>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 21.06.2018 (czwartek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dania - Australia
Typ: Dania
Kurs:
2,01
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Tak zastanawiałem się czy aby remis Danii nie będzie pasował i nie zagrają na remis ale po dłuższym zastanowieniu jednak stawiam na zwycięstwo Danii. Remis w tym meczu dla Danii będzie moim zdaniem złym rezultatem bo w 3 kolejce zagrają z Francją i porażka min 2 golami co jest prawdopodobne spowoduje, że Australia będzie miała bardzo duże szanse na awans, wystarczy wygrać z Peru, natomiast jeśli Peru zremisował by z Francją to oczywiście Francja musi wygrać a i w meczu Peru - Australia wygrywający praktycznie przeskakuje Danię.
Dlatego Dania gra dziś o 3 punkty i awans do kolejnej fazy. Australia niby postawiła się Francuzom ale to Francja zagrała kiepsko i to trzeba sobie powiedzieć prosto. Dania zagrała wyrachowanie z Peru i dziś może zagrać bardzo podobnie, do przerwy dadzą się wyszumieć Australii a po przerwie strzelą bramkę i będą kontrolować spotkanie.
Dlatego takim pobocznym typem zaryzykuję:


remis/Dania (1 połowa/mecz)
4,50
⛔ 100
 
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dania - Australia
Typ: Australia
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
analiza:
Swój typ opieram głównie na tym, że Australia w meczu z Francją zrobiła na mnie o wiele lepsze wrażenie niż Dania w meczu z teoretycznie słabszym rywalem - Peru. Kangury tanio skóry nie sprzedadzą i nie przegrają tego spotkania, co również oznaczałoby dla nich pożegnanie się z turniejem, przy fakcie, że Francja nie przegra z Peru. Remis także nie urządza Australijczyków, ponieważ będą dalej musieli oglądać się za siebie i liczyć na stratę punktów Danii w ostatnim spotkaniu i wygrać swoje. A więc wniosek jest prosty, jeśli chcą walczyć o 1/8 to dzisiaj trzeba wygrać. Dania zagrała słabo w meczu otwarcia, gdzie wygrali tylko dzięki nieskuteczności rywala. Australia to nie Peru i na pewno uda im się zdobyć bramkę, gdyż dobrze przygotowali się meczami sparingowymi pod drużyny z Europy. Pokonali wysoko Czechów, bo aż 4-0 i Węgrów 2-1. W meczu otwarcia MŚ z Francją byli blisko zdobyczy punktowej, niestety w końcówce ulegi ofensywie rywali. Co warto jeszcze podkreślić, to fakt, że Duńczycy w 5 ostatnich spotkaniach nie tracili bramki, nie wiadomo więc, czy jak stracą bramkę jako pierwsi będą potrafili się podnieść. Co jak co, ale dawno nie byli w takiej sytuacji i myślę, że nie będą potrafili odpowiedzieć. Kurs okazały, więc i ryzyko spore, polecam ostrożnie próbować X2, ewentualnie dnb Australię, myślę że mecz zakończy się przegraną drużyny z Europy 0-1.
⛔ 100
 
duckland 884

duckland

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Dania - Australia
Typ: obie strzelą
Kurs: 2,21
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Ja tam dziś wchodzę w BTS. Po pierwsze za długo już bramka Duńczyków zostaje zaczarowana, nic nie trwa wiecznie . Kangury wyglądaja jak ekipa rugby na pewno przy nowoczesnej piłce to duży atut. Do tego potrafią strzelać, walneli Czechów 4-0! Motywacji dziś nie zabraknie, wyjdą jak Polacy na Kolumbię czyli mając w głowie ze porażka to bilet do domu. Czy wygrają to wątpię czy zremisuja też nie wiem ale nie robiłbym z Danii mega faworyta, ta ekipa weszła tu po barażach i maja jednego gwiazdora ktorego mozna wygasić. Są jeszcze stale fragmenty gry ktore tutaj odgrywaja duza role, wystarczy jedna wrzutka na głowe i boom.
✅ 121
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
D 1,3K

dz1916

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP - Halle
Godzina: 17:30
Spotkanie: F.Mayer - Seppi
Typ: F.Mayer
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fortuna

Analiza:
Pojedynek doświadczonych zawodników, którzy po raz pierwszy mierzyli się na trawie w 2005 roku. Moim zdaniem motywacja i aktualna dyspozycja zdecydowanie po stronie Niemca, który gra u siebie, znakomicie czuje się na tym turnieju, w ostatnich trzech latach odpadał tu dwukrotnie z Federerem, a w 2016 wygrał ten turniej, pokonując po drodze m.in. właśnie Seppiego, pokonywał choćby przed rokiem Pouille&#39;a i Paire aż trafił właśnie na Federera. Włoch ostatnio gra słabo i niemrawo, miał przebłyski w Rotterdamie czy w Budapeszcie, ale szczególnie ostatni okres słaby. Dla Mayera z tego co zapowiada jest to ostatni turniej w Halle, bo po tym sezonie kończy karierę, także motywacja jest olbrzymia. Seppi miał tutaj Berrettiniego, który o grze na trawie nie ma pojęcia, choć co ciekawe zagrał 11 asów. Mayer choć z Gasquetem miał słaby poziom pierwszego serwisu (47%), to gdy już wchodził ten serwis to punktów po pierwszym serwisie miał 95%. Seppi też nienajgorzej na serwisie statystycznie, ale z Berrettinim na returnie to raczej średni wyznacznik. Wydaje mi się, że Mayer może ten serwis jedynie poprawić, a Seppi już lepiej serwował nie będzie. Jeśli Włoch nagle tutaj nie wystrzeli, to Mayer na własnym terenie powinien wygrać. Po porażce Kolby z Ebdenem jest ostatnim reprezentantem gospodarzy.
⛔100
 
manipulation 11K

manipulation

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie
Godzina: 19:00
Spotkanie: Vaduz-Hohenems
Typ: Powyzej 6.5 Bramek
Kurs: 5.50
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Ciekawy mecz i ciekawa sytuacja-niemal u wszystkich bukmacherow zauważalne sa spadki kursow na overy w tym spotkaniu. Nie wiem czy cos jest na rzeczy czy tez nie,jednak może to być mecz warty większej uwagi i proby.
Oba zespoly sa nastawione ofensywnie-oba sporo strzelają i sporo traca-uwazam,ze rzeczywiście w tym spotkaniu możemy być świadkami strzelaniny i na to licze ????
Pomoglem? Zostaw proszę reputke ????
Typujacym i Grajacym zycze Powodzenia ????
⛔100
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówa - Towarzyskie
Godzina: 19:00
Spotkanie: Chiny K - Czechy K
Typ: Chinki -6 pkt AH OT
Kurs: 1.82
Bukmacher: 1xbet
Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie z kosza gdzie w spotkaniu towarzyskim żeńska kadra Czech podejmie ekipę Chinek. Ogólnie to CHinki zanotowały w ostatnich latach spory progres i wzrost swoich umiejętności które są spowodowane po kłosie zmianami w rodzimej lidze. W ostatnich spotkaniach h2h przeciwko Czeszkom wygrywają regularnie. Wcześniej 20 pkt (71:49 czy 71:54 ) które dawały rzut oka na potencjał obu ekip. Ostatnie spotkanie h2h trochę zaciera rywalizację bo 73:72 dla Chinek i walka jak równy z równym. Sparingi przeciwko Rumunkom czy Turcji także na podobnym poziomie jednak siłą ofensywna i zdobywanie pkt po stronie ekipy z Azji. Czeszki również spory progres w grze, gdzieś są powtarzalne na ten kobiecy sport i widać momentami spory potencjał. Patrząc jednak na kadrę to idę dziś w stronę Chinek które posiadają roster mocniejszy. Gdzieś ta przewaga na poszczególnych pozycjach jest i to spora.Linia krótka więc warto pograć, spora przewaga wg mojej opinii u Chinek to wciąż ofensywa i rzuty dystansowe, zza łuku gdzie upatruję plus na korzyść Azjatek i wygranie tego spotkania przez nie min 10 pkt.
⛔100
 
optimusmt06 66

optimusmt06

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Peru
Typ: zaklad bez remisu Peru
Kurs: 4.45
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Pozno wiec na szybko...Dania w pierwszym meczu wygrala wedlug mnie dosc szczesliwie to zespol z Ameryki Pld mial wiecej sytuacji,bardzo podobala mi sie ich gra.U siebie peruwanczycy graja na duzych wysokosciach,mysle ze sa jedna z lepszych druzyn przygotowanych pod wzgledem wydolnosciowym,zreszta oni z Dania w 85 min biegali lepiej niz nie jedna ekipaw pierwszych minutach spotkania.Porazka w 1 meczu powoduje ze musz zainkasowac 3 pkt, Francuzi mimo poteznej druzyny nie zaimponowali w meczu, meczyli sie z Australia ,dlatego uwazam ze w spotkaniu z Peru moganie miec latwo.Peruwianczycy nie maja nic do stracenia,kurs na nich w przypadku remisu zwrot jest wedlug mnie warty ,moze nie duzych pieniedzy ale czuje dzis niespodzianke w tym spotkaniu...pozdrawiam
⛔100
 
saw22 1,7K

saw22

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Francja - Peru
Typ: Francja
Kurs: 1.56
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Analiza krotka aczkolwiek mam nadzieje, ze tresciwa. Kazdy inny wynik niz zwyciestwo trokolorowych bedzie moim zdaniem mocnym zaskonczeniem..Kadra bardzo mocna, personalnie jedna z najsilniejszych na swiecie, ciezko wymienic slabe strony Francuzow, oczywiscie Peru moze zaskoczyc ale czy da rade postawic sie w tak waznym meczu wicemistrzom swiata? Nie sadze. Licze na szybko strzelona bramke Francuzow ktora znacznie przyblizy ich do zdobycia 3 punktow.
✅56
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport (CS: GO)
Godzina: 18:00
Spotkanie: ALTRNATE aTTax - Virtus Pro
Typ: Virtus Pro
Kurs: 1.67
Bukmacher: Unibet
Analiza: dzisiaj przed Polakami okazja do zdobycia punktów w lidze ESEA i w końcu podniesienia się ze słabej pozycji. Jest ku temu świetna okazja bowiem rywalem jest niemiecki zespół, który wydaje się być slabszy indywidualnie od naszych zawodników. W zasadzie, na chwilę obecną, tylko Neo rozczarowuje swoją grą a reszta ekipy trzyma dość niezły poziom, co udowodnili awansem do finałów podczas turnieju lanowego CS GO Asia Championship. Polegliśmy tylko z NaVi, wygrywając jednak pierwsza mapę, potem niestety dwie oddaliśmy przeciwnikom.
Natomiast jeżeli chcemy wygrywać to właśnie z ALTERNATE na naszej dobrej mapie - mirage.
Jesteśmy tutaj faworytem więc nie powinno być problemow.
⛔100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ 2018
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna- Chorwacja
Typ: powyżej 25,5 fauli
Kurs: 1,8
Bukmacher: forBet
Analiza:

Przed nami bardzo ciekawe i ważne spotkanie zarówno dla Argentyna jak i Chorwacji. Argentyna na musie z 1 punkcikiem na koncie po remisie z Islandią, Chorwaci 3pkt i dzisiaj wygrywając zapewniają sobie awans do 1/8.
Argentyna ponownie będzie liczyła na przebłysk geniuszu Messiego, który ma ich poprowadzić do zwycięstwa. Cała uwaga Chorwatów zapewne skupi się na nim także łatwego życia nie będzie miał dzisiaj. Jak już wiadomo z kartkami jest ciężko ale akurat w tym meczu fauli nie powinno zabraknąć. Na samym Messim pewnie z 4-5 zobaczymy, Argentyńczycy przy niekorzystnym wyniku mogą zacząć grać nerwowo i parę fauli wynikających czy to z niemocy czy zdenerwowania też z ich strony zobaczymy.
Bardzo niską linię wystawił forBet bo tylko 25,5 gdzie np. Totolotek ma przy linii 28,5 kurs 1,75 a Unibet przy linii 28,5 kurs 1,85. Jak widać warto w to wejść wszak to zawsze 3 faule mniej a kurs dobry.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
F 168

fiflo366

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, MŚ
Godzina: 20:00
Spotkanie: Argentyna – Chorwacja
Typ: Gol - Mario Madzukić
Kurs: 3,60
Bukmacher: Forbet

To będzie krótka analiza, nie wiem jaki będzie wynik meczu (liczę, że Chorwaci wygrają) ale jestem przekonany, że Argentyna straci bramkę. W meczu z Islandią w obronie nie grali najlepiej, a bramkarz wyczyniał cuda (niestety nie w pozytywnym sensie). Argentyna, która podobno jest w przebudowie, oparła całą grę na Messim, a Messi reprezentacji nie ciągnie, w przeciwieństwie do jego przeciwnika z drużyny Portugali. W meczu z Nigerią Mandzukić był aktywny, wywalczył karnego, w eliminacjach strzelił 5 bramek w 10 meczach nie jest to jakiś mega wynik, ale liczę, że w tym meczu ukłuje Argentynę.
⛔100
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
Godzina: 21:10
Spotkanie: Colorado Rockies - New York Mets
Typ: New York Mets +2.5 Handicap
Kurs: 1.44
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Steven Matz i Mets podejmują dzisiaj Colorado Rockies na wyjeżdzie, gdzie jeszcze dzisiaj rano przegrali dwoma runami 10-8, ale dzisiaj o ile nie powinno być lepiej to napewno nie powinno być gorzej. Dzisiaj rano poleskiego czasu w dośc ofensywnym meczu gdzie padł wynik 10-8 dla Rockies, dzisiaj pitcherzy lepsi ale linia o/u ta sama, ciekawe. Rockies az 5-1 w tym sezonie przeciw Metz i jest to jedną z głownych przyczyn dlaczego maja o wiele lepszy bilans W-L 36-38 ale nie wygrali z Metz więcej niz 2 runami ani razu! Wszystko wskazuje tutaj na bliski mecz i wkońcu wygraną Metz i będzie to najlepsza okazja teraz gdy wystepuje na starcie Matz, który okupuje ERA 2.75 w ostatnich 3 meczach (19.2 IP, 1-1 WL, 16 Ks). Z drugiej strony Freeland, który ma ERA 4.12 w ostatnich 3 meczach (19.2 IP, 1-1 WL, 18 Ks). Mets z Matzem na starcie wygrali z Arizoną w Arizonie to tu nie mieli by utrzymać meczu na różnicy 2 runów?
✅44
 
chyczy 82,5K

chyczy

Użytkownik
Dyscyplina: Mundial
Godzina: 21;00
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: Chorwacja 1:0 do przerwy DW
Kurs: 5.2
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Oglądałem mecze obu drużyn i moje wnioski są takie, że Argentyna nie poradzi sobie z drużyną, która jak Islandia będzie grać ostro w defensywie. Jak dla mnie Messi dzisiaj będzie chciał na sile odmienic losy turnieju i taka gra w sepa skończy sie głupia strata, która wykorzystaja Chorwaci. Uwazam, że Mandzukic i spółka skupia się na zdobyciu gola do przerwy, żeby potem na spokojnie kontrolować losy meczy, ale nie widzę żeby Argentyna mogła im zagrozić. Co najwyżej karny lub sam na sam, ale Chorwaci będą równie twardzi w obronie, ale są lepsi technicznie i bardziej ograni na wysokim poziomie, wiec prognozuje wynik 2:1 na końcu i 1:0 do przerwy. Mam nadzieje, ze Rakitic będzie w stanie coś zagrać, bo w 1 spotkaniu grał fatalnie i być może nawet go zobaczymy na liście strzelców.
⛔100
 
panas89 95

panas89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Spotkanie: Argentyna - Chorwacja
Typ: powyżej 4.5 żółtych kartek
Kurs: 2.92
Bukmacher: Fortuna
Godzina: 20:00
Niezwykle ważny mecz dla Argentyny, po remisie z Islandią muszą dzisiaj wygrać. Będzie to napewno szybki mecz co za tym idzie może być dużo fauli. Argentyna musi zagrać agresywnie w obronie i powstrzymywać kontry Chorwatów faulami, Chorwaci jak każdy dobrze o tym wie to naród nieustępliwy, nie odpuszczający, grają agresywnie. Na Leo Messim mogą być z dwie kartki, będzie uciekał Chorwatom, żeby Go powstrzymać będą musieli go faulować, Chorwaci z Nigerią zarobili dwie żółte kartki, dzisiaj będzie ich więcej, stawka jak i prestiż spotkania większy
✅192
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
maer 199,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Islandia - 1. Deild
Godz: 21:15
Spotkanie: Leiknir - UMF Selfoss
Typ: Leiknir
Kurs: 2.00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Zapraszam na Islandię gdzie w tamtejszej 1. Deild w 8 kolejce ligowej na Leiknisvöllur zmierzą się ze sobą o ligowe punkty miejscowe Leiknir Reykjavík a w gości przyjedzie zespół Ungmennafélag Selfoss.
Leiknir w tym sezonie ligowym w swoich 7 meczach zdobył 6 punktów co daje obecnie 10 miejsce w tabeli ligowej natomiast UMF Selfoss plasuje się na 9 pozycji w 1. Deild na Islandii ze zdobytymi 7 oczkami w swoich 7 spotkaniach ligowych tego sezonu.
Gospodarze w tym sezonie ligowym u siebie 2 zwycięstwa oraz remis i bilans bramek 8-5 zaś goście na wyjazdach remis oraz 2 porażki z bilansem bramkowym 6-10.
Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy w tym sezonie ligowym punkty do tej pory zdobywali tylko na swoim terenie na wyjazdach grając tragicznie do tego ich najlepszy strzelec 20-letni Solon Leifsson w ostatnich 4 meczach strzelił 4 gole w tym w ostatnich 2 spotkaniach który zespół rozgrywał u siebie strzelił 3 gole a goście na wyjazdach grają słabo do tego w 3 meczach stracone aż 10 goli nie za dobrze wygląda i moim zdaniem zdobywajacy do tej pory ligowe oczka u siebie gospodarze wygrają to spotkanie i dopiszą do swojego dorobku ligowego kolejne 3 oczka.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom