>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

IForbet free bet bonus i promocje

mark 2,3K

mark

Forum VIP
W Drodze do Moskwy nie zapomnieliśmy także o naszej reprezentacji. Dzisiaj promocja związana z meczem towarzyskim Polska - Litwa! Tniemy ryzyko!
Zagraj, że Polacy wygrają dzisiaj co najmniej dwiem bramkami z Litwą (handicap -1.5), a jeśli Twój kupon nie wejdzie przez to zdarzenie, to zwrócimy Ci stawkę zakładu, do 100 PLN!
Przyszlo własnie na e-mail
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik


forbet to dno.

dlaczego?

pomijajac nieczytelna oferte, samo puszczanie kuponow i BEZNADZIEJNE kursy , gdzie nawet te ich bonusy przewaznie nic nie daja, bo puszczajac takie same kupony gdzie ndziej jak u nich z bonusam to wyjdzie na to ze wygra sie duzo wecej ????



do tego taka sytuacja ostnio.

obracam ten ich smieszny bonus, zostal mi do obrocenia jeden kupon , kupon zagrany w czasie, 5 meczy no i jeden odwolali , forbet tego nie zaliczyl do obrotu, anulowal caly bonus i wygrane z niego, bo jelsi by zrobili zwrot od razu jak ten jeden mecz byl anulowany to bym mail szanse cos jeszcze postawic a tak przetrzymali to do konca i tyle widizlem pieniedzy. do tego nigdzie w regulaminie nei psze ze jak odwolaja 1z 5 meczy(rozumie jak by to byl 1 z 2 albo singiel) to anuluja kupon. konsulnanc nie potrafia rozwiazac problemu, ale sypia regulamienem, support nie odpowiada... jedym slowem opijac to z daleka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
M 78

michal89216

Użytkownik
frobet to dno.
dlaczego?
pomijajac nieczytelna oferte, samo puszczanie kuponow i BEZNADZIEJNE kursy , gdzie nawet te ich bonusy przewaznie nic nie daja, bo puszczajac takie same kupony gdzie ndziej jak u nich z bonusam to wyjdzie na to ze wygra sie duzo wecej ????

do tego taka sytuacja ostnio.
obracam ten ich smieszny bonus, zostal mi do obrocenia jeden kupon , kupon zagrany w czasie, 5 meczy no i jeden odwolali , forbet tego nie zaliczyl do obrotu, anulowal caly bonus i wygrane z niego, bo jelsi by zrobili zwrot od razu jak ten jeden mecz byl anulowany to bym mail szanse cos jeszcze postawic a tak przetrzymali to do konca i tyle widizlem pieniedzy. do tego nigdzie w regulaminie nei psze ze jak odwolaja 1z 5 meczy(rozumie jak by to byl 1 z 2 albo singiel) to anuluja kupon. konsulnanc nie potrafia rozwiazac problemu, ale sypia regulamienem, support nie odpowiada... jedym slowem opijac to z daleka.
Jeżeli odwołanie tego meczu nie sprawiło, że AKO kuponu nie łapało się do obrotu, to racja jest po Twojej stronie i nie daj się zbyć, bo oni na pewno liczą, że dasz sobie w końcu spokój, jak długo się to będzie ciągnąć.
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
przyznali ze to blad systemu, po czym wzrocil srodki - ale na bonusowe nie dalo se z nim nic zrobic - potem odsylanie od jednego do drugiego konsultanta, z czatu na fb z fb na pomoc z pomocy na reklamacje;] po czym ..znikly wszyskie srodki. porazka buk, przez 15lat uzytkowania roznych, takiego dnia i nedzy jeszcze nie widzialem. zdecydowanie nie polecam i odradzam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Forbet



PONIEDZIAŁEK JUŻ NIE TAKI STRASZNY



Nie lubię poniedziałków! Każdemu zdarzyło się przynajmniej raz tak powiedzieć. Postaramy się coś na to zaradzić i poprawić Wam początek tygodnia. Tego dnia przygotowaliśmy dla was 50% bonusu od depozytu do aż 200 PLN!
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP


ForBet



Po około miesiącu przerwy powracają zmagania w najlepszej piłkarskiej lidze świata - Lidze Mistrzów! Osiem najlepszych drużyn zagra o awans do półfinału tych prestiżowych rozgrywek.



Z tej okazji przygotowaliśmy promocję „Liga Mistrzów bez ryzyka”! Wystarczy zagrać kupon - zawierający tylko zakłady 1x2- składający się z wtorkowych oraz środowych meczów Ligi Mistrzów za dokładnie 59 PLN. Jeżeli na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie, otrzymacie zwrot postawionych środków w postaci bonusu!
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Forbet



Klasycznie, po Lidze Mistrzów przychodzi czas na starcia w „drugiej lidze” najlepszych drużyn Europy - Lidze Europy. O 21:00 drużyny zagrają swoje pierwsze mecze o awans do półfinału.



Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy i na tą okazje nie przygotowali promocji! Wystarczy, że zagracie kupon za DOKŁADNIE 49 PLN z 4 zdarzeniami – wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty meczów Ligi Europy. Jeżeli kupon będzie przegrany, to otrzymacie zwrot połowy stawki w postaci bonusu. Forbet



Ale to nie koniec! Każdy gracz, który skorzysta z promocji, a we wszystkich dzisiejszych meczach LE padnie powyżej 9.5 bramki, otrzyma dodatkowy bonus w kwocie 10 PLN.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Forbet



PONIEDZIAŁEK JUŻ NIE TAKI STRASZNY



Nie lubię poniedziałków! Każdemu zdarzyło się przynajmniej raz tak powiedzieć. Postaramy się coś na to zaradzić i poprawić Wam początek tygodnia. Tego dnia przygotowaliśmy dla was 50% bonusu od depozytu do aż 200 PLN!.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Forbet



Przed nami rewanżowe spotkania ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Czy zwycięzcy pierwszych spotkań mogą być już pewni awansu? A może przegrane drużyny odwrócą losy i awansują do kolejnej rundy? Pewni jesteśmy jednego - czekają nas piłkarskie emocje na najwyższym poziomie.



Z tej okazji przygotowaliśmy promocję, w której wystarczy zagrać kupon za DOKŁADNIE 49 PLN lub 99 PLN, na którym będą znajdowały się zakłady z najbliższych meczów Ligi Mistrzów. Jeżeli na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie, to gracz otrzyma zwrot postawionych środków w postaci bonusu. Jeżeli na kuponie będą przegrane dwa zdarzenia lub więcej, to gracz otrzyma zwrot połowy stawki w postaci bonusu. Forbet
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP


Forbet



Europejskie puchary bez ryzyka!



Wielkimi krokami zbliżają się finały w europejskich pucharach, ale zanim to nastąpi czekają nas starcia w półfinałach tych prestiżowych rozgrywek. Możemy być pewni, że w ciągu tych trzech dni przeżyjemy piłkarskie emocje na najwyższym światowym poziomie.



Z tej okazji przygotowaliśmy promocje, w której wystarczy zagrać kupon złożony ze zdarzeń półfinałowych meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy za dokładnie 199 PLN lub 99 PLN. Jeżeli na kuponie przegrane będzie jedno zdarzenie zwracamy stawkę zakładu w postaci bonusu!



Niby daleko do weekendu i do kolejnych ligowych emocji, ale dzięki promocji Forbet +12% do wygranej warto obstawić kupony wcześniej. Nie zapominajmy również o europejskich pucharach, których z taką promocją nie można przegapić. Promocja obowiązuje w godzinach 15:00-21:00.
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Forbet

Graj LM Bez ryzyka!

Już w sobotę 1 czerwca w Madrycie zostanie rozegrany finały Ligi Mistrzów. Tym razem będzie to wewnętrzny pojedynek dwóch klubów z angielskiej Premierleague.

Mecz pomiędzy drużyną Tottenhamu a Liverpoolem zapowiada się bardzo emocjonująco. Z tej okazji postanowiliśmy jeszcze bardziej podgrzać emocje i przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich graczy. Wystarczy, że zagrasz singla i wskażesz wynik spotkania. W przypadku przegranej zwracamy stawkę w postaci bonusu!
 
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
cytat z dnia 27 czerwca 2019 02:30 przez markTrzeba uważać na nich bo pojawiają się problemy
Możesz rozwinąć? Wobec mnie zachowali się ostatnio skandalicznie i są u mnie na czarnej liście. Nie wyobrażam sobie żeby tam zagrać, skoro traktują klientów jak śmieci. Szkoda to wielka, bo ofertę mieli/mają super. Niemniej zaczynam powoli dostrzegać, że o ile w czasach przed ustawą mielismy całkiem spore możliwości reagowania na chamstwo bukmacherów (światowych marek!), o tyle teraz właściwie nie mamy żadnych narzędzi... Regulaminy zaakceptowane przeze MF są tak skonstruowane, że właściwie Bukmacher może w dowolnym momencie zdecydować zgodnie ze swoim interesem o Twoich pieniądzach.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
3:0 Polski BEZ RYZYKA!

Przed nami półfinałowe starcie Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn. Kolejnym rywalem Polaków będzie reprezentacja Słowenii, która dość niespodziewanie wyeliminowała z turnieju jednego z faworytów – Rosję.
Bez wątpienia jesteśmy faworytem w tym meczu, ale czy i w tym meczu, tak jak w sześciu ostatnich wygramy 3:0?


  Z tej okazji przygotowaliśmy promocję, w której wystarczy zagrać kupon SINGIEL za 89 lub 299 PLN, na którym znajduje się przedmeczowy typ na dokładny wynik 3:0 w meczu Polska – Słowenia. Jeżeli Polska wygra takim wynikiem nie pozostaje nic innego tylko cieszyć się z wygranej, a jeżeli Słowenia „urwie” nam przynajmniej seta, to otrzymacie zwrot postawionej stawki w postaci bonusu! Graj, nie ryzykuj!
Obrót bonusem wynosi 4x po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 30 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 30 dni.


 
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
też mają u mnie sporego minusa ostatnio. Odkąd wygrałem ostatnio parę tysięcy to co chcę zagrać za około 500 na live to wyświetla mi się komunikat, że zakład oczekuje weryfikacji. Potem czekam parę minut i nie wiem czy mi zaakceptują czy też nie, a na livie przez ten czas sporo się zmienia.  Ostatnio jak obstawiłem na coś co by mi weszło po kursie ponad 2 to się okazało, że nie zaakceptowali mi zakładu. Wcześniej w identycznej sytuacji jak okazało się, że mi nie wchodzi to kupon został zaakceptowany. Dyskutowałem o tym na chacie i odpowiedź jaką uzyskałem to, że mają prawo do tego prawo. Śmieszne jest to dla mnie. 
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
cytat z dnia 28 października 2019 13:21 przez sebus93Ja ostatnio dostałem 20zł w bonusie z okazji moich urodzin. Całkiem fajna inicjatywa :)
Fajna inicjatywa to by była gdybyś w prezencie dostał 200zł. Te dwie dyszki bardziej bym traktowała jako żart ze strony bukmachera ????
 
Do góry Bottom