>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Cloudbet

czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Heh, widzę że same posty pochwalne dla Cloudbet, zabawnie ???? Albo nie graliście tam za długo albo za dużo nie wygraliście, bo w takim momencie zaczynają się schody.
Powodzenia z tą weryfikacją. Walczyłem z nimi dwa miesiące, w końcu udało mi się część kasy wypłacić ale to tylko dlatego, że poprzegrywałem trochę betów na innego buka i obniżyłem stan konta. Jak się do was przyczepią to nie będziecie w stanie nic zrobić. Po 45 dniach od wysłania dokumentów dalej dostawałem informację na czacie, że weryfikacja zostanie zakończona ASAP :cwl:
 
C 24

crypti

Użytkownik
to ciekawe co piszecie, podobne mialem kiedys na expekcie jak wygralem troche wiecej. No coz, trzeba uwazac i nie wplacac duzo, ja mam taki system jak wygram to od razu wyplacam, zajumuje im to przewaznie kilka godzin, jak na wiecor zlece wyplate to w nocy zawsze realizuja. Konta nie weryfikowalem a gram tam (rzadko bo rzadko ogolnie gram, wyjatek MS/ME) od ponad dwoch lat. Dzieki za ostrzezenie.
 
C 24

crypti

Użytkownik
Przez ostatnie kilka dni wplacalem i wyplacalem bez problemu, poprawili nawet cos z wyplatami bo kiedys czekalo sie na realizacje kilka godz, teraz po zatwierdzeniu mailowym jest natychmiastowo.
 
B 59

blox

Użytkownik
Niestety bitcoinowy bukmacher z najlepszą ofertą live i wysokimi kursami odchodzi w niebyt. Nie dość, że adres został zablokowany przez polskie władze, to po ominięciu blokady za pomocą puffin nie można się zalogować, gdyż sam cloudbet zbanował grających z terytorium Polski.
 
Do góry Bottom