>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.06.2018 (piątek)

Status
Zamknięty.
julez 27

julez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Brazylia-Kostaryka
Typ: Brazylia over 3.5 gola
Kurs: 4.80
Bukmacher: fortuna
godz; 14:00
Faworyci póki co nie zachwycają na tym turnieju, wygrane często wymęczone. Dziś jednak idę w strzelanie Brazylii, piłkarze po remisie ze Szwajcarią mają coś do udowodnienia kibicom i całemu światu. Kostaryka szału nie zrobi w tym meczu, obrona i kontra, plusem dla nim że mają w bramce Navasa. Nie sądzę jednak że zdoła dziś utrzymać zbyt długo Kostarykę w grze. Spodziewam się mocnego początku Brazylii i 2 bramek już do przerwy, a 4-5 na końcu spotkania. Wszystko przemawia za Brazylią, w dodatku dziś potrzebują zwycięstwa i to najlepiej wielobramkowego po pierwszym nieudanym spotkaniu.
⛔ 100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00

Spotkanie: Serbia - Szwajcaria
TYP: Dokładny wynik 0-0
Kurs: 7.00
Bukmacher: efortuna
Analiza:

Witam. Po wczorajszym meczu, gdzie pewniakiem dla mnie była Chorwacja, ale Argentyna jest słabsza niż myślałem, postanowiłem po raz kolejny poszukać swojej szansy na mundialu. Jak już mówiłem ten miesiąc jest dla mnie słaby (tylko na grupce całe szczęście), więc bawię się w szukanie wysokich kursów z pewnym ryzykiem. Jak wiemy dobrze jeszcze nie było na mundialu 0-0. Pora, żeby dziś się to zmieniło. Myślałem nad Islandią, ale tam dziurawo może być w obronie i duża walka. Natomiast Serbowie i Szwajcarzy nie są jakoś wybitni w ataku. Według mnie więcej jakości w ofensywie ma Serbia, oni też posiadają lepszych zawodników, ale Szwajcaria to drużyna (coś czego nie ma Argentyna). Spodziewam się bardzo wyrównanego meczu, dużo walki w środku pola oraz mało sytuacji pod bramkowych. Według mnie to jest pierwszy mecz na mundialu, gdzie tak blisko jest wyniku 0-0. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w rzeczywistości.
⛔100
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis kobiety Ilkley
Godzina: 13:30
Spotkanie: Jabeur - Smitkova
Typ: Jabeur - 4,5 gema handi
Kurs: 1,86
Bukmacher: 1xbet

Analiza:
Ons Jabeur to taki odpowiednik A. Riske na poziomie challengerów kobiecego tenisa. Na trawie bilans 33:9, a w tym roku jest bezbłedna z bilansem 7:0. Bilans ten dał jej zwyciestwo w Manchestarze, gdzie wygrała nawet nie tracąc seta a w finale dokonała gwałtu na Sorribes Tormo 6:2 i 6:1. W Ilkley kontynuje świetną grę ogrywając niezłe na trawie Golubic i Hozumi ponownie bez straty seta. Świetnie jak na kobiece warunki trzyma swój serwis.
Jej rywalka Czeszka Smitkova to zawodniczka preferujaca nawierzchnie ziemne. NA trawie najwieksze sukcesy odnosiła w 2014 r. kiedy to doszla do 4 rundy wimbledonu, od tego czasu bez sukcesow na trawie. W Ilkley gra od kwalifikacji,dzis jest jej szósty kolejny dzień kiedy bedzie grać mecz.
⛔100
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Brazylia-Kostaryka
Typ: X (hc 0:1)
Kurs: 3.40
Bukmacher: Forbet
godz; 14:00
Brazylia musi to spotkanie wygrać, nie ma innego wyjścia bo inaczej ostatnie spotkanie z Serbią będzie o awans bezpośredni, ale wiadomo Kostaryka też walczy o awans i dla nich to już mecz o życie. Oczywiście Brazylia wielkim faworytem, zawiedli w pierwszym meczu, przede wszystkim ofensywa nie działała tak jak powinna, szansa na rehabilitację duża bo rywal najgorszy raczej w grupie, do tego przed MŚ przegrał z Belgią 1:4., Ale wiadomo mecz meczowi nie równy, presja będzie na Canarinhios, a co robi presja widzieliśmy w meczu Argentyny wczoraj. Stąd też uważam, że ten mecz nie musi być taki łatwy dla Brazylii jak się wydaje, dużo będzie zależeć oczywiście od skuteczności, bo jak ona dopisze to raczej wysoko wygrają. Ale Keylor też może swoje zrobić, mieć swój dzień, poza tym sama wygrana mimo wszystko też będzie dla Brazylii dobra ale z handicapem lepsza. Ja jednak stawiam wygraną tylko jedną bramką ich i wynik typu 1:0 lub 2:1.
⛔ 100
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mecz Towarzyski
Godzina: 20.00
Spotkanie: Irlandia - Luksemburg
Typ: Luksemburg (włącznie z dogrywką)
Kurs: 1.55
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Mecz towarzyski pomiędzy ekipą Irlandii (ranking FIBA 124 miejsce) a drużyną Luksemburga (FIBA 77 miejsce) rozgrywany w irlandzkim Cork. Dla obu zespołów to ostatni etap przygotowań już przed grami o punkty - ekipa dzisiejszych gospodarzy 27 czerwca rozpoczyna walkę w Small Countries European Championship rozgrywanych w San Marino, w grupie B zagrają z Andorą i Maltą (poprzednią edycję tych zmagań dla mniejszych państw europejskich w 2016 roku, zakończyli na czwartej pozycji), natomiast drużyna gości przygotowuje się do meczów kwalifikacyjnych (pierwsza runda) do ME w 2021 roku, 28 czerwca zagrają u siebie z Portugalią, jak na razie zajmują ostatnie miejsce w grupie C (w grupie z Portugalią i Cyprem). O ile w Luksemburgu ta koszykówka powoli wygląda na coraz bardziej profesjonalną (dobra praca z młodzieżą - dużo zespołów młodzieżowych w rozgrywkach, liga krajowa, uczestniczenie już od dłuższego czasu w rozgrywkach FIBA), oczywiście zachowując proporcję, bo na pewno pewnych rzeczy się nie &quot;przeskoczy&quot; przy jednak ograniczonym potencjale, to jednak wygląda to jakoś bardzo solidnie, natomiast Irlandia tak naprawdę tez poważniejszej koszykówki jeszcze cały czas się uczy. Drużyna Luksemburga przystępuję do tych gier w praktycznie zbliżonym składzie do tego co grali w kwalifikacjach - główni gracze jak Grun, Laurent, Vujakovic czy Gindt dalej są w drużynie, uzupełnili jeszcze kadrę m.in. o Kalmesa, który musiał opuścić jeden z meczów kwalifikacji i młodego Demutha z Betisu. W ekipie Irlandii przed tymi spotkaniami trochę zmian, w przygotowaniach kontuzję złapali Killeen i Bonaparte, zastąpieni teraz przez Kiernana i Lyonsa - szczerze to te nazwiska niewiele mi mówią, ale skoro znaleźli się w kadrze wcześniej, to znaczy, że prezentowali lepszą formę i takie zmiany na krótko przed grami nie zawsze są korzystne. Oczywiście to tylko gra sparingowa i nie zawsze wynik jest tutaj najważniejszy, ale Luksemburg jest w tym zestawieniu drużyną zdecydowanie silniejszą i liczę na to, że będą potrafili udowodnić to również w poczynaniach na parkiecie.
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mecz Towarzyski
Godzina: 20.30
Spotkanie: Armenia - Qatar
Typ: Armenia -5.5 pkt OT
Kurs: 1.76
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Troszkę nie wierzę w poprawę gry Qataru i wciąż nie mogę zrozumieć tak wysoko cenionych umiejętności przez tą pół amatorską kadrę. Armenia nie należy do najwyższej półki europejskiego basketu ale trzymają poziom, są zdyscyplinowani taktycznie i solidni w defensywie - oczywiście kładąc na kalce ekipę Qataru. Armenia w ostatnim czasie miała kilka niezłych meczy jak ogranie Szwecji, 2x Słowacji czy pewne zwycięstwo w lutym Albanie 84:65. Qatar to dla mnie poziom albo dwa niżej. Ekipa gra szarpany basket coś na wzór run and gun. Bronią bardzo słabo i ich wyniki o tym świadczą. Ostatnio przegrali nawet z Iranem 65:39 ???? a w lutym mierzyli się z Kazachami. Występowali do tego spotkania w pozycji faworyta, vegas wystawiło kurs na Katar na poziomie 1.70-1.79 i padł wynik 96:63 oczywiście dla Kazachstanu!!!. Ostatnie 10 spotkań to tylko 2 wygrane i to z kelnerami. Nie widzę tutaj drużyny, w defensywie są bardzo slabym zespołem, bez chemii w drużynie i mających w zanadrzu kilka ciekawych zagrywek ktore zaskoczyłyby rywali. Po takim kursie warto ????
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Serbia - Szwajcaria
Typ: powyżej 28,5 fauli
Kurs: 1,85
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Wczorajszy typ na faule trafiony łatwo i przyjemnie (sami Chorwaci prawie pokryli linię popełniając 23 faule) to dzisiaj próbujemy podobnie z tym, że z większą linią.
Wszyscy doskonale wiedzą jak wygląda sytuacja obu ekip - Serbowie z 3pkt na koncie, wygrywając dzisiaj zapewniają sobie awans, Szwajcarze z 1pkt nie mogą dzisiaj przegrać bo praktycznie wyeliminują się z mundialu.
Taki typowy mecz walki jak dla mnie, bramek raczej za dużo nie zobaczymy, z kartkami też może być różnie, kursy są opłacalne dopiero przy 5 ale wiadomo jak to wygląda z tym na tych mistrzostwach. Szwajcarzy bardzo mocni w defensywie i Serbom będzie bardzo strasznie ciężko się przebić, z drugiej strony podobnie. Spodziewam się sporo walki w środkowej strefie boiska gdzie akcje będą często kasowane faulem. Dodatkowym argumentem przemawiającym za zagraniem właśnie przewinień w tym spotkaniu jak dla mnie jest pochodzenie kilku piłkarzy Szwajcarii, którzy wywodzą się z krajów byłej Jugosławii jak Chorwacja, Kosowo, Bośnia czy Macedonia a stosunki między tymi krajami raczej nie należą do najlepszych
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
panas89 95

panas89

Użytkownik
Siatkówka, Liga Narodów Mężczyzn
Spotkanie: Wlochy- Rosja
Typ: -1.5 Rosja
Kurs: 3.05
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 20:30
Wlosi zdecydowanie zawodzą w lidze narodów, do awansu do rundy finalowej potrzebuja 3 zwyciestw z Rosja, USA, Francja, nierealne...Rosjanie ostatnio w dobrej formie, zaś Włosi zdecydowanie się meczyli, Włochów wzmacnia Zaytsev, ale bez Juantoreny, zaś mocnych Ruskich wzmacnia Michajłow i Wolvich, co to oznacza, że środek Muserski, Volvich + Michajłow na ataku szybko zmiotą mizernych Włochów już w pierwszym spotkaniu zapewniając sobie awans do rundy finałowej
✅205
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom