>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

kobibrylant 0

kobibrylant

Użytkownik
Nie czytałem wcześniejszych wypowiedzi natomiast nie rozumiem decyzji trenera Nawałki. Po pierwsze jeśli gramy sparingi przed mundialem pewnym składem to takim składem powinniśmy wyjść na mecz z Senegalem. Co trener chciał osiągnać? Zaskoczyć rywala? Stara zasada- jeśli coś dobrze funkcjonuje w poprzednich spotkaniach czy też w trakcie meczu to tego się nie zmienia! Po drugie chodzi o zmiany. Do przerwy Senegal prowadzi a trener wykonuje zmianę defensywną (?) Okej, kontuzja i zmiana formacji do zrozumienia ale co z wynikiem? Bronimy się przed utratą drugiej bramki czy gonimy wynik? 15 minut do końca i trener dopiero decyduje się wpuścić Kownackiego kiedy już jest po meczu... Kownacki i uważam że Teodorczyk ze względu na jego warunki powinni się pojawić maksymalnie do 60 minuty i albo gonimy wynik co uważam że było do zrobienia albo przegrywamy spotkanie, które i tak było spotkanie. Polska przegrała i mówi szkoda ale nie ma co się spinać w internetach, lekcja dla Nawałki na przyszłość bo uważam że on tutaj zawinił i w niedziele jesteśmy jeszcze w grze albo skupiamy się na innych reprezentacjach bo na Polsce mundial się nie kończy..
 
chowirex 114,6K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
Polacy byli sparaliżowani, zagrali fatalnie w każdej formacji. Zgrupowanie trwało kilka tygodni, a oni nie potrafili wymienić kilku celnych podać. Zieliński to jakaś pomyłka. To miał być jego Mundial, ale gościu totalnie nie ma psychiki do dużej piłki. Krychowiak same straty i holowanie. Gdyby nie bramka pod koniec to zostałby razem z Zielińskim najgorszym zawodnikiem meczu. Za mało piłek było dostarczanych do ataku przez to Lewy, Milik i Grosicki byli niewidoczni. Szkoda, bo to jest nasza najlepsza generacja od wielu lat, a znowu ta sama śpiewka: mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.
 
A 0

adrian1333

Użytkownik
Ja bym zagrał 3:4:3 w ataku Lewandowski , Milik , Teodorczyk w pomocy Krychowiak , Zieliński ,Grosicki , Rybus obrona Pazdan , Bednarek , Glik .
 
Z 582K
Ja bym zagrał 3:4:3 w ataku Lewandowski , Milik , Teodorczyk w pomocy Krychowiak , Zieliński ,Grosicki , Rybus obrona Pazdan , Bednarek , Glik .
Nieważne w jakim ustawieniu może byc nawet 6-3-1.Ważne że nasi niemają świeżości szybkości ,zrywu do pilki i zaciętości.To co zaprezentowali w 1 pojedynku to dno.Lepej żeby nic nietrenowali przed mistrzostwami i zero taktyki,a byli świeżsi i szybsi
 
kwadrato 0

kwadrato

Użytkownik
Przede wszystkim Nawałka musi przestać wystawiać &quot;swoich&quot; Milik musi usiąść na ławie, Cionek musi usiąść (miejmy nadzieję, że Glik wróci do pełni zdrowia i już nie będzie dyskusji na ten temat).
Czas dać szansę Góralskiemu, Kownackiemu czy Bereszyńskiemu. Kuba też z kontuzją nie wiadomo czy zagra, więc ktoś nowy do ofensywy będzie musiał wskoczyć, a nie oszukujmy się nie będzie to wczasowicz Peszko.
 
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Powtórze raz jeszcze. Dopoki bramkarzem reprezentacji na imprezach mistrorzowskich jak MŚ czy Euro bedzie Wojciech Szczesny, to my nic nie ugramy. Ten czlowiek nie sprawdza sie na wielkich imprezach i juz raz to potwierdzil na Euro w Polsce, a teraz potwierdza drugi raz. No tak, ale fajnie poczytac tych wspanialych wiernych kibicow o kochanym &quot;Wojtusiu&quot;, ktorzy jak mantre powtarzaja, ze to nie on jest wspolwinny straconej bramki. Bo najwidoczniej na boisku umiejetnosc przewidywania zdarzen przez bramkarza i komunikacji z obroncami juz zaginela w polskiej reprezentacji.
Gwarantuje wam, ze taki Neuer albo inny swietny to najpierw by cala sytuacje ujrzalby 2 godziny wczesniej niz Szczesny, a jakby wystartowal to Senegalczyk nie wiedzialby co sie stalo. Ale wazne, ze dorosly &quot;Wojtus&quot; jest profesjonalnym pilkarzem, ktory zarabia krocie na zycie, grajac w pilke. W Grecji to Szczesnemu po dzien dzisiejszy dziekuja za mecz z Polska na Euro 2012.
Maciej Szczęsny ocenia wydarzenia na boiskach w Rosji w specjalnej serii &quot;Okiem Cenzora&quot;. Po porażce reprezentacji Polski z Senegalem bardzo krytycznie wypowiedział się o swoim synu Wojciechu Szczęsnym, który zawinił przy drugiej straconej bramce biało-czerwonych.– Nasz bramkarz wybrał się chyba na przebieżkę do kiosku z napojami wyskokowymi. Wstyd i hańba. Powodzenia za cztery lata na mistrzostwach świata – ocenił.
Brawa dla ojca za szczerosc. Powiedzial prosto z mostu, bez owijania w bawelne. Szacun.
Pan Milik z taka dyspozycja jaka obecnie dysponuje to nie zalapalby sie do podstawowej jedenastki Arabii Saudyjskiej. Cenie Nawalke, ale Milik lojalnoscia na MŚ meczu dla Polski nie wygra.
Tak wiem wiem.. Jaki ja zly jestem i niepatriotyczny. Ale krytyka ma byc obiektywna. Jesli sie nalezy pochwala to nalezy chwalic, ale po co udawac i tuszowac rzeczywistosc po tym co zagrala reprezentacja we wtorek?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
pilke. W Grecji to Szczesnemu po dzien dzisiejszy dziekuja za mecz z Polska na Euro 2012.
Maciej Szczęsny ocenia wydarzenia na boiskach w Rosji w specjalnej serii &quot;Okiem Cenzora&quot;. Po porażce reprezentacji Polski z Senegalem bardzo krytycznie wypowiedział się o swoim synu Wojciechu Szczęsnym, który zawinił przy drugiej straconej bramce biało-czerwonych.– Nasz bramkarz wybrał się chyba na przebieżkę do kiosku z napojami wyskokowymi. Wstyd i hańba. Powodzenia za cztery lata na mistrzostwach świata – ocenił.
Brawa dla ojca za szczerosc. Powiedzial prosto z mostu, bez owijania w bawelne. Szacun.
Nie chciałbym mieć takiego ojca... Cała Polska jedzie po Szczęsnym... Rodzice to powinni bronić dziecko nawet jak się znajdzie w kryminale, a co dopiero mówić o tym, że popełni błąd w meczu sportowym...
Równie nienawidzę wrzawy, klaksonów i zbiorowego szaleństwa jak wygrywamy jak i jechania teraz po całej kadrze, prawie nienawiści... Czy ludzie nie mają swojego własnego, ciekawego życia żeby aż tak &quot;przeżywać&quot; &quot;Polskę na mundialu&quot; ? Nie udało się, trudno... Przed nami następne mecze, jeszcze jesteśmy na tym mundialu, a jak się nie uda - trudno...
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Powtórze raz jeszcze. Dopoki bramkarzem reprezentacji na imprezach mistrorzowskich jak MŚ czy Euro bedzie Wojciech Szczesny, to my nic nie ugramy. Ten czlowiek nie sprawdza sie na wielkich imprezach i juz raz to potwierdzil na Euro w Polsce, a teraz potwierdza drugi raz. No tak, ale fajnie poczytac tych wspanialych wiernych kibicow o kochanym &quot;Wojtusiu&quot;, ktorzy jak mantre powtarzaja, ze to nie on jest wspolwinny straconej bramki. Bo najwidoczniej na boisku umiejetnosc przewidywania zdarzen przez bramkarza i komunikacji z obroncami juz zaginela w polskiej reprezentacji.
Gwarantuje wam, ze taki Neuer albo inny swietny to najpierw by cala sytuacje ujrzalby 2 godziny wczesniej niz Szczesny, a jakby wystartowal to Senegalczyk nie wiedzialby co sie stalo. Ale wazne, ze dorosly &quot;Wojtus&quot; jest profesjonalnym pilkarzem, ktory zarabia krocie na zycie, grajac w pilke. W Grecji to Szczesnemu po dzien dzisiejszy dziekuja za mecz z Polska na Euro 2012.
Maciej Szczęsny ocenia wydarzenia na boiskach w Rosji w specjalnej serii &quot;Okiem Cenzora&quot;. Po porażce reprezentacji Polski z Senegalem bardzo krytycznie wypowiedział się o swoim synu Wojciechu Szczęsnym, który zawinił przy drugiej straconej bramce biało-czerwonych.– Nasz bramkarz wybrał się chyba na przebieżkę do kiosku z napojami wyskokowymi. Wstyd i hańba. Powodzenia za cztery lata na mistrzostwach świata – ocenił.
Brawa dla ojca za szczerosc. Powiedzial prosto z mostu, bez owijania w bawelne. Szacun.
Pan Milik z taka dyspozycja jaka obecnie dysponuje to nie zalapalby sie do podstawowej jedenastki Arabii Saudyjskiej. Cenie Nawalke, ale Milik lojalnoscia na MŚ meczu dla Polski nie wygra.
Tak wiem wiem.. Jaki ja zly jestem i niepatriotyczny. Ale krytyka ma byc obiektywna. Jesli sie nalezy pochwala to nalezy chwalic, ale po co udawac i tuszowac rzeczywistosc po tym co zagrala reprezentacja we wtorek?
Stary Szczęsny ma ból dupy że nie osiągnął tyle co syn nie od dzisiaj to wiadomo.
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
https://9gag.com/gag/a9pDr26 szkoda mi trochę Roberta bo to nie jego wina że jest jak jest a w Niemczech i ogólnie na różnych międzynarodowych forach, memach mu się teraz dostaje...
oczywiście, że to jego wina. co myślał że mu piłeczki będą dogrywać a on tylko nogę dostawi tak jak to zawsze robi? miałem nadzieję że mundial zweryfikuje tego przeciętniaka i tak się stało. Zresztą w ważniejszych meczach ligi mistrzów już wszystko było widoczne. widać że Lewandowski zbudował swoją karierę na ogromnym szczęściu i zawsze będę się tego zdania trzymać. napastnik z niego żaden, nawet dryblować nie umie
 
roger198585 8

roger198585

Użytkownik
Po wczorajszym meczu zrozumiałem dlaczego niektórzy określają to forum mianem &quot;forum dzieci i troli&quot;.
To co zostało napisane przez ostatnie kilka godzin o biało-czerwonych jest jednym słowem i ogólnie rzecz biorąc - żenujące.
Fala głupio-mądrych postów, fala krytyki i niespodziewana, duża aktywność użytkowników, szkoda, że w takim charakterze i szkoda, że nie wymądrzacie się tak jeśli chodzi o typy bukmacherskie. Polskość pełną parą.
Krycha to Krycha tamto, Piszczek sriszczek, Bednarek, Szczęsny itd... To jest nasza drużyna narodowa i każdy kibic piłki nożnej powinien ją wspierać, a nie szukać okazji do krytyki, bo jakby wygrali, co należało im się bardziej niż dzikusom, to by skowronki fruwały po forum. Bleeeeeeh :puke:
Brawo Krycha, brawo Bednarek, brawo Rybus, brawo Kownacki!!! Reszta zagrała poniżej swojego poziomu. Zdarza się, sport to również psychologia. Gdyby o sukcesie decydowały same mięśnie to nie oglądalibysmy codziennie meczów. Nasi mieli dzień paraliżu, ale nadal są dobrą drużyną, a Nawałka zajebistym selekcjonerem. Kto myśli inaczej ten trąba.
Jeśli PZPN zwolni Nawałke po mundialu to daje se spokój z oglądaniem reprezentacji na jakiś czas.
Wstydźcie się trole-pseudo-kibice!!! Jeśli tego nie pojmujecie to wstyd mi za was jako, że jestem dumnym Polakiem!!!
Mundial jeszcze się nie skończył i jeszcze pokażemy całemu światu, że Polacy mają wielkie jaja, nieogolone jaja, tylko zżarła nas presja, taka która dopadła też szkopów, żabojadów, itd.
Sam wtopiłem na 1X, ale odrobiłem na kartkach i spalonych. Kto ogarnięty ten nie pompował kokosów w 1szy mecz Polaków na mundialu, bo to był mecz 51/49 i nie żałuję tego 1X, bo to że nie siadło to jakaś siła wyższa, która czuwała nad Senegalem, piękno sportu.
Wystarczy :#%$#: Ehhhhh...
no niestety nie masz racji , ikt nie jest pseudo kibicem , tylko racjonalnym , człowiekiem , jeśli sadzisz ze nasza kadra ma jaja to chyba przepiórcze , bo wg mnie ani jaj ani ambicji nie, o piłce wiem wiele, i apropo typów własnie trafić sie nie da bo partacze tak graja a polaków akurat trafiłem bo zawsze prawie obstawiam ze przegrają,,
jedno tylko zdanie napisze prawdziwe dla ludzi którzy maja mozg , nasi nic na tym mundialu nie ugrają 1 pkt to będzie szczyt , a dlaczego?
bo trenerzyna nawalka pajac co występuje w reklamie piwa , ludzie trener w reklamie piwa , czemu nie czegoś normalnego dobra narodowego choćby tymbarku czy innej zdrowej żywności to piwa świadczy ze jest bucem za kasę , jakoś lewy w reklamie piwa nie jest czy glik , a golarek czy dezodorantu to jest ok
i wybór Nawalki ludzie , koleś wystawia do podstawowego składu takich grajków jak krycha , Milik czy Błaszczykowski , którzy mieli pól roczne kontuzje i nie grali prawie nic od początku roku w klubach plus Cionek dno , a na ławce jest Teodorczyk Kownacki bednarek co graja i maja formę lecz nie maja nazwiska jeszcze , do tego trener wiedząc ze Błaszczykowski jest po mega kontuzji a nie bierze żadnego skrzydłowego na turniej rangi mundial oprócz Peszki i Kurzawy , a taki Frankowski nie powołany , Mierzejewski tez nie
 
M 7,7K

mcz

Użytkownik
no niestety nie masz racji , ikt nie jest pseudo kibicem , tylko racjonalnym , człowiekiem , jeśli sadzisz ze nasza kadra ma jaja to chyba przepiórcze , bo wg mnie ani jaj ani ambicji nie, o piłce wiem wiele, i apropo typów własnie trafić sie nie da bo partacze tak graja a polaków akurat trafiłem bo zawsze prawie obstawiam ze przegrają,,
jedno tylko zdanie napisze prawdziwe dla ludzi którzy maja mozg , nasi nic na tym mundialu nie ugrają 1 pkt to będzie szczyt , a dlaczego?
bo trenerzyna nawalka pajac co występuje w reklamie piwa , ludzie trener w reklamie piwa , czemu nie czegoś normalnego dobra narodowego choćby tymbarku czy innej zdrowej żywności to piwa świadczy ze jest bucem za kasę , jakoś lewy w reklamie piwa nie jest czy glik , a golarek czy dezodorantu to jest ok
i wybór Nawalki ludzie , koleś wystawia do podstawowego składu takich grajków jak krycha , Milik czy Błaszczykowski , którzy mieli pól roczne kontuzje i nie grali prawie nic od początku roku w klubach plus Cionek dno , a na ławce jest Teodorczyk Kownacki bednarek co graja i maja formę lecz nie maja nazwiska jeszcze , do tego trener wiedząc ze Błaszczykowski jest po mega kontuzji a nie bierze żadnego skrzydłowego na turniej rangi mundial oprócz Peszki i Kurzawy , a taki Frankowski nie powołany , Mierzejewski tez nie
wiedzieli że na mistrzostwach nic nie ugrają to chcieli nachapać jak najwięcej hajsu bo więcej takiej okazji mieć już nie będą
 
N 50

nikt

Użytkownik
no niestety nie masz racji , ikt nie jest pseudo kibicem , tylko racjonalnym , człowiekiem , jeśli sadzisz ze nasza kadra ma jaja to chyba przepiórcze , bo wg mnie ani jaj ani ambicji nie, o piłce wiem wiele, i apropo typów własnie trafić sie nie da bo partacze tak graja a polaków akurat trafiłem bo zawsze prawie obstawiam ze przegrają,,
jedno tylko zdanie napisze prawdziwe dla ludzi którzy maja mozg , nasi nic na tym mundialu nie ugrają 1 pkt to będzie szczyt , a dlaczego?
bo trenerzyna nawalka pajac co występuje w reklamie piwa , ludzie trener w reklamie piwa , czemu nie czegoś normalnego dobra narodowego choćby tymbarku czy innej zdrowej żywności to piwa świadczy ze jest bucem za kasę , jakoś lewy w reklamie piwa nie jest czy glik , a golarek czy dezodorantu to jest ok
i wybór Nawalki ludzie , koleś wystawia do podstawowego składu takich grajków jak krycha , Milik czy Błaszczykowski , którzy mieli pól roczne kontuzje i nie grali prawie nic od początku roku w klubach plus Cionek dno , a na ławce jest Teodorczyk Kownacki bednarek co graja i maja formę lecz nie maja nazwiska jeszcze , do tego trener wiedząc ze Błaszczykowski jest po mega kontuzji a nie bierze żadnego skrzydłowego na turniej rangi mundial oprócz Peszki i Kurzawy , a taki Frankowski nie powołany , Mierzejewski tez nie
Tymbark jako przykład zdrowej zywnosci?? ????
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Prawda wygląda tak, że Polska w sporcie jest cieniutka. I jak ktoś odniesie jakiś sukces, to pismaki pompują balonik. Mileliśmy np. Fibaka, Małysza, Kubicę, Otylię, Justysię, ostatnio Stocha. Ale na litość - poza tenisem są to marginalne sporty. Ale pompować można i to się robi stale.
Teraz piłkarze zakwalifikowali się na mundial i znowu się pompuje balon. Wmawia się im i wszystkim, że oni są mistrzami, a tak naprawdę to oni najlepiej czują się w roli medialnych gwiazd i w reklamach. Nie ma co się łudzić, w piłkę to za bardzo grać nie umieją. A walczyć z determinacją - WCALE. Dostają bramkę i strach w oczach i paraliż ogólny.
Taki drużyny jak Peru, Iran, Maroko też przegrały, ale ile serca włożyły, by osiągnąć dobry wynik. Ile sytuacji stworzyły do strzelenia bramki.
Polacy z Senegalem w pierwszej części chyba nawet strzału w kierunku bramki (bo nie na bramkę przecież) nawet nie oddali. W drugiej poza główką Krychowiaka, chyba raz im się udało. Podawali sobie na środku boiska, czasem do bramkarza, gdy rywal podbiegł za blisko. By się nie zmęczyć, by nie stracić.
Popatrzcie sobie na taką Islandię, im aż chce się kibicować, bo grają i są to narmalni ludzie, a nie zadufani celebryci.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Jeśli dalej nic się nie zmieni w naszym podejściu i grze, to dostaniemy 4:0 z Kolumbią i pojedziemy do domu.
Niepotrzebnie chyba poddałem się tej całej atmosferze i napaliłem na sukces, a teraz mam zepsute wakacje i smucę się wraz z większością narodu. Gdybym patrzył sceptycznie, byłoby mi dziś lepiej.
Nie mam absolutnie żadnych przesłanek do optymizmu przed spotkaniem z Los Cafeteros, a postawa takich zespołów, jak np. dziś Maroka z Portugalią i wielu innych, które kolega na górze wymienił, tylko mnie przekonuje, że na awans nie zasługujemy i o wiele lepsze drużyny, którym się naprawdę chce walczyć, odpadają z turnieju.
To są rozgrywki na światowym poziomie, gdzie każdy błąd kosztuje bardzo dużo, i jeśli nasi nie zdadzą sobie szybko z tego sprawy i nie zmienią nastawienia i swojej gry, to cienko to widzę...
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Oglądałem wczoraj Iran i cholera chłopaki cisnęli Hiszpanie na prawdę szacun dla nich i myślę że nasi powinni wziąć się poważnie do roboty. Obejrzeć mecz i wyciągnąć wnioski
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Tylko ,że większość z nich myśli o tym gdzie zagra w następnym sezonie,a nie o jakimś meczu z Kolumbią po którym wreszcie będzie można rozpocząć wakacje.
Powtórka z 2002 i 2006.
Póki co na tych MŚ można wyróżnić dwie drużyny odstające od reszty - Arabia Saudyjska i Polska,dobrze ,że za jakiś czas powiększą finały do 80 drużyn to może jakoś wyjdziemy z grupy.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ja właśnie tego nie potrafię zaczaić o czym piszecie wyżej. Dlaczego nasza drużyna nigdy nie potrafi zagrać takiego ognia do przodu. Dlaczego nigdy po nich nie widać, że jak się wychodzi ofensywnie to jest petarda do przodu taka jaką pokazał Liverpool z City w tym roku. Nie takie pieprzenie, podawanie bez sensu na środku, cofanie tej piłki po jasną cholerę itd. Atak polega na napierdzielaniu i bieganiu jak dziki. Senegal załadował gola, a Ci dalej stali jak takie cielaki na środku i pozwalali im rozgrywać. Jak można wtedy nie rzucić się do ataku mając 3 razy lepszą technikę od Przyjaciół z Afryki. Według mnie Kolumbia się na nas rzuci w niedzielę i nie będzie czego zbierać, a wszystkie pozytywne myśli, że będzie dobrze itd. to zostawiam dla optymistów w sferze ich głowy.
 
Do góry Bottom