>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa D [Argentyna,Islandia,Chorwacja,Nigeria]

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Argentyna vs Chorwacja
Liczę na wymianę ciosów i otwarty mecz. Argentyna gubi się w defensywie, bramkarz mnie nie przekonuje, ale Messi nawet, gdy nie idzie jest w stanie sam pociągnąć resztę za uszy. Chorwacja ma czym postraszyć i z pewnością wykorzysta każdy błąd rywala.
over 3,5 bramek @3,80 Totolotek⛔
E:
Wynik 0-3
Szkoda, że jeszcze jedna bramka nie wpadła, ale z drugiej strony nie ma co kaprysić, bo mniejsze overki weszły także plus jest. Argentyna miała kilka sytuacji, ale nie wiedzieć czemu zamiast strzelać na bramkę woleli dryblować w polu karnym. Chorwaci w pierwszej połowie popełnili błąd w obronie wystawiając patelnię rywalom, ale nawet tego Argentyńczycy nie byli w stanie wykorzystać. Po prostu wstyd. Messi totalnie odcięty od gry, a jego drewniani kumple nie byli w stanie nic zdziałać. Pewnie teraz ostatecznie zakończy karierę reprezentacyjną, bo ile można cały tartak ciągnąć za uszy, Mecz rozgrywał się w szybkim tempie i mógł się podobać, ale sędzia w kilku momentach się nie popisał. Te wytyczne o oszczędnym dawaniu kartek niszczą widowisko co dobitnie pokazało wczorajsze spotkanie. Jeden Chorwat powinien wylecieć z boiska i tak samo Otamenda, która zachowała się w niesportowy sposób. Chorwaci ciągle robili swoje, nie podpalali się emocjonalnie i ładnie skończyli rywala. Żałuję tylko tego, że to nie był ostatni mecz. Widok płaczącego tartaku byłby bezcenny. Bramkarz jak zwykle nie zawiódł ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Argentyna - Chorwacja 0:3
remis lub Chorwacja
1,78
obie strzelą 2,02
Moim zdaniem Argentyna w tym meczu nie jest nawet faworytem a tutaj taki kurs na Chorwatów, wchodzę z remisem dość odważnie. Dla Chorwatów remis będzie świetnym wynikiem natomiast dla Argentyny dość kiepskim.
Kadrowo Chorwaci nie odstają od Argentyny w żadnym stopniu a nawet moim zdaniem dysponują mocniejszą i wyrównaną kadrą.
W Argentynie Di Maria, Dybala, Higuain czy Rojo na ławce rezerwowych... Trener dalej błaznuje zostawiając Dybale na ławce rezerwowej.
Chorwaci tylko 1 zmiana w zamian z Kramaricia wchodzi Brozovic.
Środek pola zdecydowanie po stronie Chorwatów, Messi nie będzie mieć tak łatwo.​
 
C 4

cerrone

Użytkownik
Moim zdaniem warty ryzyka zakład na większe posiadanie piłki przez CHORWACJĘ. Bukmacherzy za bardzo zasugerowali się chyba pierwszym meczem Argentyny gdzie mieli ponad 70%, dziś dużo lepszy przeciwnik. Przypuszczam że Argentyna szybko strzeli bramkę, a jak widać na tych MŚ (Francja, Urugwaj, Portugalia) drużyny które obejmą prowadzenie zamiast atakować i podwyższyć wynik stawiają autobus i czekają na kontry przeciwników - tak jak dziś Francja w drugiej połowie. Kurs 6,00 (fortuna) wart ryzyka.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Jestem fanem albicelestes od dziecka, kibicuję im od mundialu w Meksyku 86. Tak słabej drużyny to oni nie mieli od dawien dawna, mówią to nawet sami ludzie w ich ojczyźnie. Nawet w 2002 jak odpadli to mieli po prostu grupę śmierci choć też grali słabo. Teraz w sumie też mają ciężką grupę bo Chorwacja i Islandia to mocne ekipy a jest jeszcze nieobliczalna Nigeria. O ile Argentyna ma mega mocny atak to im dalej w tył to gorzej. To co dziś zestawil w 2 linii trener Argentyńczyków to slabo to wygląda nie wiem chce remis uratować czy co...? Ogólnie Sampouli nie radzi sobie ani z ustawieniem drużyny ani z Messim, który stał się takim Lebronem Jamsem tej kadry, wszystko się kręci wokół niego, on ustala skład i w ogóle tam rządzi. W piłce takie coś nie przejdzie, tu musi być kolektyw, jednym zajechanym w Barsie Messim się nie da wygrywać, może się uda raz ale nie jest to gra na turniej. Zreszta nawet z Islandią to właśnie ten Messi miał piłkę meczową i skrewił...
W drużynie narodowej on się wyraźnie męczy, to nie Barca gdzie ma z kim klepać i dostaje piękne piłeczki. tutaj on sam musi wracać po piłkę, widać, ze się szarpie, próbuje szukać, rozgrywać nie ma kim grać jak w Barsie gdzie ma Suaeza, Iniestę, Nymara, Rakiticia itd.
Nie wiem ale ja nie widze tutaj ich wygranej, ba obawiam się porażki. Chorwaci mają bdb piłkarzy, bardzo dobrze zorganizowana drużyna, bdb obrona i bramkarz, doskonała 2 linia i klasowy napastnik. Drużyna zbilansowana, zgrana, chyba ostatnia szansa dla tego pokolenia aby coś ugrać bo dotychczas nic nie osiągnęli w kadrze. Argentyna ma tragiczną obronę i bramkę, więc jak Argentyna będzie się męczyć w ataku a Chorwaci spokojnie czekać i mogą ukłuć raz czy dwa z kontry i będzie po turnieju dla albicelestes. Przypuszczam, że Chorwaci im coś wcisną a i Argentyna ma kim postraszyć w ataku. Trudno przewidzieć wynik kto wygra ale wydaje mi się, ze gole tu padną, ile można grać na 1-0...
typ: obie strzela po 2 w sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Argentyna - Chorwacja
Jestem tu trochę w kropce, gdyż jestem przekonany, że drugiego tak słabego meczu gracze Argentyny nie zagrają jak z Islandią. Z drugiej strony Nigeria była słaba i dopiero dziś przekonamy się, ile zwycięstwo z Nigerią było warte. Jedyne co tu odrzucam to zwycięstwo Chorwacji,. Jeden z przedmówców wspomniał, że obu ekipom pasuje remis i również miałby on rację. Ja nie jestem w stanie sie zdecydować czy będzie tu 1 czy X...
Wybieram dość prostą opcję i dość mało ambitną ale tak to czuje...
Argentyna 1x kurs 1,32
Argentyna DNB kurs 1,50 STS
wynik 0:3 FT


Pomyliłem się okrutnie. Argentyna nie dość, że nie zagrała lepiej to zagrała gorzej, niż w pierwszej kolejce...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Co to za wytyczne dostali Ci sędziowie przed MŚ żeby nie dawać żadnych kartek ? Przecież w 1 połowie Argentyny to powinno być ich minimum 5 i Rebić z czerwienią i to chwalenie arbitra przez Listkiewicza w przerwie mnie trochę śmieszyło
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chorwacja vs Islandia(2x) + Niemcy vs Szwecja kurs AKO: 2,34 buk: Fortuna
Kursy na mecz na Islandię(2x) z Chorwacją momentalnie poleciały w dół z 1,80 na 1,50. To była także moja pierwsza myśl, żeby to pograć. Chorwacja na ostatni mecz może pójść jak na wczasy wszak czeka ją dalsza walka na mundialu + wywalić Argentynę z grupy przegrywając lub remisując z Islandią. Po tym co się dzisiaj działo, po tych faulach mogą tak zrobić. Główny jednak powód - odpoczynek. Nie zdziwię się nawet jak Chorwacja wyjdzie 2 albo 3 składem na Islandię... Nawet jednak z czysto sportowego poziomu jak najbardziej Islandia ze swoją defensywą może dać radę. Co do Niemiec mimo, że to nie ta grupa to jak już pisałem we wcześniejszych tematach - Szwecja jest zespołem nastawionym defensywnie, organizują się dobrze w obronie, ale mają problemy ze strzałami z daleka... Szwecja ma też już swoje 3 pkt, natomiast dla Niemiec to mecz życia... Wiem, że po dzisiejszej Argentynie to ciężko tak grać, ale poziom Szwecji nie umywa się nawet do Chorwacji. Niemcy to na pewno wygrają.. Bet pograny grubo.
Myślę, że kursy na Islandię jeszcze pospadają...
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
łapał ktoś faule na Messim (starałem się oglądać mecz szczególnie i zauważyłem tylko 1 faul). jednak na początku zerwało mi połączenie z satelitą i nie wiem co się działo. ogółem dramat ta Argentyna.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No to Argentyna ma bardzo nieciekawą sytuację. Powinni oni się modlić o wygraną Nigerii, inaczej ich los będzie w rękach Chorwacji. Jeśli do tego dojdzie, to Chorwacja raczej się podłoży Islandii w ostatnim meczu- jak można bezkarnie wyeliminować jednego z głównych faworytów, to się to robi.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No to Argentyna ma bardzo nieciekawą sytuację. Powinni oni się modlić o wygraną Nigerii, inaczej ich los będzie w rękach Chorwacji. Jeśli do tego dojdzie, to Chorwacja raczej się podłoży Islandii w ostatnim meczu- jak można bezkarnie wyeliminować jednego z głównych faworytów, to się to robi.
Nawet wtedy ich los może być w rękach Chorwacji bo Argentyna ma słaby bilans bramek... Chorwacja przegrywa z Islandią z 4:0 i niech Argentyna bije rekord z Nigerią.... ???? Ale ja myślę, że jutro będzie kolejny remis albo wygrana Islandii. Raczej remis bo Nigeria będzie waliła głową w mur. Tak czy inaczej Islandia(2x) do grania grubo. Dla obu drużyn to będzie idealny wynik... No chyba, że Islandia jutro wygra z Nigerią i chciała by powalczyć o 1 miejsce w grupie, ale raczej nie będzie ryzykowała, że w bilansie bramek prześcignie ją Argentyna. Wiele więcej wyjaśni się jutro po meczu z Nigerią
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Nigeria - Islandia typ 2 @2.84
Powiem tak oglądałem oba pierwsze mecze. Zespół z Nigerii grał z Chorwacją ,która pokazała bez wątpienia ,że w piłkę grać potrafi. Mimo to według mnie Nigerczycy nic wielkiego w tym spotkaniu nie pokazali do tego bramka samobójcza. Myślę że Nigeria ostatecznie na tychmistrzostwach nie dorobi się jakichkolwiek punktów. Islandia natomiast pokazała charakter z mocna Argentyna przynajmniej na ten moment na papierze. Islandczycy pokazali twarda,ostra oraz skuteczna gre. Mimo to ze przez cały mecz skupiali się bardziej na defensywie. Grali bardzo dobre kontry. Ja tutaj widzę Islandie jako poważnego kandydata do wyjścia z grupy. Grają fajny futbol mimo to że nie pokazali zbyt wiele w ofensywie w ostatnim meczu jutro mają znakomitą okazje. Mają wszystko w swoich rękach dzięki potknięciu Argentyny. Do tego dochodzą świetni kibice z którymi piłkarze są bardzo zżyci. Kibice jak wiemy prowadzą dość rzucający się w słuch doping ,który napędza swoją reprezentacje do jeszcze lepszej gry. Ja jutro gram w strone Islandii. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Islandia @ 2.90
Islandia -1,5 @ 7

Ten mecz ma dla mnie dwa scenariusze. Pierwszy to lepsza gra Nigerii, ogarnięcie się w obronie (do tej pory zero organizacji, komunikacji, masa błędów, w każdym meczu towarzyskim praktycznie tracili bramki i bardzo cienko to wygląda) więcej będą mieli z gry w ataku i uda im się coś strzelić oraz po prostu słabszy mecz Islandczyków, bardziej pasywny, lekkie zmęczenie po Argentynie, będą musieli częściej przejmować inicjatywę niż z Argentyną itd. Wynik byłby powiedzmy na remis. Drugi scenariusz, który wybrałem i pod który są oba typy to taki, że Nigeria jest po prostu cienka i nic w tym meczu nie ugra ze świetnie przygotowanymi do Mistrzostw Islandczykami. Uważam, że Islandia choć wiadomo, że zaskoczyła już na Euro i zaskakuje cały czas w eliminacjach do turniejów to się nie zatrzymuje w miejscu i robią non stop progres. Ktoś powie, że Argentyna też cienka na tym mundialu, okej, ale do pierwszego spotkania na pewno podeszła w zupełnie inny sposób. Przycisnąć Islandczyków i zdobyć po prostu 3 pkt. z Chorwatami już byli w innym położeniu, pod ścianą, złe wybory trenera i jak nie szło to wyszła frustracja i się kompletnie posypali. Islandczycy przetrzymali ten szturm, mieli swoje okazje i kolejny raz potwierdzili, że są mocni. Mają swój styl gry bardzo konkretny, bardzo zgrani, dobra organizacja gry, świetni taktycznie, silni fizycznie i psychicznie, wybiegani ale też dobrzy technicznie, co przy ich stylu często pozwala zawodnikom utrzymać się przy piłce i poczekać na kolegę z podaniem na połowie rywala.To są moim zdaniem czynniki, które też zaważą tutaj w tym spotkaniu z Nigeryjczykami. Afrykańce mają młody skład (chyba najmłodszy na mundialu) są kompletnie nie zgrani, w obronie panuje chaos, nie mają jakiejś siły przebicia też, bo z Chorwatami wyglądali jakby w ogóle nie mieli ochoty atakować, wychodzili po 2-3 zawodników do przodu i stali, zagrożenie zerowe było z ich strony. Zakładam, że nie mając nic do stracenia z Islandią już ruszą do przodu i powinno to też wyglądać lepiej ale Islandczycy w defensywie są mocni. Sam szarpiący do przodu Moses to będzie za mało. Islandczycy świetnie kryją, przesuwają, pomagają sobie, wystarczy spojrzeć na to jak z nimi piłkę miał Messi i od razu po 3-4 zawodników koło niego, bardzo trudno gra się z nimi. Maja za sobą mega udane eliminacje, bo 1 miejsce w grupie z Turcją, Ukrainą i przed Chorwatami to mówi samo za siebie. Z tymi silniejszymi też rywalami tracili bardzo mało bramek, gorzej było jak byli faworytem np z Finlandią - wtedy grało im się gorzej. Jedyne nad czym się zastanawiałem tutaj jeszcze to trochę podobna sytuacja z Euro. Remisują pierwszy mecz z Portugalią i w drugim meczu mają Węgrów, bardzo podobne kursy, tez sporo osób ładuje Islandię i remisują mecz. Jednak uważam, że teraz będzie zupełnie inaczej. Po pierwsze wtedy to było Euro Węgrów, bo wyszli z 1 miejsca, z tej grupy i podchodzili do tamtego meczu po wygranej z Austrią. Nigeria z kolei jest pod ścianą, będą musieli się odkryć,a to będzie woda na młyn dla Islandii. Będą mogli ich wypunktować z kontry, na co liczę. W przypadku szybko straconej bramki Nigeria może podobnie siąść jak z Chorwatami. Powinni mieć też Islandczycy sporą przewagę w dwóch aspektach: pierwsza to realizacja założeń taktycznych i organizacja gry, bo tutaj pod tym względem są dużo, dużo lepsi od Nigerii, a druga to pojedynki główkowe i stałe fragmenty. Nigeria traci łatwo bramki po stałych fragmentach, a sami też nie potrafią ich wykorzystywać. Islandia będzie groźna po rożnych i wrzutach piłki z autu na wysokości pola karnego, po których potrafią stwarzać spore zagrożenie. Dla mnie Islandia zgarnia komplet punktów, a jak zagrają to co potrafią to myślę, że jest szansa na dwubramkowe zwycięstwo na pewno większa niż wskazują na to kursy.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Nigeria - Islandia
@Nigeria 2,86 fortuna
Ja skłaniam się tutaj ku zwycięstwu drużyny z Afryki. Oglądałem oba mecze w pierwszej kolejce i Nigeria wyglądała naprawdę dobrze w meczu z Chorwacją. Stworzyli sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki. Chorwacja oczywiście była w tym spotkaniu drużyną lepszą. Pierwszy gol z Nigeria padł po dość niefortunnym zagraniu i bramce samobójczej. Drugi gol to rzut karny, którego Modrić zamienił na bramkę.
Nigeryjczycy w tym meczu oddali aż 14 strzałów na bramkę Subasica z czego niestety tylko dwa były celne. Ale fakt ten świadczy o tym, że potrafili sobie poszukać miejsca i próbowali chociaż zaskoczyć Chorwatów. Zobaczymy czy dziś trener Nigeryjczyków zaskoczy i wystawi dwóch nominalnych napastników. Patrząc na graczy, których mają w swoich szeregach czyli Victora Mosesa, Iwobi, Iheanacho, Ahmeda Muse czy doświadczonego Obi Mikela, to naprawdę Nigeria może ten mecz wygrać.
Wczorajsza porażka Argentyny z Chorwacją sprawiła, że sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa. Cała Argentyna zapewne będzie trzymać kciuki za Nigerię, gdyż w przypadku wygranej Islandii będą skazani w ostatniej kolejce na łaskę innych drużyn.
Islandczycy pierwszy mecz zremisowali z Argentyną 1-1, co było sporą niespodzianką. Bramkarz Argentyny Caballero w tym meczu również się nie popisał, gdyż to po jego błędzie Islandczycy strzelili gola. W tamtym meczu Islandia miała 22% posiadania piłki. Bronili się całym zespołem. Nie wiele brakowało, a mecz mógłby się zakończyć całkiem innym wynikiem, gdyż Messi w drugiej połowie nie strzelił karnego.
W dzisiejszym meczu Islandii z Nigerią przewiduje podobny scenariusz czyli dominacja Nigerii, a Islandia skupiona na defensywie. Jeśli Nigeria zagra bardziej zespołowo niż Argentyna, to ten mecz wygrają. Argentyńczyków gubiły akcje indywidualne. Próby Messiego w wejście w kilku zawodników Islandii nie przynosiło rezultatu. Zresztą podobnie było we wczorajszym spotkaniu z Chorwacją. Argentyna nie jest zgrana. Messiego chyba te mistrzostwa przerosły, a zapewne dodatkowej presji dołożył Ronaldo, który ma już 4 gole (nie jestem kibicem żadnego z nich). Z Islandią można wygrać tylko grając zespołowo i szybko. Islandczycy nie mają w swoich szeregach zawodników światowego formatu, a nadrabiają sercem do gry oraz zespołowością. Dzisiaj Nigeryjczycy powinni spokojnie podejść do meczu ze świadomością, że są drużyną lepszą od Islandii, a w ciągu 90 minut strzelą na pewno o jednego gola więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 212

bulek78

Użytkownik
A ja postawię coś takiego:
Nigeria - Islandia +4,5 rzuty rożne Nigeria 1,84
Nigeria powinna utrzymywać się długo przy piłce, bowiem styl gry Islandczyków to twarda defensywa. W związku z tym spodziewam się naporu ze strony drużyny z Afryki. Przeciwko Chorwatom wywalczyła 5 rzutów rożnych, jestem zdania, iż podobną liczbę jest w stanie osiągnąć i w tym spotkaniu. Islandczycy bronią nie gorzej niż Chorwaci, ale pytanie, czy będą w stanie nie dopuszczać nawet do pokaźniejszej ilości rzutów rożnych? Uważam, że wręcz przeciwnie, w podbramkowych sytuacjach Islandczycy nie będą się patyczkować i będą woleli wybić piłkę na róg, zwłaszcza, iż w główkowych pojedynkach większe szanse mają świetnie zbudowani potomkowie Wikingów. Nigeria nie będzie tak nacierać jak Argentyna, która doprowadziła do aż 10 rzutów rożnych, ale przecież żadnej 10 w tym meczu nie oczekuję.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nigeria - Islandia Więcej rzutów rożnych: Nigeria 2,27 Fortuna ✅
Idę tym samym tropem co wyżej bulek78 . Wielu przewiduje znowu bardzo defensywną grę Islandii w tym meczu. Moim zdaniem jednak nie ma co odnosić spotkania z Argentyną do tego, co dziś zobaczymy. Tam skomasowana obrona miała sens i zdała egzamin. Dziś przeciwnik będzie o wiele łatwiejszy, więc i Islandia powinna być bardziej ofensywnie nastawiona. Jeśli jednak uda się strzelić jako pierwszym to możliwe, że znowu się cofną. Islandia to nie jest ekipa, która nabija dużo rzutów rożnych. Bierze się to z tego, że skrzydłami często atakują obrońcy i ich dośrodkowania nie idą spod linii końcowej boiska, a z okolic 10-15 metra, dzięki czemu obrońcy łatwiej mogą wybijać do przodu. Do tego Islandia przede wszystkim próbuje grać piłką po ziemi w szybkich atakach.
Nigerii jedyna nadzieja moim zdaniem w skrzydłach w dzisiejszym spotkaniu. Środkiem nawet Argentyna się nie przebija, więc wątpię, że uda się to piłkarzom z Czarnego Lądu. Już z Chorwacją próbowali przede wszystkim prawą stroną (aż 67% ataków szło tamtą stroną), gdzie grał Moses. Dziś również powinni atakami z bocznych sektorów próbować rozbić obronę Islandii.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Uważałbym grając na Islandię ze względu na to, że:
&quot;Islandczycy obawiają się jutrzejszych upałów w Wołgogradzie, chociaż twierdzą, że są dobrze do tego przygotowani, a jeśli będzie trzeba - wnioskować będą o małą przerwę po trzydziestu minutach gry każdej połowy. Odczuwalna temperatura w trakcie meczu ma wynosić 31 °C.&quot;
Zespoły z Afryki są przygotowane do takich temperatur, gdyż u nich to norma; inaczej to wygląda w Islandii, gdzie najwyższa temperatura w ciągu roku jest z 2 razy niższa od tej, która ma panować w Wołgogradzie. Nigeria powinna wyglądać zdecydowanie lepiej kondycyjnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
furman19 928

furman19

Użytkownik
Na szybko najlepszy typ ode mnie poki wisi
Nigeria Większe losiadanie @1.4 Unibet
Totalny przestrzal bukmachera na 57% wystawili po 1.65 , a na wieksse posiadanie aż 1,4 . Kasdy inny bukmacher po kursie 1.18-1.20
 
S 122

simonsz18

Użytkownik
Co to za wytyczne dostali Ci sędziowie przed MŚ żeby nie dawać żadnych kartek ? Przecież w 1 połowie Argentyny to powinno być ich minimum 5 i Rebić z czerwienią i to chwalenie arbitra przez Listkiewicza w przerwie mnie trochę śmieszyło
Dosłownie to samo sobie pomyślałem , ale już kilka dni wcześniej...
Jak wyglądał w końcu ten pierwszy mecz Nigerii?? Jeden kolega pisze, że grali piach, a drugi wręcz przeciwnie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom