>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy na żywo - Dyskusja [76]

Status
Zamknięty.
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Kurcze, oglądałem mecz wydawało mi się,że posiadanie piłki było gdzieś jakieś 55-45 dla Maroka, nie wiem jak oni to liczą,może jestem nieobiektywny dlatego tak to mi wyszło... No nic gram dokładny wynik 3:0 na czuja bo mam zakład bez ryzyka 9.00 kurs. Maroko będzie słabsze w drugiej połowie zobaczycie :p tak jak z Iranem, mega fajnie grają ale tyle co mieli i nic nie strzelili zemści się jakąś prostą kontrą ????
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Maroko gra super, szkoda że przegrali ten 1 mecz, bo grają szybko dynamicznie i nas wczoraj to by ograli 3-0... a tak to mogą odpaść, powinni powaczyć jeszcze. Skandaliczne jest natomiast sędziowanie na tych MŚ, co za głupota z tym oszczędzaniem zawodników, te przepisy są takie skostniałe, powinno byc w 1 polowie conajmniej 3 kartki , a byłą jedna i to za faul na Ronaldo który nie był na żółtą ale był na Ronaldo i &quot;chronimy zawodników najlepszych&quot; a jak Portugalczyk idzie prostą nogą w biodrą Marokańczyka to nic, upomnienie słowne. Kabaret. Mam nadzieję, że nie będzie zdziwiał Amerykaniec i da jeszcze 2 kartki, szczególnie że mecz jest ciasny
 
typer.official 1,6K

typer.official

Użytkownik
Oglądam studio w ang tv i panowie twierdzą, że jeden karny powinien być dla Maroko... Tyle na temat karnych...
Jak narazie Portugalia powinna cieszyć się, ze wygrywa...
Czy Maroku starczy sił w drugiej połowie by dalej tak cisnąć?
Niebawem zobaczymy...

4.
Spotkanie: Portugalia - Maroko
Typ: Btts/yes (1:0 HT)
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Podwójna.


Edit.
⛔
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Gracie over fauli w meczach MŚ ? Na pozniejsze mecze jak to widzicie ?
Faule raczej nie dzisiaj. Urusi i Hiszpanie w teorii łatwa przeprawa, mało fauli też dawali wcześniej w cięższych meczach. No nie widzę tego, tym bardziej jak zdobędą prowadzenie dość wcześnie.
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Faule raczej nie dzisiaj. Urusi i Hiszpanie w teorii łatwa przeprawa, mało fauli też dawali wcześniej w cięższych meczach. No nie widzę tego, tym bardziej jak zdobędą prowadzenie dość wcześnie.
Kogo w takim razie do gry fauli polecasz ?
 
mlk 4,5K

mlk

Użytkownik
Podoba mi się gra Maroko, na prawdę dają posmak Mistrzostw, pokazują chęć do gry, zależy im na najlepszym pokazaniu się i strzeleniu bramki. Grają przeciwko Mistrzom Europy i mają to w nosie, są świetnie przygotowani. Ich trener wykonał świetną robotę, może zatrudnią go w Polsce? ???? No i BTS firankowy wciąż w grze ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom