>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Podałem wcześniej propozycje na dzisiejsze mecze jeżeli chodzi o faule. Portugalia już praktycznie pokryła linie.
Ja u siebie w buku mam tylko overy na mecz to te akurat dziś odrzucam, ale takie na 1 połowę wyglądają nieco lepiej
fanatyk00
na pewno będę grał na koree,albo w meczu seria-szwajcaria, jutro w meczu argentyny prawdopodonie też, ale gram też często na graczy faule, dziś np faulowany cristiano
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Podoba mi się gra Maroko, na prawdę dają posmak Mistrzostw, pokazują chęć do gry, zależy im na najlepszym pokazaniu się i strzeleniu bramki. Grają przeciwko Mistrzom Europy i mają to w nosie, są świetnie przygotowani. Ich trener wykonał świetną robotę, może zatrudnią go w Polsce? ???? No i BTS firankowy wciąż w grze ;)
Tez właśnie chcialem to pisać. Gra Maroko naprawdę imponuje. Mimo, że nie mają takich umiejętności to nadrabiaja charakterem. Coś czuję, że Polacy mieli by z nimi niesamowite męczarnie
 
5567 719

5567

Użytkownik
imponują wam itd. ale co zrobili? potrafią jedynie marnować dobre sytuacje ; ] a zaraz pewnie i sił im zabraknie. nie ma sie czym podniecać.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
imponują wam itd. ale co zrobili? potrafią jedynie marnować dobre sytuacje ; ] a zaraz pewnie i sił im zabraknie. nie ma sie czym podniecać.
Co zrobili? No właśnie piszę, że nie kłaniają się Mistrzom Europy, ba, prowadzą z nimi grę. Dobrze się to ogląda. Efektami nie zrobili jeszcze nic, ale imponują tym zawzięciem. Żaden z zawodników nie boi się wejść w jakieś pojedynki, jest ciągły ruch i POMYSŁ na akcje. Wolę tak grające Maroko niż Polskę ale oczywiście Polsce dobrze życzę. Wystarczy sięgnąć pamięcią do wczorajszego meczu - mało pomysłu na grę, głupie błędy, ogólnie stres i paraliż. A Maroko na luzie i z zaangażowaniem.
 
5567 719

5567

Użytkownik
Co zrobili? No właśnie piszę, że nie kłaniają się Mistrzom Europy, ba, prowadzą z nimi grę. Dobrze się to ogląda. Efektami nie zrobili jeszcze nic, ale imponują tym zawzięciem. Żaden z zawodników nie boi się wejść w jakieś pojedynki, jest ciągły ruch i POMYSŁ na akcje. Wolę tak grające Maroko niż Polskę ale oczywiście Polsce dobrze życzę. Wystarczy sięgnąć pamięcią do wczorajszego meczu - mało pomysłu na grę, głupie błędy, ogólnie stres i paraliż. A Maroko na luzie i z zaangażowaniem.
&quot;Nie kłanianie się Mistrzom Europy&quot; to dla mnie trochę mało. Portugalia też wie z kim gra, nie muszą być tak uważni i zdyscyplinowani jak z Hiszpanią. Wasz problem polega na tym, ze oceniacie teraz druzyny na podstawie wszorajszego wystepu naszych &quot;wróbelków&quot;. To normalne, ze kazda druzyna teraz bedzie sie lepiej prezentować od naszej, bo to co nasi zagrali to był jakiś kryminał.
 
L 41,8K

lubuszanin

Użytkownik
imponują wam itd. ale co zrobili? potrafią jedynie marnować dobre sytuacje ; ] a zaraz pewnie i sił im zabraknie. nie ma sie czym podniecać.
A imponują bo mają czym.To Portugalce powinni drzec o wynik boMarokance są od ilus minut bezdyskusyjnie lepsi.Pewnie mają ból zoladka Ci co pograli 1 na Portugalie ????
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Szkoda będzie Maroko jeśli zakończą mistrzostwa bez strzelonego gola.
Chardy ciśnie swoje podania do 0, ciekawe czy w ewentualnym TB też tak będzie.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
5567 Dałem przykład Polski ponieważ boli mnie, że nie możemy tak fajnie grać. Nawet przegrać ale z takim zaangażowaniem. A Maroko gra ciekawiej dla oka niż kilka reprezentacji na tym turnieju. Portugalia ma farta (patrz obrona Patricio gdzie się wyciągnął czy strzał Benatii ponad poprzeczkę), że nie dostała jeszcze bramki. Moim zdaniem to nie jest tak, że Portugalia w tej chwilki wie co robi... oni raczej nie mają pomysłu co można zrobić, żeby Maroko tak nie napierało bo oni sytuacje i akcje mają tylko bramka nie wpada. Nigdy nie oceniałem Portugalii wysoko, ale żeby tak dać się zdominować to trochę dziwne.
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
jakim ten sędzia jest kasztanem nie da kartek ..
Trzeci dzień z rzędu piszę i powtórzę - sędziowie mają przykaz by nie pokazywać tylu kartek tylko mają rozmawiać z piłkarzami. Ma to niby ocieplić wizerunek piłki. Tak mówili komentatorzy właśnie ze 3 dni temu podczas któregoś meczu. Warto wziąć to pod uwagę przy próbach na kartki.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Zagrałem Maroko większe posiadanie piłki 5.30 kurs Fortuna, bez podatku milusio. Na Unibecie 3 kurs. Moim zdaniem warto spróbować. Żeby zakład wszedł fajnie by było jak by Portugalia strzeliła szybko bramkę ale i inaczej nie są na skreślonej pozycji Marokańczycy.
chyba tutaj się już nic nie zmieni w 10 min a jest 56/44 dla Maroka, fajny kurs złapany ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
5567 719

5567

Użytkownik
5567 Dałem przykład Polski ponieważ boli mnie, że nie możemy tak fajnie grać. Nawet przegrać ale z takim zaangażowaniem. A Maroko gra ciekawiej dla oka niż kilka reprezentacji na tym turnieju. Portugalia ma farta (patrz obrona Patricio gdzie się wyciągnął czy strzał Benatii ponad poprzeczkę), że nie dostała jeszcze bramki. Moim zdaniem to nie jest tak, że Portugalia w tej chwilki wie co robi... oni raczej nie mają pomysłu co można zrobić, żeby Maroko tak nie napierało bo oni sytuacje i akcje mają tylko bramka nie wpada. Nigdy nie oceniałem Portugalii wysoko, ale żeby tak dać się zdominować to trochę dziwne.
No ja od razu Cie wyczulem. Zapomnij o meczu Polaków. Fakt, Maroko gra odważnie, ale co z tego? Przegrają, bo zwyczajnie brak jakości ; )
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom