>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa E [Brazylia, Szwajcaria, Kostaryka, Serbia]

Status
Zamknięty.
D 86

dzordan89

Użytkownik
Tite ogłosił skład na jutrzejszy mecz i jest dokładnie taki sam jak ze Szwajcarią. W takim razie warto spróbować handicapy na Brazylie. Nie popełnią już błędów z pierwszego meczu. Będą chcieli pewnie wygrać. Rzut karny również można pograć. Piłkarze z Brazylii będą ciągle w pobliżu pola karnego a Neymar zawsze może coś ugrać.
 
twardyz 92

twardyz

Użytkownik
Jutro kolejne mecze w grupie E,o godzinie 14 Brazylia podejmie Kostarykę. Brazylia w pierwszym meczu zremisowała 1:1 z reprezentacją Szwajcarii i nie był to dobry mecz w ich wykonaniu,po pierwszej bramce nie poszli za ciosem i w konsekwencji na początku drugiej połowy stracili bramkę. W pierwszym meczu trochę brakowało pomysłu na grę, lecz uważam że w meczu z Kostaryką będzie już znacznie lepiej. Brazylijczycy mają niesamowity zespół,każdy reprezentant gra w czołowych klubach europejskich i spotkanie z Kostaryką powinni wygrać zdecydowanie by potwierdzić,że są faworytem do wygrania Mundialu. Reprezentacja Kostaryki nie prezentuje się najlepiej,w pierwszym meczu przegrali z Serbią,w meczach towarzyskich też nie błyszczeli formą.To już nie jest ta sama Kostaryka która potrafiła sprawić sensacje i wyjść z bardzo ciężkiej grupy na Mundialu w Brazylii. Uważam,że w jutrzejszym meczu Brazylijczycy odniosą cenne zwycięstwo które znacznie przybliży ich do wyjścia z grupy oraz podniosą sobie tą wygraną morale które pewnie nie są najlepsze po pierwszym meczu.
Brazylia handicap - 1 @ 1.62 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
Jak to dlaczego na Serbię są mniejsze kursy. Kim ma wygrać taka Szwajcaria, w której jedynym kreatywnym zawodnikiem jest Shaqiri. Cała pomoc poza nim stricte defensywna, a w ataku Seferovic, który marnuje setke po setce (mimo że ich nie ma wiele) i strzela 5 goli na 25 meczy w klubie. Serbia ma swoim składzie jakość z przodu. trio Tadic-Savis-Mitrovic oby tylko ten ostatni poprawił skuteczność. Środek Serbii będzie nie do przejścia dla drewnianych Szwajcarów. Matić wykonuje świetną robotę do tego wspomagany przez Milivojevica. Helweci nie zmienią taktyki. Postawią busa i niech się dzieje. Bo przecież nie ma kim atakować. Kostaryka też postawiła autobus przed bramką a mimo to Serbowie mogli strzelić nawet kilka bramek. To, że Szwajcarzy nie mają kim atakować pokazują również wyniki w eliminacjach. Tylko 2 gole strzelone pasterzom z Andory i Wysp Owczych, a po jednej z Łotwą i w towarzyskim z Białorusią.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Brazylia v Kostaryka Brazylia powyżej 57.5% posiadania 1.85 uni
✅✅✅ 66% Także na dużym luzie
Brazylia na pewno nie popełni błędu z pierwszego meczu i po strzeleniu pierwszego gola będzie dążyła do kolejnego, aby znów nie było niespodzianki. Uni oferuje najniższą linie po atrakcyjnym kursie, dla przykładu Betsson linia 60.5% po 1.7, 1xbet podobnie. Sądze że Brazylia będzie kontrolować mecz od początku do końca i 60% spokojnie pokryją. Warto grać w unibecie, linia bardzo atrakcyjna i pewnie jutro podniosą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Brazylia - Kostaryka Dystans przebyty przez zawodnika: Willian poniżej 10,5km 1,70 Fortuna ✅
Szwajcaria postawiła trudne warunki Brazylijczykom w pierwszym spotkaniu, przez co do samego końca musieli walczyć o punkty. Najwięcej w tamtym spotkaniu po stronie Canarinhos przebiegł Coutinho - 10,8km. Willian zrobił 9,8km grając w pełnym wymiarze czasu. Dziś spotkanie z niezłą w defensywie Kostaryką. Serbia trochę męczyła się z Kostaryką ale gdyby tylko Mitrovic potrafił wykorzystać te okazje, które miał, to wynik byłby inny.
Kostaryka gra mocno defensywnie i nieźle im to wychodzi, bo z przodu nie mają bardzo czym straszyć. W Brazylii natomiast w takiej sytuacji większość graczy gra na stojąco i biega tylko środek pola z Coutinho na czele. Willian w pierwszym spotkaniu nie prezentował się dobrze - mało go było widać i w niczym nie przypominał Williana, którego oglądałem w sparingach z Chorwacją i Austrią. Gdyby dzisiaj znowu grał na takim poziomie to bardzo prawdopodobna jest zmiana i wpuszczenie na murawę Douglasa Costę.
Dodatkowo też się podpisuje pod typem na posiadanie piłki przez Brazylię. Kostaryka będzie próbować się bronić i wychodzić z kontry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brazylia - Kostaryka
Brazylia -1,5 1,83
Na strzelenie gola przez Kostarykę raczej nie liczę oczywiście głupia strata, karny i może być gol czy po rzucie rożnym ale po akcji Kostaryka raczej nie powinna zagrozić bo nie ma kim, jest tylko B. Ruiz ale nie ma z kim grać.
Brazylia nie może sobie już pozwolić na stratę dlatego moim zdaniem nie odpuszczą jak to miało miejsce po strzeleniu gola na 1:0 i pójdą za ciosem.
Kostaryka z Serbią także by mogła dużo wyżej przegrać gdyby nie w bramce K. Navas.
W Brazylii nie zagra dziś Danilo.
Serbia - Szwajcaria
Serbia lub remis 1,47
poniżej 1,5 2,51
Serbia po zwycięstwie nad Kostaryką wydawało się, że będą w lepszej sytuacji dziś ale jednak to Szwajcaria po remisie z Brazylią jest w dużo lepszej.
Coś mi się wydaje, że dziś 1 bramka może zaważyć na 3 punktach albo 0:0 albo 1:0 dla Serbii tak to dziś widzę.
Serbia moim zdaniem ma lepsza kadrę od Szwajcarii natomiast Szwajcaria ma bardzo dobrą i szczelną obronę + defensywnych pomocników, którzy nie dają dużo miejsca w środku pola.
Kusi mnie dać te 2 dokładne wyniki ale to jeszcze zobaczę. Dla mniej odważnych proponuję poniżej 2,5 gola w tym meczu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Jak wyżej, Szwajcarzy mocno z tyłu, z przodu nie za bardzo, powinno być mało goli ale za to zacięta walka i dużo przerywania gry. Tak pokrótce - over 11,5 fauli ✅Szwajcarów /kurs 1,5 w fortunie do dubla wchodzę
e: jak to ***** nie siadło?
e2: przepraszam, jednak siadło jakoś na farcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Serbia-Szwajcaria
Czerwona kartka w meczu/4.16 Milenium
Ja podchodzę do tego meczu z innej perspektywy. Gra Serbia z reprezentacją,której polowa I składu to Albańczycy (w tym ci z Kosowa-w jednym z wywiadów Shaqiri powiedział min. ze gdyby tylko mógł to gralby dziś dla Kosowa). A dobrze wiemy jakie panuja stosunki między obiema nacjami. To, ze sie nienawidza to malo powiedziane. W obu drużynach sa piłkarze, których temperament bierze często gore nad zdrowym rozsądkiem, więc może wystarczyć niewielka iskra do wybuchu. Do tej pory na mistrzostwach nie było czerwa za brutalny faul/spiecie,a naprawde nie widzę lepszej na to opcji niz starcie Serbow z AlbanioSzwajcaria (no chyba ze graliby jeszcze z Chorwacja). Sędzia ma tu mniejsze znaczenie,choc Brych pasuje tu nawet niezgorzej. I nie biore pod uwage prykazu na oszczedne wyciaganie kartek. Tutaj nie bedzie macania sie po jajcach,tylko agresywna i brutalna walka,wiec rowniez granie na liczbe fauli/kartek ma jak najbardziej sens (gram tez kartke dla G.Xhaki). Sercem jestem za Serbami i mam nadzieję, że któremuś z ich rywali zagotuje się czajnik.
Pozdrawiam
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
Serbia-Szwajcaria
Procentowe posiadanie piłki: Serbia - 3,5⛔
Under 2.5 - 1,53⛔
Under 1.5 - 2,62⛔
Obie drużyny strzelą? Nie - 1,71⛔
Sporo o tym meczu już zostało napisane i nie ma sensu tego powielać. Dla mnie też mecz z serii kto strzeli pierwszy ten wygra. Dlatego typy na undery oraz obie strzelą są bardzo prawdopodobne a kursy nie najgorsze. To co mnie zastanowiło to kurs na większe posiadanie piłki przez Serbię. Szwajcarzy raczej będą chcieli bronić bramki licząc na kontry a to Serbowie raczej powinni być bardziej kreatywni i częściej być przy piłce. Z chęcią za parę groszy warto moim zdaniem spróbować ten zakład ????
Jaki bukmacher ma taki kurs na wieksze posiadanie pilki?
Fortuna
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Serbia - Szwajcaria
Gol w obu połowach - TAK 2.12 Unibet
Swój typ opieram na własnej intuicji, a także na tym, iż w obu dotychczasowych meczach rozegranych dzisiaj bramki oglądaliśmy wyłącznie po przerwie. Myślę, że w Kaliningradzie będzie inaczej i bramki padną w obu częściach spotkania. Jak ktoś wyżej zauważył, dodatkowy smaczek dodaje temu meczowi fakt, iż kilku reprezentantów Szwajcarii to Albańczycy, a ten naród szczerze nienawidzi Serbów i odwrotnie. Być może więc wykorzystany zostanie rzut karny, bądź któryś z zawodników zostanie ukarany czerwoną kartką (co odmieni oblicze meczu i zaoowocuje bardziej otwartą grą któregoś z rywali). Inne typy brane przeze mnie pod uwagę to:
BTS po kursie 2.07 w Unibet
Przyznany zostanie rzut karny - TAK po 2,80 w Unibet
Przyznana zostanie czerwona kartka - TAK po 4,50 w Unibet.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik

Szwajcarzy będą kombinować w ostatnim meczu z Kostaryką, bo wygrywając wysoko z Kostaryką mogą wskoczyć na pierwsze miejsce i bardzo prawdopodobne będą czekały tam Niemcy a wiemy jak to się skończy przy stylu gry Szwajcarów :p, choć jutro może się jeszcze wszystko zmienić jak Meksyk/Niemcy dadzą ciała. Brazylia i Serbia będzie cisnąć bo kto przegrywa ten jedzie do domu.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Według informacji BBC Granit Xhaka i Xherdan Shaqiri zostaną zawieszeni na dwa mecze za gesty pokazywane po strzelonych bramkach w meczu z Serbią!
Czekamy na oficjalne potwierdzenie.
 
R 167

realny

Użytkownik
Szwajcarzy będą kombinować w ostatnim meczu z Kostaryką, bo wygrywając wysoko z Kostaryką mogą wskoczyć na pierwsze miejsce i bardzo prawdopodobne będą czekały tam Niemcy a wiemy jak to się skończy przy stylu gry Szwajcarów :p, choć jutro może się jeszcze wszystko zmienić jak Meksyk/Niemcy dadzą ciała. Brazylia i Serbia będzie cisnąć bo kto przegrywa ten jedzie do domu.
A jaka jest szansa, że to Brazylia będzie &quot;kombinowac&quot;? Nie wiem co myśleć o kursie na nich ~1.50
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
A jaka jest szansa, że to Brazylia będzie &quot;kombinowac&quot;? Nie wiem co myśleć o kursie na nich ~1.50
Brazylia nie może za bardzo kombinować, bo Serbia musi wygrać więc będą cisnęli i porażka to Brazylia odpada, więc oni tutaj muszą grać o wygraną bo zabawa na remis może się źle skończyć. Ale nie wykluczone, że prowadząc jednym golem przy prowadzeniu Szwajcarów dadzą sobie wbić w ostatniej akcji...
Szwajcaria ma dużo lepiej, gra z kulawą Kostaryką i ma pełną kontrolę sytuacji, nawet porażka da im awans przy wygranej Brazylii, więc pewnie będą klepać na 0-0 i czekać na wieści...
 
B 167

borys30

Użytkownik
Według informacji BBC Granit Xhaka i Xherdan Shaqiri zostaną zawieszeni na dwa mecze za gesty pokazywane po strzelonych bramkach w meczu z Serbią!
Czekamy na oficjalne potwierdzenie.
nawet jeśli to dopiero po MS bo wystarczy ze zwiazek sie odwola i odrazu zostanie wstrzymana kara jaka dostana wiec do konca ich gry na MS beda mogli grac
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Jest wogóle opcja że Szwajcaria może przegrać z Kostaryką? X2 na nich i Brazylię zamyka mi fajną taśmę i teraz nie wiem czy zamykać czy co ... Raczej nie mogą się podłożyć bo jak Serbia wygra to mogą nie wyjść . Z drugiej strony będą znali już wyniki z grupy niemieckiej i mogą kombinować. Jakie tam są możliwe scenariusze?
 
O 23

ogladacz

Użytkownik
Serbia- Brazylia oba strzelą 2.10 z STS. Dlaczego tak? Bo nie chciałem Serbii lub remis. Nie dlatego że są gorsi i mogą co najwyżej remis ugrać, tylko z obawy o układzik dla rozrywki dla mas. Messi odjeżdża do domu i piszcie co chcecie, więc towarzysze z FIFA dla dobra widowiska i bezpieczeństwa publicznego w Brazylii i regionie przeciągną Gejmara. Ale jestem pewien, że fajnie grający ze Szwajcarią Serbowie powalczą, bo gra Brazylii przy grze Szwajcarii to piach.
 
O 25

okruchowy

Użytkownik
Zastanawiam się nad następującymi betami over celnych strzałów:
- Neymar powyżej 1.5 - kurs 1.52
- Mitrovic powyżej 0.5 - kurs 1.53
- Milinkovic-Savic powyżej 0.5 - kurs 2.00
- Severovic powyżej 0.5 - kurs 1.55
- Dzemaili powyżej 0.5 - kurs 1.80
Co sądzicie, który z ww. wymienionych prezentuje się najlepiej do grania? Skłaniałbym sie do Milinkovicia-Savicia do singla. Jeszcze nie zaliczył na tym mundialu celnego trafienia, może w końcu jutro mu się uda.
Poza tym jakoś czuję, że Brazylia może mieć jutro podyktowanego pierwszego karnego na tym turnieju, więc ewentualnie Neymar jeszcze mógłby być dobrym wyborem do dubla.
Proszę o Wasze opinie.
Kursy z betsafe
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Zastanawiam się nad następującymi betami over celnych strzałów:
- Neymar powyżej 1.5 - kurs 1.52
- Mitrovic powyżej 0.5 - kurs 1.53
- Milinkovic-Savic powyżej 0.5 - kurs 2.00
- Severovic powyżej 0.5 - kurs 1.55
- Dzemaili powyżej 0.5 - kurs 1.80
Co sądzicie, który z ww. wymienionych prezentuje się najlepiej do grania? Skłaniałbym sie do Milinkovicia-Savicia do singla. Jeszcze nie zaliczył na tym mundialu celnego trafienia, może w końcu jutro mu się uda.
Poza tym jakoś czuję, że Brazylia może mieć jutro podyktowanego pierwszego karnego na tym turnieju, więc ewentualnie Neymar jeszcze mógłby być dobrym wyborem do dubla.
Proszę o Wasze opinie.
Kursy z betsafe
W mojej opinii Seferovic ;) , grają z Kostaryką, pewnie będą mieć kilka okazji do gola, także jeden strzał celny napastnika, raczej spoko.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom