gdyby Meksyk był zespołem skuteczniejszym to na spokojnie mógł spokojnie wygrać nawet 0:3 z zespołem Niemiec. Szwedzi w swoim pierwszym spotkaniu mierzyli się z zespołem Korei Południowej , wygrali 1:0 czym na pewno mocno przybliżyli się do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, byli tam zespołem lepszym i na pewno tutaj będą szukali przynajmniej jednego punkty bowiem dla Niemiec remis będzie porażką, bowiem może im zamknąć awans z grupy. Szwedzi na pewno ograniczą się w tym spotkaniu do gry z kontrataku , bowiem nie wierze że to oni będą prowadzili grę, ale takim sposobem wyeliminowali ekipę Włoch z udziału w tych mistrzostwach w barażach. Ja w tym meczu postawiłbym również na over w bramkach bowiem myślę że Niemcy strzelą tutaj co najmniej 2 gole i nawet jak będą prowadzili 1:0 to nie odpuszczą i nie będą ryzykowali utraty punktów, co za tym idzie będą atakowali do oporu dopóki nie osiągną jakiejś zdecydowanej przewagi. Stawiam na wynik 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Niemcy - Szwecja
Typ: under 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Dafabet

Niemcy z nozem na gardle beda klepac pilke i stwarzac sobie sytuacje ale czy to bedzie przynosic jakies wieksze zagrozenie? Moga byc znowu meczarnie tym bardziej, ze Szwecja bedzie na pewno chciala ugrac tutaj remis po bardzo dobrym wyniku z pierwszego meczu i wywiezieniu 3 pkt ze spotkania z Korea. Te mistrzostwa pokazaly, ze nie ma kompletnie zadnego sensu granie overow a jednak wiekszosc osob dalej daje sie na to nabrac a bukmacherzy pozniej licza pieniadze. Przypomne tylko meczarnie Hiszpanow z Iranem, Francuzow z Peru, Urugwaju z Arabia, Portugalii z Maroko i wreszcie Brazylii z Kostaryka. Wszedzie tam byly wyniki stykowe 1:0 a Brazylia w doliczonym czasie strzelila 2 bramki i uciekla spod topora w ostatnim momencie. Moim zdaniem Szwecja okopie sie na swojej polowie i Niemcom trudno bedzie sie przebic przez ten mur tym bardziej, ze w pierwszym meczu z Meksykiem nie zachwycili i wypadli raczej srednio. Wiadomo mecz meczowi nie rowny ale Szwedzi z checia zadowoliliby sie remisem i spodziewac sie znowu stykowego spotkania bez duzej ilosci goli. 3 bramek to ja jutro zdecydowanie w tym meczu nie widze a taki kurs to ja z checia biore.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Szwecja nie strzeli @2.06
lv

Tak jak napisał kolega wyżej, że Niemcy do tego spotkania podejdą z nożem na gardle. Szwecki zespół nie przekonuje mnie w ogóle. To że są na tym Mundialu, to mogą podziękować dla Pana Ventury, który bronił się przed awansem w barażach:headbang:
Niemcy to doświadczeni, znakomici piłkarze i znakomity trener. Jest to ekipa turniejowa, czego nie można napisać o Szwecji. Ich defensywa wygląda bardzo fajnie, a Szwecja nie ma zbytnio kim straszyć. Nie sądzę aby Szwedzi poszli na wymianę. Dla nich remis będzie sukcesem. Także bardziej nastawiam się, że zespół ze Skandynawii skupi się bardziej na obronie niż atakach, może będą szukać swoich okazji do kontr. Niemcy też się za bardzo nie otworzą, bo stracona bramka może być gwoździem do trumny. Także kurs bardzo atrakcyjny.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Niemcy-Szwecja 1 @1.52

Niemcy przegrali z Meksykiem. Jesli dobrze zapamietalem w studio ktos powiedzial, ze Niemcy oddali ponad 20 strzalow (bodajze 25 ?). Dodalbym jeszcze tutaj taka statystyczna ciekawostke o podlozu historycznym, a mianowicie ze Niemcy nawet gdy przegrywali inauguracyjny mecz na Mundialu to i tak zawsze wychodzili z grupy. Tym razem tutaj padnie co najmniej jedna bramka dla Niemcow, a mam wrazenie, ze Niemcy wygraja wieksza roznica. Szwecja ma 3 punkty po meczu z Korea Poludniowa, ale co tutaj porownywac reprezentacje Korei do Niemcow, gdzie teraz poziom koncentracji i mobilizacji bedzie duzo wiekszy. Mozna powiedziec, ze glowni faworyci mistrzostw maja duze problemy jak dotad z odnoszeniem przekonywujacych zwyciestw, ale czuje ze bedzie tutaj dobrze. Biore typ na Niemcy, dokladam do kombinacji i mysle, ze bedzie dobrze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Ja co do gry Korei Południowej mam odmienne zdanie,według mnie zagrali fatalnie i tylko dzięki nieskuteczności Szwedów przegrali tylko 1:0. W tym meczu Koreańczycy nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę. Ich gra była kompletnie bezpłciowa,nie stwarzali żadnego zagrożenia a jak już mieli sytuacje w końcówce gdy głową uderzał jeden z zawodników to wykonanie było tragicznie. Koreańczycy nie mogą już grać defensywnie jak w meczu ze Szwecją ponieważ remis ich nie urządza,bo w ostatniej kolejce czeka ich ciężkie spotkanie z Niemcami.Meksykanie lubią grę z kontry i są w tym aspekcie gry bardzo groźni co udowodnili w pierwszym meczu sensacyjnie wygrywając z Mistrzem Świata z roku 2014. Myślę,że nie będą chcieli rozstrzygać sprawy swojego awansu w ostatnim meczu ze Szwecją i już jutro znacznie się do niego przybliżą.
Korea Południowa - Meksyk 2 @ 1.71 fortuna ✅✅✅

Tak jak mówiłem Korea gra tragicznie,Meksyk najmniejszym nakładem sił zgarnia pewne 3 pkt.
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Myślicie że zostawianie sobie furtki na ustawienie na takiej pozycji by nie grać z Brazylią może mieć miejsce w tej kolejce? Bo piłkarsko Meksyk zjada Koreę i jeżeli będą chcieć wygrać to raczej wygrają.
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Myślicie że zostawianie sobie furtki na ustawienie na takiej pozycji by nie grać z Brazylią może mieć miejsce w tej kolejce? Bo piłkarsko Meksyk zjada Koreę i jeżeli będą chcieć wygrać to raczej wygrają.
Myślę,że nie ponieważ zakładając że Meksyk zremisuje z Koreą a Niemcy pokonają Szwecję to Meksyk ma 4 pkt a Niemcy i Szwecja po 3 pkt. W ostatniej kolejce Niemcy ogrywają Koreę i mają 6 pkt a Meksyk ze Szwecja grają bezpośredni mecz o wyjście z grupy i mogą go przegrać i tym samym odpaść z turnieju,więc uważam,że jutro nie będzie kalkulacji i Meksyk będzie grał tylko i wyłącznie o 3 pkt.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Myślicie że zostawianie sobie furtki na ustawienie na takiej pozycji by nie grać z Brazylią może mieć miejsce w tej kolejce? Bo piłkarsko Meksyk zjada Koreę i jeżeli będą chcieć wygrać to raczej wygrają.
Ale jakiej furtki, jak oni muszą wygrać, bo jak Niemcy jutro wygrają to potem mecz z Koreą i 6pkt mają a Meksyk nawet jak wygra z Koreą to jeszcze nie będzie pewny swego bo zagrają ostatni mecz ze Szwecją, więc powinni nawet starać się nabić im goli aby mieć w miare spokoj. Remis im nic nie daje a Brazylia gra po ich grupie, więc Meksyk na nic nie ma wpływu, to Brazylia rozdaje karty i wybierze sobie rywala, czyli będą unikać Niemców w 1/8.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Faule Na Messim weszły, więc jedziemy dalej z tematem. Kolejny ciekawy zakład z &quot;przyjemnym&quot; kursem. Niemcy pod ścianą, więc ruszą od początku do przodu! Szwedzi sporo fauli (dokładnie 20) w spotkaniu z Koreą, więc spora szansa na kartki. Jeśli to siądzie, to o resztę składowych poniższego zdarzenia jestem spokojny.

Przynajmniej 1 bramka w każdej połowie, przynajmniej 1 żółta kartka w każdej połowie, Niemcy więcej rzutów rożnych w każdej połowie
kurs: 4.0

Ponadto dorzucam
Niemcy, kurs 1.55
Niemcy (Handicap -1.5), kurs 2.35

W drugim spotkaniu tejże grupy spróbuję
Zawodnik meczu (&quot;Man of the Match&quot; wg portalu FIFA.com)
TYP: Son Heung-min
kurs 10.0

Zwyczajnie widzę value w tym kursie. A to jak popularnym zawodnikiem w Korei jest SON nie muszę tłumaczyć. Kursy na Meksyk strasznie zaniżone, więc nie pcham się w 1x2.

Wszystko Forbet

Z fartem!
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Niektórzy tu chyba oglądają mundial z alternatywnej rzeczywistości. Widzieć jakiekolwiek szansę dla Korei, co nie umie strzelić na bramkę? Kalkulacje Meksyku gdy awans z grupy niepewny? Śmieszne. Meksyk wygrywa do 0 a czy wymęczonym 1:0 czy pogromem to nieważne dla typu. Szwedzi wciąż zdziwieni, że tu są zamiast Włochów i zanudzający swoją grą mieliby zatrzymać Niemców w kłopotliwej sytuacji? Haha. Niemcy też do 0 i możliwe że tylko 1:0.
A miłośnicy Brazylii tak trochę obok tematu, to się mogą zdziwić widząc gejmarów w samolocie po fazie grupowej. Niech tylko Serbowie utrzymają dzisiejszy poziom to gejmar będzie płakał a nie myślał o Niemcach :)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Niektórzy tu chyba oglądają mundial z alternatywnej rzeczywistości. Widzieć jakiekolwiek szansę dla Korei, co nie umie strzelić na bramkę? Kalkulacje Meksyku gdy awans z grupy niepewny? Śmieszne. Meksyk wygrywa do 0 a czy wymęczonym 1:0 czy pogromem to nieważne dla typu.
Jak dla mnie to jest rzeczywistość mundialowa - mecz meczowi nierówny. I dla mnie np. śmieszne jest to, że piszesz po pierwszej kolejce, że Korea zagrała słabo, Meksyk świetnie, więc wygra Meksyk, a za chwilę też wspominasz o typie na pewne zwycięstwo Niemców, którzy zagrali piach z Meksykiem :confused:
Tu co kolejkę potrafi się sytuacja zmienić - patrz Nigeria. Wyśmiewani po pierwszej kolejce, że bez pomysłu zupełnie, a tu dziś 2:0 i realne szanse na wyjście z grupy. Ciekawostką jest za to, że Nigeria ma dużo lepsze drugie połowy - z Chorwacją oddali 6 strzałów do przerwy i żadnego celnego, z Islandią nawet strzału nie oddali do przerwy.
Generalnie Meksyk nie jest aż tak silny, jak wskazuje pierwsza kolejka, analogicznie Korea nie jest aż tak słaba. Kursy moim zdaniem wystawione odpowiednio. Korea też jakieś sytuacje miała ze Szwedami, ale byli zupełnie nieskuteczni. Pamiętam choćby główkę z 6-7m. gdy Koreańczyk był na czystej pozycji i fatalnie przyłożył głowę i spudłował konkretnie.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Korea Południowa - Meksyk
Typ: over 2.5
Kurs: 2.43
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W cieniu rywalizacji Niemców z Szwecją czyli walki o pozostanie w grze obrońców tytułu na tym turnieju w drugim meczu grupy F dojdzie do rywalizacji Korei Południowej z Meksykiem. Meksyk jest jednym z zespołów, które sprawił jak na razie jedną z największych niespodzianek czyli pokonał Niemców (1:0) i dziś wydaje się murowanym faworytem do pokonania Koreańczyków. Tym bardziej, że według wielu Korea w tej grupie jest drużyną najsłabszą i powinna pozostałym ekipom dostarczać punkty.
Czy jednak ta teza jest słuszna? Ja osobiście pewnie zaryzykuje w tym spotkaniu zwycięstwo Korei, bowiem coś czuję, że po dzisiejszym dniu wszystkie ekipy w tej grupie będą miały po 3 punkty na koncie. Osobiście bowiem wcale nie lekceważyłbym Koreańczyków, których mieliśmy okazję zobaczyć nawet w rywalizacji z naszą reprezentacją (3:2 dla Polski). Jest to drużyna, która owszem popełnia błędy w obronie, patrząc na mecze przed Mundialem tracili też sporo bramek. Z drugiej strony jeśli da im się trochę miejsca to potrafią zrobić ciekawe akcje i zdobyć bramki, wszak w ofensywie mają takich graczy jak Heung-min Son czy zawodnik RB Salzburg Hee-chan Hwang. Ponadto patrzmy na mecz ze Szwedami, w którym Koreańczycy wcale nie byli gorsi, przegrali co prawda 0:1 ale również swoje okazje mieli, a Szwecja to wszak nie byle drużyna, w eliminacjach odprawili z kwitkiem Holendrów i Włochów.
Co do samego Meksyku owszem wygrali z Niemcami i chwała im za to, jednak Niemcy po pierwsze nie byli w tym spotkaniu sobą, tak jakby zostali w szatni. Po drugie Niemcy mimo, że zagrali naprawdę słabo to jednak sytuacje swoje mieli. Nie gloryfikował bym więc reprezentacji Meksyku osobiście uważam, będzie to dość wyrównane spotkanie w którym Korea wcale nie stoi na straconej pozycji.
Dlaczego więc postanowiłem zagrać over 2.5 bramek? Podejrzewam, że będzie to zupełnie inne spotkanie niż, te z pierwszej kolejki. Tam zarówno Meksyk jak i Korea przede wszystkim nie chciały stracić bramki, grali bowiem z faworyzowanymi zespołami i zależało im na jakiejkolwiek zdobyczy punktowej. Dziś Meksyk stoi przed wielką szansą na zbliżenie się do 1/8 finału więc gra na 0:0 raczej im tutaj nic nie da. Z drugiej strony mamy Koreę dla której jest to mecz ostatniej szansy, gdzie też gra na remis nic im tutaj nie da. Spodziewam się więc spotkania otwartego, bowiem jak już wspomniałem są to dla mnie w miarę wyrównane zespoły i zapewne przed Mundialem obie ekipy kalkulowały, że akurat w tym starciu będą potrzebne 3 punkty. Moja propozycja na to spotkanie to asekuracyjnie over 2.5 goli + zwycięstwo Korei za nieco mniejszą stawkę :)
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Niemcy-Szwecja
Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.80
Godz: 20:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Niemcy w pierwszym spotkaniu niespodziewanie przegrali z zespołem Meksyku , teraz po prostu musza pokonać reprezentację Szwecji jeśli chcą zagrać w dalszej fazie mistrzostw świata . Z Meksykiem Niemcy zagrali strasznie słabo, nie potrafili stworzyć sobie dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, gdyby Meksyk był zespołem skuteczniejszym to na spokojnie mógł spokojnie wygrać nawet 0:3 z zespołem Niemiec. Szwedzi w swoim pierwszym spotkaniu mierzyli się z zespołem Korei Południowej , wygrali 1:0 czym na pewno mocno przybliżyli się do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, byli tam zespołem lepszym i na pewno tutaj będą szukali przynajmniej jednego punkty bowiem dla Niemiec remis będzie porażką, bowiem może im zamknąć awans z grupy. Szwedzi na pewno ograniczą się w tym spotkaniu do gry z kontrataku , bowiem nie wierze że to oni będą prowadzili grę, ale takim sposobem wyeliminowali ekipę Włoch z udziału w tych mistrzostwach w barażach. Ja w tym meczu postawiłbym również na over w bramkach bowiem myślę że Niemcy strzelą tutaj co najmniej 2 gole i nawet jak będą prowadzili 1:0 to nie odpuszczą i nie będą ryzykowali utraty punktów, co za tym idzie będą atakowali do oporu dopóki nie osiągną jakiejś zdecydowanej przewagi. Stawiam na wynik 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
Ja widzę że ty w kqzdym meczu na siłę i bezsensownie szukasz 3-4 bramek. Jak czytam te Twoje analizy to tam jest wszytsko i nic . Jaki mecz nie spojrze to widzisz 3-4 gole. Tak się zastanawiam czy Ty nie potrafisz wyciagnac wniosków z tego mundialu czy popprostu jesteś mało nie będę kończył ? 3-4 gole chłopie to nie jest turniej towarzyszki pokaz mi procent na tych mistrzostwach w których padly 3 gole do procentu under 3 i sam sobie odpowiedz . No krew mnie zalewa jak widzę takie typy
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Ja widzę że ty w kqzdym meczu na siłę i bezsensownie szukasz 3-4 bramek. Jak czytam te Twoje analizy to tam jest wszytsko i nic . Jaki mecz nie spojrze to widzisz 3-4 gole. Tak się zastanawiam czy Ty nie potrafisz wyciagnac wniosków z tego mundialu czy popprostu jesteś mało nie będę kończył ? 3-4 gole chłopie to nie jest turniej towarzyszki pokaz mi procent na tych mistrzostwach w których padly 3 gole do procentu under 3 i sam sobie odpowiedz . No krew mnie zalewa jak widzę takie typy
przepraszam ze sie wtrace ale..... mnie krew zalewa jak czytam posty pokroju Twojego, a czy Ty jestes jakas wyrocznia aby negowac czyjes typowania, jak sam wiesz mecz meczowi nierowny i to, ze na razie pada malo bramek nie oznacza, ze nagle nie zacznie padac wiecej, wyczytales to w gwiazdach czy przyjaciolce, daj chlopakowi spokoj, zreszta nie jestes pierwszy co sie go czepia, udziela sie podaje jakies tam analizy regularnie od dlugiego czasu, czesto wchodzily mu typy negowane przez duze grono forumowiczy wiec po co takie docinki proba rozbicia czyjegos toku myslenia swoim odgornym podejsciem, troche wiecej luzu, forum jest po to zeby sobie pomagac a nie aby sie scierac i ponizac kogos albo jego typy, ile ludzi tyle opinii, naprawde polecam troche wiecej dystansu, sorry za offtop ale zeby nie bylo z tej grupy na dzis
Niemcy - Szwecja 1 @1.50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom