>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D [Argentyna,Islandia,Chorwacja,Nigeria]

Status
Zamknięty.
A 30,4K

atr

Użytkownik
Uważałbym grając na Islandię ze względu na to, że:
&quot;Islandczycy obawiają się jutrzejszych upałów w Wołgogradzie, chociaż twierdzą, że są dobrze do tego przygotowani, a jeśli będzie trzeba - wnioskować będą o małą przerwę po trzydziestu minutach gry każdej połowy. Odczuwalna temperatura w trakcie meczu ma wynosić 31 °C.&quot;
Zespoły z Afryki są przygotowane do takich temperatur, gdyż u nich to norma; inaczej to wygląda w Islandii, gdzie najwyższa temperatura w ciągu roku jest z 2 razy niższa od tej, która ma panować w Wołgogradzie. Nigeria powinna wyglądać zdecydowanie lepiej kondycyjnie.
Problem w tym że prawie wszyscy Islandczycy nie grają u siebie tylko w innych ligach ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Nigeria - Islandia
obie strzelą 2,16
Ależ szansa dla Islandii na wyjście z grupy - takową szansę dali im Argentyńczycy wczoraj ale także dla Nigerii jest to szansa po porażce 0:2 z Chorwacją.
Nikt nie będzie dziś grał na remis bo nie wiele on daje dlatego stawiam dziś na obie drużyny strzelą po golu.
Osobiście trzymam kciuki za Islandię ale to Nigeria jest bardziej doświadczoną drużyną.​
 
suvi 107

suvi

Użytkownik
Jak wyglądał w końcu ten pierwszy mecz Nigerii?? Jeden kolega pisze, że grali piach, a drugi wręcz przeciwnie...
Cienizna. Większość akcji prawym skrzydłem na Mosesa i niech on coś wymyśli. Poza tym improwizacja w kiepskim stylu, tak bym to krótko podsumował.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Nigeria - Islandia
Dokładny wynik - 1.połowa 0-0 Unibet
2.38
Oba zespoły słyną raczej z siłowej, zachowawczej gry, nie strzelają zbyt wielu bramek. Rosyjski Mundial jak na razie jest wyraźnie underowy, poza tym aż 9 razy pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Nie bez znaczenia w dzisiejszym spotkaniu będzie upał. Spodziewam się brzydkiego meczu, piłkarskich szachów z dużą liczbą fauli i małą ilością bramek. Islandczycy świetnie się bronili w meczu z Argentyną, dlaczego więc dzisiaj miałoby się im to nie udać? Niewykluczone, że tym razem w całym meczu nie zobaczymy ani jednej bramki. Ja jednak typuję taki wynik do przerwy.
Inne typy na to spotkanie, które brałem pod uwagę:
Finnbogason A. - Liczba fauli popełnionych na tym zawodniku Powyżej 1,5 2.00 Unibet
Victor Moses - Liczba fauli popełnionych na tym zawodniku Powyżej 2,5 2.30 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Islandia - Nigeria
Bardzo trudny mecz do typowania. Mecz będzie wyglądał zupełnie inaczej, niż mecz Islandii z Argentyną. Tutaj Islandia nie będzie mogła się tylko bronić i liczyć na kontry. Dodatkowo mecz kluczowy, ponieważ ewentualna przegrana może zaprzepaścić szansę jednej i drugiej ekipy. Jak dla mnie mecz będzie oscylował wokół remisu. Osobiście odpuszczam sobie to spotkanie i oglądając mecz będę trzymał kciuki za islandczyków. Powodzenia dla typujących !.
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Mam nadzieje że jednak Argentyna awansuje bo jak mam w fazie pucharowej oglądać Islandie i taki beznadztakiy mecz jak właśnie trwa z Nigerią. To ja podziękuje za taki mecz. Argentyna z Francją to byłby ciekawy mecz w 1/8.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
czyli sugerujesz że Argentyna zagrała wczoraj lepiej niż Islandia dzisiaj? Francja zresztą też gra póki co beznadziejnie.
Koledze chyba bardziej chodziło o to, że takie drużyny jak Iran, Maroko, Tunezja, Islandia, Kostaryka itd murują się i nie ma ładnego dla oka, efektywnego footballu... I przyznam, że podzielam jego zdanie bo jak bym nie grał tego mundialu to dotąd większość meczy na 1:0 to jeśli chodzi o wrażenia nie umywa się do fazy grupowej LM. Boniek chwalił Euro ile było bramek, ale w MŚ pod tym względem jest tragedia... I z tego punktu widzenia nie życzę żadnej z w/w drużyn aby przeszły dalej bo cała ich filozofia to dobrze ustawić się defensywnie i zamurować bramkę i nic z przodu lub bardzo mało. To by było niesprawiedliwe aby grały dalej...
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
Przynajmiej próbowała Argentyna gdyby nie bramkarz i podanie do Rebica to kto wie jakby wyglądało. Poza tym Argentyna już nie zagra tak kolejnego meczu. A po Islandii nic więcej niż defensywnej gry nie można się spodziewać.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Widzę OLBRZYMIE value w meczu Nigeria - Argentyna,
6.70 na zwycięstwo Nigeryjczyków fortuna
W Argentynie są już nawet konflikty wewnętrzne na linii Aguero - trener.
Nigeria uległa jedynie z najlepiej prezentującą się drużyną mundialu Chorwacją.
Zagrała też dobry mecz z Islandią wygrywając 2:0
Warte odnotowania jest też spotkanie towarzyskie z Argentyną, które odbyło się w listopadzie i Nigeria wygrała 4:2, a kurs na nią wynosił 7,80. Składy były w miarę mocne.
Jak dla mnie to będzie gwóźdź do trumny Argentyny i nic tylko skorzystać z takiego kursu bo Nigeria to nie są leszcze jak mawiał Wąski.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Argentyna wciąż w grze... Grupa robi się super ciekawa... Mesut nie ma żadnego value w typie na Nigerię bo paradoksalnie to lepszy rywal dla Argentyny niż Islandia czy Chorwacja, które dysponowały świetną defensywą i poukładanym środkiem. W defensywie Nigerii są dziury i jeśli tylko Argentyna nie popełni głupich błędów w obronie to jest w stanie cudem uciec śmierci ????
Pytanie natomiast jak zareaguje Chorwacja. Jak wcześniej pisałem zagrałem grubo na 1x Islandii z Chorwacją. Miałem uderzyć w Islandia (DNB) i czysta licząc na plan, że Chorwaci będą chcieli wyeliminować Argentynę, ale uświadomiłem sobie, że przecież jest walka o 1 miejsce w grupie i jeśli by Nigeria wygrywała z Argentyną teoretycznie mogła by nastrzelać też z 3 bramki i wtedy Chorwacja i Nigeria mają równo. Oczywiście taki scenariusz jest mało realny, ale możliwy... Dlatego myślę, że będzie Chorwacja pilnowała remisu, nie będzie specjalnie dążyła do wygranej z powodu Argentyny, ale też będzie musiała uważać aby nie przegrać w wysokim wymiarze. Oczywiście czeka Chorwację dalszy udział w mundialu więc na pewno siły będą chcieli zostawić sobie, a Islandia ma super małe szanse bo by musiała korespondencyjnie strzelać więcej niż Argentyna.
Tak czy inaczej Argentyna dostała dzisiaj prezent od losu...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
W Argentynie są już nawet konflikty wewnętrzne na linii Aguero - trener
Przecież Argentyna nie ma trenera, tylko jakiegoś wytatułowanego palanta, który uważa, że ta kadra nazywa się Messi i wszyscy muszą mu pomagać sięgnąć po mistrzostwo świata. To wręcz ich obowiązek. Tym samym gościu zamiast zdjąć presję z Messiego i reszty drużyny, tylko ją wzmacnia. On on ma przygotować taktykę i zespół.
Najpierw trzeba wyp....ić tego barana, a jak nie to grać w stronę Nigerii
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
No to Argentyna, która skompromitowała się w 1 meczu i zbłaźniła 2 w drugim dalej jest w grze. Wystarczy, że Messi walnie dwa - trzy gole nieokiełznanym w obronie muzinom i znów będzie bogiem zbawicielem narodu. I beznadziejna skłócona Argentyna zagra sobie z Francja i będzie szlagier w 1/8. Co lepsza patrząc na gre Francji nie jest bez szans, niech tylko wymienią tego klauna w bramce i wystawią od 1 minuty Dybale...
 
A 151

alvaroo1

Użytkownik
Panowie, pomóżcie bo mam spory dylemat. Islandia over 1,5 bramki w turnieju zamyka mi całkiem spory kupon, no i po wczorajszym meczu zacząłem się poważnie zastanawiać nad kontrą. Moje rozumowanie przed mistrzostwami było stosunkowo proste: grupa wyrównana, każdy może wygrać z każdym, dlatego nawet zajmując ostatnie miejsce w grupie Islandczycy powinni te dwie bramki strzelić, tym bardziej że na ostatnim Euro strzelili 4 bramki i potem dorzucili kolejne 4 w play-offach. Zaczęło się dobrze, od gola z Argentyną, ale oglądając Islandczyków wczoraj mam wątpliwości, czy dadzą radzę strzelić cokolwiek Chorwacji. Od 60. minuty oddychali rękawami i w żaden sposób nie byli w stanie realnie zagrozić bramce Nigerii. Karny był totalnie z dupy, po prostu głupi błąd popełnił Tyronne Ebuehi, a ostatecznie nawet tego nie potrafili wykorzystać...
Jeśli chodzi teraz o mecz z Chorwacją to po pierwsze nie wierzę w żadną ustawkę mającą na celu wyeliminowanie Argentyny. Jeszcze gdyby sytuacja w grupie była inna, czyli gdyby Islandia wygrała to może zagraliby na remis, ale teraz nie ma takiej opcji. Nie podłożą się Islandii, ponieważ HIPOTETYCZNIE mogliby przez to stracić pierwsze miejsce, albo nawet mogłoby nie przynieść to żadnego pożytku przy wysokiej wygranej Argentyny. Czy zatem Islandczycy w normalny sposób są w stanie strzelić w tym meczu gola? Pewnie tak, z tym że Chorwaci cel będą mieli stosunkowo prosty: nie zmęczyć się i nie złapać kontuzji. Czyli ja tu widzę spokojne rozgrywanie piłki przez Modricia i Rakiticia i w rozrachunku 0-0 po nudnych i wolnych 90 minutach meczu. Nie wyjdzie nagle Chorwacja rezerwami, bo rytm meczowy jest bardzo ważny, a przecież nie grają co 2 dni, tylko mają teraz niemal tygodniową przerwę.
Islandia - Chorwacja
1. drużyna strzeli gola?
Typ: NIE
Kurs: 2.65
STS
Biorąc pod uwagę kurs na pierwotnym kuponie (5.31) wychodzi całkiem sensowny sure bet, no ale jeszcze nie podjąłem ostatecznej decyzji. Co o tym sądzicie? Strzelą jakiegoś gola Chorwatom?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przecież Argentyna nie ma trenera, tylko jakiegoś wytatułowanego palanta, który uważa, że ta kadra nazywa się Messi i wszyscy muszą mu pomagać sięgnąć po mistrzostwo świata. To wręcz ich obowiązek. Tym samym gościu zamiast zdjąć presję z Messiego i reszty drużyny, tylko ją wzmacnia. On on ma przygotować taktykę i zespół.
Najpierw trzeba wyp....ić tego barana, a jak nie to grać w stronę Nigerii
&quot;Wytatuowany pajac&quot; ma już nie być trenerem - bunt w zespole Argentyny o czym donoszą media... Wg mnie nie będzie już prowadził w ostatnim meczu, a Argentyna jak całe eliminacje tak i wyjście z grupy zapewni sobie fartem... ????
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nigeria - Argentyna
Argentyna over 1.5 zoltych kartek
Kurs: 2.63
Bukmacher: 1xbet

Ogolnie ruskie zle maja wycięte linie na kartki dotyczące praktycznie kazdego rynku w porównaniu do konkurencji. Oni chyba mysla, ze ostatni mecz Argentyna gra o pietruszke a tak naprawde oni graja o wyjscie z grupy i wszystko jeszcze jest możliwe. Ostre dymy sa w szatni na linii gwiazdeczki vs trener. Zobaczymy jak to sie skonczy. Chorwacja moze zrobic przekret i celowo przegrac z Islandia a wtedy Argentyna odpadnie ale czy tak sie stanie? Nie wiem ale z racji mega napietej atmosfery w szatni oraz noza na gardle kilku graczy moze stracic glowe i zlapac kartki. Na tych mistrzostwach granie kartek pre nie oplaca sie ale tutaj mamy tlusty kursik zdecydowanie za wysoki ktory poleci. Co to sa dwa zoltka dla Albicelestes postawionych pod sciana. Sedziuje Cuneyt Cakir a wiec tez niezly swir ze srednia 4.30 kartki na mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom