>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

nissoo 11

nissoo

Użytkownik
@Nole
Nie ma kreatywnych graczy, nie ma techniki, nie ma pomysłu - banda rzemieślników bez fantazji którzy w klubie jakoś wyglądają ale jak zbierze się ich do kupy... to efektem był mecz z Senegalem ????
Najgorsze jest to że zamiast serca była kupa w majtkach - Iran i Maroko pokazały co to znaczy grać dla kraju, ogólnie na tle wszystkich reprezentacji nasi wypadli jakoś najgorzej pod względem waleczności, ognia, parcia.
 
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
&quot;Kubel zimnej wody&quot; takie komentarze po meczu. Czyli beda sie budzic juz po przegranej, raptem chlopaki ogarnely temat ze sa na MS. Tak jakby naprawde wierzyli temu rankingowi FIFA i liczyli na to ze sa duzo lepsi i nic zlego sie stac nie moze. To byl najgorszy wystep w na tym turnieju. Od Arabii nie mozna przeciez za duzo oczekiwac z takim skladem.
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Prawda jest taka że oprócz Lewego i Glika reszta to przecietniaki. No może jeszcze Rybus coś próbuje. Grosik druga liga Anglia i tam ławka rezerwowych. Krycha też ławka i spadł do drugiej ligi. Kuba też ławka w klubie gdzie walczył o utrzymanie w barażach.Milik, Zielinski przeważnie lawka. Pazdan liga polska. Bednarek ławka niemalże we wszystkich meczach. Nie oszukuje się zatem to nie jest światowy top. Na Euro się udało ale też nie było cudownej gry a ćwierćfinał zawdzeiczamy duetowi Glik- Pazdan bo gry do przodu czy świetnych akcji wiele nie było.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Zimny prysznic? Polska przez ostatnie dwa - trzy lata blefowała że ma fajną pakę piłkarzy? Moim zdaniem nie. Patrząc co się dzieje na obecnym mundialu trzeba przyznać, że gra się tak jak przeciwnik pozwala. Senegalczycy byli przygotowani na nas na 100%. Wiedzieli o nas wszystko. Czy sztab naszej kadry zlekceważył taktycznie przeciwnika? Myślę, że ta porażka jest dla nas bezcenna. Zimny prysznic, który dostaliśmy w upalny dzień na nasze rozgrzane łby.
Jestem pewien, że z Kolumbią zagramy zupełnie inaczej. Mówcie co chcecie, ale nie powinno dziwić nikogo nasze niedzielne zwycięstwo.
Onet donosi, że Reus nie zagrał w meczu z Meksykiem, bo jak mu powiedział trener grzebiący na stadionach w majteczkach: &quot;Bo turniej jest długi, a ja mam być gotowy przede wszystkim na ważne mecze...&quot;
Może nasi też mają taki plan? Może trzeba wyjść poza schemat, przecież jak wygramy dwa mecze z rzędu to awans pewny będzie...
 
T 7

tiger32

Użytkownik
Grzesznik może i powalczą, ale nie mamy potencjału na miarę top 10. Rezerwowi w średnich klubach. Druga Grecja z 2004 raczej nie zostaniemy nie z Cionkiem i Bednarkiem na stoperze.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Słuchajcie, odpowiedź na pytanie czy walczymy z Kolumbią czy nie padnie na godzinę przed meczem, gdy Nawałka poda skład. Jeśli w składzie na mecz będzie Glik, znaczy się, że nie walczymy, toniemy a Nawałka chorych się chwyta. Jeśli Bednarek, znaczy się, że jest plan i trener panuje jeszcze nad emocjami.
Zobaczymy.
Tak surowo w statystykach to Bednarek wypadł bardzo dobrze. 4/4 w pojedynkach wygrane i bodaj wszystkie podania celne, a to że Krychowiak zagrał jak na orliku balona, to już inna kwestia. Nie można skreślać tego chłopaka.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Ja myślę na odwrót że jak będzie Glik to walczymy. Jeśli gramy Cionkami i Milikiem to odpuszczamy
Jeśli Nawałka wystawi Glika to znaczy, że nie ma kompletnie planu już. Jak go wystawi to przy pierwszym pojedynku główkowym Glik ma łokieć przeciwnika w bark i jest do zmiany. Wymuszona zmiana w 3-4 minucie meczu? Nawałka musi mieć świadomość tego. Jeśli go wpuści to znaczy, że gramy w osłabieniu za chwilę.
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Glik to nasz najlepszy obronca od wielu wielu lat. Ja na miejscu Nawalki wiedzac ze Glik jest gotow do gry na iles tam procent i jak mowisz moze wypasc w kazdej chwili i tak bym na niego postawil.
Ryzyk fizyk bo to juz ten czas gdzie trzeba ryzykowac.
A nawet jesli Glik mialby pograc kilkanascie minut to trzeba od razu zaatakowac Kolumbijczykow, jak im bramke strzelimy to sie troche zagotuja co bedzie latwiejsze w prowadzeniu gry
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Proponuję zaprzestać papugowania tego głupiego frazesu &quot;pompowanie balonika&quot;. Wymyślony przez jakieś tabloidy, nie mający w zasadzie żadnego uargumentowania merytorycznego. Na tej imprezie z zespołem jakim mamy byliśmy/jesteśmy kandydatem do wyjścia z grupy, obok Kolumbii faworytem. Zwyczajnie logicznie i obiektywnie patrząc, nawet z perspektywy zagranicznych ekspertów, którzy oceniali całość z chłodną głową.
Życzeniowe myślenie o wyjściu z grupy, to mieliśmy za czasów Engela czy Janasa, kiedy naszymi gwiazdami byli Żurawski czy Smolarek. Jeśli w Rosji z grupy nie wyjdziemy, co po pierwszym meczu jest dosyć prawdopodobne, to będzie oznaczało, że zespół został źle przygotowany, z dobraną złą taktyką.
Co do meczu z Kolumbią, to tutaj jeśli wyjdziemy składem takim samym, oznaczać będzie pakowanie walizek, bo nie wierzę, że nagle gra się odmieni. Natomiast jeśli Nawałka postawi na tych, którym zwyczajnie chcę się walczy i grać do upadłego, gryząc trawę, to wszystko możliwe. Nazwiska piłkarzy do odstawienia na ławę, pozostawię w domyśle.
Z Glikiem sprawa prosta, jeśli może grać na 100%, to niech gra, jeśli nie, to powinien wystąpić Bednarek. Sprawa zero-jedynkowa. Z Kolumbią grać będzie nam się o tyle &quot;łatwiej&quot;, że ich styl będzie bardziej nam pasował, bo nie oddadzą nam piłki i nie postawią na defensywę, więc z przodu będzie naszym lepiej się grało. Ale ile stracimy z tyłu, to druga strona medalu.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Jeśli w składzie na mecz będzie Glik, znaczy się, że nie walczymy, toniemy a Nawałka chorych się chwyta.
No ale ten mecz to przecież ma być swego rodzaju pospolite ruszenie. Kto da radę broń chwycić - na front! ;)
Kto ma go zastąpić? Bednarek z zerowym doświadczeniem? Chłop zaczął sezon w kwietniu, strzelił bramkę Chelsea i jest niemal gwiazdą reprezentacji...po jednym meczu... No comment... Cuadrado, James wespół z Falcao będą go popychać jak ulicznicę.
Jeżeli w pierwszym składzie wyjdzie Milik to znaczy, że Nawałka jest schizofrenikiem albo cierpi na syndrom sztokholmski.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
Dlaczego Polska w meczu z wcale nie lepszym Senegalem odstawiła taką patologię, że cały świat porównuje nas do Arabii Saudyjskiej czy Panamy? Dlaczego wymieniliśmy najwięcej 3 podania na połowie rywala, dlaczego nie było walki i determinacji, dlaczego Milik 50% celnych podań, dlaczego nasi obrońcy klepali między sobą zamiast grać do przodu i gonić wynik, dlaczego? Dlaczego Iran czy Maroko przegrało w dobrym stylu a Polacy się skompromitowali, dlaczego? Dlaczego Peszko w kadrze zamiast młodych, szybkich skrzydłowych? Dlaczego tak późno zmiany w meczu z Senegalem?
Ktoś mi odpowie ?
 
G 45

gulikpl

Użytkownik
Niestety jak się buduje reprezentację w oparciu o &quot;znajomków&quot; to niestety, ale tak to wygląda. Sygnałem ostrzegawczym powinien być mecz z Danią, ale niestety nie był. Komentarze takie jak po dzisiejszym meczu &quot;zdarza się&quot; &quot;chwilowa dekoncentracja&quot; &quot;wypadek przy pracy&quot;. Mecz z Senegalem pokazał najsłabsze punkty naszej drużyny. Trzeba wygrać 2 spotkania i wyjść z grupy nie ma co wieszać psów na naszych, ale też nie ma co optymistycznie ich chwalić, klepać po ramieniu i mówić, że nic się nie stało. Najbardziej boli nas kibiców fakt, że mecz przegrali na stojąco. To nie jest poziom Chorwacji 90 minuta 2:0 i dalej atakują. Nasi jak stracą bramkę to są w głębokiej d... a jak strzelą to najlepiej wpuścić 3 obrońców i &quot;grać z kontry&quot;. Niestety, z całym szacunkiem dla Nawałki nie jest to przykład nowoczesnego trenera reagującego w odpowiedni sposób. Być może nie ma po prostu &quot;składu&quot;, ale do jasnej .... sam go wybierał. To nie jest klub Ogórkowo Dolne gdzie skład jest jaki jest, budżet jest jaki jest. Sam może wybierać &quot;bez budżetu&quot; zawodników, a zabiera taki gruz, który nawet kluby w słabych ligach trzymają na ławkach. Dla nas są to znamienici piłkarze. Krychowiak się uchował przed publicznym linczem tylko dlatego, że strzelił gola po 100% jest winien straty przez nas bramki.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Glik jest już gotowy do gry na Kolumbię. Jak myślicie będzie w wyjściowym składzie? Według mnie nawet bez tylu dni bez treningów i meczów ostatnich powinien. Gorzej niż Cionek zagrać nie powinien, jak mamy wyjść z ustawieniem 3 obrońców i wahadłami to wręcz obowiązkowo musi zagrać, chociaż mam nadzieję, że Nawałka nie wyjedzie z tym ustawieniem na Kolumbię... To, że minimalnie lepsza druga połowa była w tej formacji z Senegalem nie znaczy, że z Kolumbią w całym meczu zadziała. 4 obrońców to jedyne normalne ustawienie dla naszej kadry chyba, obecnie nie mamy Milika w formie, więc powinniśmy wyjść z dwójką defpomów (Krycha, Góralski/Linetty), Zielu na typowej dyszce bez większych zadań defensywnych, bo tylko wtedy ma możliwość pokazania pełni umiejętności i podwieszanie się pod Lewego, skrzydła Grosik i.. No właśnie, jak Kuba nie byłby gotowy to dałbym Kownasia, według mnie on sobie może poradzić. Zero kompleksów i jakiegokolwiek strachu, że mecz od wielką stawkę. To może być jeden z filarów tej reprezentacji za pare lat tak jak obecnie Lewy, Glik czy Krychowiak.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
jezeli glik wyjdzie w pierwszym skladzie to po pierwszym starciu bark w bark bedzie po nim, przeciez jeszcze niedawno skarzyl sie ze nadal czuje ból a jeszcze biorac pod uwage to ze nie uczestniczyl w trenigach to juz w ógole bardzo kiepska sytuacja.
 
D 19

doktorsen

Użytkownik
Brak Piszcza, Cionka i Błaszczykowskiego to oczywista konsekwencja ostatniego meczu. Niestety nie rozumiem braku Grosika, bo musimy grać z kontry i on jest nam NIEZBĘDNY. Jędrzejczyk to jakieś nieporozumienie, przecież obrona jest tak dobra jak jej najsłabszy zawodnik. Rozumiem że nie ma Glika, ale w takim wypadku nie kombinujmy z wahadłami bo to nigdy nam nie wyszło, tylko zagrajmy jak zawsze 4-4-2, w obronie Ryba-Pazdan-Bednar-Berek i problemu nie ma. Kontuzja Glika to nasza największa tragedia przed mundialem, Nawałka nie potrafi teraz skleić sensownego składu, w pierwszym meczu nie dał rady, w drugim musi się obronić wynikiem. W innym wypadku historia (a na pewno ja) opisze go jak najgorzej.
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Też bardziej bym widział zagranie tradycyjnym 4-4-2. Wcale bym się nie zdziwił jakby Glik już nawet zagrał jeśli tylko była na to szansa. Ale co do artykułu to brak Grosika faktycznie byłoby dużym błędem tym bardziej, że to my będziemy grać z kontry raczej. Brak Milika jak najbardziej na plus, szkoda, że pierwszego spotkania nie rozpoczął na ławce.
 
Do góry Bottom